Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Vrsta, imao bi još toga mnogo dodati, ali mrzi me da pišem nešto danas, tako da ću samo reći da se dobrim dijelom slažem sa tobom. Usput, tog istog Milu Vasića je omalovažavao preko medija ( kad je ono bilo u Hrvatskoj) govoreći kako kod nas ima i boljih kandidata, a da je taj kandidat dobio samo 300 glasova. Ja i sa Vasićem vidim medijsku promociju, bez nekog rezultata za opštinu. Gledajući šta piše naša Julija, ovaj naš načelnik se trudi, i trudi, i samo se trudi, i tako dobre tri godine do sada. I od tog njegovog truda nikakav jači rezultat. Pa daj jednom da od tog silnog truda bude nešto ozbiljno. Ova Julija, pojma nema šta piše, kakva dva vrtića kakvi oligarsi i ostalo. Ona nema predstavu šta je ovaj načelnik sve obatalio, a sve šeme koje je pravio sa tajkunima, pravio je isključiovo za dobro svoje, a ne za dobro naše opštine. Smanjio je cijenu stana za 11 hiljada, jel to on uradio radi opštine ili radi kupca. Prodao je gradsku apoteku bez konkursa, jel to uradio radi opštine ili radi kupca, i još masu toga. Tako da je grijeh porediti njega i Putina, odnosno velika uvreda spominjati Putina u tom kontekstu lopovskih dilova. Najbolju poruku su mu dali privatnici i preduzetnici kada nisu došli na sastanak sa američkim ambasadorom. Znaju ljudi za te njegove prljave dilove sa ovim tajkunima. Nemoj više da se trudiš načelniče, ko boga te molim, ostadošmo mi trudni.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Cinjenica je i da nacelnik dovede Bill Gates-a , vi ne biste opet videli nikakvu korist za Opstinu! :(
Usledila bi ostra kritika, Zuna bi odmah sazvao konferenciju o stetnosti tako mocnog coveka po Prnjavorcane, izbila bi revolucija na forumu, uskomesala bi se opozicija, vratio bi se i odbornik Roja spec. za tu priliku.. Opsadno stanje bi trajalo sve dok ne vidite ledja potencijalnom investitoru.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Чињеница је Јулија да је начелник ишао у громогласне посјете, неким великим градовима типа Љубљане или Загреба:

Image

НАЧЕЛНИК ГАТАРИЋ У ЗВАНИЧНОЈ ПОСЈЕТИ ГРАДУ ЉУБЉАНИ

Или Загреб више пута:

ПОМОЋ ЗАГРЕБА ИЗГРАДЊИ ВРТИЋА У ПРЊАВОРУ

Image

Ево ове двије вијести, реци ми молим те какву је корист имао наш град. Конкретно, помпезно је најављено да ће град Загреб помоћи изградњу вртића?!

Па ми сада тјерамо потенцијалне инвеститоре :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

E vidiš Vrsta, i ja se ovog snimka i emisije sjećam, I tada je kao i danas bila politika K3, da se načelnici maze, a da se u emisije zove više drugih učesnika da se svadjaju i tako nečelnici ispadaju dobrice. Koliko se sjećam prije ove emisije na sedam dana je bio načelnik Tomaš sam, kritikovao je rad skupštine a samim tim i Žunića, Tad K3 nije htio da zove Žunića kao predsjednika skupštine zajedno sa njim, a nedavno su zvali Borku i Gatarića zajedno, a nikada nisu zvali Žunića i Tomaša zajedno, jer su znali da bi se čula i druga strana vlasti od strane Žunića, a vjerujem da bi se i tada imalo što-šta čuti, i to bi umanjilo lik i djelo Tomaša. Tako da je Žunić tražio da ide sam, kao predjsjednik skupštine, to jest da bude jednako vrednovan. To nije za mene ista situacija kao ova od prije nekoliko dana. I od prije nekoliko dana je bio cilj zaštititi Gatarića, odnosno, neka se Šiki, Borko, Kalabić Žunić svadjaju, a načelnik je kao "bio" zauzet. To o njegovom odsustvu je bilal gluma, i to u dogovoru sa televizijom, a onda bi se on sam pojavio u nekoj narednoj emisiji i sve lijepo demantovao. Sve im se otelo kontroli, kad je Žunić napravio onaj snimak prisustva načelnika u prostorijama K3,, što svjedoči da su lagali, i ujedno govori da je Gatarić u K3 kao u svojoj kući. Inače, i Tomaš i Gatarić su prilično valjali televiziji,. Tomaš prilikom obračuna novčanih obaveza za izgradnju zgrade( znam tačno koliko) i davanjem parcele pokraj magistrale. A i Gatarić naravno, na isti način novcem iz budžeta i obračunom obaveza kod druge zgrade. Razlika ove prije i nedavne emisije, jeste da Žunić nije ništa lagao javnosti, kao da je "zauzet", već je odmah rekao da je tražio da ide sam kao predjsednik skupštine, to je i voditeljka rekla. Postavlja se pitanje zašto je televizija na predhodno traženje predsjednika skupštine da dodje na emisiju, tada zove Kalabića i Gatarića. Zna se ko je sugerisao televiziji da ih zove svu trojicu, računajući da će tada Kalabić braniti svog načelnika. To nije teško zaključiti zar ne?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Слажем се са овим што си написао, само сам хтио да кажем како се неке ствари које су данас мање више заборављене. Мање више понаљају
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Bravo, Vrsto I ti ponekad postavis nesto korisno na ove stranice. To obicno nije sa dobrom namerom, ali u konkretnom slucaju prikazane slike pokazuju koliko je pragova obisao nacelnik sa ciljem da promovise Prnjavor. Ove posete su imale pozitivan ishod. Realizacija moze biti za mesec dana ili u sledecem mandatu nije vazno. Mi politiku shvatamo kao sustinsko pitanje, ocekujemo reformu sada I odmah. Ona to nije, dosta je slozenija.. Da skratim mozda ce neki drugi nacelnik ubirati plodove Sinisinog rada I ugovorenih poslova.

PS Nemoj biti tako samouveren, postoje aduti koji jos uvek nisu objavljeni :wink:

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Vrsta. zaboravio si da u kadar staviš i trećeg člana delegacije, to jest Dragana Milankovića. Tamo su rekli da je to još jedan naš biznismen. Onda će delegacija biti kompletna. Nego kad si već objavio ove slike, da pitam da li je Bandić donirao nešto za vrtić. Znam da je ovo već treći put kad se najavljuje da Zagreb gradi vrtić Prnjavoru. Malo si me razočarao ovom slikom, jer se sjeti da je dan prije Bandić primio Gotovinu i istakao njegov doprinos u suzbijanju srpske agresije i zločina. Tako da kad gledam ove naše prosjake, osjećam se kao da imam rogove na glavi. Ništa ne upitaše i ne rekoše javno za položaj Srba i njihovu imovinu u Hrvatskoj, pa i u Zagrebu. E moji SDSovci.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Vazno je I sta je usledilo dan posle. Primljena je srpska delegacija ispred grada Prnjavora predvodjena najboljim nacelnikom. Kako je vec prezentovano, poseta je imala znacaja jer da ne zaboravimo Sinisa jeste nacelnik svih gradjana. Srba, Hrvata, Bosnjaka.. normalno je da se uprilice razgovori. Ako bi ovakve posete 1mm poboljsale polozaj I dalji tok medjuljudskih odnosa dva naroda.. sve ima smisla. Blek, rogovi na tvojoj glavi su cisto nasledje, :D nije nacelnik za njih odgovoran

PS Ako mislis na Dragana Milankovica, trenera zvanicno najboljeg sportiste RS i aktivnog ucesnika vojske RS, vise puta ranjavanog tokom proteklog otadzbinskog rata.. reci cu samo da je SDS ponosan sto u svojim redovima ima jednog tako cestitog i uspesnog coveka!!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

O Julija, ako je načelnik svih gradjana, Srba, Hrvata, Bošnjaka, zašto onda ti govoriš "srpska delegacija", vidiš kako se zapetljaš u sopstvene principe, tako da se služiš trikovima za jednokratnu upotrebu. Nisu čak ni vješti trikovi. U pravu si što se tiče pomaka od jedan milimetar. Platili smo Bandiću ovdje u Prnjavoru boravak, slušali smo njegova obećanja, počastili smo ga što on kao počasni gradjanin Srebrenice i osnivač "kolone sjećanja za Srebrenicu" pljuje po nama, pa su poslije toga ovi sad otišli tamo da prosjače, U izjavama našeg načelnika ja ne prepoznah ništa od koristi za dva naroda, kako ti spominješ. Siniša nije tamo smio ni pomenuti srpski narod, ako ti imaš neku izjavu gdje on spominje bilo gdje srpski narod, molim lijepo objavi. Tako da je ovdje korist jednog naroda, koji je namagarčio pripadnike drugog naroda (ovakve nije teško namagarčiti) Tako da si dobro rekla za taj pomak od milimetar. Naravno kao dio ovog naroda, osjećam se sa rogovima, jer me stid kakao je nasjela ova naša delegacija. Mislim na Milankovića, kao trećeg člana , ali to ne znači da uspješan sportista treba ići i lažno biti dio zvanične delegacije, i biti najavljen kao biznismen, (otkad su vozači dijelovi zvanične delegacije u razgovorima) Kao Bandić je lud, pa ne zna prepoznati biznismena. Siniša misli da je to tamo Prnjavor, da njegovi sitni trikovi prolaze kod Bandića, isto kao i ti ovdje. Milankoviću nije mjesto tamo, koliko god bio lijep, zgodan, sportista ili šta god bio, ali u SDSu, svi mogu raditi sve, tako se zaključuje iz tvog stava. Zato vam i jeste sve ovako nakaradno. O Julijice...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sto nacelnik ne odvede Bandica malo u Drenovu da vidi odakle su potekli njegovi gradjani,koji su se naselili po Klari i okolini ,i kako im se brine ovdje o imovini.Mozda bi nam i dom kulture donirao kad bi vidio put i dva kamenoloma. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote:Bravo, Vrsto I ti ponekad postavis nesto korisno na ove stranice. To obicno nije sa dobrom namerom, ali u konkretnom slucaju prikazane slike pokazuju koliko je pragova obisao nacelnik sa ciljem da promovise Prnjavor. Ove posete su imale pozitivan ishod. Realizacija moze biti za mesec dana ili u sledecem mandatu nije vazno. Mi politiku shvatamo kao sustinsko pitanje, ocekujemo reformu sada I odmah. Ona to nije, dosta je slozenija.. Da skratim mozda ce neki drugi nacelnik ubirati plodove Sinisinog rada I ugovorenih poslova.

PS Nemoj biti tako samouveren, postoje aduti koji jos uvek nisu objavljeni :wink:
Јулија, ово је у самом старту погрешно постављено. Навшћу примјер, јесте да није примјерено пред једном дамом овако нешто написати, али чисто ради поређења.

То је исто као да оде делегација Прњаворчана, са највећим пишама да се такмиче у Африци "Ко има већи" :P

Прњавор треба да тражи градове или општине који имају исту величину, број становника исте проблеме, па да се ту онда види ко је и на који начин то превазишао. Љубљана и Загреб, сигурно немају исте проблеме као Прњавор?!

Бесмислено, ал' ајд нека су отишли. Можда се неко некада сјети ове посјете, ако не сада можда за сто година или касније.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Vrsta, hajd budi malo od koristi. Stavi onu vožnju Iriškića i Siniše u fijakeru, siguran sam da imaš to. Mrzi me da tražim.


wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

Ne pisem cesto na forumu, ali sad moram da napisem par recenica. Ljudi moji, mi smo takav narod, nista nam ne valja! Nacelnik Gataric je uradio toliko toga i toliko toga ce jos uraditi, ali nekima nije dosta. Niko nije valjao, ni Vlado,ni Tomas,niko...zanima me da dodje Putin, ni on ne bi valjao. Takvi smo. Lakse nam je pljuvati nego naci nacin da se pomogne i da zajedno svi radimo za bolje naseg grada i opstine. Načelnik Gataric je odradio mnogo: doveo vodu sa Povelica u grad, upisao mali Prnjavor u knjigu Ginisa,pa zahvaljujuci njemu Prnjavor stipendira najvise studenata u RS,zahvaljujuci njemu pronasao je nacin iako nema para, da se asfaltiraju ulice, da se izgradi OS "Branko Copic",itd. Nemojte stavljati povez preko ociju i samo pljuvati. Covjek je dosta uradio i zasluzuje postovanje od nas, on je nas nacelnik. :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Vrsta, forum ti je zaista posjećen. Sa raznih planeta upadaju neki forumaši, i sole nam pamet. Kako da tim vanzemaljcima objasnimo da razumiju, da sad manje studenata prima stipendije, nego za vrijeme predhodne vlasti. Ova skupštinska većina je uvela prosjek ocjena. a predhodno su svi studenti primali stipendije, bez obzira na prosjek. Uvodjenjem prosjeka, jedan broj je otpao. Osim toga, pokradeni su za jedan mjesec, jer su predhodno primali 10 mjeseci, sad imaju stipendije 9 mjeseci u godini. Pa onda opet osim toga, još su zakinuti i za visinu iznosa, od 100 maraka ranije, sad imaju oko 70. Ginis nas je koštao 50 hiljada maraka, a ovi sa drugih planeta ne mogu reći ni jednu marku koristi koju smo imali od toga. Dajte jednu kuću u gradu, jedan stan, imenom i prezimenom, koji troši vodu sa Poveliča, ili dajte podatak iz budžeta koliko je dala ova vlast novca na Povelič. Zatekla je 2,5 miliona kreditnih sredstava i time se radio Povelič. Možda bi mogao i oprostiti ovim vanzemaljcima, jer kada Julija piše nebuloze, nije čudo što to rade ovi iz daleka, pa prirodno je da nisu informisani. Usput Vrsta, stavi slike iz grada, a ne ove kod silosa.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

vrsta8472 wrote:То је исто као да оде делегација Прњаворчана, са највећим пишама да се такмиче у Африци "Ко има већи".
Misliš Pišonja i Žuna?. Pardon, Žuga :lol: Nacelnik je po svim pitanjima obdaren pa i po tom, Bogu hvala! A mene je vazda bilo strah sta su u stanju smisliti oni koji cijeli zivot pate od velicine, a mozak im je tolicni kolko zrno pasulja. Mislim da bi Žuna morao da oladi malo svoju ostrascenost prema nacelniku kao muskarcu, jer veliki ili mali su stvari date od Boga. Naravno na mozak sam mislio. A Vrsto, ti bolje ne otvaraj takve teme da ne bi i oko ciljnih grupa poceli ovdje da pricamo. Naravno mislim na ciljne grupe biraca.

Ajd laku noc

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Na zapadu ništa novo kao i na ovom forumu,isti pisci i tekstopisci.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Svako ima pravo na sve što hoće, ali zaista ne bih da komentarišem ove sklonosti nekih forumaša i njihovo divljenje obdarenošću načelnika. Ja zaista ne znam, nisam vidio. Nemam nikakvog iskustva niti dodirne tačke na tom planu. Predlažem Vrsti da osmisli neki poseban podforum za pripadnike ove LGBT populacije, ako sam se dobro izrazio. Ponavljlam, svako ima pravo na bilo šta, ali i ja bi izrazio želju da se držimo teme.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Brankica »

Gledam listu stipendista talentovanih ucenika. Nemam rijeci, voljela bih da je javna bodovna lista samo talentovanih ucenika. Pitam se sta opstinari podrazumijevaju pod pojmom talentovan ucenik? Valjda na prvom mjestu mora biti zaista "talentovan ucenik", drugim rijecima odlican.
Bruka, sramota, omalovazavanje i ponizavanje cestite djece ni za kakve novce. Sta da porucimo nasoj djeci, cime ih motivisati kad su demotivisani na svakom koraku.
Tvrdim da trenutno nema jaceg skolarca na Opstini od Pezer Marka, ucenika sa vise diploma iz oblasti nastavnih predmeta, Vukovca, djaka generacije, odlikasa koji je svake godine na Drzavnim takmicenjima, ucenika koji je jedini poslije Milicine Svjetske olimpijade bio na Balkanskoj olimpijadi, ucenika koji je prosle godine donio medalju sa Evropskog takmicenja iz oblasti programiranja.....itd itd... Ucenika koji je vrhunski sportista. Da ne radim ovo stao radim, ovako izrevoltirana svasta bih "ispljuvala", oprostite sto tako moram reci. Nek vam je na cast!!! Valjda je sve ovo i "predizborna kampanja". Sto vam to treba da radite djeci :-( .

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nepristojno ..do krajnjih granica.
Tuzno je da uvek isti pojedinci aktivno ucestvuju u urusavanju sopstvene sredine. Svim silama zele da se vrate na staro, koristeci pijacne metode, objasnjenjima tipa ”preasfaltiranje”.. “lgbt” .. “stipendije”, vadeci bajate slikovnice I dosetke iz naftalina. Zamajavanje I zagadjivanje prostora na forumu rade samo oni, kojima odovara anarhija koja je postojala ranijih godina. Da se vratimo temi kada je vlast uredjenija, drustvo je daleko odgovornije prema pojedincu I generalno postoji minimalna socijalna sigurnost.
Nacelnik evidentno nije teoreticar psiholoskih nauka, ali ima volju, odlucnost, znanje da pridje svakom coveku..i zelju da zida armiranobetonske temelje drustvu tj. sredini iz koje je potekao. Razume se u realnom vremenu u kome zivimo.

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Brankica »

Mozda jesam nepristojna, pitala sam isto i prosle godine. Ali se stipendije odobravaju svake godine pa otuda i tema svake godine. Uzecu za pravo sebi da pitam nacelnika jer je na proslim izborima imao moj glas. Ne trazim nista drugo osim jednog odgovora, ako je to mnogo, hvala ne treba onda ni to! Imam li pravo da kazem da sam na takvoj sitnici razocarana dva puta. Bila ja nepristojna ili ne. Ja nisam stranacka, ne gledam nista kroz objektiv stranaka. Gledam samo ljude, gledam samo u ovom slucaju djecu. Radim 30 godina. Valjda sam nesto naucila u ovom poslu, ako nista drugo a ono bar neko zivotno-radno iskustvo.
Evo da kazemo da sam bezobrazna, mozda lazem i obmanjujem javnost. Predlazem da objave bodovnu listu talentovanih ucenika-stipendista. Mislim da znam sta pricam. Znaju to i clanovi opstinske komisije. Mislim da tih 40 km nije vrijedno ponizavnja djece ovakvog "profila" kao sto je u konkretnom slucaju ucenik Pezer Marko. Posto ste u sve upuceni, gospodjo Julija, nema razloga za vrijedjanja i zenske prepirke, Vama je vjerovatno sve dostupno, ubijedite me da grijesim. Ja ne pitam za moje licno dijete, ne trazim nista za sebe, ne vrijedjam druge, ne potcjenjujem nicije rezultate, samo tvrdim da niko na Opstini Prnjavor trenutno nema bolje karakteristike od navedenog ucenika. Ne rekla - kazala. Sve sa diplomama i medaljama. UCENIK-RAZUMIJETE ME, prvo znaci UCENIK pa onda i sve ostalo!!! Zasto za tako sitne novce tjeramo najbolje sa Opstine? Smatrate li Vi da je to ispravno? Kako biste se osjecali da je Vase dijete u pitanju? Ponizeno i obazvrijedjeno?! Prosle godine je ispod crte bio jos jedan takav ucenik, sad je na Elektro fakultetu u BL, do sada polozio sve ispite sa prosjekom preko 9. Ove godine nije imao volju da konkurise, nije imao volju da bude jos jednom ponizen. Mislim samo, ako nekome treba pomoc, posteno je dati jednokratnu pomoc , pa nek je i u iznosu godisnje stipendije, tamo negdje vam ociju javnosti, a ne ogrijesiti dusu o dobru djecu.
Ja nisam rekla da je o tome odlucio nacelnik, ali bih bila jako zahvalna kad bi preispitao odluku komisije i sve nas uvjerio u ispravnost iste.
Meni nije trebalo ovo ukljucivanje, zaboljelo me kao covjeka, predavaca. SAMO SAM TUZNA I RAZOCARANA. Zivot ide dalje, 40 km nece nikome od nas promijeniti zivot, ni na bolje ni na gore. Samo djeca pamte, mi prolazimo a oni stasaju.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Brankice, slazem se da je stipendiranje talenata jako vazno, ali ne mislim da je forum mesto sa koga bi trebalo da se obratite nacelniku.
Postoje redovne procedure, oformljene komisije I nadlezni organi Opstine koji su kompetentniji da se bave ovakvim pitanjima. U krajnjoj instanci roditelji deteta takodje mogu da traze prijem, uloze prigovor na odluku komisije, priloze diplome I potraze pomoc. Uverena sam da postoje izuzeci, I kada su pravila u pitanju. Prepoznavanje I uvazavanje mladih potencijala jeste vazan drustveni resurs, tako da sam uverena u pozitivan ishod. Vas angazman je za svaku pohvalu, jer nedovoljno posvecen profesor moze u pedagoskom smislu zanemariti i ispustiti talenat. To je jedan od nacina kako od dobrih decaka poput Bleka, Zara I Vrste nastaju problematicni ljudi. Ako procitate par postova pre vaseg, razumecete da je ova tema otvorena kako bi se omalovazavala funkcija nacelnika Opstine. Obzirom da se apriori ne slazem sa nepavdama koje nas okruzuju, da poznajem licno coveka, da ga izuzetno postujem..ukljucila sam se na forum. Nije mi puno toga dostupno, ne odlucujem, daleko sam .. ali vas ipak razumem i volela bih bas kao I vi da se talentovanom decaku, Pezer Marku, pomogne!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

dobrih decaka poput Bleka, Zara I Vrste nastaju problematicni ljudi.
Zar je moguće da su sva trojica problematični ,za neke sam znao,a za neke i nisam
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

bičbožiji52 wrote:Zar je moguće da su sva trojica problematični ,za neke sam znao,a za neke i nisam
BB, moguce je :smt001 :smt001 Nabrojani, bez izuzetka.. iskoriscavaju full demokratiju, sebi dozvoljavaju apsolutne slobode i napiskaraju svasta. Brojni primeri njihovih duhovitih dosetki pomazu da usavrse I usloze incidentni obrazac ponasanja. Ovim putem apelujem da budu otvoreniji za neke alternativnije pristupe, te povedu malooo suptilniju I sofisticiraniju komunikaciju

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ђе мене нађе на том списку?!

Баш сам добар и фин, и углавномне не правим проблеме. Неке веће, ове мале ситне, који се брзо и забораве ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked