Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

filip wrote:Nerado,al* moram...Kao neko ko je glasao za SDS od prvih posleratnih izbora pa skroz na ovamo...Nadao se,vjerovao...lijepio plakate,vozio bez naknade na izbore (ne kazem da tu naknadu nije neko uzeo),skupljao potpise za Karadzica,jednostavno bio uz tu partiju...onako cisto...sa vjerom...E sada....od tada prodje poprilicno...moja djeca postadose punoljetna i bogami kazu da ovo vase ne valja,a kome da vjerujem ako necu vlastitoj djeci.Tako da u jednom dvoristu iz koga je SDS dobija odredjeni broj glasova i treba po logici da ocekuje vise...ono kontra..de boze.....
Taj SDS onda i sad su potpuno dvije razlicite partije. Jos se zivi od te stare "slave", samo pitanje je do kad'. To za trecu opciju se potpuno slazem, al' nismo mi te srece.
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Do kada? Pa do jeseni, ako Bog da. A možda nas ni sreća nije skroz napustila. Treća sreća.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Hoću da pozdravim sve korektne forumaše, a eto, pozdraviću i ove naše propale botove, botiće. Lijepo vas je gledati botići, kako nastupate zajednički, u jednom frontu. Udružili se Bibliotekar, pastirić, predsjednicin zet Lionel, načelnik odjeljenja i na sav glas ukazuju kako ima nekorektnih ljudi pa svašta, ovdje. zamislite iznose. Svu svoju energiju usmjerili oni da se eliminišu ljudi, koji su" remetilački faktor", nisu oni se angažovali radi "svojih mjesta" u bolnici, biblioteci, opštini, i obećanog mjesta za djevojku ******. Ma ne laju oni radi sebe, već da naš narod sluša lijepe korektne ljude, a ne one koji postavljaju neugodna pitanja. Malo morgen botići, neće ići. Ispadoste ponovo lažovi i neznalice, vidjeh ja ono saopštenje od danas, a kao revizija nije našla ni PACKU. Samo vi nećete demantovati, jel da, Žunić laže? Vidim da botići apeluju na karakter, na obraz, na čast. Nešto vas je zapalilo. Teško vam izgleda palo kada neko pokaže da zna da su u Kremni krali i dobacivali starijoj gospodji, da pokaže da zna kako je u tom nesretnom Domu zdravlja kad ga vodi gramzonja, koji pelješi, od prljavog uglja, pa do gradjevinskih materijala i ostalo. Nije ni pastiriću drago, što se eto mislilo da je pastirovo da svira u frulu, a on bi eksperimentisao sa vunenim stvorenjima. Načelnik odjeljenja bijesan, jer počele privatne stvari ovdje javno. Ma ne mogu da vas prepoznam, botići, otkud dobiste tako iznenada kritički napad prema, kako vi kažete, nekorektnim stvarima. Mislili ste da je samo vama dozvoljeno pljuvati proteklih godina i iznositi ko zna šta. Eeee, ne može više tako moji brajkani. Teško da ćete sačuvati pozicije koje ste stekli, nema toga, raspada vam se stranka, nezadovoljstvo, stigle vas laži i alavost da ukradete sve što stignete. Pretvorili ste se i u vizionare botići, pa znate sve o onima koji su imali rast glasova na izborima, a ne znate ništa o vama i SDSu, koji je sa 11 odbornika pao na 9, a smijete li reći koliko ćete imati iduće izbore. Jeste lijepo kada sve dodje na svoje, a doći će , jel da botići. I umalo zaboravih našoj Juliji, jesmo Julija, otvorili smo oči, sad poslije ovog svega vašeg, ja sam iz zatvorio, lakše mi je mnogo. O julija

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ko o cemu Zuna opet o lazi i mahalarenju.Drzite se teme.Dzaba Vase palacanje,zna narod sta radi revizija i na koji nacin.Dzaba Vam laz,da je nesto bilo mimo zakona,zna se gdje bi bio nacelnik i njegov tim.Nema packe.Samim tim SDS kad je dosao na vlast 2012.zatekao je Opstinu sa dugom po osnovu kreditnih zaduzenja u iznosu od oko 20 000 000 km i dugom po osnovu deficita u budzetu u iznosu od oko 1 800 000 km.Ne treba biti matematicar da se vidi koliko novca ide na kredit,a sa koliko opstina raspolaze i radi.Sinisa Gataric je carobnjak,uspio je uraditi mnogo sa malo navaca.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Zuna, nemojte samo Vi o brojevima glasova. Znamo svi kako ste dosli u So,zahvalite Goranu Slijepcevicu.Pa vidite kako PDP stoji sa glasovima.NDP je beba u odnosu na PDP pa imate po 2 odbornika.Smijesno.Ali necete vise krasti,nacelnik Vam je rekao STOP i cao!!!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Slažem se pravi čarobnjak :D još kad se tome doda,da je žuni rekao stop mora se reći na vrijeme, ma nema onda ti možeš kako ošš :lol: nabaciš malo veterinarskoj,digneš porez 400%,prodaš jednu parcelu,prodaš muzičku školu,prodaš crveni krst,prodaš donatorski stančić itd :roll: pa kad malo bolje pogledam,ti mora i da ličiš na čarobnjaka :smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Sta je Zunce, cim se spomenu glasovi, Vi odmah bla bla bla...jer jedino to citam iz Vasih postova bla bla bla...nema nepravilnosti, nema. Isti ti revizori koje ste Tomas i Vi ugostili , bili su i sad, i nista. 3 mjeseca su dolazili. Nema nista. Ne lazite vise. A cujem da cete da se kandidujete za nacelnika, samo ne znam odakle Vam glasovi??? Sa onih cc 200, kako do 4 000 ???

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Dragi propali botići, vi nama stalno nešto negirate, a vama sve gore i gore. Osjećate li se vi makar malo nelagodno, kad revizori napišu ovo što piše u saopštenju PDPa. Vama nije ništa dati 200 hiljada, mimo ugovora., vama je normalno zaposliti ljude bez konkursa, vama je normalno davati na plate još novčane nagrade, bez bilo kakvih obrazloženja. Vama je normalno da neko rukovodi Centrom za socijalni rad 13 mjeseci na osnovu ugovora, a isto lice je otvorilo radni odnos u drugom subjektu u Banja Luci. I još mnogo toga, i sve to u toku samo jedne godine. Znate zašto je to sve vama normalno, zato što i vi radite to isto, i mislite da ćete i naredne četiri godine. Malo morgen. Neće više baka u šipke, uvjeravam vas. Kažu juče, direktorica bolnice, i ovaj Linoleum, držali sastanak sindikata, i tamo su jasno rekli. " Nas je ovdje dovela politička partija SDS i morali smo da zapošljavamo ljude, da to nismo radili, oni bi nas smijenili." Jel se to priča na sjednicama sindikata. Šta to znači, da su tražili da zapalite bolnicu, vi bi je zapalili. Vi, dragi moji botići, niti ste otpali od domaćina, niti ćete ikad biti domaćini. Sreća da je tu izvorni SDS, pa će taj zdraviji dio, koliko vidim preći tamo. :smt006

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Sasvim je u redu da neko kroz zivot koraca I zatvorenih ociju, po sopstvenom izboru I samo hejtuje.
Ali ne mozemo ocekivati da I drugi ljudi to isto ucine. Necemo potcenjivati gradjane, vezano za sve teme koje smo bistrili.
.. Od pitanja zgrade CK kao potpuno neuslovne ustanove za rad, preko zakonskih procedura, uredno raspisane licitacije za prodaju.. do informacije da je postojao javni tender I da nazalost Prnjavor nema bezbroj gradjevinskih firmi koje su bile u stanju da isprate takav tender. I tako redom sve do pitanja slobode tumacenja revizorskog misljenja I izvestaja..

Vrhunac drskog, raspomamljenog I primitivnog intelektualizma predstavlja zelja da se svaki dobar projekat izminira, prilicno slozna skupstinska vecina izvrgne ruglu i nacelnik isproziva. Motivacija koju saljete sluti na fijasko, jer vasem dangubljenju se ne pridaje veliki znacaj.
Kada se svode racuni I gledaju rezultati ubedljivo prvu poziciju zauzima nacelnik, deset mesta prazno.. pa sledeci kandidat :smt006

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

8)
Last edited by просвјета on 02.03.2016. 15:26, edited 1 time in total.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Opet Zuna iznosi neistine,tj.bla bla bla...nemojte opet da Vas demantujem,dajte nesto novo.SDS se odnosio domacinski prema opstini,iako nije imao sredstava od Vlade RS,nacelnik je radio i stvarao mnogo.Napisano je vec negdje,sta ce sve ostati iza ove vlasti.Sve je zakonski uradjeno.Sve.A ja ne znam odakle Vama ta informacija za DZ,jedino Vasa sestra je tako nesto mogla izmisliti,jer osim sto krade sad i laze.I cim prije shvatite da ste politicki mrtvac,to bolje.Da ne zbunjujete glasace na izborima."vidjlela zaba da se konj potkiva,pa i ona digla nogu." :) tesko cete sa cc200 glasova doci do 4000 :)

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

blek_stena wrote:. Sreća da je tu izvorni SDS, pa će taj zdraviji dio, koliko vidim preći tamo. :smt006
Jel se Vi ovo salite sa nama??Pa sjetite se sta ste Vi govorili o dr Sikanicu kad ste sjedili sa Tomasem u vlasti?Jeste ga nazivali ludakom?Propalitetom?Lazovom?Licno Vi.A sada ga bodrite.Licemjeru.Dovoljno je znati da rijeci koje doktor kaze proizilazebod kafa sa Vama i Kalabicem.On ne zna sa kakvim zmijama se druzi.Mislite da ce Vas doktor podrzati?Nece.On je ratovao,a Vi svercovali Hrvate za pare.On bio zarobljen,a Vi zjakali po tujim kucama i sa zenama ciji su muzevi ratovali.I ko ce da glasa za Branu Zunica-krimosa?!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Pokemon wrote:On ne zna sa kakvim zmijama se druzi
Sem mene, ja stim nemam ništa. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

A pro po ovoga sto je Prosvjeta prezentovao, apsolutno sam saglasan da sve sto je nagrizao zub vremena treba ili rekonstruisati ili srusiti. Digla se frka oko one ruine od Crvenog krsta, kao neki velelepni objekat od velike kulturno-istorijske vrijednosti, pod zastitom drzave.. pa sto ga zapustise i ne obnovise,kad je tako znacajan!? Stolarija unistena,toalet uzasan, podovi nikakvi.. treba se voditi primjerom banje Kulasi i prodati uspjesnim privatnicima, koji ce ta posrnula preduzeca revitalizovati - uloziti sredstva,modernizovati,opremiti, privuci turiste, zaposliti radnike, napuniti budzet..
Sve devastirane objekte u gradu sanirati ili prodati, pa neka dobiju neku novu namjenu, samo da vise ne "bodu oci" svojim izgledom.. pa ko smatra da je bilo kriminalnih radnji pri njihovoj prodaji, neka se zali nadleznim instancama, koje ce to eventualno sankcionisati.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

I apelovao bih na pojedine forumase, da se u odsustvu valjanih argumenata i konstruktivne kritike suzdrze od iznosenja prljavog vesa suprotstavljenih strana. Degutantno je polemisati ko je s kim u krevetu, ko tuce zenu, "praktikuje sodomiju" i sl. Fuj!
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Banju Kulasi ne mozes porediti sa jednom obicnom zapustenom zgradom koja nicemu ne sluzi!Banja je definitivno trebala da ostane u vlasnistvu opstine i od nje korist da ima opstina,Prnjavorcani pa na kraju i drzava,sto da ne.Voda koja je "prodata" nema cijenu i novac koji je za nju dat je smijesan u odnosu na bogatstvo koje se stice na osnovu nje.Sta je za vas uspjesan privatnik,bas se pitam,i sta to opstina Prnjavor ima od toga sto jedan privatnik ili par njih puni dzepove?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Opstina i država da su mogle upravljati državnim preduzećima ne bi trebala privatizacija( u našem slučaju pljačka) da nije bilo privatiozacije i kapitalizma ,vjerovatno bi još živjeli u državnom socuijalizmu.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Odgovoricu kontrapitanjem - sta su to sve prethodne opstinske vlasti preduzele po pitanju revitalizacije preduzeca? Modernizacije, marketinga i sl?
Objekti devastirani, medjuljudski odnosi nikakvi, mnogobrojne afere svakodnevne.. pa pitajte bilo kog pacijenta sa strane da li je bio zadovoljan smjestajam, uslugom i propratnim sadrzajima. Doticnog novopecenog vlasnika ne poznajem, ali vidim da ulaze znacajna sredstva u obnovu objekta. Neka ispunjava svoje obaveze prema drzavi i prije svega radnicima, od mene kapa dole. Samim tim ce koristi imati i mjestani Kulasa, jer ce dobiti priliku da recimo prezentuju svoje proizvode, rukotvorine, ugostiteljske objekte i sl. Pa kad se malo poradi na marketingu, doci ce i stranci, pa im lupimo boravisnu taksu:-D toliko prirodnih potencijala imamo, a pameti i lukavstva slabo..
Isti je slucaj i sa Ergelom, ono je tuga gledati sta se radi.. vise niko i ne zna u cijem je vlasnistvu i ko njome upravlja, a radnici i konji kolateralna steta.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Opštinske (lokalne) vlasti privatizaciji državnih preduzeća su imale sasvim mali, ili gotov nikakv utijecaj u privatizaciji (pljački) državnih prteduzeca,ali to ne znači da čelni ljudi iz SDS a nisu bili u upravnim strukturama tih preduzeća posebno u onim od takozvanog lokalnog interesa Ovo je sasvim jednostavno provjerljivo,kako su prnjavorski bivši kolektivi završili,
Promet,Metalka,Sloga,Pionir,Kožara,Gradip,Jelšingrad,Unis,Cer,Ergela, koji dans sem Gradipa i Standarda više ne postoje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Promet postoji...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

8)
Last edited by просвјета on 02.03.2016. 15:26, edited 1 time in total.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

tibaldo wrote: Isti je slucaj i sa Ergelom, ono je tuga gledati sta se radi.. vise niko i ne zna u cijem je vlasnistvu i ko njome upravlja, a radnici i konji kolateralna steta.
http://radiosarajevo.ba/novost/195847/v ... olji-dani- Ergela je bila privatizovana, a s obzirom na to da novo rukovodstvo nije uspjelo da je održi, proglašen je stečaj 2008. godine. Vlada Republike Srpske je 2010. odlučila da ponovo vrati "Vučijak" u državno vlasništvo, otkupivši je na javnom nadmetanju,

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Uvažavajući pravo našeg uvaženog forumaša Prosvjete da iznese svoj stav i da hvali vlast kojoj će se brzo zamjeriti, koristim isto pravo da izrazim svoj stav o samo nekoliko rasprodaja pomenutih od dotičnog forumaša.
Prodaja tri dunuma zemljišta ispod opštine za 350 hiljada maraka je otišlo u plate administraciji te godine. Parcela muzičke škole, koja je odmah do tog zemljišta, prodana 50 maraka više po kvadratu od predhodne, a u istoj zoni. Da li smo izgubili na predhodnoj prodaji 150 hiljada maraka? U prvoj prodaji, izigran je urbanistički plan, jer je jedna etaža namijenjena za parkiranje vozila u dubini zemlje nije izgradjena. S druge strane broj stambenih jedinica iznad je isti, to nije smanjeno, postavlja se pitanje gdje će se parkirati vozila stanara. vlasnika poslovnih prostora i posjetilaca tih prostora? Nije teško zaključiti, da će biti veoma zagušeno i za prolaz auta i pješaka. Ni prodaja muzičke škole, nije bez posljedica, i tu je zaobidjen urbanistički plan, a Gradip je pokrenuo tužbu za naknadu štete. Mislim da je Gradip prevaren, jer mu je ponudjeno nešto i on izlicitirao, a ne može graditi, onako kako je u urbanističkom planu opštine. Crveni krst sa finom lokacijom, na atraktivnom mjestu smo prodali za efektivno 100 hiljada, jer vrijednost zgrade od oko 65 hiljada se vraća kupcu, kada bude obračunavao obaveze prilikom svoje gradnje. Istom kupcu smo dali 170 hiljada za njegov prostor koji je dugo godina stajao, u petoj zoni, preko puta lovačkog restorana. Da je ovo moje, ja ovako ne bih radio. Stan poklonjen opštini, i darodavac rekao da vrijedi najmanje 32 hiljade maraka, vlast smanjila cijenu za 11 hiljada i prodala za 21 hiljadu načelnikovom drugaru. Glupost je pričati za sudsko poravnanje, kod slučaja gradske apoteke. Fiktivna tužba, pa onda povučena, pod izgovorom "poravnanja", ugovori zaključeni, a zaobidjena javna licitacija, kao što nalaže zakon. Zakon kaže samo javnom licitacijom se može prodati imovina. Ovdje se niko iz sudova neće mješati. Kako je podnesena tužba, isto tako se može i povući, sud ne ulazi u razloge zašto neko povlaći tužbu. Nova vlast ima šansu da vidi, može li se ovdje neko goniti za odredjenu zloupotrebu. Može to naš forumaš Prosvjeta da malo "kiti" urbanizacijom i sl., ali izvijesno je da je svaka od prodaja propraćena aferom, cijene su vrlo diskutabilne, pare otišle u plate, a ne treba ni spominjati da gradjane nije niko pitao ni za što, a moglo se po meni i to uraditi, da vidimo da li svi u našem gradu vole zidove i beton. Ovdje nema domaćinstva nikakvog, jer je prodano najvrednije opštinsko, a ostali smo bez zemljišta za izgradnju Doma kulture, zgrade opštine, i drugih javnih zgrada u narednih 100 godina. Možda ovih 9 mjeseci, koliko je ostalo, novi savjetnik načelnika Nikolina Rudić iz Laktaša uspije malo sanirati nastalu štetu.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Eto ne procitah sve ali ipak da i ja nesto odgovorim :) Napisa ovaj moj drug prosvjeta sijaset ovih rijeci a najvise se ponovi domacinski,pa kontam da je tako,ali nesto mi neda mira,kako smo postali domacini zadnjih dana vladanja,niko normalan se nebi bas toliko domacinski ponasao pred svoju propast,najbolje je sve rasprodati da ovi koji dodju nemaju ni za koru kruha.Sjecam se ja kako je nekad bilo domacinski,ama bas isto ovako totalno domacinski,ja bio djete :D jes vala stvarno, :) ali davno to bilo,i kazu rusi se DVD i pravice se noviiiiiiiiiiii,bolji moderniji na ljepsem mjestu.....bla...bla..bla...kazu :"mi radimo domacinski ....Rusimo DVD a njih privremeno stavljamo u staru veterinarsku stanicu,a njima cemo napraviti novu odma".Sto se kaze :Tudjim qurcem gloginje se mlate" .Pa tako dobise oni veterinarsku stanicu a vatrogasci dadose svoj dom,bas domacinski nema sta,i sada tu stanicu privatizovao ovaj isti nacelnik,a mi jos uvjek nemamo vatrogasni dom,hotel uzese tajkuni a od doma koji je srusen u ime njega nema nista.Nije lii bilo lakse izseliti veterinarsku ,svejedno ih imamo pun qrac privatnih a i ta je za dzabe privatizovana i onu stalu dati vatogascima kao odstetu za nesto sto im je oteto na ime toga prije 40 godina.Ali nije Nacelnik to kupio i sad nije lud da dadne njima,pa nebi ni ja dao,ko je toliko lud lakse je biti humanista sa tamo nekom crkavicom nego biti dzek i reci nije posteno necu da kupim tu stanicu jer su eto oni dali nekad svoj dom za to i bili su zajebani,o ovim iz hotela da i ne pricam,oni nedaju ni crkavicu....E staga gramatickih gresaka u pm.ali ko ga sisa,sustina je bitna,i naravno DOMACINSKO PONASANJE NACELNIKA -u svoju korist. :P
Ovako to stoji skolski moj druze:
1.Prodase muzicku skolu i nikad je nece napraviti novu-domacinski nema sta,kad vec nismo muzikalni stace nam
2.Prodase Crveni Krst i kupice neku sobu na kredit koji ce je pojesti dva puta- domacinski nema sta,koji ce nam crveni krst kad imamo polumjesec,svejedno nas SDS vodi u zajednicu islamskih opstina ili kako se vec zove.
3.Prodace buvljak,i nikad nece napraviti novi-domacinski nema sta,sto bi pravili kad Kraisnici neznaju sta ce sa prostorom koji su kupili za dzaba.Eto buvljaka -domacinski nema sta.
4 Cujem i groblje se prodaje ispod ruke-domacinski,ali bas domacinski,ovaj narod se je pokvario,svi hoce lezeca mjesta,za malo para,ovako ce Bogu da se mole da dobiju i stojece za puno para,jer gdje ovi vasi zajasu tu trava ne raste,a i stace trava u groblju.Jos se nezna koliko se para bacilo u zemljiste a ovi zajahali da ga prepuste svojima za dzabe,jer je tako domacinski....
prodase-prodase-prodase-,,,,,,,,
Da ne nabrajam dalje,domacinska politika nas je dovela do ovog gdje smo sada,dajte malo da se proba na nedomacinski nacin,mozda nam bude bolje.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked