Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image

Gdje li ce sada ???
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

Pitanje ze bleka? Zar je toliko teško priznati da je uradjeno dosta toga dobrog. ili se u svemu treba tražiti mana????
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Mislim da treba sacekati sa hvalospjevom,sto ne znaci da ga nece biti,jer svaka vlast u poslednja tri mjeseca pred izbore uradi deset puta vise nego u predhodnih 45 mjeseci.Bar tako se to prikaze i servira narodu,ja licno mislim da je toga uradjeno i pripremljeno za prezentaciju u tim poslednjim mjesecima,to ce ujedno odluciti i dali je vlast bila dobra ili losa.
A ja bih volio da bude losaaaaaa,ali bas losaaaa. :smt077 Nekako je ljepse cuti ,a i vise se pise po forumu,ako bude drugacije bit ce to monotonija koja ubija. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

blek_stena wrote:
mili wrote:Izgleda da je tačno to što pričaju da za Bleka ne glasa čak ni njegova žena, jer čim je on zauzet nema ko ni na forum da mu izadje napisati koju rečenicu :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :smt006 :smt006
Mili,Blek nema potrebu da se kandiduje,a ako bi kojim slučajem se kandidovao to bi značilo,da je Blek izgorio po glavi :lol: Što se tiče foruma,tak daleko nisam stigo da mi neko izlazi napisati,jer žena mi je ćorava :roll: :roll: :smt006


E to ti vjerujem, šta je drugo nego ćorava dok je s tobom, da nije davno bi te ostavila

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »


User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

E moj mili, ti bi još drugima da odredjuješ s kim bi bile. Ali ona tako voli, pa šta ćeš tome sad. Neko ima takav nedostatak sa vidom, i to je urodjeno. Neko ima drugi nedostatak i opšti sa ovčicama, pa to nije razlog da odvraćamo Stankicu od pastirića, jer joj to dodje kao njen lični izbor, odnosno ona tako voli, pa šta sad, treba ja to da mijenjam, ma ne pada mi na pamet. :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Odmah izgubim volju da gledam ovaj snimak,na pocetku prikazuje cjevovod na ceru a prica kako su polagane cijevi na povelicu,gledam svoju sumu i tek onda shvatim da je se ona kompletno preselila u konovu.U nas je sve moguce,sad moram ici u katastar da izvadim novu skicu,neznam sada ni gdje mi je zemlja a kamo li medje. :D
OVO JE JEDAN OD BOLJIH REKLAMNIH SPOTOVA SDSa DO SADA.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

bobi1993 wrote:Pitanje ze bleka? Zar je toliko teško priznati da je uradjeno dosta toga dobrog. ili se u svemu treba tražiti mana????
Bobi, teško da ćemo usaglasiti mišljenje o tome da je ""urađeno dosta toga dobrog"". Ja kad cijenim, imam prije svega u vidu da je potrošeno 45 miliona maraka do početka ove godine. Kad se osvrnem oko sebe, kad prodjem svojim selom, kad dodjem u grad, kad ćujem reakcije i drugih ljudi, ja sebi sklopim sliku koja vjerovatno tebi ne odgovara. Kad još svemu tome dodam ovo što čitam u ovim materijalima što se objavljuju na stranici opštine Prnjavor, kad vidim te silne prodaje, tu podjelu novca u veterinarsku stanicu, taj rast para za plate, to zapošljavanje po opštini, domu zdravlja, Parku, domu kulture, socijalnom i sl., Kad vidim kako prolazi ova bijeda od boračke populacije, kad vidim kako se bahate vlasti sa raznoraznim manifestacijama i svemu ostalom. Ja ne mogu prihvatiti to tvoje da je urađeno "" dosta toga dobrog"". Ako hoćeš da ti priznam da su urađene tri česme u raskrsnici kod Crvenog krsta, ja eto to priznajem. Mogu još neku sitnicu navesti da je urađena, ali to nije ni približno tako dobro, da kad sve izvažem, kažem sebi "prolaz za načelnika ili pozitivna ocjena". O tome se radi. Pogledaj, ovaj reklamni video materijal što ga je objavio prosvjeta. Tu se navode podaci, pa spiker kaže "" od 2013 do 2015 uloženo ...to i to.." Pa kad vidim da je to u stvari tri godine, onda to i nije ništa. Onda vidim u tom materijalu da je i ministarstvo učestvovalo u dosta toga. Ovi botići to ne mogu da sažvakaju, i stalno su sve pripisivali sebi. Zatim vidim kako se manipuliše građanima kada se govori o vatrogasnom na način da se kaže ""vatrogasno društvo je opremljeno sa kamionom i još jednim vozilom"".... I slušalac odmah zaključi da je to opština uradila, a u stvari istina je sasvim drugačija, a to je da je Vatrogasni savez Republike Srpske, u sklopu svojih redovnih aktivnosti dao opštini. O tome dva dana bruje i izražavaju nezadovoljstvo ljudi ili vatrogasci koji su tamo zaposleni. Dakle, ovdje je prisutna manipulacija ljudima, i to radi ova vlast već više godina. Govori se o kreditima, a kredite su vraćale sve vlasti, pa i ova. Da li je ikad ova vlast javno rekla koje kredite vraća, Nije, zato što bi morala optužiti prvo SDS, pa onda SNSD, jer nas je prvo katastrofalno zadužio SDS, pa onda ovi drugi. Ovi političari mnogo polažu na igre riječi, kad se izražavaju. Stalno se govori o nekom budžetskom deficitu od milion i osamsto hiljada, a nikada da ovi botovi stave strukturu tog duga na uvid i nama građanima, da vidimo šta je to od duga zatekao načelnik. Ljepše je ovako stalno to isticati, a ne dokumentovati. Ovi botići znaju što šta, ali ne mogu doći da tačno vidimo kome se i za šta duguje, ne ono što oni znaju, pa navedu zbirno, nego tačno, stavka po stavka. To oni neće. Tako da sam ja razočaran, jer sam mislio da nije problem što sam ja u inostranstvu, zbog ovakve politike, već vidim da to čeka i moje dijete, da i ono ide trbuhom za kruhom zbog ovakvih političara. :smt006

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

blek_stena wrote:
bobi1993 wrote:Pitanje ze bleka? Zar je toliko teško priznati da je uradjeno dosta toga dobrog. ili se u svemu treba tražiti mana????
Bobi, teško da ćemo usaglasiti mišljenje o tome da je ""urađeno dosta toga dobrog"". Ja kad cijenim, imam prije svega u vidu da je potrošeno 45 miliona maraka do početka ove godine. Kad se osvrnem oko sebe, kad prodjem svojim selom, kad dodjem u grad, kad ćujem reakcije i drugih ljudi, ja sebi sklopim sliku koja vjerovatno tebi ne odgovara. Kad još svemu tome dodam ovo što čitam u ovim materijalima što se objavljuju na stranici opštine Prnjavor, kad vidim te silne prodaje, tu podjelu novca u veterinarsku stanicu, taj rast para za plate, to zapošljavanje po opštini, domu zdravlja, Parku, domu kulture, socijalnom i sl., Kad vidim kako prolazi ova bijeda od boračke populacije, kad vidim kako se bahate vlasti sa raznoraznim manifestacijama i svemu ostalom. Ja ne mogu prihvatiti to tvoje da je urađeno "" dosta toga dobrog"". Ako hoćeš da ti priznam da su urađene tri česme u raskrsnici kod Crvenog krsta, ja eto to priznajem. Mogu još neku sitnicu navesti da je urađena, ali to nije ni približno tako dobro, da kad sve izvažem, kažem sebi "prolaz za načelnika ili pozitivna ocjena". O tome se radi. Pogledaj, ovaj reklamni video materijal što ga je objavio prosvjeta. Tu se navode podaci, pa spiker kaže "" od 2013 do 2015 uloženo ...to i to.." Pa kad vidim da je to u stvari tri godine, onda to i nije ništa. Onda vidim u tom materijalu da je i ministarstvo učestvovalo u dosta toga. Ovi botići to ne mogu da sažvakaju, i stalno su sve pripisivali sebi. Zatim vidim kako se manipuliše građanima kada se govori o vatrogasnom na način da se kaže ""vatrogasno društvo je opremljeno sa kamionom i još jednim vozilom"".... I slušalac odmah zaključi da je to opština uradila, a u stvari istina je sasvim drugačija, a to je da je Vatrogasni savez Republike Srpske, u sklopu svojih redovnih aktivnosti dao opštini. O tome dva dana bruje i izražavaju nezadovoljstvo ljudi ili vatrogasci koji su tamo zaposleni. Dakle, ovdje je prisutna manipulacija ljudima, i to radi ova vlast već više godina. Govori se o kreditima, a kredite su vraćale sve vlasti, pa i ova. Da li je ikad ova vlast javno rekla koje kredite vraća, Nije, zato što bi morala optužiti prvo SDS, pa onda SNSD, jer nas je prvo katastrofalno zadužio SDS, pa onda ovi drugi. Ovi političari mnogo polažu na igre riječi, kad se izražavaju. Stalno se govori o nekom budžetskom deficitu od milion i osamsto hiljada, a nikada da ovi botovi stave strukturu tog duga na uvid i nama građanima, da vidimo šta je to od duga zatekao načelnik. Ljepše je ovako stalno to isticati, a ne dokumentovati. Ovi botići znaju što šta, ali ne mogu doći da tačno vidimo kome se i za šta duguje, ne ono što oni znaju, pa navedu zbirno, nego tačno, stavka po stavka. To oni neće. Tako da sam ja razočaran, jer sam mislio da nije problem što sam ja u inostranstvu, zbog ovakve politike, već vidim da to čeka i moje dijete, da i ono ide trbuhom za kruhom zbog ovakvih političara. :smt006
Samo trazis dlaku u jajetu kako bi se to narodski reklo. Cinjenica jeste da ima dosta donacija,ali dugo sam bio clan raznih udruzenja gradjana (pravim paralelu) i nikad nam niko nije sam dosao i rekao evo vam pare,covjek koji je na celu mora biti "cigan" ici moliti svaki dan da se nesto dobije.
Ako je to tako lako zasto drugi nisu sredili te donacije???? Vatrogasna kola su bila potrebna i ranije,ulicu u gradu su odavno bile za rekonstrukciju, o skoli da ne pricam i tako u nedogled. Opstina se nije zaduzila,vratila je veliki dio zaduzenja,budzet u suficitu, i radi se dalje... Vrtic se prosiruje,gradi se muzicka skola,centar za djecu sa posebnim potrebama itd itd . Mozda i ja gledam stranacki kao i ti,ali prenosim komentar druga iz jedne druge opstine : " da je nama takav nacelnik gdje bi nam bio kraj "
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

bobi1993 wrote:budzet u suficitu, i radi se dalje
Smanjis za socijalu, smanjis studentima, smanjis poljoprivrednicima, prodas imovinu i imas suficit. To bi bi bilo isto kao kad bi ja prestao da placam struju, vodu, grijanje i onda se na kraju mjeseca pojavi suficit u kucnom budzetu. I onda ponosno kazem:"Ustedio sam k'o najbolji nacelnik!'' :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Pa ima još načina, nadizes kredita ko Tomas. E samo gdje su ti krediti završili druga priča, ali slabo šta u opštini.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Начелник општине ср Синиша Гатарић протекле седмице је прво хуманим гестом и подржао младе људе у акцији ,, даривања крви'' а након тога свој допринос и подршку дао спортистима атлетичарима, на чему му се захвалио АК Прњавор.


Ово није први пут да начелник др Синиша Гатарић споји спорт и хуманост , то је учинио и 1997. године у Перуђи када је на Европском првенству освојио златну медаљу на побједничко постоље са собом је повео и дјечака обољелог од леукемије да би се прикупила средства за његово лијечење.
Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Imam ideju za novi izborni slogan nacelnika Gatarica :"Dajte mi bolji narod ,pa cete vidjeti kako mogu da budem dobar nacelnik." :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Bobi, čini mi se da se praviš malo nevješt. Gdje sam ja rekao da su vatrogasni kamion i kola donacija. Ja sam govorio o nečemu drugom, kao manipulaciji, i onda pomenuo te vatrogasce. Osim toga, kamion i kola nisu donacije, jer sam lijepo rekao da je "vatrogasni savez Republike Srpske u sklopu svojih redovnih aktivnosti dao opštini". To ne znači da je donacija, nego njihova obaveza. Uhvaćena je vlast u još jednoj manipulaciji, i zato se ti sada vadiš, nekom pričom o donacijama. Što se tiče tvog druga, reći ću ti da smo i mi mnogi tako mislili kao tvoj drug, dok nismo upoznali načelnika, tako da mi to ništa ne znači. Vidim da ništa ne govoriš o ostalim manipulacijama. Za suficit koji govoriš, odgovor ti je dao vrlo jednostavno Magyar, jer je istina, da je svima sve smanjio i onda izadje na televiziju i kaže mi imamo suficit. Stalno sam govorio da se ova vlast služi sitnim trikovima, i ona to potvrdjuje svaki dan. A sada ono što sam prećutio od prije dan dva. Kako nije sramota SDS, da na dan izricanja presude Radovanu Karadžiću, poslije održane akademije odlaze u Hotel i baškare se u dobroj muzici, hrani i piću. Čovjeku izrečena kazna od 40 godina, njihovom osnivaču, a to je ujedno problem za sve nas, a naše rukovodstvo, na čelu sa načelnikom se sjatilo i uz muziku do tri sata ujutro. Ako mi je informacija pogrešna, demantujete, ali bolje ne pokušavajte. :D

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

Sto se tice suficita,evo ti primjer iz regiona,predsjednik MOST-a u Hrvatskoj,kad je dosao na vlast u Metkovicu,prve godine uradio je sljedece,ukinuo naknade za sport i kulturu,pocecao poreze,ukinuo stipendije,smanjio sve moguce sto se moglo smanjiti. Prve godine je tri puta pravio rebalans budzeta jer je imao suficit,pa kad je vratio sve dugove poceo polako da vraca sve na stari nivo,a neke stavke i povecao. Kad te neko neprestano i neplanski zaduzuje,na kraju se mora obiti o glavu obicnim gradjanima,da to nije uradio Sinisa,uradio bi neko drugi.
magyar,ali opstina placa sve placa i struju i studente i poljoprivrednicima.... Koliko je izvrsenje budzeta???????
a npr koliko vlada RS kasni sa podsticajima za poljoprivredu???
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

просвјета wrote:
Gledajuci ovaj film definitivno sam ostao-la bez rijeci , mnogo toga je uradjeno a zahvaljujuci samo entuzijazmu dr Gataricu. Toliko kapitalnih investicija i jos vracanje dugova koje su vam prethodnici nativarili jednostavno je za svaku pohvalu. Svaka cast ljudi uradili ste lavovski posao.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

bobi1993 wrote:Sto se tice suficita,evo ti primjer iz regiona,predsjednik MOST-a u Hrvatskoj,kad je dosao na vlast u Metkovicu,prve godine uradio je sljedece,ukinuo naknade za sport i kulturu,pocecao poreze,ukinuo stipendije,smanjio sve moguce sto se moglo smanjiti. Prve godine je tri puta pravio rebalans budzeta jer je imao suficit,pa kad je vratio sve dugove poceo polako da vraca sve na stari nivo,a neke stavke i povecao. Kad te neko neprestano i neplanski zaduzuje,na kraju se mora obiti o glavu obicnim gradjanima,da to nije uradio Sinisa,uradio bi neko drugi.
magyar,ali opstina placa sve placa i struju i studente i poljoprivrednicima.... Koliko je izvrsenje budzeta???????
a npr koliko vlada RS kasni sa podsticajima za poljoprivredu???
Браво Боби одлична опсервација!!!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

blek_stena wrote:. Za suficit koji govoriš, odgovor ti je dao vrlo jednostavno Magyar, jer je istina, da je svima sve smanjio i onda izadje na televiziju i kaže mi imamo suficit. Stalno sam govorio da se ova vlast služi sitnim trikovima, i ona to potvrdjuje svaki dan.

A sada ono što sam prećutio od prije dan dva. Kako nije sramota SDS, da na dan izricanja presude Radovanu Karadžiću, poslije održane akademije odlaze u Hotel i baškare se u dobroj muzici, hrani i piću. Čovjeku izrečena kazna od 40 godina, njihovom osnivaču, a to je ujedno problem za sve nas, a naše rukovodstvo, na čelu sa načelnikom se sjatilo i uz muziku do tri sata ujutro. Ako mi je informacija pogrešna, demantujete, ali bolje ne pokušavajte. :D
Poređenje od "Magyar" je totalna glupost. Da je napisao: "Smanjio sam djeci džeparac, kupio manje luksuzan automobil, kraće ostajem na godišnjem odmoru, ali uredno vraćam kredit koji je digao i potrošio moj drug ali ja sam žirant, redovno plaćam obaveze(režije) a ujedno normalno živim i renoviram kuću" e to bi bilo realno poređenje.

Blek, kakve veze ima izricanje prvostepene presude Radovanu Karadžiću sa proslavom Dana Opštine???
Pa bar su oko toga svi saglasni i bar je jasna politika SDS-a prema Radovanu Karadžiću i nikada je nisu mijenjali kao neki. To što radiš su optužbe najgore vrste... :smt006 :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Neozbiljan,ti kažeš da ovo što radim da su optužbe njgore vrste.Kakvu to SDS ima politiku prema haškim optuženicima,da možda nije ovo osnivanje stranaka,izvornog SDSa jer tamo su otišli Kraišnik,Vučurević,Kalinić itd.Bosić je zadnji koji je dao izjavu posle presude,pa zar se tako brani prvi presednik RS dr Karadžić.Prvo sasluša,Ivanića,Vučića,Dodika pa se onda malo zuskakivao...Nedaj bože takve politike nikome,i da sadašnji presednik SDSa nekoga brani,nedaj bože ni crnom ciganu....

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nije potrebno menjati narod, trebalo bi naučiti da živimo sa svim okolnostima sa kojima se suočavamo. Presuda kojom je Radovan Karadzić osuđen maltene na doživotnu robiju je usud koji će nositi svaki pripadnik srpskog naroda. Datum kada je ona izrečena, vrlo je simboličan ali sa njime neće biti ugušena volja, slavlja i dalji napredak. Biće to podsticaj da budemo izdržljiviji i jači u svojoj veri i nadi da Srbija i RS etabliraju mesto u ovom surovom svetu.
Dr Siniša Gatarić, kao pojedinac je svojim primerom bezbroj puta pokazao čvrstu opredeljenost da se do kraja izbori i dostojanstveno iznese krupne odluke,
kojima gradu Prnjavoru neprestano uliva snagu.. ka urbanizaciji, ek.napretku i neophodnom razvoju.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Blek, ti od proslave Dana Opštine ode na Bosića.
Da li je Bosić govorio da treba Karadžića poslati u Hag?
Da li je Bosić rekao 2008. da je u Srebrenici bio genocid??
Da li je Bosić 2005.g optužio Karadžića da je ukrao 36 miliona KM??
-Nije, ali znamo ko jeste.
Uostalom da nije dobra politika SDS-a prema Haškim optuženicima zar bi ćerka Radovana Karadžića bila u rukovodstvu sadašnjeg SDS-a?? Njoj je dobra politika tebi nije jer ti više voliš Radovana, mojne te priče.

Nisi se upitao kako je vlast stala uz narod u vrijeme presude Karadžiću?? Poskupila struju, "i onda kaže vole Srpsku, djavola oni vole Srpsku"-citat MD. 2007.g :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

:smt023
За Неозбиљног... :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jedno pitanje,za sve,a posebno za ove iz SDSa,dali je Darko i njegova svita,placao kredite koje je zaduzio njegov predhodnik Vlado Zivkovic,ako nije onda ste 100% u pravu,ako jeste onda se ne divite Sinisi bas toliko,jer se to nazivaju pristigle obaveze,i Darko ce sutra opet vracati Sinisine dugove. :) Neko rece da zirant vraca,pa jeste to tako ,samo sto je u ovom nasem slucaju zirant narod,a inkasanti su Darko ,Sinisa i ko zna ko,i u cije ime.Ne vracaju oni to iz svoga dzepa,a kad se uzimalo mnogi su zavrnuli rukave i priklekli na kasu,posebno stranacki lideri i njihovi sticenici. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Naravno nerealno je reći da je samo Darko zadužio Opštinu ima tu dugova i iz ranijeg perioda kada je na vlasti bio SDS.
Ali gledajući koliko se Darko u svom mandatu zadužio a koliko je uspio vratiti ranijih dugovanja i upoređujući Sinišin mandat koliko je vratio duga a koliko se kreditno zadužio jasno je da Siniša uspijeva racionalnije voditi Opštinu. :oops: :oops:

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

KAMIKAZA wrote:Jedno pitanje,za sve,a posebno za ove iz SDSa,dali je Darko i njegova svita,placao kredite koje je zaduzio njegov predhodnik Vlado Zivkovic,ako nije onda ste 100% u pravu,ako jeste onda se ne divite Sinisi bas toliko,jer se to nazivaju pristigle obaveze,i Darko ce sutra opet vracati Sinisine dugove. :) Neko rece da zirant vraca,pa jeste to tako ,samo sto je u ovom nasem slucaju zirant narod,a inkasanti su Darko ,Sinisa i ko zna ko,i u cije ime.Ne vracaju oni to iz svoga dzepa,a kad se uzimalo mnogi su zavrnuli rukave i priklekli na kasu,posebno stranacki lideri i njihovi sticenici. :?
jeste vracao je dugove,ali se i zaduzio i ostavio deficit u budzeta.
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

Locked