Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

blek_stena wrote:Sad dodjoh s posla, pa sam pogledao šta se sve dešavalo na forumu od sinoć. Vidim da je bilo svega i svašta, sa ciljem lične diskreditacije političkih protivnika. Rekoh sebi da vidim kako bi bilo da se i ja malo ponašam kao ti pojedini forumaši, pa da krenem "" Aalllooo, zar nas da vodi Siniša, koji je zavodio maloljetnice iz Donjih Vijačana, i zbog toga ga napao otac djevojke, fuj, manijak, zar nas da vodi Damir, nekršten lik, zbog kojeg je vladika ukorio oca Branu iz Vijačana, što nije bio obazriv, jer je dopustio da mu Damir daje poštenje pred crkvom prošle godine, i obrnuto, vladika Jefrem njemu, o bože ti pomozi-to SDS, šta radi Marina, rasturačica brakova u Domu zdravlja, dooollleee Milanković i razni šverceri dijamanata i pasoša,, doollle Slaviša Bibliotekar, koji je u mladosti krao komšijske kuće po Kremni i dobacivao starijim ženama, uuuaaa za Čerekovića koji uzima opštinske pare a probao voditi ljubav sa ovcom kad je išao u srednju veterinarsku, ljudi jedva spasili ovcu od perverznjaka, jel mi takvima pomažemo iz budžeta. doolleee Backović i razni bankarski stručnjaci, koji nam takodje crpe budžet, Davidovićuuuu, vrati pare iz biblioteke, to je od naše djece. dollle manijaci, marvo pokvarena, bljak "". Nisam se umorio, htio sam da vidim za trenutak kako bi to izgledalo na minitgu, da i ja mitingujem, kao što ovi forumaši liče na mitingaše. Mogu sebi reći da i nije nešto, mada su motivi istiniti. Kad ovo nešto sve saberem, ne bih mogao biti u koži ovih likova, lako je biti kao oni, izazov je biti drugačiji, jako ih žalim. Izvinjavam se korektnim ljudima, kojima uzimam prostor na ovim stranicama, ali neko ludo vrijeme, šta ćete.
Одавно се нисам више исмијао :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Biće vruće ove jeseni :)
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

:smt005 :smt005 :smt005 nasmijah se pravo na ova mahalarenja, ali kao sto vidim to nije tema. Zao mi je kolega Zunicu. Ja od Vas Brano Zunic, zatrazih odgovor na jedno pitanje i ne dobih ga. Onda sa punim pravom mogu vjerovati da je tacno. A to nije mahalarenje vec informacija iz prve ruke. Sutra je subota, posto se Evropa renovira, bicete u Pekoteci, pa Vas zamoljavam da vise ne pricata gluposti i lazi. I da povedete racuna kad sledeci put udarite svoju suprugu, da se ne primjeti. Jeste Vi pokusali trenirati karate, ali niste ni tu po uspjehu blizu nacelniku. Ne mozete mu se primaci ni na 1000 kilometara. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ваљда неће ово прочитати Нинко?! Замисли само какве наслове можеш извући из оваквих догађаја тј. ликова.

Нпр. Једва спасили овцу од силовања :smt003

П.С.

Извини, али је било јаче од мене :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

aquarius wrote:Biće vruće ove jeseni :)
Vidis da ni snijeg ne pada. Sve se istopi. :smt006

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Нинко је заштитно лице Прњавора. А ово је јако лијепо од начелника Гатарића да се дружи са новинарима. Ипак медији су сад јаки. Начелниче свака част, Ви сте наша стјена.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

vrsta8472 wrote:Да не будем само критичан, како неки мисле. Данас ме је обрадовала информација коју сам чуо на хуманитарној представи за Дарка Тофила, да ће општина тј. кабинет начелника са начелницима уплатити износ за Дарка. Минимум 500 КМ ако не и више...
Стварно лијепа вијест и колико сам упућена начелник се увијек одазове хуманитарним акцијама.Иако је вријеме тешко лијепо је знати да има добрих људи који желе помоћи. Капа доле за начелника и за његове сараднике.

rijec-o
Posts: 7
Joined: 17.02.2016. 21:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by rijec-o »

vrsta8472 wrote:Да не будем само критичан, како неки мисле. Данас ме је обрадовала информација коју сам чуо на хуманитарној представи за Дарка Тофила, да ће општина тј. кабинет начелника са начелницима уплатити износ за Дарка. Минимум 500 КМ ако не и више...
Dodao bih još: neka ovo bude primer ostalim direktorima javnih preduzeća opštine, naravno svako po svojim mogućnostima .

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

rijec-o wrote: Dodao bih još: neka ovo bude primer ostalim direktorima javnih preduzeća opštine, naravno svako po svojim mogućnostima .
Odlicna ideja.Evo vjerovatno svi oni citaju ovaj forum, pa izvolite i vi i pomozite.Podjimo putem humanosti naseg nacelnika.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

vrsta8472 wrote:
blek_stena wrote:Sad dodjoh s posla, pa sam pogledao šta se sve dešavalo na forumu od sinoć. Vidim da je bilo svega i svašta, sa ciljem lične diskreditacije političkih protivnika. Rekoh sebi da vidim kako bi bilo da se i ja malo ponašam kao ti pojedini forumaši, pa da krenem "" Aalllooo, zar nas da vodi Siniša, koji je zavodio maloljetnice iz Donjih Vijačana, i zbog toga ga napao otac djevojke, fuj, manijak, zar nas da vodi Damir, nekršten lik, zbog kojeg je vladika ukorio oca Branu iz Vijačana, što nije bio obazriv, jer je dopustio da mu Damir daje poštenje pred crkvom prošle godine, i obrnuto, vladika Jefrem njemu, o bože ti pomozi-to SDS, šta radi Marina, rasturačica brakova u Domu zdravlja, dooollleee Milanković i razni šverceri dijamanata i pasoša,, doollle Slaviša Bibliotekar, koji je u mladosti krao komšijske kuće po Kremni i dobacivao starijim ženama, uuuaaa za Čerekovića koji uzima opštinske pare a probao voditi ljubav sa ovcom kad je išao u srednju veterinarsku, ljudi jedva spasili ovcu od perverznjaka, jel mi takvima pomažemo iz budžeta. doolleee Backović i razni bankarski stručnjaci, koji nam takodje crpe budžet, Davidovićuuuu, vrati pare iz biblioteke, to je od naše djece. dollle manijaci, marvo pokvarena, bljak "". Nisam se umorio, htio sam da vidim za trenutak kako bi to izgledalo na minitgu, da i ja mitingujem, kao što ovi forumaši liče na mitingaše. Mogu sebi reći da i nije nešto, mada su motivi istiniti. Kad ovo nešto sve saberem, ne bih mogao biti u koži ovih likova, lako je biti kao oni, izazov je biti drugačiji, jako ih žalim. Izvinjavam se korektnim ljudima, kojima uzimam prostor na ovim stranicama, ali neko ludo vrijeme, šta ćete.
Одавно се нисам више исмијао :smt005 :smt005 :smt005
Vrsta, uopšte mi nije drago što sam te nasmijao, sve je ovo tužno, ali govori ko nas predstavlja. Da znaš samo, čuće se o ovome još i to u javnosti, to pouzdano znam "

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Dragi moji, budite 30% dobri ljudi koliko je Siniša Gatarić dobar čovjek, bićete odlični!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Синиши се може приговорити 100 ствари, те је овакав, те је онакав. Али једно не може. Од када је начелник, увијек се одазивао на све хуманитарне акције, помогао колико је могао. Видим она решења за једнократну новчану помоћ у Службеном гласинку. Те људе који му долазе и говоре своје проблеме, само да саслуша мало ко би могао а да не заплачеш. Код нас нажалост, не постоји неки систем гдје се може помагати таквим случајевима, типа Јавне кухиње или неког амбулантног типа гдје се стари и изнемогли могу обратити за помоћ, типа превоз до доктора или да им се купи неки лијек. То су мале ствари, које многима могу помоћи. Поготово сада када су нам села пуста а пуна старих и изнемогли особа.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Iza postupaka stoje karakterne osobine, ne može neko ko je loš čovjek postupati dobro.
A neko ko bi se Siniši Gatariću usudio, kao čovjeku, prigovoriti bar jednu osobinu, Vrsta, morao bi biti bolji čovjek od njega, ono ako ne bolji bar na istom nivou.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Volio bih nekako da dobijem tacnu statistiku posjeta koje su nacelnici primili, Tomas i Gataric?! Nacelnik Gataric je za samo 6 mjeseci svog mandata primio oko 1000 gradjana. I on je nacelnik svih nas, cak i vas sto ga ovde negativno komentrisete.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Mislim da niko nije nikad sumnjao u njega kao sportistu i covjeka,u obadva slucaja se istakao,naravno pozitivno,steta je sto se u nas sve svodi na politiku i ovakve stvari su sve redje.
Neki ovu kritiku shvataju kao negiranje lika i djela Sinise Gatarica,sto nije tacno,evo svi ce se sloziti da je on jako dobar sportista,veterinar i sto je najvaznije covjek,(mozda i ljubavnik :D ) ali mi ovdje pricamo o njegovoj funkciji nacelnika,i nacinu kako on vodi opstinu,na to se ovdje odnose kritike i naravno pohvale,jer ne kritikuju bas svi njegov rad,ima ih puno koji su i drugacijeg misljenja,na kraju se samo sumira i izbori pokazu kojih ima vise.to nije politika ,to je cista matematika.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

О његовој улози као начелника такође нема потребе за негативним коментарима. Човјек је поред свих текућих обавеза, Миле заврнуо славину према Прњавору па не дају ни да се пољопривредни подстицај исплати, успио да врати милионе кредита и да уради масу ствари добрих за нашу општину. Али не, ухватили се као пијан плота и само бла бла бла. А ти исти би се увукли Синиши, да им он дозволи. И писали хвалоспјеве.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Davno već rekla i sve više uvjerena u to da Prnjavor nikad nije imao niti će ikad imati načelnika boljeg od Sinise Gatarica! A to da je najbolji covjek među načelnicima opština o tome nema potrebe ni govoriti. A u svakom poslu, da bi ga dobro i korektno obavljao prvo moraš biti dobar covjek, samo što to većina ljudi zaboravlja gledajući ove naše političare pa pomisle da je taj obrazac ponašanja, ta bahatost i beskrupuloznost poželjna osobina.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. Da, Kamikaza, i najbolji načelnik. Jer potez koji vuče pravičan i dobar covjek nikako ne može biti pogrešan potez. A svako realan sam za sebe nek sabere šta je uradjeno u prošlom mandatu A šta u ovom, nema potrebe iznositi ovdje, znaju ljudi, ko hoće da bude realan.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nebi ja sada komentarisao sta JE i sta SE moglo uraditi u protekle cetiri godine,ne bojim se toliko njegovih borilacki vjestina koliko vasih zenskih jezika. :smt005 Ma zezam se ja sa vama ,tesko je komentarisati bez detaljnog uvida u arhivu,ovo sto mi radimo je samo povrsna analiza :D ni za Titu se nije znalo sta je radio dok nije otisao,nedaj boze ,puj...puj... ne mislim ja da neko treba da pandrkne nego da napusti funkciju,i kad dodju oni drugi kao i kad su ovi vasi dosli,podje se sa objavljivanjem nedjela,dobro djela se malo precute ,sta ces i politicari su ljudi.Evo prije neki dan citam neke stare postove i pisalo se o nekim ciframa i dugovima koje je Darko ostavio,islo je to i do 24 miliona,bubalo se na sve strane.Onda su se ucutali,nigdje nista,sada opet tvrde,ako ja ne grijesim da smo duzni 6 800 000 (+-) a da smo vratili 6 miliona,pitam se kako je to moguce,ja jesam ponavljao godinu iz matematike,nisam neki matematicar ,a ovaj moj skolski drug Prosvjeta mi nije dao da prepisujem :D i opaaa,ali sam skontao da nesto ne stima. :wink: Ili je iza Darke ostao manji dug ili ste vi vratili puno vise. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Гдје начелник да ово прокоментарише :smt002

Кад је год густо, њега ту нема

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

http://mojaderventa.info/infograda/article/10597
GRADE I ULAŽU: Derventa - ponos RS!

U opštini Derventa u protekloj godini mnogo se gradilo i ulagalo. Upravo zato derventska privreda po svojim rezultatima je u samom vrhu, ne samo u Republici Srpskoj, nego i u BiH.

Samo u 2015. godini izdvojila je 12 odsto svog budžeta za kapitalna ulaganja, što čini ukupna sredstva u iznosu od 1,55 miliona KM.

Milorad Simić, načelnik ove opštine, kaže da je kao i prethodnih godina i u prošloj godini realizovan značajan broj projekata, kako u gradskom, tako i u ruralnom području.

– Najveći projekat u Derventi bila je rekonstrukcija jedne od najprometnijih ulica u gradu, ulica “Marije Bursać”. Projekat je vrijedan 450 hiljada KM, a sredstva su obezbijeđena iz budžeta opštine. Rekonstrukcija je završena početkom decembra 2015, a planirano je i hortikulturno uređenje ulice – istakao je Simić.

U ruralnom području, navodi Simić, asfaltirano je 14 putnih pravaca, u gradskom dva, a za realizaciju je utrošeno preko 385.000 maraka.

– Značajna sredstva su utrošena i u rasvjetu i investiciono održavanje, kao i u adaptaciju zgrada i objekata u gradskom i u seoskom području. Tu je i izgradnja kanalizacije i vodovoda – navodi načelnik Dervente.

On kaže da je 2010. godine opština u poplavama pretrpjela štetu od 13,5 miliona KM i da se od tada planski grade objekti za zaštitu od poplava.

– Izgradili smo i sanirali pojedine kanale za odvod oborinskih voda, podigli smo nasipe u dužini od sedam kilometara, čime su deset puta smanjene štete od poplava u 2014. godini – rekao je Simić.

U prošloj godini lokalna zajednica se bavila i regulacijom toka rijeke Ukrine nizvodno od tzv. Novog mosta.
U decembru je, kako Simić navodi, počela rekonstrukcija i sanacija odvodnog kanala u industrijskoj zoni, koja se provodi u saradnji sa Ambasadom Italije u BiH.

– Projekat je vrijedan oko 60 hiljada evra, a rekonstrukcijom će od poplava biti zaštićeni privredni subjekti u industrijskoj zoni. Takođe, u saradnji sa ovom ambasadom se realizuje i projekat izgradnje hladnjače za skladištenje voća i povrća. Projekat je vrijedan 65 hiljada evra – istakao je Simić.

Sa Ministarstvom za ljudska prava i izbjeglice BiH i resornim ministarstvima RS i Federacije, opština je prošle godine počela izgradnju Gerontološkog centra, u kome će biti obezbijeđen smještaj za 120 osoba.

– Među njima su i interno raseljena lica. Projekat je vrijedan oko tri miliona maraka. Opština je obezbijedila lokaciju, zemljište, dozvole, projektnu dokumentaciju. Učešće lokalne zajednice iznosi preko 1,5 milion maraka. Izgradili smo zajedno sa Ministarstvom rada i boračko-invalidske zaštite objekat sa 22 stambene jedinice, za porodice poginulih boraca i ratnih vojnih invalida. Mi smo obezbijedili lokaciju i infrastrukturne priključke – kaže Simić.

U saradnji opštine sa OSCE-om i UNDP-jem rekonstruisan je i saniran objekat Osnovne škole “Nikola Tesla”, na kojem je zamijenjena i stolarija.

Zajednička investicija ove lokalne zajednice i Oružanih snaga BiH u iznosu od oko 120 hiljada maraka bila je izgradnja mosta na rijeci Ukrini u selu Donji Detlak.

Oružane snage BiH učestvovale su u maju 2015. godine i u rekonstrukciji mosta u Lužanima Bosanskim, koji je teško oštećen u poplavama 2014. godine.
U saradnji sa Evropskom komandom oružanih snaga SAD-a, krajem oktobra prošle godine počela je rekonstrukcija objekta Srednjoškolskog centra “Mihajlo Pupin”.
Projekat je vrijedan oko 400 hiljada dolara i prvi je projekat u ovom dijelu BiH, koji finansira ova komanda, kroz program pomoći civilnom sektoru društva.

Izvor: Narodne novine

A sta rade ovi po Derventi...
Sve što možeš danas, uradi juče!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

A ti si, Vrsta, opet poznat po tome kako si sposoban stići i na strašnom mjestu postojati :D

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Ovim botovima SDSa sam dijelom rekao šta mislim na ovoj temi Političke partije. Ovaj Đuro, nevješto vadi ovu čitavu situaciju. Kada su na sjednici skupštine opštine Prnjavor, ovi nesretnici iz većine odlučivali da se proda zemljište i zgrada ( to je u stvari bio poklon, jer kupac plaća 170 hiljada, ali dobija 60 hiljada u zgradi), onda je prvobitni dogovor bio da se na istoj lokaciji, u donjem dijelu buduće zgrade namjenski uradi prostor za potrebe Crvenog krsta. Naravno da je načelnik, kao "dobar čovjek" sve ovo izigrao i napravio još "dobriji" dil sa kupcem i platiće njemu prostor koji nije htio niko da uzme. Možda on jeste dobar čovjek, botovi, možda on jeste human, ali je " najdobriji i najhumaniji " prema sebi. Ja velike mudrosti, biti dobar čovjek sa tudjim parama i tudjim budžetom. Nešto mi ta njegova "dobrota" nije poznata od prije, dok nije postao načelnik. Kad vidim ovaj snimak, SDSovci, i ove predsjednike vaših mjesnih odbora ,a pa sad i Bogoljub dobi funkciju, onda nije ni čudo, što se ovo raspada. I da nema komentara novinara iz K3, sve je jasno. Ne treba ni spominjati da je krivac Žunić, jel da botovi, jer je ukazivao, zajedno sa nekim drugima na zloupotrebe, medjutim to ljudi nisu shvatili, ili su mislili da je ovo bezazleno, sad kada lagano shvataju, jednostavno što mogu da urade, jeste da se izvuku i ne učestvuju u očigledno štetnim ugovorima po opštinu. Ovo što Đuro, ublažava stvar je glupost, jer kao treba zgrada da bude u vlasništvu Crvenog krsta, pa nije ni prije bila u vlasništvu Crvenog krsta, jer da jeste, onda bi Crveni krst donosio odluku o prodaji, a ne bi to radila skupština za imovinu koja nije njena, jel da botovi? Ovo je jeftino skretanje pažnje sa osnovnog problema. Možda da napišete još koju pjesmicu, ili ne, savjetujem neka bude priča. Ako mogu da predložim naslov, napr. " Tajna crne torbe, našeg Gatare" Ko pogodi šta je, slijedi nagrada, samo nemojte da pitate Rovera ili čobana što ganja ovčice, onda nije zanimljivo.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ha ha ha...ukazivao? Zasto ste Vi, Brano Zuna, izasli iz koalicije sa SDS, nakon pobjede na izborima 2012.godine??? Apetit se prosirio nakon pobjede. Malo je bilo ono sto ste se dogovorili, htjeli ste jos vise, 3 nacelnicka mjesta jos??? Apetit...njam njam njam... Sinisa rekao STOP pohlepi, i sta sad?? Covjek ima stav i rijec. I zato i jeste nacelnik nas, i najbolji je.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Vjerujte botovi, da ste i mene dobrro nasmijali. Na sve gore izrečeno imate samo to da skrećete temu, isto kao ovaj Đuro iz C. krsta. Pored svih lopovluka oko ovih prodaja zemljišta i kupovine lokala, još ste im smanjili i 30 kvadrata, kako reče ovaj stariji gospodin. Ima ti načelnik stav, nema šta, smanjuje i od ovih koji pomažu najugroženijima. Daj neka tamo nadju nekog drugog bota da brani SDS, vidiš da ih ti samo ukopavaš? U stvari, našli bi oni drugoga, ali boljeg od tebe nemaju. Šta ćeš to će imati svoju cijenu. Žunića pozdravljam, i njegovu sposobnost da osjeti problem prije mnogih drugih. Vi ste živi dokaz.

Locked