Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Po ko zna koji put cu da podsjetim sve vas, a i nase gradjane da ako znaju bilo sta ili ako su naculi nesto sto predvodi kriminalnim radnjama, da prijave. Kao sto je i revizija RS bila u opstini i pregledala rad nacelnika Gatarica, nije nasla nista i otisla, tako i vi mozete. Jer da ovi sto laju okolo imaju nesto konkretno, do sad bi SIPA bila u gradu svakog dana i hapsila. Za rad nacelnika Gatarica govore njegova djela.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Гледате ли на ТВ1 "Ја бирам госте" са водитељком Исметом Дервоз (бивша Крвавац)?
Наш начелник др Синиша Гатарић достојно и рекао бих качестиво представља наш Прњавор...
Није тешко бити качестив ако успијеш одбити нечастиво од себе и бити Добра страна друштва...
Лијепо то пореда Исмета: проширење капацитета вртића и изградња новог; успјешно спроведен договор на изградњи нове школе и изградња, Дневни центар "Невен" и обезбјеђење новог простора, помоћ поплављеним подручјима...
:smt023
http://www.tv1.ba/produkcija/formati/ja-biram-goste

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja mislim da ce se prava istina saznati tek kad dodju neko novi,bit ce to malo jaci sou program.Gledam sada onog mutonju Crnadka kako se*e.Naziva SNSD opozicijom :) kaze da RS nije u opasnosti i da joj niko ne radi o glavi.Jer on je tu i on postavlja uslove. :) Jadna majko jadnije svatova.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Cim je iz PDP zna se kakav je čovjek,i on i onaj Ivanić.Realno je ko želi da sagleda sve da je PDP propao odavno.Ja nemam zelju da gledam i slušam pojedine ljude koje sami sebe nazivaju politicarima.I slazem se za pricu o tom Crnadku,smijesno baš.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

просвјета wrote:Гледате ли на ТВ1 "Ја бирам госте" са водитељком Исметом Дервоз (бивша Крвавац)?
Наш начелник др Синиша Гатарић достојно и рекао бих качестиво представља наш Прњавор...
Није тешко бити качестив ако успијеш одбити нечастиво од себе и бити Добра страна друштва...

Лијепо то пореда Исмета: проширење капацитета вртића и изградња новог; успјешно спроведен договор на изградњи нове школе и изградња, Дневни центар "Невен" и обезбјеђење новог простора, помоћ поплављеним подручјима...
:smt023
http://www.tv1.ba/produkcija/formati/ja-biram-goste
Реприза у суботу, 9. априла од 15 часова... :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

KAMIKAZA wrote:Ja mislim da ce se prava istina saznati tek kad dodju neko novi,bit ce to malo jaci sou program.Gledam sada onog mutonju Crnadka kako se*e.Naziva SNSD opozicijom :) kaze da RS nije u opasnosti i da joj niko ne radi o glavi.Jer on je tu i on postavlja uslove. :) Jadna majko jadnije svatova.
Ne znam o čemu Kamikaza govori, tražiću snimak pa da pogledam, kako je to izgledalo, i da li je baš tako pojednostavljeno, a nije ni slagao da je SNSD opozicija na nivou bosanske vlasti. Što se stiče Slavice, vidim da ona zbog Petra ne voli svetog Petra. Ali meni odgovara ovakav stav ovih SDSovih botića, i vrijeme je da taj savez puca. Na prošlim izborima je SDS pobijedio u 18 opština zahvaljujući PDPu, najbolje da se sad snalaze sami. Što se tiče koga voliš gledati Slavice, tu imaš pravo. Gledaj Bosića kako govori o ""vladi Bosne i Hercegovine"" ili Mehtića koji kaže da ubistvo policajca u Zvorniku nije teroristički čin, ili gledaj Dodika kako uništava sve što se može još uništiti.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Просвјето, да ли си стајао у ставу мирно, док си гледао емисију или се био удобно заваљен у свој кауч?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Мирно, ал` у лежећи положај... Опуштено... Знам Човјека... :)

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

blek_stena wrote:
KAMIKAZA wrote:Ja mislim da ce se prava istina saznati tek kad dodju neko novi,bit ce to malo jaci sou program.Gledam sada onog mutonju Crnadka kako se*e.Naziva SNSD opozicijom :) kaze da RS nije u opasnosti i da joj niko ne radi o glavi.Jer on je tu i on postavlja uslove. :) Jadna majko jadnije svatova.
Ne znam o čemu Kamikaza govori, tražiću snimak pa da pogledam, kako je to izgledalo, i da li je baš tako pojednostavljeno, a nije ni slagao da je SNSD opozicija na nivou bosanske vlasti. Što se stiče Slavice, vidim da ona zbog Petra ne voli svetog Petra. Ali meni odgovara ovakav stav ovih SDSovih botića, i vrijeme je da taj savez puca. Na prošlim izborima je SDS pobijedio u 18 opština zahvaljujući PDPu, najbolje da se sad snalaze sami. Što se tiče koga voliš gledati Slavice, tu imaš pravo. Gledaj Bosića kako govori o ""vladi Bosne i Hercegovine"" ili Mehtića koji kaže da ubistvo policajca u Zvorniku nije teroristički čin, ili gledaj Dodika kako uništava sve što se može još uništiti.

Kami, kad je u pitanju večerašnja emisija, jedino logično pitanje koje se nameće je: Da li je Marin Marinković odradio najgoru moguću emisiju u svom životu. Pokušavao glumiti Stankovića tako što će presjeci gosta stalno, postavlja nebulozna pitanja na koja je mislim nemoguće odgovoriti normalnom čovjeku. Čovjek fino objašnjava koliki značaj imaju institucije RS(pravosudne) i da se moraju sačuvati i da nezavisno rade zbog budućnosti ali da u ovim okolnostima zbog političkog pritiska ne rade kako treba i da zato nema povjerenja u njih. Marin ga pita zašto ne mijenja zakon i ne dozvoli da pravosudne institucije budu pod pritiskom. STJ pogrešan čovjek, pogrešno pitanje cijela emisija je takva bila.

Blek ti kao da zaboravljaš da je Mladen Ivanić član predsjedništva zahvaljujući SDS-u. I reci mi da li računaš u tih 18 opština i Prnjavor?? :lol: :smt005

Nadji mi gdje je to Bosić rekao. Za ovog drugog ne znam ko je možda je i rekao, ali ako misliš na ministra Mektića on nije sigurno. Tako što ga vrijeđaš pokazuješ koliko si zavidan ali imaš pravo, maštaj... :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Neozbiljan, pravo je čudo koliko ste neinformisani. Lično sam slušao Bosića kad je rekao u svom izgovoru ""vlada Bosne i Hercegovine"", kome se udvarao, baš me briga. Naravno, kad nemate protiv argument, onda kažeš da je neko zavidan Mektiću. Pa da sam zavidan, trebao bi biti onda stotinama ljudi zavidan, jer ne možeš biti zavidan samo jednom čovjeku, a funkcije obavljaju još milion drugih, budaliještina. Ali, kad se desio slučaj ubistva policajca u Zvorniku, Mehtić je rekao da to nije slučaj terorizma isto veče, kasnije se vadio. Sjećam se kako ga je Galijašević ispalio i nazvao neznalicom, jer kao ovaj nije znao obilježja terorizma. I na kraju da ti kažem da je Prnjavor bio u tih 18 opština, gdje SDS ne bi pobijedio. Pa zaboga, pali ste sa 12 na 9 odbornika, Imali ste pad glasova , od 5500. Predhodne izbore ste bili jači, pa je Vlado Živković izgubio od Tomaša. Ove izbore, nema PDPa., moraćete sami da ubjeđujete druge da vas podrže. Nisam čuo još nikog javno da hoće dati podršku. Iako šef ove vaše grupe za propagandu Pokemon, navlači tamo neku podršku NDPu, misleći da po automatizmu kad narod pročita što je Pokemon napisao, da istovremeno to i usvaja. Pa smiju vam se neki u SDSu i toj vašoj "tajnoj grupi" od 2-3 čovjeka i 5-6 nikova. :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Malo sam istraživao neozbiljan, evo ti jedne od reakcija vaše braće blizanaca na izjavu Bosića datu federalnim medijima, koju sam lično gledao.




"" Iz SNSD-a su upozorili Mladena Bosića i SDS da BiH nema vladu i premijera, kako Bosić to danas tvrdi za federalne medije, te dodali da nikada neće dozvoliti da takve njihove namjere budu ostvarene.

„Dokaz da današnja izjava Mladena Bosića za sarajevsko ‘Oslobođenje’, u kome navodi da je ‘imenovanjem premijera definitivno deblokirano formiranje vlasti’, nije slučajnost ili greška, već još jedan jasan pokazatelj nastavka probosanske politike, vidi se i u tome što je Mladen Bosić prije par dana za jednu privatnu televiziju rekao da je gospodin Zvizdić imenovan za mandatara“, saopšteno je iz SNSD-a.

Iz SNSD-a navode da je evidentno da su predstavnici opozicije iz Republike Srpske svoju želju za foteljama stavili iznad interesa građana Republike Srpske.

SNSD to obrazlaže činjenicom da poslanici SDS-a i PDP-NDP ne podržavaju zahtjev poslanika SNSD-a i DNS-a za smjenom Šefika Džaferovića sa mjesta Predsjedavajućeg Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH, a zbog brojnih dokaza o prikrivanju stravičnih ratnih zločina nad Srbima koje je Tužilaštvu BiH dostavio bivši potpredsjednik FBiH Mirsad Kebo.""

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Čemu onda izvrtanje prezimena i podrugivanje.

Gdje je to radio Galijašević da je stekao takvo policijsko znanje i iskustvo?? Budala obična koja priča bez ikakve odgovornosti i lupeta šta hoće. Uz to prima veliki novac od institucija Srpske i smije se u lice svoj djeci palih boraca koja su nezaposlena. Još mi reci da je veći patriota od Mektića??

Ne reče šta je sa Mlađom( o kome naravno imam jako dobro mišljenje, da ne pobrkaš)?? Da li je njega SDS pogurao sa jedno 250 000 glasova.

Hahaha :smt005 :smt005 Žuna sa 270 glasova obezbjedio vlast SDS-a u Prnjavoru, Siniša pobjedio 4000 razlike. Popravio si mi veče.
Daleko od toga da mislim da je SDS u Prnjavoru dobar posebno kad se uzme u obzir kako lošu listu za odbornike su imali na prošlim izborima ali ne može biti toliko loša da moraju moliti Žunu da ih podrži. :smt005 :lol: :lol:

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

E jesi i istraživao svaka ti čast. Nađe neku izjavu političkih protivnika u kojoj se ništa konkretno ne navodi, nego sve nagađa nekoj sarajevskoj televiziji, nešto rekao... Nemoj više pisati da si istraživao smiješno je.

Predlažem da uđeš na "glas", "nezavisne", "rtrs"... imaš danas izjavu Košarca pa kopiraj i napiši da si istražio. :smt005 :smt005

Džaferovića neću komentarisati uopšte jer više ni SNSD-u vidim ne smeta. Ako je u pitanju istraživanje ratnih zločina, za ovu godinu dana je urađeno više kada su u pitanju istrage protiv Bošnjačkih komandanata nego za 10 godina vlasti SNSD-a. :smt006 :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

svjedok.saradnik32 wrote:шпиле немој да лупаш глупоси, министрарство је тражило да све паре иду преко жиро рачуна зато није никог било на отварању школе јер господин Малиновић није желио да види било кога од надлежних. Нису хдјели ни да помогну код нове школске опреме , а ево ти и доказ после састанка са министром.

Нико не спори велико срце добротвора Малиновића, али ко је започео иницијативу!?
Свједоче, ако већ желиш да мени одговараш на пост одговори комплетан,а не само дио на којим мислиш да имаш одговор. Као прво шта је то што је начелник урадио за школу сем онога што сам навео око пројектне документације и да ли је тачно да се од министарства просвјете морала тражити дозвола да се изгради нова школа? Такође зашто на оној табли испред школе нема захвалнице начелнику општине,ако је он то нешто урадио за школу? Што се тиче приче око жиро рачуна нема смисла да ти било шта одговарам ти имаш своју причу, а ја своју па нека народ процјени коме да вјерује. Даље ти желиш да кажеш да Малиновић није хтио да види никога од надлежних, али опет је начелник дошао непозван? :shock: Што се новина тиче доказ ти је прва лига, тражила се само изјава начелника који је то искористио да испљује министра.
Pa cije su te pare koje se iznose nego svih nas? Ti blek si ovim diskreditovao sam sebe,umjesto da podrzis borbu protiv kriminala i korupcije,ti sad okreces na nacelnika koji bi po tvom trebao da cuti o ovom problemu. Toliko o cijeloj tvojoj prici tebe i kolege Zunica,nije vam cilj napredak nego fotelje
Да ли те брине гдје су паре од Слоге,Пионира,Металке и осталих градски предузећа, јер и то су паре свих нас? Због чега начелник не би причао о овом проблему? Ипак ово су предузећа из Прњавора и није коректно да начелник чути о овом проблему. :wink:

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Špile ko kontroliše MUP?? Rješavajte to, koliko Vam treba vremena?? :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Nije tema Galijašević niti njegov status, nego samo da su u to vrijeme bile reakcije. Mladjo je imao preko 300 hiljada glasova, a vi ste mnogo manje. Može se reći da ste pomogli, ali bez onih drugih, ne bi Mladjo prošao. Kao i zamalo da prodje Tadić, ali se sam sjebao, a u Prnjavoru ga je sjebao Siniša. EH sada kad je riječ o Žuniću, tvoje averzije su ti pomutile rasuđivanje. Nije riječ o Žuniću, nego o PDPu. Ali ako ti štima može i ovako: Žunić 270, neka osoba iks 200, pa neka osoba ipsilon 150, pa tako redom svi sa liste PDPa. ( ima tu glasova koji se preklapaju, naravno) Osim toga, ti ne znaš da je PDP poveo sve druge subjekte za sobom, jer je u jednom trenutku taj NDP htio da kandiduje Zorana Stanića. Danas se vidi da bi taj Stanić sigurno bio bolje rješenje nego ovaj najnačelnik. Upravo zato što ne znate biti zahvalni, ići ćete sami na izbore, ili barem bez ozbiljne podrške, pa se borite za pobjedu. Pa onda pričajte SDS uradio ovo, SDS uradio ono, Isto kao i ova vaša braća blizanci. Kao da su sami bili u vlasti SDS ili SNSD, kao da drugih nije bilo, a i jedni i drugi, jedva da bi mogli zajedno sastaviti skupštinsku većinu. Mislim da iduće izbore zajedno nećete moći imati skupštinsku većinu i kad bi htjeli. I usput, našao sam i reakciju na prvobitnu Mektićevu izjavu oko Zvornika, koju je on kasnije korigovao, ali sada nije bitno. :wink:

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Žuna nije u stanju da kontroliše sopstveni OO koji je sam sastavio.
Čovjek je kontraš sam sebi, ni jedna vlast mu ne paše. Vjerujem da je dobar čovjek ali za politiku je smijurija. Tako da vidim koga je on to povukao toliko. Opet nagađaš, "oni su mislili kandidovati"..
Žuna neće proći u skupštinu osim ako ga kumić ne pogura u par odbora gdje bude mogao.

Dobro istražuješ ponovo REAKCIJA, da nije sad iz narodnih? :smt006

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

прњавор лив wrote:VANDALI PONOVO OŠTETILI JAVNE ČESME KOD CRVENOG KRSTA U PRNJAVORU
Već drugi put u samo nekoliko dana, nepoznati počinioci oštetili su javne česme kod Crvenog krsta, gdje se Prnjavorčani snabdjevaju pitkom vodom iz izvorišta Povelič.

Kako smo saznali od direktora Vodovoda AD Prnjavor, Dragomira Đurđrevića njima su danas vatrogasci dojavili da su oštećene dvije od tri česme. Radnici Vodovoda su uspjeli da osposobe jednu česmu, a druga je potpuno uništena. Nezvanično smo saznali da je i ovaj slučaj vandalizma prijavljen policiji.

Načelnik opštine Prnjavor Siniša Gatarić je u petak obišao javne česme, koje su osposobljene nakon prvog slučaja oštećenja. Danas nije bio dostupan za rekaciju.
Какву реакцију хоћете? Јавно, ви, као медији, требате осудити овакве поступке,,, Ту не можете бити неутрални, ако сте друштвено одговорни!
Image

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Neozbiljan, ostavimo mi to Žuniću i njegovom odboru, Kontrolišete vi pa vam ode Šikanić. Ne lupetaj gluposti. Osim Šikanića otišlo mnogo ljudi iz SDSa, vidio sam sve u domu kulture. Što se tiče ostalog, kad vidim šta pišemo i jedni i drugi o vlastima i jednim i drugim, onda čestitam Žuniću što mu ni jedna vlast ne paše. Hvala ti na toj potvrdi. Kad uzmeš šta vi trošite iz budžeta i kako mitite narod, a imate pad, onda su svi ostali dobri političari. Siniša će u ovom mandatu potrošiti blizu 55 miliona maraka, a izgubiće izbore, onda su ovi ostali pravi umjetnici u politici, jer u kampanje ulaze bez feninga. PDP je bio treća stranka već više izbora na opštini, i ti kažeš da je Žunić smijurija kao političar, ali dozvoli meni da kažem da je u oba slučaja vidio kuda to vodi, i nije htio učestvovati, predvidjajući ovakv ishod na kraju mandata, pa eto ja ne mislim da je smijurija. Za Stanića ne nagadjam kad kažem da su mislili kandidovati, jer zaista jesu, ali prvi PDP nije htio podržati, pa onda nisu ni ostali. To što kažeš o guranju od strane kumića je izraz nemoći, Kumić će imati svoje probleme kao i vi. Oko Mektića i Bosića, sam ti lijepo rekao da sam lično čuo te izjave, a onda sam ti to samo potvrdio da je bilo reakcija zvaničnih predstavnika, bez obzira što je to i Dodik. A ko još boga ti ostaje da reaguje, nego politički protivnici. Neće valjda Pandurevićka da reaguje na izjave Bosića. Izvini ovo što ti kažem, ali djeluješ mi zelen za sve ovo što pišeš, i ne razlikuješ suštinu priče, pa onda bježiš sa teme na temu, na tužilaštvo i Džaferovića, koji se samo našao u izjavi. Nemoj taj nik svoj da mijenjaš, svakako ti stoji. :smt006

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

Spile imali ste vlast 4 godine, MUP i Tuzilastvo RS su pod cizmom snsd-a pa zasto niko ne istrazuje???
Blek,sinisa je pobijedio za 3895 glasova a PDP je imao 1401 pa ti preracunaj pa pogledaj da li je bas toliko PDP pomogao Sinisi.
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

A kako se kontrolise npr PDP u Prnjavoru??? Rodoljub Krasic podrzava vlast,pojedini ljudi koji su bili na listi presli u SDS?? a PDP nikad jaci ;)
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

bobi1993 wrote:Spile imali ste vlast 4 godine, MUP i Tuzilastvo RS su pod cizmom snsd-a pa zasto niko ne istrazuje???
Blek,sinisa je pobijedio za 3895 glasova a PDP je imao 1401 pa ti preracunaj pa pogledaj da li je bas toliko PDP pomogao Sinisi.
Ево сада имамо министра Мектића он ће истражити и моје и ваше,а ко ће знати можда добијемо и информацију које чесме полупао. :lol:

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

opet okreces,zasto tuzilastvo RS ne pokrece slucaj???
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Blek prvo pomeneš Galijaševića pa kad ga ja prokomentarišem ti kažeš pusti njega, onda u tvom citatu stoji frka oko Džaferovića pa kad i njega komentarišem opet problem. Samo tvoje postove komentarišem nisam ih ja pominjao prvi.

Neozbiljno je stanje u društvu i u skladu s tim je i moj nick. :idea:

PDP ima 2 odbornika i jednog ne kontroliše, pola liste mu je napustilo stranku. Ne kontrolišemo mi, NISAM ČLAN NIJEDNE STRANKE! Koliko je meni poznato SDS je isključio Šikanića a nije on otisao iz SDS-a.

Pokušaj naći nešto što su uradili predstavnici SZP na štetu RS pa onda se javi, samo nemoj ponovo da bude neka reakcija.

Blek, da li će Žuna imati kandidata za načelnika?? I da li će ići sa nekim zajedno na izbore ili se već sada zna da će u opoziciju? :smt006

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

Iris wrote:Gospode Boze, 1398, ti kao da si spavao pa se sad probudi odjednom te nisi u toku.
Osnovna škola Branko Ćopić, nova. Donacija
Vrtić će se završiti, a otvoreno je i novo odeljenje u Ilovi.Nije gotov, a mandat je vec pri kraju
Očigledno i voda dovesti u grad jer već je tu. Samo sto nije tu tj. sistem nije funcionalan!
Nove prostorije Crvenog krsta, Muzičke škole.
Obezbjedjenja prostor za udruženje Neven, sad obezbjedjenja donacija za renoviranje tzv.Doktorske kuće da bi bili smješteni u adekvatnijem prostiru.
Most u Prisoju, putevi u Prisoju, Kulasima, Vijacanima i Strpcima. Samo istocna strana opstine, zapadna izgleda da ne postoji? Ili je zbog toga sto je SNSD bio tamo bolji pa se trenira strogoca?
Ulice u gradu i krug DZ.Donacija
Garaže u gradu u parking služba koja je zaposlila RVI.......Koji je funkcionalan??? Koliko se ljudi parkiralo ove godine tamo?
..........
I ti tvrdiš da to nije opipljivo. Ili si toliko bezobrazan da se opisati ne može ili si prespavao jedan period pa te neko naglo probudio.
I da, jesam bezobrazan i bicu! Sve dok nam svi vi politicki poltroni budete mazali oci!
Neko je napisao da je sanirano kliziste! Jeste u Crkvenoj nakon sto se uopste nije moglo prolaziti, i tako ce biti i sa ostalim klizistima.
A ti narode dozvoli da te jasu SDS i SNSD-e i njihovi otpadci. :smt021
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

Locked