Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Eto Vrsta da ne povjeruješ koliko tek ja mogu da budem opuštena i da sve doživljavam kao zajebanciju, kako tvoj drug Kamikaza reče, jer imam sreću da radim posao koji je radilo samo 58 ljudi u RS kad sam ga ja počela raditi.
Ali smatram društveno neodgovornim doživljavati kao zajebanciju bilo šta pa čak i jedan ovakav forum i tako se ponašati dok SVE VEĆI I VEĆI BROJ LJUDI U RS GLADUJE DOK NEKOLICINA ZGRĆE MILIJARDE.
Драга моја Ирис, посао који ја радим зна да ради само 9 људи у БиХ :smt002 Дођем ти нешто као бијели међед :smt003 А сигурно да и њих има више, а ако почнем да радим нешто друго биће нас само 4. Два на УКЦ БЛ и два у овој мојој фирми :idea:

Али не битно то, битно је да ти, Ками и ја можемо овдје на форуму пишемо шта хоћемо, а да се не бојимо за своје радно мјесто. Што нажалост није случај са осталим форумашима. Можда је то она сличност, која нас моја драга Ирси привлачи :smt056

Замисли да смо смртно озбиљни на форуму, колико би људи ауди у РС гладовало а колико згртало милијарде?! Било би исто. Ми овдје ништа не можемо да ријешимо осим да промијенимо свијест код људи, да се ослободе тих разних страхова, са којима иду на починак.

И да понекога насмијемо, ево Камиказа са овим својим карикатурама је право освјежење на форуму. Баш се насмијем, и обрадујем када видим да има неко и креативан а сатиричан.

Ту смо гдје смо, дружимо се и даље. Ми пишемо то што пишемо а ви наставите најбољи начелник и даље. Све ОК!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Pokemon wrote: izgradjenu novu skolu,
Да није било најбољег начелника, сигурно не би добили ту школу.
Pokemon wrote: obnovljen vrtic i otvoren vrtic u Ilovi,
што јесте јесте
Pokemon wrote: vodu u gradu dovedenu
Та вода је ту била доведена прије пар година. Синиша је поставио сам три чесме, а идеја била од Драге Калабића :smt002
Pokemon wrote: muzicku skolu novu napravljenu,
Још ни темеље нисам видио, а ти кажеш нова и направљена. Ђе је?
Pokemon wrote: Pa vi nesrecnici, kazite da je malo!!!
Много је!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

A ti bi je napravio, kao sto ju je i ministarstvo napravili.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nije dovoljno kad neko nesto pita ,zasto je to tako ili zasto nije napravljeno,reci ni onaj da je bio nebi napravio ili ni onaj nije napravio,onaj nije ni platu primao za to,ili ako jeste onda je onaj i dobio nogu u dupe,pa ako i ovaj nije neka je i on dobije.
Iris narod je ojadio svako onaj ko ima akcije od nekog preduzeca u vecoj mjeri nego sto ih je dobio od drzave kao pocetni paket.Znaci nacelnik je isto tako iskoristio svoju nekadasnju poziciju i usao u veci dio vlasnistva,kazem veci,jer ni on sam nezna koliki je kao ni Gero sto nezna u Gradipu,ugurali su svoje ljude i kupili na njihova imena,znaci to je kriminal i kriminalno udruzivanje,pa samim tim i krivicno djelo,koje nije sankcionisano jer su eto pograbili i vlast sebi pa time je i sud privatizovan.Ovo zadnje se ne odnosi direktno na nacelnika,neznam dali je on uradio tako ali vlast kad ima privatnik onda tu smrdi,kao u Lijanovica.Ne kazem da i ja nebi bio isti da sam imao priliku,jer moras se prvo naci u iskusenju da bi onda mogao reci ja nebi ili ja nisam.
Ovo o pravljenju skole i CK,je smjesno pa nebi komentarisao,Pokemon se zeza,kao i za vodu u gradu,neka mi neko pokaze koja kuca ima vodu u gradu sa povelica,ta gradska cesma je kao sto Vrsta rece jedino djelo ali to je posao od dva dana za jednog majstora u pripitom stanju.Vrtic nije gotov,ali eto neka bude da jeste,i ovaj u Ilovi je kako neko rece prije mjesec dana neuslovan,ali napravio ga je i svaka cast.Za 4 godine bi pokojni Brane Lutka napravio vise,ali ja ne kazem da je on kriv za to sto nije napravljeno,kriv je sistem,kriv je teret koji SDS ima na grbaci,krivi su profiteri i sitne kurtizane,on je samo kriv sto ih nije posutao kao stare serpe,jak je ,pametan,nisu mu trebali.Ali posto nije snosi dio krivice,ja licno sam ocekivao od njega puno,pa mi se mozda iz toga razloga cini da je uradio malo,ali vidim kroz pricu da dosta ljudi misli kao ja.Opet kazem mozda sam ocekivao previse. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Dragi moj Vrsta, jedno je obavljati posao zahvaljujući svom obrazovanju koje rijetki imaju a drugo je obavljati posao koji obavlja par ljudi jer eto nekom linijom si tu postavljen a mogao je to biti i bilo ko drugi.
I to je još jedan pokazatelj kakvo je stanje u našem zdravstvu. Jadno, čim ti koji nisi sposoban ni nacrtanu ovcu da čuvaš obavljaš rijetko zanimanje.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P. S. I ja zaista prema tebi ne osjećam nikakvu privlacnost, naprotiv. Iz prostog razloga jer posjedujes osobinu "uvlačenja u d.. " koju ja ne da ne cijenim već smatram nečim najjadnijim.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Da, Vrsta muzicka skola ce biti napravljena za vrijeme mandata nacelnika Gatarica. Kao sto je i rekao to. A voda je dovedena u grad, cesme stavljene, a pice je i stanovnistvo naseg grada, i to za vrijeme mandata dr Gatarica.
I opet bih da apelujem za ove sto lade m*da u inostranstvu da se sklone od ove teme, jer nisu kompetentni da komentarisu. Isto kao kad bih ja pisao o stanju u Njemackoj, a odem tamo dva-tri puta u godini na sajam. Ne citam te postove sto ovi inozemni pisu, vec sam primjetio da je nesto postavio i to nadugacko. :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Mili, ja još uvije čekam odgovor, Da li je istina, da se prošle godine spremao načelnik dati krv i trebali su to da prate mediji, a onda je lice koje vadi krv, reklo da načelnik ne može iz odredjenog razloga. Ljudski sam pitao da li lažem ili ne?

Inače, danas je lijepo čitati ovu raspravu ovdje. Jeste da joj nedostaje malo više istine, ali u svakom slučaju je korisna, jer je očigledno ko se osjeća donji. Primjetno je da se Vrsta i Kamikaza igraju sa ovim botićima kao DŽeri sa Tomom.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Slavica wrote:Mayar je odradio svoj posao. Strpci placu za njim.
Naravno da placu. Posebno placu ovi iz Mrkonjica, vele samo se ne vracaj kupicemo ti jos jedan stan u Prnjavoru :D. Pa morao sam da promovisem ove sto nasipaju kamen po tudjim placevima. Meni je to uvijek interesantno. :smt002
Sve što možeš danas, uradi juče!

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Sta je toliko tesko da se meni ne moze odgovoriti sta to radi i cime se bavi Zunic. ?!

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Jednogodisnje vegetiranje Blek_Stene, kao i dugogodisnji rad Vrste i Kamikaze na forumu.. dokazali su da tamo gde je zivo blato vezivno tkivo i blacenje je najunosniji posao. :wink:
Lakoca konstruisanja imaginarnih dogadjaja i svakodnevno izmisljanje bi preslo u ritinsku naviku, da idilu ne remete ..SDS-ovi forumasi a danas I direktor DŽender centra Vlade RS Mirjana Lukač, svojom izjavom da:
Dugogodisnji rad nacelnika dr Sinise Gatarica i njegov doprinos na lokalnom nivou, izdvaja Prnjavor ispred ostalih opstina :smt023

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Ninal, vjeruj da i mene to interesuje. Kako može preživjeti danas čovjek sa četvoro djece, kada ovakva lopovska vlast sve čini da ljudi ne rade i da se naša djeca rastjeruju u inostranstvo. Ne samo što je Žunić umjetnik u politici naspram mnogih podguznih muha iz SDSa, nego je i umjetnik u preživljavanju. Usput, da pitam i na ovoj temi, jel vi niste imali neku ženu danas iz SDSa da danas presjedava na ovom događaju. Hajde kod muškog svijeta vas vadi Pokemon, mislim da je on tamo najbistriji, ali kod žena, trenutno nemate takav talenat. A jeste stranka..... :D

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Blejce, pao bi na tu sjedu glavu kada bi ti neke dame iz Aktiva odrzale lekcije o politici. Kao sto sam vec naspisao na onoj temi, uporedicemo glasove Vas i anonimusa, a bice i zena, pa mi pojasnite o tome malo vise. SDS govori sama o sebi, i nema potrebe da je iko vadi. Najjaci smo i imamo sjajne ljude i odlicnog nacelnika. Sposobnog za rad i za pomoc.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Za vrijeme svog mandata nacelnik Gataric je sa svojim saradnicima radio u izgradnji, rekonstrukciji i sanaciji infrastrikturnih objekata. Malo ko zna da su na nasoj opstini postojala klizista koja godinama nisu sanirana, da nisu ociscenja korita nasih rijeka. Najveca ulaganja su bila u objekte iz kategorija vodovodnih, kanalizacionih i toplovodnih objekata, zatim ulaganja u putne objekte, pa u skolskei druge objekte iz kulture, zatim u vjerske objekte,spomen obiljezja itd... Sve ovo je uradjeno, a mnogo toga je u procesu radnje. Nacelnik Gataric ce da opravda vase povjerenje.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Da vidimo, o tim članovima aktiva, budućim kandidatima SDSa. Duška mnogo puta bila na listi, nije nikad prošla. Uvijek su je uvlačili u vlast u inspekciju, i kako radi inspekcija, to znaju najbolje ovi privrednici koji plaćaju reket. Davidovićka nikad nije prošla, bila na listi, jedina zasluga jeste što je sjebala vrtić, Marina, bila na listi, nikad nije prošla, zasluga što je sjebala zajednicu dvoje ljudi. Ova Sanda, pobjegulja iz PDPa, glavni zadatak spasiti radno mjesto muža u Parku, Jedina prošla, koja sjedi, jeste izraubovana Slobodanka,. Eto s tim ćete vi na izbore Pokemon. Ove ostale su iz drugih stranaka, koliko ja znam. One imaju mnogo više šansi da prodju, nego ove vaše SDSovke. Pa zar će ovi kadrovi Pokemon da nas vode naredne četiri godine. Ne treba nam veće poplave i nesreće. :wink:

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Pokemon wrote:Za vrijeme svog mandata nacelnik Gataric je sa svojim saradnicima radio u izgradnji, rekonstrukciji i sanaciji infrastrikturnih objekata. Malo ko zna da su na nasoj opstini postojala klizista koja godinama nisu sanirana, da nisu ociscenja korita nasih rijeka. Najveca ulaganja su bila u objekte iz kategorija vodovodnih, kanalizacionih i toplovodnih objekata, zatim ulaganja u putne objekte, pa u skolskei druge objekte iz kulture, zatim u vjerske objekte,spomen obiljezja itd... Sve ovo je uradjeno, a mnogo toga je u procesu radnje. Nacelnik Gataric ce da opravda vase povjerenje.
I jos mnogo toga.Ovo za Mjesne zajednice nisi napisao.Niko to nikad nije uradio,da se zna ko je ko.Ajde ruku na srce,pa tacno je.Necu odmah da sve ovde navodim ali polako pisaću ja.Načelnik je nas i najbolji.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

blek_stena wrote:Marina, bila na listi, nikad nije prošla,
Marina Gatarić je na listi bila samo jednom i to 2012.god. za lokalne izbore na broju 20 i ostvarila je glasova koliko mozete da vidite. Kao sto se moze vidjeti da su male razlike u glasovima bile izmedju onih koji su prosli i koji nisu. Nisam se mislila oglasavati ovde ali sam cula da se svasta pise, pa evo da i ovo razjasnimo.

10. GATARIĆ MARINA redni broj na listi:20 osvojenih glasova:692 u procentu:13.54

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

E Zuna sijedi, sta iz Vas to govori? Samim tim kako ste to napisali, vidi se kakav ste covjek. Nevazno kojoj politickoj opciji da pripadaju to su zene. One su stub nase zajednice, nase majke, sestre, zene, kolegice, komsinice... Prema njima se odnosimo sa postovanjem, ako necemo mi, ko ce? I neka Vas je sram kao jednog tzv.politicara za ono sto ste napisali. I ako zelite, mozemo da uporedimo glasove politicarki koje su prosle u SO, da vidimo sa koliko su Vas razvalile?!
Milanka Španić - 755, Vasić Slobodanka - 701. A Vi Zuna, nosilac liste 271glas. A musko, em nosilac, em predsjednika PDP u Prnjavoru. Pa sto to?

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Wanted, šta ćeš, znaš kako kažu, "zamalo se u konjića drži rep, ali neće da otpadne". Sad je postala malo poznatija, ima više šanse da prodje idući put. Čujem da će je podržati lezbijsko gej lobi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Julka. :D Cerpic se sa blatom malterise,da su ovi vasi od boljeg materijala i vezivno tkivo bi moralo biti kvalitetnije,ovako blato na blato. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Koliko se ja Pokemon, razumijem u matematiku, a sad sam zbrajao, moj drug Žunić ima devetnaest posto, od svog biračkog tijela. A bogami ovi tvoji favoriti imaju manje.negdje oko 13-14. Ali moram ti reći Pokemon i to ništa ne znači, Bitno je kako su se ljudi dogovorili da rade u kampanji. Da li svako za sebe, da li da se organizuju u grupe, pa tako onda uvećavaju glasove. Ali kad si već izbacio te rezultata, Žunić ima veću podršku svog tijela. Nego, što ti ne izbaciš rezultat za sebe, Ni ti nisi prošao, imaš li ti barem 10 %. Pa tebe su ove žene, prešišale, i to izgleda dobro. Pa sad mi je sinulo, zašto si ti isfrustriran, pa si udario po Tanji, i majci. Ljut si na bolji uspjeh žena od tebe. Moraš malo otići doktoru, nije ti daleko, šta te košta, samo kancelarija preko puta tvoje.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

blek_stena wrote:Wanted, šta ćeš, znaš kako kažu, "zamalo se u konjića drži rep, ali neće da otpadne". Sad je postala malo poznatija, ima više šanse da prodje idući put. Čujem da će je podržati lezbijsko gej lobi.
Blek_stena nije nuzno da budes magarcina.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pokemon wrote:Za vrijeme svog mandata nacelnik Gataric je sa svojim saradnicima radio u izgradnji, rekonstrukciji i sanaciji infrastrikturnih objekata. Malo ko zna da su na nasoj opstini postojala klizista koja godinama nisu sanirana,
Da nije bila u pitanju kuca i zemlja od Vlade Zivkovica naseg bivseg nacelnika,istaknutog clana SDSa,stajalo bi to jos 100 godina.Isti slucaj i sa Rojinim krajem da vam nije trebao on,i danas bi to stajalo,sve licni interesi,kao i ona treca sanacija prema Borkinom kraju.Toliko o sanaciji odrona,jer se tu ocigledno radi o licnim interesima a uz put malo se krpi i interes zajednice.
Pokemon wrote:da nisu ociscenja korita nasih rijeka. .
Jesi li ti ikad prosao kraj tih korita da vidis sta se radilo,jad ,samo pranje para.Kad se korita ciste,onda se otpad odvozi kao i grane i panjevi,prodji sutra i reci mi sa koje lokacije je to odvezeno sve stoji oko rijeke,ako voda nije uspjela da ga odnese kod poslednjih poplava.
Pokemon wrote:Najveca ulaganja su bila u objekte iz kategorija vodovodnih, kanalizacionih i toplovodnih objekata,
Dali ti zivis u inostranstvu ili ja,ako zivis u inostranstvu onda je to negdjee na marsu.hajde u vodovod se ulagalo,ali koje kanalizacije i toplovodni objekti :smt005 da nisu kupili novi sporet u opstinu :D pa ti ne da ne citas moje postove nego ne citas ni svoje,a smjeh je zdrav,znas kako bi se slatko smijao da procitas ove svoje gluposti.
Pokemon wrote:zatim ulaganja u putne objekte, pa u skolskei druge objekte iz kulture, zatim u vjerske objekte,spomen obiljezja itd... Sve ovo je uradjeno, a mnogo toga je u procesu radnje. Nacelnik Gataric ce da opravda vase povjerenje.
Skolu zaboravi znamo ko ju je dao,sve sto ste vi uradili je mucka oko placa za njegovu zgradu,a to bolje da se cuti jer nije cista posla.Koliko je puta asvaltirano u ove 4 godine,ne racunajuci ono sto je doslo na poklon ili u zamjenu za onaj jad sto je napravljen stanovnicima drenove i kremne.Sto se tice kulture i objekata za kulturu ,napravili ste nam muzej :) vjerske objekte neznam da ste gradili u ovih 4 godine ispravi me ako grijesim,jer u vjerske objekte ne spada sator na zboru vec crkve sinagoge i dzamije,uradili ste pola spomen obiljezja i to je za svaku pohvalu drugi nisu ni toliko,itd neznam gdje ste pravili,nemaaaaaa.A ako imas malo vise vremena od ovog sto si zrtvovao za nabrajanje dobrih djela,da malo sjednes pa nam napravis spisak stvari koje su prodane i spisak skupih manifestacija koje su organizovane,pa da malo uporedimo ,mi nepismeni. :)

Kad citam tvoje postove pomislim na jednog forumasa,mislim da ste jednojajcani blizanci ili jedna osoba,a mozda i klon.Bez puno razmisljanja sam dosao do toga ko si.A to ne govori o mojoj inteligenciji vec o tvojoj gluposti i nesposobnosti da se prikrijes. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Magyar, šta sve nije potrebno i nužno, samo ste se kasno sjetili. Moraš vidjeti sa budalama u svojim redovima, a usput preispitaj i svoje djelovanje. Ali i to su ove savremene grupe u društvu. koje imaju ista prava. Zar vi koji ste danas bili na tim instrukcijama, ne bi dozvolili tim grupama da daju podršku nekim kandidatima. Onda ste vi slagali ove vaše goste od danas. Ovdje gdje ja boravim, te grupe sasvim javno djeluju.

Botići, za večeras smo dovoljno vodili ljubav, sutra ja radim, a vi nastavite da ljubavite sa Vrstom ili Kamikazom, ako oni imaju volje, naravno. Samo da budu pažljivi sa Pokemonom. Laku noć. :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
:D Dragojlo bas fino ispao,cak i ljepsi nego u stvarnosti. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked