Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Pokemon, nesrećko, pa naravno da u tim zemljama trebaju evrići. Čudi me da ti to ne znaš. Koliko mi se čini da i ti voliš evriće, da nije tako, ne bi dom zdravlja bio u minusu 400 hiljada, jel da? Ne znam šta je opasnije, prouzrokovati ovakav minus, ili je opasnije petljati sa Marininim "prijateljicama", :smt005 :smt005

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Pogresno si skontao, ne zemljama, vec Zuni. Zuna samo prima strane valute, tako da bjezi od lokalnih privrednika kojima duguje lovu. Ali tok je tebe u Sloveniji, ima nade i za njega :) samo lagano. :smt005 :smt005

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

KAMIKAZA wrote:Evo da se sad malo vratimo na temu,kopirao sam ovdje biografiju naseg nacelnika koja je stvarno bogata sportskim uspjesima,bilo ju je tesko naci u kompletu. :wink:

Image
BIOGRAFIJA

Siniša Gatarić rođen je 10. februara 1967. godine u Prnjavoru. Osnovnu školu je završio u Štrpcima, a Srednju medicinsku školu u Doboju. Školske 1986/87. godine počinje studirati Veterinarsku medicinu u Sarajevu, gdje je tokom studija dva puta nagrađen Srebrenom značkom Univerziteta kao najbolji student u klasi.

Početkom ratnih zbivanja na prostoru bivše Jugoslavije mobilisan je u rezervni sastav policije u kome je proveo godinu dana, nakon čega nastavlja studije Veterinarske medicine u Beogradu i završava 1994. godine. Iste godine počinje raditi u Veterinarskoj stanici u Prnjavoru.

Na Beogradskom univerzitetu upisao je magistarske studije iz oblasti hirurugije, a 2000. godine odbranio magistarsku tezu pod nazivom „Sanacija perinealne hernije kod pasa upotrebom poliglaktinske mrežice kao implantata“.

Doktorsku tezu pod nazivom „Uticaj propofola i ketamina na koncentraciju antizapaljenskih citokina i patohistološke promjene u mozgu pacova izazvane pentilen tetrazolom“ odbranio na istom univerzitetu 2010. godine.

Kao autor objavio je više od 50 naučnih radova iz oblasti veterinarske hirurgije i organizovao 4 međunarodna savjetovanja iz oblasti veterinarstva. Predsjednik je Veterinarske komore Republike Srpske, koja je u njegovom mandatu postala punopravna članica svjetske veterinarske asocijacije.

Potpredsjednik je SDS-a na republičkom nivou i član glavnog odbora, te predsjednik OO SDS Prnjavor od 2009. godine.

1980. godine počeo se baviti sportom u karate klubu „Sloga“ iz Doboja, a sportsku karijeru nastavio je u sarajevskoj „Bosni“ i „Beogradskom studentskom gradu“.

Šest puta bio je šampion Jugoslavije, i to tri puta pojedinačno i tri puta ekipno.

1996. godine osvojio je prvu medalju na svjetskom prvenstvu u Južnoj Africi.

1997. godine u Peruđi osvojio je titulu prvaka Evrope, a iste godine izabran je za najboljeg sportistu Republike Srpske.

2008. godine osvojio je dvije medalje na svjetskom prvenstvu u Majamiju, i to zlatnu medalju u borbama i srebrnu u katama.

Osvajanje otvorenog prvenstva Japana u Tokiju smatra jednim od najvećih ličnih uspjeha u sportskoj karijeri.

Osvajač je medalja na svim najznačajnijim turnirima kao što su: Bosfor kup, Otvoreno prvenstvo Francuske, Otvoreno prvenstvo Amerike, Bavaria open, Dunav kup...

2008. godine, kao predsjednik karate Saveza Republike Srpske organizovao je prvenstvo Evrope u Banjoj Luci, a kao selektor ženske reprezentacije u ekipnoj konkurenciji osvojio je prvenstvo Evrope i prvenstvo svijeta.

Trener je Karate kluba „Ipon“ Prnjavor.

Na općim izborima u oktobru 2012. godine dobio je povjerenje građana od kada je načelnik općine Prnjavor.

Oženjen je i otac dva djeteta.
I toliko toga se ima dodati ovoj biografiji od 2012. godine. Nacelnik Gataric je stvarno primjer dobrog covjeka i humaniste, i dobrog nacelnika o cemu govore mnoga priznanja.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

http://opstinaprnjavor.net/nacelniku-ga ... g-drustva/ НАЧЕЛНИКУ ГАТАРИЋУ ПОВЕЉА ПОЧАСНОГ ЧЛАНА ВАТРОГАСНОГ ДРУШТВА

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jel znaju on i Borko gdje je Vatrogasno drustvo ili im je neko morao put pokazati.
Sami sebe imenuju ,sami sebe nagradjuju,bravo. :) Nacelniku jos samo fali nagrada pocasnog clana javnog WCa na autobuskoj stanici,sve druge je sam sebi preko svojih namjesnika dodjelio. :) Bas me zanima ko je dobio ostale nagrade,ili su bila tri mjesta prazna pa opet on i Borko. :) Dajte ljudi i neku lentu onom Nikolicu,covjek vam za dzaba pravi onoliku zgradu elektra a vi nista,osim toga dao je i jedan frizider i cetiri kese hrane,pa zasluzio je bar neku poveljicu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Да ли неко води евиденцију колико је наш најбољи начелник у мандату добио плакета и награда?

Можда је оборио и Гинисов рекорд а да то и не зна.

Е да већ има један Гинисов рекорд, шта ће му два.

А да.

Био би први начелник у историји који је у једном мандату оборио два Гинисова рекорда.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

vrsta8472 wrote:Да ли неко води евиденцију колико је наш најбољи начелник у мандату добио плакета и награда? .
U narodu se zna za sta se dobijaju plakate,priznanja, zahvalnice, nagrade i diplome. Bar je tako u mom selu, a ne znam kod tebe. Nacelniku Gataricu mnogi mogu da pozavide na priznanjima i nagradama, i nije nista dobio tek-tako, vec zasluzeno! I cestitam nacelnice!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vrsta, de napisi nesto pametno pa budi prva budala koja je napisala nesto pametno

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

KAMIKAZA wrote: Dajte ljudi i neku lentu onom Nikolicu,covjek vam za dzaba pravi onoliku zgradu elektra a vi nista,osim toga dao je i jedan frizider i cetiri kese hrane,pa zasluzio je bar neku poveljicu. :)
http://***********/prnjavor-gataric ... a-opstine/

"U skladu sa Pravilnikom o dodjeli priznanja, načelnik opštine Prnjavor, dr Siniša Gatarić donio je Odluku o dodjeli Plakete načelnika opštine povodom Dana opštine Prnjavor 24.marta 2015.godine.

Plaketa načelnika opštine Prnjavor biće uručena: Opštinskoj organizaciji Crvenog krsta u znak zahvalnosti za posebne zasluge tokom odbrane od poplava, Bogdanu Nikoliću iz Prnjavora, za učešće u humanitarnim akcijama, Perici Staniću iz Prnjavora u znak zahvalnosti za doprinos ukupnom razvoju opštine, Draganu Miodaniću iz Velike Ilove u znak zahvalnosti za izuzetne zasluge u MZ Velika Ilova u rješavanju infrastrukturnih pitanja, Veliboru Remiću iz Donjih Vijačana u znak zahvalnosti za rad sa djecom u oblasti sporta i za zalaganje u radu Boračke organizacije, Mladenu Vinčiću iz Gornjih Smrtića u znak zahvalnosti za doprinos u obrazovaju i kulturi te unapređenju kvaliteta života u MZ Smrtići i Elviru Mehinagiću iz Lišnje u znak zahvalnosti za posebne zasluge tokom odbrane od poplava.

Plakete načelnika će zajedno sa nagrađenim po Odluci skupštine opštine Prnjavor, biti uručene na svečanoj akademiji povodom Dana opštine, 24.marta u Domu kulture."

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

E ovo sam zaboravio,covjek je dao cetiri kese namjernica a za malo da ne dobije priznanje.Sad ce on to da namiri sam sebi,kad postane nacelnik,ima da i on sam sebi dadne bar stotinjak priznanja,bit ce to naj bolji nacelnik poslije naj boljeg nacelnika,sa novim ginisovim rekordom u priznanjima i ako bas zagusti i u kuhanju i zakuhavanju corbe.Partija nalaze da se kuha jos veci kazan jer ne moze se pustiti da politicki protivnik bude rekorder u necemu pa makar se radilo i o corbi.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Nagradili ga vatrogasci zato što je potrošio 350 hiljada maraka namjenskih sredstava za druge stvari u budžetu, umjesto da sve to ide za objekte i opremu vatrogasnog društva. Znam da to ljudi u vatrogasnom ne znaju, niti ih ko pita oko ovih prizanja, ali mislim da su ova priznanja postala toliko devalvirana, a institucije koje ih dodjeljuju stavljaju se u funkciju izbornog marketinga. Kad nešto razmislim, ova naša TUŽIBABA ništa nije uradila, a da to odmah nije medijski eksploatisala. Jer ono što nije vidio narod, to za TUŽIBABU kao da nije ni bilo. To najbolje govori koliko je human.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Ма шта си казала , ко је тужибаба!!! Видиш како се све лако врати као бумеранг, није твој друг џаба призивао истражитеље и тужитеље сад ће да их добије, али у своју кућу јер у његовом случају јасно се види ко је ЗЛОЧИНАЦ. А што се тиче признања нека г-дин Жунић окречи школу у Насеобини Лишњој има да добије ленту почасног грађанина општине Прњавор па да тако бар опере мало оне силне паре које је кроз разноразне функције стрпао у свој џер. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Браво начелниче ово је људска величина, свака част!!!
Image
НАЧЕЛНИК ГАТАРИЋ ПОСЈЕТИО СЛОБОДАНКУ ШКОБИЋ
Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић, Богољуб Санчанин представник Борачке организације општине Прњавор и Жељко Гуњић, предсједник Удружења родитеља дјеце са сметњама у развоју „Невен“ посјетили су данас Слободанку Шкобић, особу са тешкоћама у кретању, која са мајком живи у стамбеном објекту неприлагођеном за кретање особа у инвалидским колицима. Слободанка је храбра млада дјевојка, по занимању дипломиран социјални радник са жељом да нађе посао у струци. Данашња посјета развеселила је Слободанку и њену мајку, јер су им саопштене двије лијепе вијести. Заједничниким активностима начелника општине Прњавор др Синише Гатарића, Борачке организације општине Прњавор и Удружења родитеља дјеце са сметњама у развоју „Невен“ биће ријешен њихов проблем са неприлагођеним стамбеним простором. Такође, Слободанки ће трајно бити ријешено питање запослења, и то на мјесту социјалног радника у Дневном центру „Невен“. Слободанка и њена мајка захвалиле су се начелнику Гатарићу и осталим присутнима, а осмјех на њиховом лицу није крио задовољство примљеним вијестима.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

A na početnoj Vrsta načelniku nije stavio glavu.
Vrsta, taj imaginarni svijet, brisanja i saranja po glavi likova koje ne volis i kojima ti zavidis , si trebao prevazići prije samo 30 godina i malo vise, ali ajd.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Moj ujak uvijek govorio "blago meni dok me mrze, a kad me počnu zaliti to je znak da ne vrijedim vise nista".
Vrsta, ja tebe vec odavno zatim. Pod hitno na Prnjavor net nadji onu reklamu za povećanje kite mozda deluje.

pravda
Posts: 35
Joined: 13.08.2014. 16:39

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by pravda »

Sve čestitke načelniku, ima ogromnu podršku građana naše opštine i ubjedljivo dobija drugi mandat što je svakako i zaslužio. Pojedini zlobnici da ih ne nabrajam ne mogu mu ništa mogu samo da je jedu i pišu neistine. O snagi načelnika svakao govori i broj postova u ovoj temi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

oBroj postova nije bitan,bitno je koliko je tu negativnih a koliko pozitivnih,i koliko je ljudi uopste ucestvovalo u raspravi,meni se cini da je jako malo ljudi uzelo ucesce u ovoj ganguli,puno je tu postova od malo osoba,a to onda nije neki pokazatelj stanja i misljenja stanovnika ovog grada.
Bilo je puno postova ali jako malo je receno,evo to se vidi i u poslednjem postu od Iris,tema nacelnik a ona mjeri polne organe. :) Nesreco jedna...uf.... :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Svako mjeri ono sto voli :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

svjedok.saradnik32 wrote:Браво начелниче ово је људска величина, свака част!!!
Image
НАЧЕЛНИК ГАТАРИЋ ПОСЈЕТИО СЛОБОДАНКУ ШКОБИЋ
Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић, Богољуб Санчанин представник Борачке организације општине Прњавор и Жељко Гуњић, предсједник Удружења родитеља дјеце са сметњама у развоју „Невен“ посјетили су данас Слободанку Шкобић, особу са тешкоћама у кретању, која са мајком живи у стамбеном објекту неприлагођеном за кретање особа у инвалидским колицима. Слободанка је храбра млада дјевојка, по занимању дипломиран социјални радник са жељом да нађе посао у струци. Данашња посјета развеселила је Слободанку и њену мајку, јер су им саопштене двије лијепе вијести. Заједничниким активностима начелника општине Прњавор др Синише Гатарића, Борачке организације општине Прњавор и Удружења родитеља дјеце са сметњама у развоју „Невен“ биће ријешен њихов проблем са неприлагођеним стамбеним простором. Такође, Слободанки ће трајно бити ријешено питање запослења, и то на мјесту социјалног радника у Дневном центру „Невен“. Слободанка и њена мајка захвалиле су се начелнику Гатарићу и осталим присутнима, а осмјех на њиховом лицу није крио задовољство примљеним вијестима.
Zaista se nema sta reci. Covjek ogromnog srca.
Hvala ti, nacelnice!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ovo su za mene djela a ne ona bukanja u mikrofon po skupstinama,parastosima i mitinzima,za ovo skidam kapu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Da je u mandatu ostavio samo ovo djelo i osnovnu skolu dosta je. A ostace mnogo vise od toga.
Jos jednom hvala.
Ponosna na moj Prnjavor i na naseg načelnika dr Sinisu Gatarica!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Драга моја Ирис, толико је добар да га ми не заслужујемо овакви какви јесмо.

Избори су за неких 126 дана, и треба смислити још 126 наступа на ТВ-у до тог изборног дана :smt005

А поред тога вас пар ће истрошити тастатуру, пишући како је он најбољи а њему би било самом најбоље да оде својој породици у БГ.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Iris wrote:Da je u mandatu ostavio samo ovo djelo i osnovnu skolu dosta je. A ostace mnogo vise od toga.
Jos jednom hvala.
Ponosna na moj Prnjavor i na naseg načelnika dr Sinisu Gatarica!
:smt023 :smt023 :smt023

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Kako sam neinformisan,ja sam do sada mislio da je osnovnu skolu gradio i u amanet ostavio Drago Malinovic. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked