Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

DRUZE POLAKO.AJDE DA SE DRZIMO TEME NASE.DEDER LAGANO SVE:STA JE TO SDS SRUSIO I OSTAVIO DA ZJAPI,STA?I ZNA LI SE KOLIKO JE PARA ZARADJENO PRODAJOM,ILI SE TO KRIJE OD NARODA?SVE JE URADJENO PO ZAKONU.ENO NEKO JE SPOMENUO REVIZIJU,PA NASLI BI NESO.OVDE JE SAMO PROBLEM STO TO SVE RADI SDS I NACELNIK GATARIC,STO SE TOMAS NIJE DOSJETIO TOGA DA NA TAJ NACIN NAPUNI KASU OPSTINE.A TOMAS JE IMAO MNOGO MILIONCICA,MOGO.I DA,SAV TAJ VISAK RADNIKA JE OD TOMASA OSTAO A NE MOZE SE TEK TAKOOTPUSTITI NEKO.IMA PROCES.A OVI IZ MINISTARSSTVA NISU BAS SUSRETLJIVI PREVISE KADA IM SE SPOMENE PRNJAVOR.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

KAMIKAZA wrote:
wanted wrote:A stanje danas gdje je otplata duga u toku je 6.625.876 km, gdje opština Prnjavor u periodu od 2013. do 2015. nije imala novih kreditnih zaduzenja. A dosta toga se odradilo...
Stojis li ti iza ove izjave da opstina Prnjavor sa danasnjim danom duguje 6.625.876 KM ???? Ja imam neki drugi podatak koji je jako cudan. :)
Pokemon wrote:http://images.tapatalk-cdn.com/15/04/28 ... 2cdeb2.jpg SMANJILI DUGOVE ZA 6 MILIONA! EFIKASNE MJERE STEDNJE U PRNJAVORU. I MALO LI JE? SVAKA CAST NACELNICE!
JESTE LI SADA SMANJILI ZA 6 MILIONA ILI SMO JOS DUZNI 6 MILIONA ???????????????????
DOGOVORITE SE VEC JEDNOM SDSOVCI KOLIKO CETE DA LAZETE I KAKO. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

blek_stena wrote: Samo kratko oko vode, trošite 2,5 miliona narodnih para, negdje ste doveli vodu, a bogami i dobar dio niste završili.
Molim te definisi to "mi trosimo" koji mi? Ja ne trosim sigurno. A isto tako sto se tice vode,cinjenice stoje za vrijeme mandata nacelnika Gatarica,voda je stigla u 6 MZ i do one cesme kod CK. Ako stvari koje nisu uradjene pripisujete nacelniku,onda bar budite konstruktivna opozicija i pohvalite ono sto jeste uradjeno. Da one ulice jesu bile asvaltirane,ali kad? od vremena Tita nisu obnavljane,a potrebe je bilo.
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Slavice, jel misliš na Borku, Duronjića, Vasić Slobodanku, Danku, itd. Prvi je pet, drugi mislim da je tri mandata, ovi takodje. Trebaš biti preciznija, kad kažeš ko je šta napravio. Pojasni. Da li ti imaš uvid u sve , što su tamo radili odbornici. Ja ponešto znam, ali ne baš sve. Da li je Žunić na infu, ne znam, najbolje ga pozovi. Ne bi rekao da on voli pisati ovako iza šifri. Ali opet kažem pozovi ga. ali nemoj zamjeriti meni, što ponekad,kad dodjem iz bijela svijeta, popijem piće i sa njim, na kraju to je moj ratni drug, kao i mnogi drugi.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

E pa braćo draga, pitam se nekad sta je to u vasim tikvama?! I da li iko od vas uopste zna sta je suficit a sta deficit i kako se do njega dolazi?!!
Žuna bi sve ekonomse probleme rijesavao kao i ljubavne, dakle šakom u glavu. Kamikaza bi dok broji novce po prodaji auta iz komfora svoga suficita, zaj...avao u lice onog kome je taj auto prodao kao budalu u deficitu, dok bi Vrsta sve to posmatrao smijuci se i dobacivajuci iza ograde vrtica sa bezbedne udaljenosti, sa stavom kako se to njega ionako nista ne tice! Tikvani dragi, nije vam politika teren za bocanje, a opstina forum gdje se malo igramo pa posle nikom nista. Lako je prdjet iz pune guzice!

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

blek_stena wrote: Zar misliš da Žuna nije mogao nešto isprosjačiti, da bude miran četiri godine i šta ga briga, ali nije on to obećao narodu. :smt006
Drago mi je da gospodina Zunica spomis,meni je on skroz neshvatljiv lik. Podrzao je Darka Tomasa prije izbora,poslije izbora ode u opoziciju,podrzao je Sinisu Gatarica,poslije ode u opoziciju. Ja iz ovog dolazim do zakljucka da kad bi u Prnjavoru clan PDP a postao nacelnik,Zunic bi poslije prve skupstine otisao u opoziciju.:D
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Slavice sta tu ima da se dosjeti ko,zna i budala da se moze prodati imovina,eto sad smo prodali,ili ste prodali i sta cemo iduce godine,gdje smo mi to kupili nesto,opstine kad prodaju zemljiste,inace se to radi samo kad je potreban neki objekat na tom mjestu,od interesa za zajednicu,onda obavezno kupi negdje na drugom mjestu bar duplo za te pare,jer obicno se to zemljiste nalazi u nekoj zoni,a kupljeno negdje na periferiji,znaci minimum duplo.I onda se opet ceka da se pojavi potreba pa se prodaje i opet kupi duplo,to se zove domacinsko poslovanje,a ko proda i protjera kroz (znas vec sta) je za nas seljake propalica ili u blazem obliku izrazavanja baraba,generacijama je kao sto sam vec rekao to zemljiste cuvano,nisu svi prije Gatarica bili budale i nesposobnjakovici pa da nisu znali da prodaju,znali su ali nisu bili barabe.
Pomenula si reviziju,revizija je samo pokrice kriminalu,kad neko iz SDSa prica o dodiku i kad se kaze da mu revizija nije nasla nista,onda je revizija bez veze,nije relevantna,ali kad je neko vas u pitanju onda je to mjerilo svega.Sta oni mogu da nadju,da je prodao,a velike tajne,i kako je prodao na licitaciji,znate li vi sta je licitacija,moglo je da ode i za 100 maraka,ali eto nije,nece barabe da im se sutra neko objesi na vrat.Pricati kako je neko u Derventi prodao za onoliko,je glupo,jer eto i kod oduzimanja za auto put smo dozivljavali da necija parcela koja je u super stanju,dostigne cjenu od 3,5 km po kvadratu,a zemlja ispred i iza te parcele u losem stanju,dostigne cjenu od 20 i vise maraka po kvadratu,i to bez licitacije ,da je licitacija i vjerovao bi da je nekome legla bas ona krivna njivica,ima ideju za gradnju ili tako nesto pa mu ne pase ta ogromna ravna povrsina.Ali strucnjaci dodju i kazu vrijedi toliko,ako nema nama nema ni tebi i tacka....Znaci licitacija je legalizacija kriminala,dodjemo nas trojica i ti das nama dvojici po 10 000 da ne licitiramo,i vuk sit i koze na broju,a ako neces mi ti napucamo do besvjesti,vidjelo se to na primjeru muzicke skole.....Ovdje je kriminal normalna pojava,i ja ne mislim da ga mi mozemo istrijebiti,ne mislim ni da je Sinisa neki veliki kriminalac,jednostavno je on igrac u jednom timu,koliko ce golova da dadne to zavisi od pozicije na kojoj ce da igra,a poziciju mu odredjuje trener,znaci njega se tu ne pita puno pita se trenera..... Ko je trener ????
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Pokemon, izvini, tebe je neko baš nasamario, da ne kažem drugi izraz. Ja znam zašto je Žunić raščistio za Gatarićem. To znaju i mnogi ljudi, a meni je pričao on lično. Danas se vidi da je Žunić i te kako bio u pravu. Ali što pitaš mene, pitaj svog načelnika zašto su se razišli. I još nešto, nisam ti rekao da si prolupao, nego da si polupao lončiće, jer spominješ nekakv dom kulture i ostalo. A ja ti kažem da je u kampanji taj tvoj načelnik dolazio meni na dvorište, gdje su ga dočekali mnogi ljudi, jer sam mu to ja organizovao. Dobro kaže Kamikaza večeras. dobili ste zadatke, pa ste se zapetljali. Nasjeli ste na naloge vaših poslodavaca. Ajd, ako će ti barem dati 10 maraka, nije mi žao, izgubljenog vremena.. Ja mislim da si ti samo zloupotrijebljen lik od ovih svojih, ali da nisi ni izdaleka tako loš kao oni. Još jednom kažem da su te nasamaril, ali ti si na to pristao.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Bobi, Žunić ti je vrlo jednostavan lik. U vrijeme Tomaša, Žunić je bio predsjednik skupštine. Da podsjetim, tada se SNSD svadjao medjusobno, ko će biti načelnik odjeljenja, i sl. Bila Kalabićeva struja, bila Tomaševa struja. Tu treba dodati i Željku Simića, koji je stalno unutar SNSDa, rovario da se Žunić smijeni, iako je skupština dobro funkcionisala i imala je nekakav značaj kao organ vlasti. , ovo kako danas radi Borko, nije ništa. Medjutim, Kalabić je mislio da Žunić šuruje sa Tomašem, i obrnuto, Tomaš mislio gdje su ovi kumovi, da šuruje sa Kalabićem. Žunić nije dao da prolaze neka rješenja, koja nisu bila dobra, kao naprimjer, da se plati 100 hiljada maraka za stare parking aparate onoj firmi iz Brčkog. Odnosi u SNSDu toliko postali zatrovani, i ovi nasjednu na priču Rovera, Seke i smijenu Žunića. Rover, Seka, Božo su to pritiskali, jer kad se smanji skupštinska većina, onda su oni važniji. To je dobro došlo i Simiću i sretno se poklopilo svima. Nezakonito su smijenili Žunića, pa ga je sud opet vraćao. Epilog je taj, da je poslije toga SNSD četiri godine opozicija, a Tomaš nije ni bio kandidat, jer niko sa njim nije bio zadovolja. Što se tiče Gatarića, imao je neke zajedničke dogovore, ali čim je izabran, odmah ih je izigrao. Za saradnju nije nikakav, sve radi sam, ne radi timski zajedno sa subjektima koji su ga podržali. SDS je u tome slijepo pratio Gatarića, i čak su uveli u vlast Socijalist i DNS. Znam da je Gatarić rekao da se nisu sporazumjeli oko mjesnih zajednica ida je to bio uzrok razlaza. Žunić je tražio da vlast radi drugačije i da se provode predizborna obećanja, a ne da se ponavljaju stare greške. SDS je odmah počeo zapošljavati i bahatiti se s novce, Mislim da je Žunić na vrijeme osjetio da ne može ništa promijeniti, i da se ne isplati biti u vlasti, i imati odgovornost za gluposti, a ne uticati. Nije htio da bude poslušnik kao ovi iz koalicije. Mislim da je to bila ispravna odluka, jer se danas pokazalo da je bio u pravu. Jednostavno, biću u vlasti, ako me se nešto pita i ako na nešto utičem, a ne da budem pokriće glupostima, kao prebacivanju stotina hiljada veterinarskoj stranici i namještenim prodajama zemlje i stanova, Jasno je da ovo nije domaćinska vlast, a mogla je biti, samo da je bilo volje. Eto u grubo, Bobi, još i tebi da odgovorim večeras i odoh spavati, sutra radim čitav dan. Sve ti se ovo Bobi može opisati kao držanje do principa. Mislim da se pokazalo da i SNSD i danas SDS čine veliku grešku što nisu poštovali partnere. Sad su u neprilici za naredne izbore.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Улазим на форум да видим шта има ново, кад имам шта и видити били смо вриједни вечарас. :D Из свега вечерас написаног може се закључити једна сасвим јасна ствар да међу неким људима влада страх и паника од губљења власти, па се сада на све странке покушава бомбардовати постовима и небитним податцима како би критика и лоши потези СДС-а били сакривени,али узалуд. Сјећам се када сам ја овдје почео писати и какав је омјер снага био и како су стари форумаши бранили садашњег начелника и говорили да му треба пружити шансу, сада ни они више не бране њега као и већина СДС-ових партнера са којим чине власт у СО Прњавор. Такође из вечерашњег писања је јасно да је почело блаћење Дарка Томаша, јер је и СДС-у јасно ко им је највећа пријетња и да би у случају да Томаш буде кандидат СНСД-а за начелника општине Прњавор они изгубили изборе. Поред страха СДС-а од Томаша сада имају још један проблем,а то је шта ће са ПДП-ом, Жунић не жели да чује за СДС,а без њега не могу, зато и јесте ова офанзива на њега "он је небитан" па ако вам је небитан због чега се бавите са њим? Поред Томаша и ПДП-а ту је сада и Шиканић којег такође блате гдје год стигну, јер свима је јасно да он СДС-у не може узети 2000 гласова,али колико год да узме СДС губи дупле гласове. Што се тиче остатка политичких партија са којим је сада СДС у коалицији све је још упитно, јер су и они увидили да је стање катастрофално и због тога га више ни они не бране. Све у свему доста је начелник и "урадио" :lol: колико је буџета потрошио и живо ме интересује колико би урадио да није дигао цијену воде, поваћео цијену комуналија и наравно порез на непокретност...
:smt006

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Mirno spavaj PrnjaOre, tebe tvoja djeca brane! :smt066
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Vrsta, pa zar nisi u toku koliko je radnika dobilo otkaz, nema mjesec-dva, i jos ce. Sistematizacija. A ako mozes ti, ili cu ja naci statistiku koliko je radnika Tomas zatekao u Opstini,a koliko ih je on doveo, a koliko je Sinisa zatekao?
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Opet cu da postavim pitanje: zasto si ti odustao od savjetnicke fotelje? Cime si ucjenjivao nacelnika i on kad je rekao STOP ti si otisao iz koalicije? Ajde, evo da ti budes cist, napisi nam. A ja ne pitam načelnika, pitam Vas. Pa dakle... A načelnik Gataric od mene ima postovanje jer je covjek od principa i ne da da ga pijavice proganjaju.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

blek_stena wrote:Nasjeli ste na naloge vaših poslodavaca. Ajd, ako će ti barem dati 10 maraka, nije mi žao, izgubljenog vremena.. Ja mislim da si ti samo zloupotrijebljen lik od ovih svojih, ali da nisi ni izdaleka tako loš kao oni. Još jednom kažem da su te nasamaril, ali ti si na to pristao.
Evo usne mi zadrhtase od silne brige i ljubavi. Niko mene nije nasamario niti mi obecao nesto, ovo radim jer je meni licno dosadilo da se cuje i vidi samo jedna strana medalje. Da narod ne cita samo ono sto pojedinci pisu. Nas nacelnik se trudi i radi u skladu sa zakonom i to su cinjenice. A ja kao neko ko nije toliko angazovan u stranci to mogu potvrditi.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

blek_stena wrote: Da li je Žunić na infu, ne znam, najbolje ga pozovi. Ne bi rekao da on voli pisati ovako iza šifri. Ali opet kažem pozovi ga. ali nemoj zamjeriti meni, što ponekad,kad dodjem iz bijela svijeta, popijem piće i sa njim, na kraju to je moj ratni drug, kao i mnogi drugi.
Molim Vas, opet o faktoru X, znamo svi koji je Zunin nick. I nema potrebe da ga ja upoznajem, nije mi fascinantno niti vazno da ga upoznam malo bolje. A za njegovo ucesce u ratu je druga prica...kako ono neko napisa:koliko je kostalo "prebacivanje" Hrvata u camcima? I kako bas sve da ide na Zunu? I ta "lazna" optuznica i sad ove fotografije? Kako na njega sve,a on nevin??? :shock:

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

I jos nesto, ubuduce kod postavljanja pitanja, ako ih bude, naravno, neka se javljaju samo oni koji zive na opstini Prnjavor, a ovi ostali koji dodju ovde na 10 dana, neka me zaobidju! Hvala! Sve nejasnoce pisu u novinama, u Glasniku Srpske, i za sve radnje ako su podlozne zakonu, podnosi se prijava.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

blek_stena wrote:Slavice, jel misliš na Borku, Duronjića, Vasić Slobodanku, Danku, itd. Prvi je pet, drugi mislim da je tri mandata, ovi takodje. Trebaš biti preciznija, kad kažeš ko je šta napravio. Pojasni. Da li ti imaš uvid u sve , što su tamo radili odbornici. Ja ponešto znam, ali ne baš sve. Da li je Žunić na infu, ne znam, najbolje ga pozovi. Ne bi rekao da on voli pisati ovako iza šifri. Ali opet kažem pozovi ga. ali nemoj zamjeriti meni, što ponekad,kad dodjem iz bijela svijeta, popijem piće i sa njim, na kraju to je moj ratni drug, kao i mnogi drugi.
ne ne,narod izabere onoliko koliko misli da odbornici znaju i trebaju da rade.cudi me sto samo napisa odbornike koji su "razvalili" na listama sa brojevima glasova.a gdje je zunin broj?koliko 200 glasova?i on moze da se ponosa sa borkom?nije mu ni do koljena.a koji je mandat zuni?treci,kompenzacioni,ucjenjivacki?ih!a zunic je na forumu,znamo. neka je nacelnik gataric takvoj osobi dao crveni karton.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Vidi ti Pokemona zabranio bi da ljudi pricaju,SDS demokratija,zar su ovi iz inostranstva samo za vas vazni zbog glasova i poreza ???
Na srecu tebe ne slusaju ni tvoji a kamo li ovi moji iz inostranstva,oni jedino nemaju licne interese ni od vas ni od nekih drugi i govore ono sto misle,njih se ne moze kupiti sa 10 km ili pivom u Europi. :)
Nekad istina boli,danas sto kaze Spile ziga vas juce je zigalo njih,tako to ide,onaj ko ukaki motku sledi mu noga u dupe,a vi je ubrljaste do vrha,ovo malo figurativno da i vi koji ne vidite dalje od nosa i nacelnika ,skontate. :P
Zalosno je kako se politika i politicki dialog vide iz nase perspektive a kako iz vase,ovo nase i vase je sirok pojam,ali vi ga suziste,ja licno u prnjavoru i u onoj cjeloj skupstini vidim samo dva politicara i jednog dobrog politicara pripravnika,kazem dobrog jer se od njega moze stvoriti jako dobar politicar kad bi mu se odvezale ruke iz SDS lanaca,radi se o Jenjicu,momak je na mjestu znam da bi bio dobar da nije u SDSu jer je sputanih i ruku i nogu vasom prosloscu i trulom bivsom i danasnjom politikom.Druga dvojica (znam da vas zivo zanima ko su) :) su Zuna i Borko Lukanovic,sve ostalo su talasika,postari i sitni kriminalci,kao i par psihopata,koji u nekoj drugoj sredini nebi smjeli po ulici bez pratnje da hodaju.
Zasto ova dvojica a ne neko drugi je lako objasniti,imaju zivce i sa budalama da komuniciraju na nekom normalnom nivou,bez skakanja upadanja u rijec,pljuvanja,urlanja........ a to sve treba da ima politicar,druga stvar,znaju da se nose i sa napadom iz pozadine,nema iznenadjenja za njih,odgovaraju polako ,smisljeno,rezonuju situaciju,podnose i niske udarce,znaju da nisu perfektni,ali znaju da su jako dobri u odnosu na sve ove oko sebe,oni lako mogu da pobiju svaku njihovu tvrdnju i ako su u pravu, a kamo li ako nisu.Jako sposobni za ono sto rade,steta sto je i Borko u takvoj poziciji,ali ima potencijal i znam da ce istrajati.Znam svu trojicu navedenih jako dugo,i znam sta tvrdim,nadam se da ce se na kraju pokazati da sam kao i puno puta do sada bio u pravu.
Iako mi je Pokemon zabranio da govorim :D ja se oglasih,nadam se bez posledica :lol: ako mi prigusti znam da ce me neko braniti,opasni su ovi kad su u cor sokaku,ujedaju. :smt093 SDS je mobilisao sve sofere ,sve ljude koji su na izmisljenim radnim mjestima,i sve one koji su platu primali a nista nisu radili da danas ovdje brane nacelnika i njegovu politiku,konacno se pokazalo sta je uloga tih silnih novoprimljenih radnika,do danas ni oni nisu znali sta je u njihovom opisu radnog mjesta,sada konacno znaju da su oni tu da bi branili nacelnika i vlast.Po meni ono sto je dobro ne treba ni reklamirati ni braniti,zato mi je lako skontati koliko je ovo dobro. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ne bih zabranio, vec misljenje tih ne bih uopste uzimao kao vjerodostojno, jer niti zive ovde, niti novac ostavljaju ovde, niti bilo sta. Tako da smatram da nisu kompetentni da daju svoja misljenja. Dodji u RS, zaposli se, zivi ovde, pa onda pisi sta hoces i kad hoces. A ne, ti i ostali uz miris evrica i dobre beneficije, nama ovde solite pamet, koji se borimo da prezivimo jer nas ovaj novi Zakon o radu ugusi. Tako da, zaobidji mene tom filozofijom! A ko zeli da cita tvoje pšostove, neka izvoli, ali mislim da je svima dosta pametovanja pojedinaca koji se javljaju preko bare, a ni padeze ne znaju.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Jeste, u najmanju ruku je licemjerno komentarisanje i dubokoumno filozofiranje od strane osoba koje u RS i Prnjavoru provedu godišnje dva puta po deset dana. Ove koji žive u RS mogu i da razumijem, nezadovoljni su životom uopšte tako da se to nezadovoljstvo raspline, više niko ne razmišlja šta je u nadležnosti i mogućnosti lokalne a šta u nadležnosti republičke vlasti. Živjeti u RS je jako teško čak i onima koji imaju tzv.visoka primanja, naravno mislim na poštene gradjane koji žive pošteno od svoga rada, onima drugima je izuzetno lako, nikome ne odgovaraju za kradju!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:) Bas ste bistri nema sta,opstina Prnjavor ima ,ili je imala, danas je taj broj sigurno daleko veci,5000 gradjana na privremenom radu,znaci 10 %,svi oni su za vrijeme rata (skoro svi ) platili ratni porez,ti tajkuni su sigurno nastali od vasih plata.Svih tih 5000 je sagradilo objekte i placa porez,I NA TAJ MATERIJAL I OSTALO SU PLATILI POREZ ,NEKO JE TO I UGRADIO,OD TOGA SE I BUDZET PUNIO......kad se u vrijeme godisnjih napuni grad onda vam valjaju stranci,sve u gradu i funkcionise zahvaljujuci toj grupaciji,ali kad nesto kazu onda nije u redu.Dok su davali SDSu i dok su bili neinformisani ,glasali su za vas ,cak ste im i neka prela organizovali o tome kako oni treba da trose svoje pare,isli ste ih obilaziti da bi umuzli jos vise kapitala,sjedi li Vlastimir u mojoj Mrdusi ili u Minhenu,koga on lobira tamo,nijemce ili nase koji rade tamo,a i on je predstavnik SDSa.......ma dajte,ako su vas poslali da pisete onda bar mislite ako imate sa cime sta cete napisati,glupo je poslati vas sa kupljenim diplomama da se kosite sa nekim ko ima u malom prstu to sto ste vi stekli na tim nazovi univerzitetima.Nekad mi je zao sto nemozemo ovaj forum da preselimo u neku salu i da svako iz glave prica,pa pola vas nebi znalo da kaze ni vlastito ime,da vam nije prepiske iz interneta nebi znali ko je bio Vuk Karadzic,mislili bi da je bio Radovanov bat. :) Iris ovo se nije odnosilo na tebe,vec na ove placenike koji misle da svaki sofer zna i moze da pise. :) Jadan je nacelnik ako ga ovakvi budu branili,mene moze samo sposobniji od mene da brani ,nikako nesposobnjakovici kao ovi sto danas pokusavaju da njega zastupaju,nemojte covjeka sramotiti.On je inteligentan covjek vidi i on gdje ste ga satjerali,covjek sada pokusava samo da smanji stetu koju ste mu nanijeli vasim glupostima,bas zbog ovih koji se sada javljaju sam ja na pocetku njegove politicke karijere rekao da on mora da se otrese od ovih krpaca. Da skratim ponovit cu jos jednom,iako nisam taj koji ima pravo da komentira :) nebi bilo na svjetu boljih nacelnika od Sinise i Darke da su samo uspjeli da se otresu od ovih napasti koje su im se okacile na rukave.Dosli su puni elana i ideja,i gdje su danas i jedan i drugi,u cor sokaku,eto meni sa strane su dobri ,ali vama nevaljaju,ja nisam dobio ni od jednog ni cvonjka,nisam imao nikakvog interesa,a vi jeste i sad ja nemogu korektno da komentiram a vi mozete,ma hajde,ja cu i iduceg da kudim i hvalim zavisi kako bude kada radio,a vi cete mu se u dupe uvlaciti,isti vi koji ste se uvlacili Vladi,Darki i evo i Sinisi danas ponekad pomislim da ste vi samo one obicne crne bube koje narod zove balegari . :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

"....kad se u vrijeme godisnjih napuni grad onda vam valjaju stranci,sve u gradu i funkcionise zahvaljujuci toj grupaciji" :shock:

O Kami stvarni izvini nisam znala da je ta "grupacija" kako ti reče, zaslužna za svo dobro u Prnjavoru i RS .
Ja bih prvo rekla da su najzaslužniji borci koji ratovaše, dadoše svoje živote i zdravlje da uopšte mi i živimo tamo gdje živimo, pa sve onda dalje.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Sad dodjoh s posla, pa sam pogledao šta se sve dešavalo na forumu od sinoć. Vidim da je bilo svega i svašta, sa ciljem lične diskreditacije političkih protivnika. Rekoh sebi da vidim kako bi bilo da se i ja malo ponašam kao ti pojedini forumaši, pa da krenem "" Aalllooo, zar nas da vodi Siniša, koji je zavodio maloljetnice iz Donjih Vijačana, i zbog toga ga napao otac djevojke, fuj, manijak, zar nas da vodi Damir, nekršten lik, zbog kojeg je vladika ukorio oca Branu iz Vijačana, što nije bio obazriv, jer je dopustio da mu Damir daje poštenje pred crkvom prošle godine, i obrnuto, vladika Jefrem njemu, o bože ti pomozi-to SDS, šta radi Marina, rasturačica brakova u Domu zdravlja, dooollleee Milanković i razni šverceri dijamanata i pasoša,, doollle Slaviša Bibliotekar, koji je u mladosti krao komšijske kuće po Kremni i dobacivao starijim ženama, uuuaaa za Čerekovića koji uzima opštinske pare a probao voditi ljubav sa ovcom kad je išao u srednju veterinarsku, ljudi jedva spasili ovcu od perverznjaka, jel mi takvima pomažemo iz budžeta. doolleee Backović i razni bankarski stručnjaci, koji nam takodje crpe budžet, Davidovićuuuu, vrati pare iz biblioteke, to je od naše djece. dollle manijaci, marvo pokvarena, bljak "". Nisam se umorio, htio sam da vidim za trenutak kako bi to izgledalo na minitgu, da i ja mitingujem, kao što ovi forumaši liče na mitingaše. Mogu sebi reći da i nije nešto, mada su motivi istiniti. Kad ovo nešto sve saberem, ne bih mogao biti u koži ovih likova, lako je biti kao oni, izazov je biti drugačiji, jako ih žalim. Izvinjavam se korektnim ljudima, kojima uzimam prostor na ovim stranicama, ali neko ludo vrijeme, šta ćete.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:"....kad se u vrijeme godisnjih napuni grad onda vam valjaju stranci,sve u gradu i funkcionise zahvaljujuci toj grupaciji" :shock:

O Kami stvarni izvini nisam znala da je ta "grupacija" kako ti reče, zaslužna za svo dobro u Prnjavoru i RS .
Ja bih prvo rekla da su najzaslužniji borci koji ratovaše, dadoše svoje živote i zdravlje da uopšte mi i živimo tamo gdje živimo, pa sve onda dalje.
Nemoj i ti sada da izvrces rijeci,ja sam govorio o finansijama,te pare koje oni ili mi zaradimo tamo negdje u vecini slucajeva trosimo u prnjavoru,osim toga ja u prnjavoru provedem puno vise vremena od nekih koji su na budzetu,sto to niko ne komentarise. :)

A sto se tice BORACA ja sam svoje misljenje rekao vec milion puta,nebi sad da se ponavljam,jer se i tu razlikujemo u puno cemu,pa cemo zakuhati bez potrebe.
Meni se cini da je ovdje jedini cilj ovih novopeceni forumasa,da se skrene paznja na nesto drugo,znaci nemojmo o nacelniku i vlasti,vec hajmo o necijim platama ,kokosima i jajima ,o svemu ali ne o onome za sto je tema namjenjena. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Да не будем само критичан, како неки мисле. Данас ме је обрадовала информација коју сам чуо на хуманитарној представи за Дарка Тофила, да ће општина тј. кабинет начелника са начелницима уплатити износ за Дарка. Минимум 500 КМ ако не и више...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked