Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Znam, znam Ninal. ne vidi se Žunić iz prašine, Nije bitan, jel da, niti ono što on kaže. Čujem da ne spavate u SDSu, Siniša izdao direktivu da po dvojica stalno visite, kako bi mogli parirati, a svakoj smjeni šalje instrukcije. Prije nekoliko dana, poslije televizijske emisije, održali ste i predsjedništvo SDSa, samo radi Žunića. I da atomsku bombu bacite, ništa mu ne možete.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ninal wrote: a partner mu je neki Lepir (zli jezici kažu da se skoro oženio, pre godinu dve) njegova je djevojka razbila mu auto BEJZBOL palicom. Pa je ovaj pričao po krugovima kako se auto samo otkočilo i udarilo u neki stub. vi ste u prnjavoru baš napredni nema šta.. :smt005 :smt005
Ninal wrote:. O lepirovim malvertzacijama sa prikupljanjem pomoći za nekog ,,Plavog'' od tog momenta hrpa materijala mi je stigla na mejl. A to što ti hoćeš da kažeš kako žunić tužibaba nekog konstantno, i kako seksualno napastvuje sve po redu. To je tvoje mišljenje slobodno ga eksploatiši. od njega je i ostalo da se povlači samo po prašini. :smt005 :smt005
Није ваљда ово све?!

Дај још.

П.С.

Да би ти писала/о, ја сам ти морао то одобрити. Ево сада те молим да наставиш даље, неће те нико тужити нити брисати постове.

Јел' може?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

E moj Ninal, bajato je to. Daj nešto novo. Pusti mašti na volju. Odskoči malo od ostalih botova . Gospodarova milost je velika! Pohrli u njene skute.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Opa ala se krcka ovde, iako je vani kisovito ovde je 360 stepeni. Opet Zuna, pa Vi stvarno smatrate da je narod ovaj glup. Zao mi je sto tako mislite, ali nije. Nemojte da moram imenovati kako i sto ste napustili koaliciju, koga ste htjeli preveslati, koliki ste zalogaj imali, cime ste pokusali ucjeniti... Ipak smatram da ce narod progledati i da necete na izborima imati ni 100 glasova. Samo ste sebe ukopali lazima i manipulacijama, a o mahalarenju da ne pricam. Saljete obnazene fotografije djevojcicama? Tako sebi dizete nivo? Sram Vas bilo. Vijest u regionu: Odbornik SO Prnjavor manijak - salje obnazene fotografije djevojkama i salje seksualne sms poruke...i time se dicite???

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Upravu si, daj nešto novije ovo je izlizano
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

corkan wrote:Kalabic je napravio vodovod i snadbijeva deset sela pitkom vodom a vi u gradu pravite bunare i nosite vodu sa neki izvora.
Jeste napravio, ali nelegalno! Prekopavajuci tudje zemljiste bez dozvola, odstete i sl. Ako takve birate, onda ne trebate ni da ocekujete da se bilo sta promjeni.
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

HOCU I JA U NACELNIKOVU PROPAGANDNU MASINERIJU :D
Cini mi se da je tamo za njihove radnike droga dzabe,dok se ovako ponasaju. :smt033
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Jao, nemojte opet o Kalabicu, covjek je potrosen, kao i ovaj black. Dajete znacaj ljudima bez potrebe, to ih odrzava u zivotu. A za Kalabicev vodovod i elektro.po selu Crkvena, ne bih da pisem, svi vec znaju. A nacelnik Gataric je gospodin, to se vidjelo na proslim lokalnim izborima. Razlika u glasovima sve govori. :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Kakav gospodin,koji jos gospodin nabija vola na razanj. :D
Zakljucio sam ovih dana da se skoro niko od ovih novi ne oglasava u vrijeme opstinske pauze,sto znaci da ste svi na budzetu i da ste placeni i za ovaj rad ovdje,a vi i ovdje kao i tamo,radite samo kad morate,i pauzu ne zrtvujete ni za sta. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Dobro si to primjetio, kada je pauza onda je pauza i na forumu. A kada prođe opet opleti do kraja radnog vremena.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

vrsta8472 wrote:Dobro si to primjetio, kada je pauza onda je pauza i na forumu. A kada prođe opet opleti do kraja radnog vremena.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 ili je sjednica SO danas? Bas su svi na budzetu :smt005 a ti pojedini sto prate, bas su uposleni koliko se da primjetiti.

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

haha, da mi je neko pricao da i u Prnjavoru postoje internet botovi :) . Iskreno ne podrzavam ni jedne ni druge i volio bih vise od svega da se stvori neka nova opcija sa mladim i iskrenim ljudima. Ovako je samo vrtenje u krug i optuzivanje do neizmoglosti, a u Prnjavoru sve gore i gore.
Prnjavoru treba jedan odmjeren i iskren covjek kao npr. gradonacelnik Dervente (mozda ja Imam pogresno sliku o covjeku, ali po dosadasnjim nastupima i ucinjenom on je daleko ispred svih u RS), bez opzira koja politicka opcija bio taj isti.
Sadasnjem nacelniku zamjeram sto je podjelio opstinu na dva djela, tj. sracunao je gdje moze da pokupi vise glasova i na tu stranu se i ulagalo koliko toliko, a ostatak opstine je bio osudjen na milost i nemilost gradskih otaca.
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

1389 wrote:odmjeren i iskren covjek kao npr. gradonacelnik Dervente (mozda ja Imam pogresno sliku o covjeku, ali po dosadasnjim nastupima i ucinjenom on je daleko ispred svih u RS), bez opzira koja politicka opcija bio taj isti.
Covjek ima novac, to je SNSD Opstina i imaju sve povlastice, imaju donacije od Vlade, subvenicje, oni nemaju problem za dobijanjem kredita od Vlade, Mile to pozivom odradi...a kad imas novac, onda mozes sve da odradis, put, kanalizaciju, rasvjetu. A bas zbog takvih nerealnih stvari, pogledajte Derventu pa pogledajte Prnjavor, treba cestitati nacelniku Gataricu, sta je sve sa malo novaca u kasi, a kredit mu jos nisu odobrili, uspio uraditi: sanacija klizista, putevi po selima, renoviranje ulica, uredjenje kruga Doma zdravlja, izgradnja spomenika za pale borce nase opstine, stipendiranja, izgradnja vrtica i mnogo toga. Ima Derventa veci budzet od Prnjavora, a samo za cc 2% su im stipendije vece nego u Prnjavoru. Lako je sa parama od drzave biti dzek. A sto se nacelnika tice, te navedene osobine nisu bas njegove: sjecate se da je bio ukljucen u onu maloljetnicku aferu prostitucija i ispitivan, ali Milin je covjek pa je tisina...

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

Pokemon wrote: sanacija klizista, putevi po selima, renoviranje ulica, uredjenje kruga Doma zdravlja, izgradnja spomenika za pale borce nase opstine, stipendiranja, izgradnja vrtica i mnogo toga
Necu da diskutujem o tim aferama jer ne znam pravu istinu i ne zelim da osudjujem nikog, ja sam iznjeo svoje misljenje na koje Imam pravo.
A o sanaciji klizista bih rekao koju! Kliziste u Crkvenoj je tek sanirano kad nikakve druge mogucnosti nije bilo tj. ljudi jednostavno nisu imali kako doci do grada! To isto kliziste je aktivno bilo vise od dvije godine i tek kad je dogustilo da ne moze gore, tek onda je nesto uradjeno. Tako ne radi jedna ozbiljna vlast. Dalje, u tom istom pravcu postoje jos 4 klizista koja su davno vec trebala biti sanirana i koja ce kao i ono u Crkvenoj tek biti sanirano kad se vise ne bude moglo prolaziti ili ne daj Boze neko bude povrijedjen.
Renoviranje ulica je donacija koliko ja znam, tako da to nema veza sa budzetom opstine Prnjavor.
Stipendije su bile i ranije tako da to nije neka novina u odnosu na proslu vlast.
Putevi po selima su radjeni ali samo u jednom dijelu opstine dok drugi dio ne postoji izgleda.
Sve u svemu premalo je uradjeno za cetiri godine, a pompezno je najavljivan boljitak i oporavak privrede.
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Samo pokazujem kako ste primitivni i jadni, lako je biti vi, pljuvati izmišljati , blatiti druge naslađivati se. Za svakog od vas imam dosije. Danas sam dobila-ao takvu gadost za Lepira, da moja ljudska veličina ne dozvoljava da objavim to. :evil: :evil:

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Pomalo mi ovi SDSovci gube dah. Mislim da se nisam prevario. Kako čujem od svojih, izgleda da ih razvali priča i pitaju se po gradu, ko je otišao u policiju i sam sebe nehotice prijavio da je bludničio za ovčicama. Nervoza je i u jednoj ustanovi, kažu neki Linoleum popizdio," ko to zna da smo uzimali ugalj o trošku ustanove u kojoj radimo, kako se saznalo da smo uzeli i platili 500 kilograma trave, da se posije dvorište naše ustanove". urlao je danas Linolelum tamo po krugu. Kažu nervoza je do neba, jer se pitaju ko će izaći u javnost i ukazati na propuste u nabavkama u toj ustanovi. Ja kao da znam ko će to biti, ali vidjećemo, Želim samo reći da sa 500 kolograma trave,koju su kupili u maloj apoteci tu na području grada, jesu mogli posijati čitav ergelski i ukrinski lug, a kamoli jedno malo dvorište jedne skromne ustanove.

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

a boze toga zune sto se sad prijavljuje , bas mu ne ide. Htio bude frajer da obljubi maldu damu, nije mu dala pa se samoprijavio. Htio marne ovcu , nije mu dala pa se samoprijavio. Ljud pa sta ako i krmacu proba, pa mu ne da, ići će na Strazbur. Trazice odluku da mu se hitno da. reći će da su mu ugrožena osnovna ljudska prava, pravo na ljuba , (mada se ljubav sa zivotinjom zove ZOfilija) . :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Treba se sretan rodit kao ti Ninal,zanči ako je tebi ovčica,krmača ili neznam koja životinja dala sad si ti frajer.

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Pa daj Bleče nemoj da si ljut, rastuži me .. Ali moraš malo da budeš realan ako te odbije neko , ovca ne zna tvoj jezik . Evo kamikaza neka ti pozajmi čizme i riješiš problemče :D

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Ma nema ja problema :D lako je vama,imate načelnika veterinara pa se pedalite :D Pa kad bi htijo dabudem pokvaren kao vi,nebih pitao kamikazu,pa tu si ti,pa načelnik itd :smt005 :smt006

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Znaš kako ljudi kažu da budem priprost-a , ,,jedno je s**ti, drugo je cvijeće brati'' Bi ti ali ne možeš. Pored nadmika Donki sad imaš i Bili Čiku.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

A sto se supamooooo..... :D Ja nesmijem ni da pomislim sta ce da bude uoci samih izbora. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Ja neznam šta u pitanju :D a kad su izbori,zar misliš da ih izbori mogu spasit :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Hajde da se vratimo malo prodnozi izbora..
Ja mislim da ce vas SDS izraditi i da ce (mada knap) i ovaj put pobjediti,znam i kako. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

KAMIKAZA wrote:A sto se supamooooo..... :D Ja nesmijem ni da pomislim sta ce da bude uoci samih izbora. :)
Samo da ti kažem, na ovo tvoje, da se šupamo, i šta će biti kad dodju izbori. Mislim da neće biti ništa bitnija razlika, nego danas, malo će da zajaši Linoleum, a malo ovaj tjerač ovčica, što se sam prijavio policiji, a na djavla, zavadio se i sa svojim komšijom LJubom, misleći da ga je ovaj ocinkao, kad je spasavao ovčicu, a ludak, zanemario da je tu još bilo nekih mještana iz šumice posmatrali.

Uglavnom, neću da te uvlačim dublje u ove naše obračune, jer mislim da ti ne voliš ovakvu prepislu kao što rade ova gospoda iz SDSa. Uvijek na izborima u Prnjavoru, velike stranke računaju na podijeljenost malih. I sad ima ta mogućnost, da se mali pocijepaju, to ne sporim. Ako bude cijepanja, onda SDS ima neke šanse da pobijedi, kažem neke, jer bi morao mijenjati i kandidata. Ne vidim da će SNSD ući nešto znatno jak u kampanju, ne znam ni ko će ih podržati. Znam sigurno da PDP neće podržati ni jedne. a u prošlosti su znali pomoći dobro i jednima i drugima. Biće neizvjesnije, nego ranijih izbora, čini mi se. A što se tiče ovih botova, ovaj predsjednicin zet, je svoje odsvirao, a ne znam ni da li će i ovaj pastir biti bolje sreće, kada Petrovići saznaju, kome trebaju dati Stanku. :smt006

Locked