Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Ovo postaje Paparazzo lov. Ni Pink vam nije ravan. Nemam riječi. Bavimo se ozbiljnom politikom, kao.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

svjedok.saradnik32 wrote:[
Браво начелниче поново си показао да мислиш на људе који својим доприносом промовишу и унапређују Прњавор. Само да потсјетим твој претходник је укинуо манифестацију ,,Спортиста године'' и на тај начин покушао да закуца ексер у мртвачки сандук прњаворског спорта. Хвала Богу твојим доласком је грешка исправљена а млади људи поново имају разлог да штовише раде на себи и свом успјеху да би били препознатљиви у друштву а на крају и награђени од своје заједнице.

Zar nisu smaanjena izdvajanja za sport iz budzeta kad je Sinisa dosao? :smt017
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Можда су смањена расипања... :smt017

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Svaka čast načelniče neka je neko bar obratio pažnju na ovog talentovanog momka i dao mu podstreh za njegov dalji rad i napredovanje u karijeri.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ninal wrote:Ne mozes ju ni sresti kad si u BL. Mislim da se vise srecu tvoja zena i nacelnik, bar su oboje u Prnjavoru kako sam ja cula-o!
Нинал, није наш најбољи начелник сировина као онај тракториста из Лакташа или ја, да жене држимо у кући да нам кувају питу или пеку кафу :smt004

Већ је наш начелник најџендер у БиХ!

Значи остаје тајна, да ли је у Прњавору или неком другом граду :?: :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Када сада не упадох са столице. Начелници парама из Буџета купују ова признања :shock: :shock: :shock:

Promocija načelnika preko leđa sirotinje

Image

Није ваљда и наш начелник овако нешто радио, и он има овакву плакету?!!?! :shock: :shock: :shock:

Image

:shock: :shock: :shock: :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Načelnik opštine Prnjavor Siniša Gatarić uručio je danas osnovnim školama “Branko Ćopić” u Prnjavoru i “Petar Kočić” u Šibovskoj po 10 laptopa, komplete slušalica, projektor i knjige za biblioteku kupljene u okviru projekta unapređenja učenja manjinskih jezika na području prnjavorske opštine.
:smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

Jugoistocne i srednje Evrope ahahaha, ne mogu da vjerujem. Ma da svi ovi "menadzeri" su uspjesniji od gradonacelnika srednjeevropskih gradova :smt021 :smt021
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Kad nemate sta da mu zamjerite ili pripisete onda uzimate u "usta" njegovu porodicu. Stidite se. Da, Vrsta, sretao si gospodju vikendom u Prnjavoru vise puta. Cak ste i u istom kaficu pili kafu :smt006
A za priznanja, nacelnik Gataric nema potrebe da ih kupuje, djela o njegovom radu govore sve. Ili cete sad reci da su sve zlatne medalje i pehari kupljeni :roll: :twisted: sve se prasta sem uspjeha, a nacelnik Gataric je uspjesan i u poslu i u privatnom zivotu, i zivi u Prnjavoru, a vikendom ode u svoje rodne Strpce. :smt006

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Vjerujem da nacelnica rado sjedi u nasim kaficima. Zena je novinarka Novostima, te mozemo biti ponosni na uspjeh prve dame Prnjavora!

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

svjedok.saradnik32 wrote:Неко је овде опасно газио ,,по сугребу'': Наравно да начелник има породицу . Начелник живи у улици Војводе Степе, а не као неки у БЛ који су службеним аутомобилом ЦЦ 3. 0 свакодневно имали руту Прњавор -БЛ и обрнуто, и нема стан у Бечу као неки шо га имају!!!
Због чега не објављујете имовински картон Синише Гатарића? Да ли хоћеш да људи што ово читају помисле да нешто кријете? Синиша Гатарић је јавна личност и политичар и јавност општине Прњавор има право да зна шта им начелник општине посједује од имовине.

Такође лаж је да Дарко Томаш има стан у Бечу. Томаш само посједује стан у БЛ који је купио кредитом и све је доступно на сајту ЦИН-а.

http://imovinapoliticara.cin.ba/profil.php?profil=175

Свједок ти си на потезу објави имовински картон, ако је све регуларно. :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

A za priznanja, nacelnik Gataric nema potrebe da ih kupuje, djela o njegovom radu govore sve. Ili cete sad reci da su sve zlatne medalje i pehari kupljeni :roll: :twisted: sve se prasta sem uspjeha, a nacelnik Gataric je uspjesan i u poslu i u privatnom zivotu, i zivi u Prnjavoru, a vikendom ode u svoje rodne Strpce. :smt006
Покемон, хоћеш рећи да је ЦИН измислио причу о наградама? Такође нико овдје није оспорио успјех начелника у спорту и приватном животу, али што се тиче посла доказ је у каквом се стању налази ветеринарска станица у којој је он сувласник.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Spile, pa to je koliko se ja razumijem centar za istraživačko novinarstvo??
Nek istraže koju imovinu posjeduje Siniša Gatarić ili bilo ko drugi, ko im brani. :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Зашто би центар објављивао имовински картон, ако већ неко из СДС-а то може урадити? Због чега је проблем да се види шта то начелник има од имовине? Многима је овдје главна занимација да се бави шта то посједују људи из СНСД-а, када се то исто тражи од људи од СДС-а она то није дозвољено. Да ли то начелник нешто крије од јавности?

Ево Дарко Томаш је испунио 2008 имовински картон када је постао начелник што значи да је исто морао урадити и Синиша Гатарић. Једина разлика је то што је Даркин имовински картон доступан јавности,а Синишин није. :smt006

http://imovinapoliticara.cin.ba/dokumen ... K_2008.pdf

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Pokemon wrote: Da, Vrsta, sretao si gospodju vikendom u Prnjavoru vise puta. Cak ste i u istom kaficu pili kafu :smt006
Једино Пет лампи, само ту излазим и у Точак. У Точку од женског рода, имају само конобарице и газдина жена :D

Иначе, вјеровао или не драго ми је да имамо такву прву даму тј. начелницу. Права дама :smt023

А коментари у новинама су најтежи и најзахтјевни облик новинарства. Поготово за лист као што су Вечерње новости.

Мислим знам то јер и начелник и ја за жене имамо новинарке :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Spile ne bih rekao da SDS-ovci imaju problem sa imovinom. Zasto SNSD ne podrzi zakon o porijeklu imovine??? Danas su opet poslali prijedlog zakona u oba doma parlamenta.
Nisam siguran ali mislim da se mora dati na uvid imovinski karton kandidata.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

vrsta8472 wrote:Када сада не упадох са столице. Начелници парама из Буџета купују ова признања :shock: :shock: :shock:

Promocija načelnika preko leđa sirotinje

Image

Није ваљда и наш начелник овако нешто радио, и он има овакву плакету?!!?! :shock: :shock: :shock:

Image

:shock: :shock: :shock: :shock:
Vrsta, jesi li se ti digao nakon pada sa stolice. Tebi je lako, ti ćeš nekako ustati, a pitanje je kako će dignuti naša opština kad otjeramo ovu nenarodnu vlast, koja sve živo kupuje, pa i ova bezvrijedna priznanja.. Sreća što ističe mandat, ko zna koliko bi još bilo ovakvih priznanja. Sve stručnjak do stručnjaka, a mi svaki dan sve lošije živimo, a ovi botići puni priča kako SDS i načelnik imaju viziju.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

просвјета wrote:Можда су смањена расипања... :smt017

svjedok.saradnik32 wrote:Само да потсјетим твој претходник је укинуо манифестацију ,,Спортиста године'' и на тај начин покушао да закуца ексер у мртвачки сандук прњаворског спорта. Хвала Богу твојим доласком је грешка исправљена а млади људи поново имају разлог да штовише раде на себи и свом успјеху да би били препознатљиви у друштву а на крају и награђени од своје заједнице.
Za 2015 bilo 130.000KM, za ovu tekucu 150.000KM. A ne tako davno 2012 je bilo 290.000KM. Jel moguce da smo u medjuvremenu prestali da animiramo djecu da se bave sportom pa im ovo nije potrebno? :?

Zato mi stvarno nije jasno ko kuca te eksere u mrtvacke sanduke prnjavorskog sporta?


Preko 100.000KM su zakinuti poljoprivrednici na subvencijama. Sreca pa neki od nas znaju i da citaju. Vjerovatno je dio tog novca otisao za stanicu. :smt117

Dobar menadzer, cak sta vise, najbolji!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

blek_stena wrote: Vrsta, jesi li se ti digao nakon pada sa stolice.
Једва.

Ја сам мислио да то признање "Најбољи менаџер југоисточне Европе", значи да је тај менаџер локалне заједнице најбољи у Хрватској, Србији, БиХ, Црној Гори, Бугарској, Македонији, Румунији и Грчкој. Зато што је у својој локалној заједници обезбједио највише инвестиција, нових радних мејста, повећао социјална давања, ријешио инфраструктуру, смањио давања и потрошњу своје локалне самоуправе . . . и таман ја то помислио. . .

А Покемон и компанија ме у то увјерили и онда прочитам то што прочитам и једва дођох себи. Да се таква признања, уствари купују парама из Буџта.

Е свашта.

Зато онда онај Симић начелник Дервенте нема оваквих признања, руку на срце и није нешто направио од Дервенте, која опет срећом није срављена са земљом у рату као што је Прњавор страдао.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Кад си тако паметан како наводиш(сам се хвалиш). Реци ми на који је то начин Томаш дијелио новац спортским колективима и организацијама!?
Да ли је то можда било према страначкој обојености и колико се коме прохтјело!
Или је на легалан начин преко спортског савеза према прописаним пропозицијама дијелио средства!?
Ја мислим да је дијелио према свом нахођењу и страначкој припадности јер како би другачије онда добили:
Кикбокс клуб Бањалука за организацију ноћ шампиона, Пинбал клуб Лакташи и Бициклистички клуб БЛ. Реци ми само какве везе има прњаворски спорт са овим.
А што се тиче подстицаја за пољопривреду , дедер питај ћаћу (наравно ако смијеш) да ли је добио подстицај у 2012. години, питај @боби93 да ли је исплаћен подстицај у 2012 години.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Pa de Vrsta i ti sebi kupi neko priznanje kad se to tako može kupovati!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:
Зато онда онај Симић начелник Дервенте нема оваквих признања, руку на срце и није нешто направио од Дервенте, која опет срећом није срављена са земљом у рату као што је Прњавор страдао.

Vrsta ne znam tačno kada, ali i Simić je baš dobio neku plaketu zajedno sa Sinišom. Neka napiše neko upućeniji kada je bilo i koja manifestacija, ugl znam da su zajedno dobili nagrade.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Bravo, da sjećam se da su jednom skupa bili na dodjeli.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Image

Evo Vrsta, mora da i Simke kupuje onda nagradu :smt005 :smt005

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Neka si mu rekao neozbiljan,kad trci pred rudu :smt005

Locked