Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Zar, znaš ti vrlo dobro o čemu ja govorim. Tvoje bivstvovanje na forumu nema nikakve veze sa iskrenošću i sa tim šta ti smiješ a drugi ne smiju, kako ti kažeš, što isto tako nema nikakve veze sa istinom.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Kako Zar zna da Čereković ne klima samo glavom, to mi nije jasno.

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

Mislis vrsta da je trebao kao Kalabic drzati monolog u Areni,ili kao Zuna u Evropi??? Neko ima praznu pricu,a iza nekog ce ostati djela
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Iris wrote:Načelnik odlicno objasnio: " Jedina i prava opasnost po Republiku Srpsku jeste kriminal i korupcija koju vladajući režim podržava i teško socio-ekonomsko stanje njenih građana "
Zar je moguce da kurva prica o postenju? Iris, da se ne uvrijedis. S ovim kurva ne mislim na tebe vec na SDS i njihov kriminal i korupciju. Jako je zanimljivo kako vam ne smeta kriminal iz vremena SDS-a, a smeta ovaj sada. Dvostruki arsini moja Iris. Necu reci da ovaj rezim radi kako treba, ali da ima razlike ima.
Sve što možeš danas, uradi juče!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Magyar wrote:
Jako je zanimljivo kako vam ne smeta kriminal iz vremena SDS-a, a smeta ovaj sada.
Koji kriminal konkretno?? Za 10 godina vladavine SNSD-a valjda bi nešto procesuirali. Kriminala uvijek ima i bilo ga je u vrijeme SDS-a ali nije državni vrh stajao iza njega i bio je u mnogo manjoj mjeri nego u proteklih 10 godina.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Magyar, ako su krali nešto su i narodu dali!!!!
Ovi brate kradu a narodu ništa ne daju!!!!
Za svojih 10 godina vladavine su uništili sve živo, nikad nije bilo gore u državnim instiutcijama, pogurali su masu nekvalitetnog kadra, i još svojim najpodobnicima i funkcije poizmišljali sa ogromnom platom a sve fakultet do fakulteta, za mnoge od tih njihovih tzv.visokih škola nisam ni čula da postoje, bože sačuvaj.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Нико ми не одговори, како ће ови људи да помогну развоју наше општине?

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ево за тебе непоправљивог инфантилца:
Ове старкеље чуда праве... истина на страни нечастивог...
Image
Image

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

neozbiljan wrote:
Koji kriminal konkretno??



Ne mogu da vjerujem da ovo pitas. Ima jedan direktor koji moze drzati kurseve o kriminalu. To je na lokalnom nivou. Dalje ako idemo ponestace nam stranica na forumu.
Za 10 godina vladavine SNSD-a valjda bi nešto procesuirali.


Ne bi. Rat je skoro prosao. Ja tebi pustio cigare, ti meni pustio naftu i dobri smo i nakon 20 godina. Sto bi se reklo, to su Robne Rezerve :D
Kriminala uvijek ima i bilo ga je u vrijeme SDS-a ali nije državni vrh stajao iza njega i bio je u mnogo manjoj mjeri nego u proteklih 10 godina.
Za ovaj drzavni vrh ti necu napisati nista osim da su Karadzicu trebali da sude Srbi i da ga osude na 4 miliona godina za ono sto je uradio sa svojom elitom ovom narodu. A za ovaj drugi dio da je manji kriminal onda bio cu ti reci da bih bas volio da se poredaju SDS-ovi tajkuni i profiteri sa jedne strane, a sa druge SNSD-ovi. Nisam siguran kojih bi bilo vise. Racunaju se i oni sto su promijenili dresove :D
Iris wrote:Magyar, ako su krali nešto su i narodu dali!!!!
Ovi brate kradu a narodu ništa ne daju!!!!
Ne mogu da prihvatim ovo kao opravdanje.
Iris wrote:ogurali su masu nekvalitetnog kadra, i još svojim najpodobnicima i funkcije poizmišljali sa ogromnom platom a sve fakultet do fakulteta, za mnoge od tih njihovih tzv.visokih škola nisam ni čula da postoje, bože sačuvaj.
[/quote]

Sreca pa je fakultet odbrane i zastite izuzetno priznat i cijenjen. Ako cemo tako onda vi u opstini imate itekako cime da se pozabavite. Msm to oko funkcija i tako dalje :wink:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

bobi1993 wrote:Mislis vrsta da je trebao kao Kalabic drzati monolog u Areni,ili kao Zuna u Evropi??? Neko ima praznu pricu,a iza nekog ce ostati djela
Hajde molim te navedi jedno djelo, a da tom djelu nije predhodilo nedjelo. Hoću reći, čovjek je pun afera kao brod. Rasprodao je sve što vrijedi opštinsko, ni opštinski klozet kad bi htjeli, nemate gdje da postavite. O kakvim ti djelima pričaš tako ti boga, čovjek nas zavio u crno, da crnje ne može biti. Jedino ako nas ne izvuče savjetnica Nikolina iz Lakataša. :oops: :roll:

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Mađar, da li je ili ne trebalo suditi Karadžiću svaki pojedinac ima svoje mišljenje i to ne bih da diram, samo nije mu trebalo biti sudjeno u Hagu i za navedena djela.
Ono što je bitno, to što je možda radio Karadžić ne možemo promijeniti, bilo pa prošlo, nažalost, ali ovo sto se aktuelno dešava u Republici Srpskoj, ovo zlo i zulum vlasti, to je ono na šta možemo uticati i mijenjati a ne biti kao stoka koja samo bleji i pušta da se sa njom radi sta hoće dok se pojedinci bogate.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Evo da sad ne govorim o tome da li se slažem ili ne sa ovim postom od milog, ali molim te izbaci to "blejanje!. Malo mi para uši i djeluje mi nekako "pastirski". :smt006

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Blek, to je već posebna želja, a posebne želje se moraju i "iZfinanCirati" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P. S. Ajde da ti ovo "C" i oprostim, možda si odlučio da govoriš hrvatski, ali gdje nadje ovo "Z", to nikako ne ide. Zaista se odavno bolje nisam smijala, izvini ali stvarno. Samo, molim te nemoj reci kako je to greška u kucanju jer slusala sam te i kad govoriš slične greške praviš.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Iris, šta ću kad ti ne znaš da su financije i finansije pravilni izrazi. Ako ti ne vjeruješ u greške u kucanju to je tvoja stvar. Ako već tražiš i imaš potrebu da ti izfinanaciram posebne želje, ja sam spreman. Samo se javi. Bićeš zadovoljna, obećavam! :D

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Magyar, opet ne reče koji kriminal nego ima ljudi što su se obogatili. Sadašnjoj vlasti se pripisuju konkretne afere, pojedincima lično.

-Nisam mislio na ratni period, profiterstvo... Zato što tu nije bitna stranačka opredjeljenost nego korist ti meni ja tebi pa zvao se Ivica, Miloš ili Halid ili pripadao SDS-u, HDZ-u ili bio u SDA.
Pričamo o kriminalu koji su počinili stranački poltroni postavljeni na odgovarajuća mjesta da svojim stranačkim šefovima i njima bliskim tajkunima omoguće krađu narodnog novca.

-Nemam pojma na kakav je to skup načelnik išao ali svaka promocija Opštine i POTENCIJALNA korist koja se od tog može izvući je uvijek dobro došla i nema potrebe za zlonamjernim komentarima.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

blek_stena wrote:Iris, šta ću kad ti ne znaš da su financije i finansije pravilni izrazi. Ako ti ne vjeruješ u greške u kucanju to je tvoja stvar. Ako već tražiš i imaš potrebu da ti izfinanaciram posebne želje, ja sam spreman. Samo se javi. Bićeš zadovoljna, obećavam! :D
Koliko se sjećam posebne želje si izrazio Milom, kakve ja veze imam sa tim i zašto bih ti se javljala :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ovdje bi se mogao sloziti samo sa Madjaricom :D i to od slova do slova,svakako da ovakvi postovi paraju oci i usi ,i jednima i drugima jer svi bi danas da cute o kriminalu,bilo nekad tamo davno,nismo mi vise takvi ili nisu oni vise kod nas.Oni su jos tu i jako su zarazni,pa i ovi novi postaju kao oni za cas.Bez nekog pustog ostrva i karantena ,gdje bi ih smjestili i izolovali nece ici,nesto kao one gubavce sto su nekad odvodili i ostavljali da pomru.Moje metode djeluju okrutno ali zlo se mora suzbijati. :) Ako mi ne vjerujete da su oni jos tu,pogledajte malo oko sebe,sve poznate face,nije meni sto su oni od juce ,vec sto misle da smo i mi. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

8) А својевремено се на овој "пјаци" није смјело писати мимо теме...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sve je to vezano za temu,nesto direktno a nesto indirektno,u nas vecina stvari imaju neku vezu sa politikom,cak kad neko o ustipcima pise to moze da ima politicku pozadinu.Nikad nisi na cisto sa tim,taki smo mi Srbi,sve nas svrbi. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Академик се не постаје са 20 или 40 г , а на том су скупу била чак присутна 5 академика. Велик број људи прoживи читав животни век а да са академском нема приликом ни ријеч рећи, а не као начелник још их упознати ко је Радован а ко Додо и његов режим.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

svjedok.saradnik32 wrote:Академик се не постаје са 20 или 40 г , а на том су скупу била чак присутна 5 академика.

Osim u Republici Srpskoj što imamo diploma raznih i zvanja raznih i mladih akademika :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Eeeeeee dobro ste me napomenuli,jos samo to zvanje nisam sebi kupio. :D Od sutra cu se tako zvati. Kolega Nikolic i ja,akademici. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Nešto se mislim botići, kakav je to kongres od petnaestak ljudi. Kongresi imaju hiljadu ljudi kao učesnike, zatim velike kongresne dvorane, pa što šta drugo, i kakvi su to akademici kad im naš načelnik treba govoriti o Radovanu Karadžiću, a isto tako o presudama Haškog tribunala. Ironija je da potpredsjednik SDSa, koji je Radovana isključio iz stranke, uzme njega za glavnu temu svjetske nepravde prema nama, a prvo su ga se oni morali riješiti pod pritiskom stranaca. Ovi SDSovci nemaju pravo da pričaju o Radovanovim mukama. Na kraju, zato je i stvorena ona asocijacija stvaralaca Republike Srpske, i izvorni SDS. Oni su istupili iz ovakvog SDSa, koji predstavlja naš načelnik. Kako god bilo, nadam se da ćemo ubzo čuti kakav je glavni efekat ovog trošenja narodnih para, valjda neće biti samo ono da se stražnjica poželjela puta. :roll: :lol:

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

svjedok.saradnik32 wrote:Академик се не постаје са 20 или 40 г , а на том су скупу била чак присутна 5 академика. Велик број људи прoживи читав животни век а да са академском нема приликом ни ријеч рећи, а не као начелник још их упознати ко је Радован а ко Додо и његов режим.

Neka ti Iris poslaze ovo da pokusamo svariti.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Locked