Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »



Као и сваки пут до сада када су добровољне хуманитарне акције у питању на чело колоне је стао начелник др Синиша Гатарић. Свијетлим примјером и својом хуманошћу дао је на значају овој акцији, а младим људима дао подршку, јер је и он као школарац, још у трећем разреду средњешколског образовања по први пут даривао крв.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Cipiripi wrote:
Iris wrote:Kamikaza, pazi da ti ne bi bio eliminisan, al' bukvalno
Kakav je ovo ulicni rijecnik? Zvuci kao neka mafijaska prijetnja.

Није ово први пут да неко пријети Камикази. Али је баш ниско, човјек има своје мишљење и не зависи од локалних будала или ових републичких па да "пјева како други свирају".
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Svaka čast za ovako human gest, načeliku Gatariću. Ovako se daje primjer omladini, kao i svim ostalim građanima, ne samo Prnjavora, nego i ostalih opština. Vjerujte, mi iz ostalih opština bi bili presrećni kada bi naši načelnici ovako bili na čelu kolone kada se dešava nešto humanitarnog karaktera. Čisto me zanima da li je ovaj vaš magistar Tomaš ikada dao krv (a još je i direktor FZO)?!

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Vjerovatno je malokrvan.Stalno je na tockovima bio,mislim da smo mi bili jedina opština ciji načelnik nije živio u gradu ciji je načelnik bio.I još sebi davao putne troskove.I neko se pita dje su pare?Eto ih.
A ovaj nacelnik je u Prnjavoru od jutra do mraka, do 23h.Za njega nema radnog vremena,on je tu za narod.Ponosim se sto je moj načelnik,dr Sinisa Gatarić

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vrsta, ne pratiš zato si ovo i shvatio kao ozbiljnu prijetnju.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Slavica wrote: A ovaj nacelnik je u Prnjavoru od jutra do mraka, do 23h.Za njega nema radnog vremena,on je tu za narod.Ponosim se sto je moj načelnik,dr Sinisa Gatarić
Исти Вучић, још само да не иде у WC по 14h :D

А сада колико је у Прњавору, то је већ други пар опанака.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Cipiripi wrote:
Iris wrote:Kamikaza, pazi da ti ne bi bio eliminisan, al' bukvalno
Kakav je ovo ulicni rijecnik? Zvuci kao neka mafijaska prijetnja.
Ona ti je kao siptar:"dok volje ,volje, kad ne volje kolje" :D
Ma ona mene obozava samo nece da kaze. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Evo nam Anonimusa ,nakon duzeg vremena se ponovo javio. :D
Image
Malo je nezgodno sto je letac moj drug ,ali sta da se radi,moram da objavim inace ce Anonimus sutra mene da stavi na neku metlu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

:D

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ivan78 »

Ninal wrote:Svaka čast za ovako human gest, načeliku Gatariću. Ovako se daje primjer omladini, kao i svim ostalim građanima, ne samo Prnjavora, nego i ostalih opština. Vjerujte, mi iz ostalih opština bi bili presrećni kada bi naši načelnici ovako bili na čelu kolone kada se dešava nešto humanitarnog karaktera. Čisto me zanima da li je ovaj vaš magistar Tomaš ikada dao krv (a još je i direktor FZO)?!
A mene zanima tvoj mentalni sklop, seoske torokuse.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Iris, slabo crtaš. Ja sam lijepo objasnio.

Svjedoče, ti mu dodješ kao načelnikov biograf. Velika stvar, stao na čelu kolone. Pa zato prima 4000 hiljade maraka redovne plate da bi bio na čelu kolone, u svačemu. Samo što je on jedan od onih što na čelu krljaju, pa od njega imaš više štete nego koristi. Nego, baš mi ga žao, ovih dana prije davanja krvi se uzdržao od svojih omiljenih navika.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

Iris wrote:Cipiripi, kaže se rječnik

u pravu si,samo sto isto nikada nisi odgovorila kada sam ja tebi vadio greske ali nema to veze….tvoja poruka je odvratna! Znas,ti se boris za stolicu i platu...
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Blek ok, vidi se da nemaš šta da odgovoriš. Krenuo si u naivnu priču na načelniku " natovaris" smanjenje plata u DZ pa kad ti se postavilo pitanje ko je kriv za loše stanje u zdravstvu uopšte i ukazalo da je DZ Prnjavor samo dio te opšte priče ti si zablokirao.
Za mandata Sinise Gatarica: završen projekat Povelic, otvoreno odeljenje vrtića u Ilovi, završiće se i dogradnja i proširenje vrtića "Naša radost", Prnjavor dobio novu Osnovnu školu, Muzičku školu, prostorije Crvenog krsta na kojima im mogu pozavidjeti sve organizacije CK u BiH, donaciju za renoviranje prostora za udruženje Neven, asfaltirano dvorište DZ i mnogo ulica u gradu koje decenijama ni pipnute, asfaltirane ceste u seoskim sredinama Vijacani, Kulasi, Prisoje, Strpci, napravljena čorba za Ginisa, vraćeno 8 miliona starog duga i to sve BEZ NOVIH ZADUZENJA I UZ MACEHINSKI ODNOS REPUBLICKE VLASTI. A uz sve to u majskim poplavama 2014.je bio jedini načelnik koji je protekao u pomoć najteže pogođenim opštinama: Doboj, Samac, Bijeljina i Magla, lično bio na čelu svake kolone humanitarne pomoći i sprečavao zloupotrebu iste, a bilo je mnogo takvih situacija nažalost, uspio od Dana opštine napraviti zaista veličanstven događaj sa gostima na kojima svi mogu da pozavide Prnjavoru, vratio Prnjavoru Preobrazenjsku litiju....i uz sve to uspije da donira krv. Znam da nisam sve pobrojala, ali eto za sad toliko, a nek me neko, najbolje Vrsta podsjeti šta ono bi uradjeno za mandata Darke Tomasa!?

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Iris, ti živiš u nekakvom svom idiličnom svijetu, to sam ti davno rekao. Hoćeš li mi reći da je prijem ovih dvadesetak članova porodice i stranačkih aktivista unaprijedio rad Doma zdravlja. Ti mi nešto brkaš sa situacijom u zdravstvu uopšte. O čijem su oni trošku tamo. Imaju li platu, prave li troškove, troše li nekakvu struju, papir, vodu, medicinski materijal i opremu, gorivo, hranu, na kraju platu i doprinose. Ja kažem da je kriv u prvom redu načelnik, pa onda ova njegova podguzna većina.

Ovo oko investicija i uspjeha, ti pojma nemaš. Kao po običaju se kitite tudjim perjem. Daj neka ovaj tvoj načelnik izadje u javnost i neka nabroji sve svoje uspjehe. Ne smije, zna da bi izazvao opšte zgražanje javnosti, kao i sa ovim svojim naručenim intervjuom u Večernjim novostima. Bila mu je odlična prilika da izadje na TV k 3 i zajedno u emisiji zgazi ostale učesnike. Ma nije smio draga Iris, zna on da je to samo naduvana priča i ništa drugo. Jedan broj nasjedne na tu priču, ali mali broj. Ali ne vrijedi, znaš kako kažu, gluvom govoriti i ćoravom namigivati ne vrijedi, Tako i tebi... :smt006

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Vaš načelnik je političar prvog ranga i kao takav izlazi na crtu najjačima. Proteklih mjeseci svi smo imali priliku gledati kako je na koljenima ostavio gospodina Špirića, a nedugo za tim i generalnog sekretara SNSD-a, Petrovića. Koliko sam upućen-a, na lokalnim izborima u vidu glasova sa neke 4 hiljade razlike je ostavio iza sebe Kalabića, a za 10 hiljada je iza njega ostao Žunić. Zar takvima treba da polaže račune? On odgovara građanima koji su ga izabrali, jer je načelnik svih stanovnika opštine Prnjavor, a ne dvojici političara u pokušaju.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Izgleda da je tačno to što pričaju da za Bleka ne glasa čak ni njegova žena, jer čim je on zauzet nema ko ni na forum da mu izadje napisati koju rečenicu :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

У четвртак је у Дому културе организована једна од најбољих Свечаних скупштина поводом дана општине Прњавор. Све честитке начелнику др Синиши Гатарићу, предсједнику Супштине општине Борку Лукановићу и свом руководству Општине Прњавор. Велики број иностраних и домаћих делегација дао је свој допринос овом свечаном чину. На одушевљење свих посјетилаца пуштен је двадесето-минутни филм који је презентовао шта је урађено у протекле три године мандата под вођством начелника др Синише Гатарића, СДС-а и њених коалиционих партнера. Морам да презентујем један утисак који је преовладавао код већине присутних, а то је поновни изостанак опозиције, али овог пута нејединствене. Наиме, Скупштини су присуствовали опозициони одборници Шиканић др Бранко и Маријановић др Миодраг,при чему је др Бранко пред многобројним члановима изразио своје задовољство представљеним филмом:"Да сам прије погледао овај филм преиспитао бих своје ставове и вјероватно никада не бих изашао из СДС-а!"
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Jadooo,sve lažov do lažova ovaj put bez izuzetaka :D Profitere neću komentarisati.Tako moj saradniče,čime se budala hvali pametan se stidi.Još su zaboravili onu investiciju dizanje poreza na 400% :D Prodaja opštinskih donacija,zemljišta,objekata.....Fuuujjjjjjjjjj :roll:

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Iris wrote:Blek ok, vidi se da nemaš šta da odgovoriš. Krenuo si u naivnu priču na načelniku " natovaris" smanjenje plata u DZ pa kad ti se postavilo pitanje ko je kriv za loše stanje u zdravstvu uopšte i ukazalo da je DZ Prnjavor samo dio te opšte priče ti si zablokirao.
Za mandata Sinise Gatarica: završen projekat Povelic, otvoreno odeljenje vrtića u Ilovi, završiće se i dogradnja i proširenje vrtića "Naša radost", Prnjavor dobio novu Osnovnu školu, Muzičku školu, prostorije Crvenog krsta na kojima im mogu pozavidjeti sve organizacije CK u BiH, donaciju za renoviranje prostora za udruženje Neven, asfaltirano dvorište DZ i mnogo ulica u gradu koje decenijama ni pipnute, asfaltirane ceste u seoskim sredinama Vijacani, Kulasi, Prisoje, Strpci, napravljena čorba za Ginisa, vraćeno 8 miliona starog duga i to sve BEZ NOVIH ZADUZENJA I UZ MACEHINSKI ODNOS REPUBLICKE VLASTI. A uz sve to u majskim poplavama 2014.je bio jedini načelnik koji je protekao u pomoć najteže pogođenim opštinama: Doboj, Samac, Bijeljina i Magla, lično bio na čelu svake kolone humanitarne pomoći i sprečavao zloupotrebu iste, a bilo je mnogo takvih situacija nažalost, uspio od Dana opštine napraviti zaista veličanstven događaj sa gostima na kojima svi mogu da pozavide Prnjavoru, vratio Prnjavoru Preobrazenjsku litiju....i uz sve to uspije da donira krv. Znam da nisam sve pobrojala, ali eto za sad toliko, a nek me neko, najbolje Vrsta podsjeti šta ono bi uradjeno za mandata Darke Tomasa!?
Aplauz!!! Prelijepo napisano i objasnjeno da svak shvati i vidi,ako ne vjeruje.Sjedne u kola i polako. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote:при чему је др Бранко пред многобројним члановима изразио своје задовољство представљеним филмом:"Да сам прије погледао овај филм преиспитао бих своје ставове и вјероватно никада не бих изашао из СДС-а!"
што га не примите назад? тј. није он отишао већ сте га ви избацили.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Znam da nisam sve pobrojala, ali eto za sad toliko, a nek me neko, najbolje Vrsta podsjeti šta ono bi uradjeno za mandata Darke Tomasa!?
Што би рек'о Вучичћ: "Мало ли је".

А Томаш, јбг ко се још сјећа тих давних времена од 2008-е до 2012-е.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

CQecKh8WoAAMhFL.jpg
CQecKh8WoAAMhFL.jpg (32.65 KiB) Viewed 11502 times
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Eh botići SDSa, koliko vidim da ste malo živnuli. Vi ste baš kao onaj miš u rasolu, samo se nadate. Sve dok se ne utopi u tom istom rasolu, a to će biti brzo, i sve vaše muke i dileme će nestati. Vidim da ste prilično sigurni za podršku načelniku, nema kod vas ništa dobrovoljno, već se MORA. Kažete da se mora, ali eto, još niko nije izrazio podršku ni dobrovoljno. Hoće li se prvo izjasniti za podršku oni koji hoće dobrovoljno, ili oni koji moraju, Šta će prije da bude. Tako vi botići zamišljate da vladate. Šta bi vi radili da ste na republičkom nivou vlast, mogu samo da zamislim. Veliko je pitanje, ko je gori, vi ili ovi Dodikovi. Čini mi se takodje da ste ovih dana sebi zabili autogolova, ali da stanemo još dan dva, da ne žurimo, dok se malo vratite u realnost. Nadam se da je do sada Iris svatila, da ono oko smanjivanja plata nije incijativa ministra, nego je to nešto drugo, samo ona po običaju, nije razumjela. Isključivi krivac za dom zdravlja je naša vlast. Vidim da ne razumijete ni Šikanićevu ironiju. Ne samo što će vam uzeti glasove, nego vas još i handri u zdrav mozak sa svojom navodnom izjavom. A vi se ponadali da ste napredovali, e jeste jadnici, baš mi vas je žao. Vidim da je po pisanju nekih načelnik u momentu "načelnik svih gradjana". Ma vidi ti vraga, sad kad se primiču izbori, on je načelnik svih gradjana, Nešto se ne sjećam kad je zapošljavao seoske snajke, kad je vrijedjao premijerku Republike, ili kad je vrijedjao odbornike da je tad bio načelnik svih gradjana. :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

mili wrote:Izgleda da je tačno to što pričaju da za Bleka ne glasa čak ni njegova žena, jer čim je on zauzet nema ko ni na forum da mu izadje napisati koju rečenicu :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt006 :smt006 :smt006
Mili,Blek nema potrebu da se kandiduje,a ako bi kojim slučajem se kandidovao to bi značilo,da je Blek izgorio po glavi :lol: Što se tiče foruma,tak daleko nisam stigo da mi neko izlazi napisati,jer žena mi je ćorava :roll: :roll: :smt006

Locked