Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Nisi ti, Vrsta, problematičan! Ti si infantilan! Ne bih sad da navodim primjere koji to dokazuju.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Moras mu Iris to prevesti,da ne bi pomislio da je naftalisan
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Primjetno je da Brankica bježi od politike, i da ima svoje područje rada i djelovanja, u kojem je vidjela kako to izgleda kada vlast ne vodi računa. Danas su objavljene liste studenata, nezvanične, gdje se vidi da iznos sredstava namijenjen u ovoj četvrtoj godini mandata iznosi 180 hiljada maraka. Da podsjetim, prije nego što je došla na vlast ova SDSovsko-NDPeovsko-SOCijalističko-RADikalska koalicija, iznos tih sredstava iznosio je 340 hiljada maraka. Gdje nestade 160 hiljada, barem za ove kategorije. Na nedavnoj emisiji je sav Prnjavor čuo šta je Žunić rekao, koliko je samo toga otišlo na uvećanje plata, za tri godine, da je pored toga samo u prošloj godini otiško oko 50 hiljada maraka na stimulacije ( čitaj legalno izvlačenje para probranim kadroviama), ko ne vjeruje neka presluša. Da li je moralo to baš tako? Na toj istoj emisiji smo čuli da je preče da Perica Djumić, Dario Čereković, sestra Nada Čereković dobiju pomoć iz budžeta, makar imali radni odnos, i makar relativno dobro stajali ekonomski, za naše prilike. OVO OVAKO NAKARADNO NE MORA DA BUDE. Julijica naša je stjerana u ćošak, pa spušta loptu, i valja demagošku priču o značaju talenata i obrazovanja, kao da mi nismo prošli kroz to, i kao da mi ne znamo značaj toga. Julijica nam napravi i listu, ne znam samo da li je lista za odstrel, onih koji remete idiličnu sliku naše vlasti. Kako samo ona Brankici kaže da nije prilika da svoje primjedbe iznosi javno, da ima put, imaju organi opštine, ima procedura, itd., što je za mene klasično demagoško- birokratsko uvijanje i vrdanje. Jedino, što sam ti zahvalan Julijice, jeste što si Bleka stavila na tu listu vama "problematičnih" ljudi. Biti vama problematičan, znači biti u stvari na pravom putu. O Julija...

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Da je nacelnik zaduzivao Opstinu I rasipao tudje novce, drugaciju pesmu bi pevali Blek I ostalo drustvo u cosku :smt002
Kolege iz snsd-a predvodjeni predsednikom skupstine g Zunicem su trosili, bahatili se I neodgovorno raspolagali sredstvima gradjana. Nazalost.. Sinisa je u svom mandatu morao da vraca te milionske dugove, sreze troskove I optimalnije raspolaze budzetom.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

O Julija, ne lupetaj gluposti. Upravo su stipendije svim studentima, i sa većim iznosima od današnjih uvedene kada je Žunić bio predsjednik skupštine. Da ne gledam fudbal i ligu šampiona, našao bi ti dokaz o tome. O dugovima je posebna priča, molim te nemoj ni oko toga, odnijećeš donji veš na štapu, uvjeravam te. O Julija.....

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Kako li bi izgledao uvodni deo i zavrsnica, da nisam uputila apel za suptilniji dijalog?? Blek, nisam ja kriva što je voljeni Žuna davno ispao iz političke lige šampiona. :roll: Život ide dalje, uvek možeš da uživaš u šampionima.. na tv-u ili na temi dr Siniša Gatarić.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Prvi put čujem..Ali ako je takva liga, onda je savršeno jasno što je narod birao načelnika od struke :D

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

Drugari, odosmo do teme :smt006 Kao sto svi znamo da se stalmo prica o dugovanjima i kreditima, ko je koliko...e sad:Sinisa Gatraric je 31.12.2012. zatekao stanje duga od Darka Tomasa 19.409.436 km. A stanje danas gdje je otplata duga u toku je 6.625.876 km, gdje opština Prnjavor u periodu od 2013. do 2015. nije imala novih kreditnih zaduzenja. A dosta toga se odradilo...

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Oooo koliko vidim, digla se sva SDSova kuka i motika na Žunića. Nešto vam je grdno zasmetao, jel da, postali ste svjesni svoje propasti. Ne idu vam javni poslovi, ne ide vam uklanjanje Žunića iz PDPa, ne ide vam to sakrivanje savjetnika iz Laktaša, ne ide to sa partnerima jer niko od ostalih partnera nije javno obećao podršku, barem za sad, sve vas više prozivaju i oni koji se ne bave politikom, nema ništa od obećanih investicija, nema dodatnih prava za borce, studente, nema 5 % za poljoprivrednike, nijedna kuća još nije dobila vodu u gradu, ništa vam ne ide. Zaista loše stojite. Neka, tako ste i zaslužili. Možda bi bilo bolje da ništa ne radite, samo dijelite te plate, bahatite se opštinskim resursima, ali molim vas ništa ne dirajte, samo mirujte i uvjeren sam da će biti bolje nego sad. Žuniću da poručim, samo naprijed, nikakva javna hajka ovih SDSovih propaliteta ne može ti naškoditi, čak naprotiv. Znam da bjesnite, jer vas je policija provalila, pa se sad čeka rasplet kod tužioca, a možda i nisam u pravu, jer ima indicija da vam je Gatarić podvalio i dao umjesto vakcine, nešto za parenje, pa taj nagon za tjeranjem ispoljavate na ovaj način. Prije da je to.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

wanted wrote:A stanje danas gdje je otplata duga u toku je 6.625.876 km, gdje opština Prnjavor u periodu od 2013. do 2015. nije imala novih kreditnih zaduzenja. A dosta toga se odradilo...
Stojis li ti iza ove izjave da opstina Prnjavor sa danasnjim danom duguje 6.625.876 KM ???? Ja imam neki drugi podatak koji je jako cudan. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

blek_stena wrote: Na toj istoj emisiji smo čuli da je preče da Perica Djumić, Dario Čereković, sestra Nada Čereković dobiju pomoć iz budžeta, makar imali radni odnos, i makar relativno dobro stajali ekonomski, za naše prilike.
Čuli jesmo,ali ništa vidjeli nismo,sve je u domenu rekla kazala,a vi se uhvatili toga ko pijan plota. Ima li iko "crno na bijelo" ili da se dižu tužbe za klevetu
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

1 000 000 km tekuceg deficita od 1 800 000 km koji je Darko napravio prema dobavljacima. Dakle, na vraceni kredit ima i 1 000 000 km vracenog deficita. A ti napisi sta ti imas, tj.kakakv podatak, pa da uporedimo!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

http://www.opstinaprnjavor.net/images/D ... roj_17.pdf


Evo ti Bobi, pa sam pogledaj na strani 19. Imaš Zaključak koji se nalazi na lijevoj strani lista. Vidjećeš da se jednom od prozavnih aktivista SDSa daje novac iz budžeta. Ovaj zaključak se vodi pod brojem 258. i to je vidljivo. Očekujem "hvala" od tebe.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Wanted,izvor me zamolio da za sada ne iznesem taj podatak jer ce se znati ko ga je dao.Mada ce ga uskoro i vrabci znati.
Ja vidim da se zaduzivao vodovod, i opstina na ime vodovoda,a ti rece da nismo imali neka kreditna zaduzenja,to se vidi iz odluka skupstine.Potrosene su i one koje je Darko ostavio na racunu,podignut kredit koji vi pisete kao zaduzenje,ali nije bio potrosen,milion je uzet za prodanu zemlju i stan,od prilike,a nema ga na racunima,Znaci plus koji se sada pravi je u stvari minus koji ce da ispasta naredna generacija,i kapital koji je usparala predhodna,mislis ti da Darko nije znao da proda zemlju,pa da bude u plusu,ekonomista i veterinar se razlikuju u mnogo cemu,ali vrijeme ce da pokaze.Mogli su i Vehbija i Zehra da prodaju tu zemlju ,jos i bolje,ali nisu,valda ovi prije nisu znali sta su pare i kako se stvara mit o uspjesnim vlastima.
Kad bi nacelnik ovako svoju kucu vodio kao sto vodi opstinu,za 4 godine bi spavao pod mostom,pitam se onda zasto to radi ovako.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Šta je problem?? Izdvojena je prevelika suma? Što je u pitanju član SDS-a? Ili ste vi umislili da javno prozivate političke neistomišljenike bez smisla i srama? Da li je to dete drastično drugačije od mladog tenisera za koga se zdušno zalažete? Brukate se, momci
KAMIKAZA wrote:Kad bi nacelnik ovako svoju kucu vodio kao sto vodi opstinu,za 4 godine bi spavao pod mostom,pitam se onda zasto to radi ovako.
da je Siniša vodio Opštinu po receptu „ekonomiste“ Tomaša..za 4 god bi baš kao i Darko spavao na nekoj gajbi na Grabenu x

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Pa kaze sta se uradilo (dio) u periodu od 2013. do 2015. na polju izgradnje, rekonstrukcija i sanacija skolskih objekata:

- Uredjenje prilaza i dvorista, sa asfaltiranjem OS "Petar Kocic" Sibovska
-Sanacija ostecenja na objektu Gimnazije u Prnjavoru
-Izgradnja i montaza dijela ventilacionog sistema u OS "Nikola Tesla"
-Adaptacija skolskog objekta u D.Ilovi
-Postavljanje novih kosarkaskih tabli u OS" Petar Kocic" Sibovska
-Uredjenje prilaza i dvorista, sa asfaltiranjem OS "Petar Kocic" Sibovska,podrucno odjeljenje V.Ilova

A ovo je samo jedan mali dio sta je jos sve uradjeno i sta se planira. E tako radi nacelnik Gataric.
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Tesko je rdjavom ugoditi :),uradjeno je dosta toga vidim da diablo raspolaze informacijama,ma da uvijek moze bolje.Kazi mi diablo samo da li će gradjani opštine Prnjavor imati to zadovoljstvo da piju pitku vodu iz česme u ovoj godini,ako imas pozitivan odgovor kapa dole za načelnika i njegove saradnike :) :smt006 :smt006 :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

wanted wrote:1 000 000 km tekuceg deficita od 1 800 000 km koji je Darko napravio prema dobavljacima. Dakle, na vraceni kredit ima i 1 000 000 km vracenog deficita. A ti napisi sta ti imas, tj.kakakv podatak, pa da uporedimo!
Никакав дефицит није оставио Томаш и теби је то добро познато. Начелник Гатарић је преузео мандат начелника колико се сјећам половином новембра што значи да је до краја буџетске године остало око мјесец и по дана што у преводу значи да је у буџету недостајало средстава за тих мјесец и по, што се до краја године и слило у буџет општине. Све у свему начелник Гатарић није имао никакав дефицит када је преузео мандат и морам признати да овдје вјешто покушавате манипулисати људима, као и у овом твом задњем посту око изградње, реконструкције и санације школских објеката. Ево када већ посједујеш информације да сте ви ово урадили, мислим да ти неће бити тешко написати овдје нама колико је нас грађане све ово коштало?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

diablo wrote:Pa kaze sta se uradilo (dio) u periodu od 2013. do 2015. na polju izgradnje, rekonstrukcija i sanacija skolskih objekata:

- Uredjenje prilaza i dvorista, sa asfaltiranjem OS "Petar Kocic" Sibovska
-Sanacija ostecenja na objektu Gimnazije u Prnjavoru
-Izgradnja i montaza dijela ventilacionog sistema u OS "Nikola Tesla"
-Adaptacija skolskog objekta u D.Ilovi
-Postavljanje novih kosarkaskih tabli u OS" Petar Kocic" Sibovska
-Uredjenje prilaza i dvorista, sa asfaltiranjem OS "Petar Kocic" Sibovska,podrucno odjeljenje V.Ilova

A ovo je samo jedan mali dio sta je jos sve uradjeno i sta se planira. E tako radi nacelnik Gataric.
А шта је обећано у предизборној платформи? Сигурно не кошаркашке табле и вентилација у школи као капитална инвестиција :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Polako, strpljen spasen kako kazu nasi stari ! I sve ima, ali idemo laganim korakom :) A jel ovaj dio zanemarljiv sto se uradio? I mimo platforme.
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

knele wrote:Tesko je rdjavom ugoditi :),uradjeno je dosta toga vidim da diablo raspolaze informacijama,ma da uvijek moze bolje.Kazi mi diablo samo da li će gradjani opštine Prnjavor imati to zadovoljstvo da piju pitku vodu iz česme u ovoj godini,ako imas pozitivan odgovor kapa dole za načelnika i njegove saradnike :) :smt006 :smt006 :smt006
Voda je vec u gradu, kod CK, i uvijek je puno ljudi kod cesmi, sto je jako dobro i pohvalno. A da, i voda ce uci u cesme nasih stanovnika grada. Nacelnik zna sta radi. Nakon toliko godina, voda ce uci u grad. I da vidimo onda sta pojedincima nece valjati. Najbolje da oni svoje cesme zavrne i da ne piju...
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ovo gore nevedeno,sto oni nazivaju kapitalna investicija je opstinu kostalo nula maraka,malo narod malo ovi zlotvori sto rade auto put i cao djaci,jedino je ovaj dio ventilacionog sistema mocna investicija :D Pa gdje god ste koju zakrpu udarili vi se uslikaste i napisaste roman,ako je posla bilo za dva sata vi ste se onda makar dan slikali oko toga.Ko moja poznanica oko sladoleda na moru,jedan te isti a ona se slikala sa svih strana oko njega,tako da naivni posmatrac pomisli da je ona za ta tri dana smazala bar tonu. :D Reklama je bitna,samo se vi slikajte i hvalite,sad ce izbori pa ako ovi tupleci ne stave Dragojla,odoste vi u nepovrat. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

Vraticu se opet na stipendiranje, jer smatram da ljudi koji citaju ovaj forum treba da znaju cinjenice a ne mahalske price. Ovako u regionu gdje su Opstine i Gradovi: Doboj, Celinac, Prijedor, Laktasi, Trebinje, Srbac, Banja Luka, Gradiska, Derventa i Prnjavor, nasa Opstina izdvaja za stipendije 1,2 % od ukupnog budzetaza 2016. A Laktasi koji imaju budzet za 1 000 000 km veci od Prnjavora izdvajaju 1.03 %, Banja Luka, ciji je budzet 128.270.000 km izdvaja 1.13%. Pa sta mi pricamo i pisemo ovde? Sve pohvale ne istrajnosti nacelniku i njegovim saradnicima.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

diablo wrote: Voda je vec u gradu, kod CK, i uvijek je puno ljudi kod cesmi, sto je jako dobro i pohvalno. A da, i voda ce uci u cesme nasih stanovnika grada. Nacelnik zna sta radi. Nakon toliko godina, voda ce uci u grad. I da vidimo onda sta pojedincima nece valjati. Najbolje da oni svoje cesme zavrne i da ne piju...
Moram da te citiram,jer ovi iz SNSDa nece da citaju tvoje postove ,boje se da im ne uticu na psihu.To kod Crvendaca je doveo ludi Dragojlo,ni vi ni Tomas niste za to uradili ama bas nista, :) da je on dosao onda na vlast sigurno bi se u njegovom naselju sada pila ta voda,bar tamo i u osnovnoj skoli,sa vama ,nece je ni krave u Ilovi piti,a kamo li neke snajke u Svetosavskoj. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Koliko ja znam, u Ilovama ima pitke vode, i u ostalih sest MZ. I ne vidim zasto je ne bi ni grad dobio. A fotografija ide obavezno. Cim se nije zabiljezilo, kao da se nije ni desilo :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Locked