Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Julija,priupitaj nacelnika KAD ce se rijesiti put i osvjetljenje od groblja prema Babanovcima?Boga mi stanovnici babanovaca poceli da skidaju slike idola iz SDS-a...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
julija wrote: -napravljen potisni cevovod od fabrike u Drenovi do bazena na Ceru;
Ками, јел' ово истина. То је тамо код тебе у Мрдуши Доњој
Jeste istina,samo cu ga ja dici u zrak prije izbora,ili cu pozvati moje brdjane na neposlusnost. :D Tu su ti privremeni sahtovi od par tona betona,i panjevi koje su mi ostavili za uspomenu a drva odvezli sebi,misle da je do mene stigao plin iz rusije,pa mi ne trebaju,ostavili samo ogranke. :) Flasa su nakon izvedenih radova ostavili kamaru ,ja vec pomislio da se Mladjo preselio sa svojom deponijom. :lol:
Sad samo cekamo izbore i otvaranje uoci njih,ima da bude veselo,sator,muzika sve,i geysir u mojoj sumi kao glavna atrakcija. :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Dosta više, dojadili ste i Bogu i ljudima!! Načelnik vam dodje kao bokserski dzak.. u koji udara i šutira ko stigne. Uplatite sebi neki fitnes kako ne bi svu lošu energiju trošili na forumu.

Srecan rodjendan, i svako dobro najboljem načelniku u istoriji grada Prnjavora :smt006

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Ne odgovori ti meni Julija.Ja teretanu imam,vrecu za box takodje ali mi to ne pomaze da saznam odgovore...
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Srecan mu rodjendan i da dugo pozivi. :smt113
Za malo da mi izleti ona:"Dabogda se ozenio" :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Срећен рођендан начелниче, здравља среће и још више политичких побједа а све у циљу побољшања квалитета живота твојих суграђана. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

julija wrote: bicu opsirnija u nabrajanju uradjenih infrastukturnih projekata:
-asfaltiranje ulica: Hilandarska, Laze Lazarevic, Novaka Pivasevica, Milana Nagradica, Cara Dusana I Hilandarska;
Pa kad bi sve ulice duplali bilo bi tih "infrastrukturnih" bezbroj.
Da li je infrastrukturni projekat popravljanje postojećeg !?
To je kao kad krpiš stare gaće, a zoveš ih novim :roll:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote:Dosta više, dojadili ste i Bogu i ljudima!! Načelnik vam dodje kao bokserski dzak.. u koji udara i šutira ko stigne. Uplatite sebi neki fitnes kako ne bi svu lošu energiju trošili na forumu.

Srecan rodjendan, i svako dobro najboljem načelniku u istoriji grada Prnjavora :smt006
Јулија, трагично је што у одбрану начелника стајеш само ти, а не они који су висили на форуму нон-стоп док су очекивали "нешто", и од странке и од Синише. Када су добили "нешто", то што им треба нема их ни у траговима. Ако не смију да стану иза ових наших никова анонимно, како ће онда јавно да иступе?!

И срећан рођендан начелниче, све најбоље. Здравља среће и успјеха (када више нема директора, мог барат просвјете на форуму, да и он честита морамо ми овако )
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Vrsto, ručni raketni bacač M79 Osa i ja - su jedine ose oko kojih može ljudskost da se drži :wink:

PS Većina nikad nije u pravu!! To je vrlo zanimljivo i prilično tačno stanovište, jer većina je pod uticajem onoga što se od nje hoće

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kako ne shvataš Vrsta, nećemo da ti povećavamo posjećenost Foruma! Ti si sebi umislio kako se neki opasan bloger zahvaljujući temi i harizmi koju nosi načelnik! Imaš neku bolesnu potrebu da sebi daješ značaj koji nemaš te nećemo da ti pomažemo u tome!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Jest harizmatičan,pa ljepši se sahranjuju.Jake harizme u p...u m......u

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Vazda isti dokolicari na forumu :cry: Moze li ova raja iz SDSa da privrjedi za sve? Mi radimo cjeli dan, a vi truckate i nalazite primjedbe. I ismijavate nas koji vucemo naprijed. Sramota.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Нормално да ради, када су постигли свој циљ а то је ухљебљење на буџет. А док то нису постигли, свим силама су овдје на форуму бранили лик и дијело најбољег начелника. Мислим тада, најбољег кандидата за начелника.

Сада лези 'љебе да те једем.

Немој много да вучете, отићемо у неку провалију ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ne vuku oni,oni guraju,pa ako neko padne u provaliju i nije njihov. :) Kad treba da se radi onda po sistemu naprijed braco ja za vama,a kad se krade onda naprijed braco ja pred vama. :D Eeeee ko vas nezna skupo bi vas platio samo takvih danas na svijetu nema. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Potpisivanje Ug. o izvođenju radova na dogradnji Dečijeg vrtića „Naša radost“ nema vaznosti u poredjenju sa smislenim temama koje se obradjuju.
Društvenoodgovorno ponašanje ..nema odjeka u društvu, ne ostavlja trag u vremenu, uostalom i nepozeljno je. Miks ove tri negacije minira svest, daje inspiraciju I motivise da se pisu ovako raskosni postovi :smt001

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Јулија, тај вртић је политички промашај мандата Синиши. Као прво начин на који је све почело, и са слањем оних рекеташких уплатница привредницима, па онда оно донаторско вече. Па онда радови без оне табле гдје пише ко је извођач, надзорни орган и од када до када се требају завршити радови. Тек након што је на форуму то написано, уз асистенцију нашег форумаша швраке, то је сређено.

Онда прави тај вртић, а директорицу вртића не подржава 95% града и сигурно 80% из СДС-а али шта ће ови страначки пиуни морају да подрже оно што велики вожд замисли.

Сада је изборна година, и у тој години се највише ради и показује како је све супер и како је све успјешно. Рецимо и да заврши тај вртић, нема шансе да са брачним паром Давидовић то има икаквог политичког ефекта, како за њега тако и за странку којој припада.

Паметном је мислим доста, ово што сам написао.

И на крају, шта би са директорицом и директором. Шта год да Синиша уради, иам политички шах-мат са њима. Али његов проблем. Ми ћемо овдје да посматрамо развој ситуације, која је све само не мирна :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Stvarno nisi u pravu. Iza Sinisinog mandata ostace 2 vrtica, skola, novi Crveni Krst, nova muzicka skola. Investicije ovog domena nikako ne mogu biti promasaj. Ulaganje u vrtice, skole i opste obrazovanje dece predstavlja investiciju sa najvećom stopom povraćaja za društvo. Vrsto, navedi mi neke donacije iz ranijih godina. Gde su one, koliko ih ima?
Podseticu te da privrednici ne rade iz ljubavi, vec u cilju uvecanja kapitala i sopstvene koristi. Sinisa je ocigledno nasao nacin da ih stimulise da budu drustvenoodgovorni, tj da ulazu u lokalnu zajednicu. Da napravim paralelu, kada je svojevremeno Putin naredio ruskim oligarsima da moraju da pomognu drzavu svi su pozdravili kao odlican potez velikog drzavnika. Ako je nacelnik Prnjavora dovoljno energican da primeni slican recept, takodje je za svaku pohvalu!!
Preneo si sukobe i prepucavanja sa Prosvetom iz virtuelnog u stvarni svet. Dalje, bla bla truc price o vrticu su tendenciozne i bezobrazno usmerene protiv sadasnje direktorke. Moraju se uzeti u obzir sve nepravilnosti I prekrsaji koji su defakto postojali pre dolaska novog rukovodioca. Javasluk u javnim ustnovama mora prestati, procedure se postovati. Da bi neko bio direktor javne ustanove mora da ima visoko obrazovanje, najmanje 5god rada u struci, najmanje 3god na rukovodecem polozaju..itd. Ali ne mora da apriori bude simpatican svima.

Svakako, vreme ce biti najbolji sudija x

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nanananana......privrednici ljubav,interes..... koji ?????
Glavni interes kao sto si rekla je uvecanje kapitala,a uvecanje kapitala je najlakse u gradjevini,jos ako ti je Bog otac......i vidi cuda,u mandatu Sinise Gatarica je prodano skoro svo gradjevinsko zemljiste,ili da tako kazemo svo interesantno zemljiste.Kome-MENI-nije :) onima koji su i donirali,ne kazem da oni nisu mogli to da urade i bez donacije,ali su oni skolovani lopovi,sto bi se reklo veliki,onaj mali lopov kad krade on mete do poslednje pare,ali to je u narodu zvani kokosar,pravi lopov ,skolovani,ostavi malo da posle njega naleti bas taj kokosar i onda on bude kriv za sve.Znaci cjenim donatore i svaku donaciju bez obzira na pozadinu svega,ali nesto mi je cudno,kao sto i sama rece do sada nisu dali nikad nista,a sada od jednom bufffff.Da nema neki dogovorcic izmedju nacelnika i njih ?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

julija wrote: Ali ne mora da apriori bude simpatican svima.
Isto tako ne mora ni da bude iskompleksirani idiot.
Sve što možeš danas, uradi juče!

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Shvatam šta je poenta svega ovog, ovdje vas par radi po principu što gore , to bolje. Na sve načine pokušavate da započnete rat da bi digli čitanost foruma i infa ne birajući sredstva.
U tom ratu ne kontate da nanosite ogromnu štetu svome gradu. Jad i bijeda, ono što se moglo pročitati poslednjih dana liči na kampanje iz 2008 i ranijih godina kada se od Prnjavora pravila crna rupa. Sram vas bilo. Pravi primjer je načelnik koji se trudi da poslednjim atomom snage uljepša ovo sivilo. Imate te političare neostvarene koji su spremni da u privatnom ratu koriste najprljavija sredstva. Onaj ko je izabran ima pravo da se demokratskim putevima bori a ne do svakog dobrog poteza napravi aferu putem kvazi medija. Zašto ovo ne eksploatišete.
Ambasador Vasić i načelnik Gatarić o privrednoj saradnji VIDEO
12.02.2016. Dešavanja, Video 0

Ambasador BiH u Rumuniji Mile Vasić razgovarao je danas sa načelnikom opštine Prnjavor Sinišom Gatarićem o mogućnostima uspostavljanja saradnje između preduzeća iz ove lokalne zajednice, ali i regiona, sa rumunskim privrednicima.



Vasić je istakao da je Ambasada BiH u Bukureštu kao prioritet u narednom periodu odredila ekonomsku saradnju, predstavljanje rumunskog tržišta, uslova i mogućnosti koje nudi privrednicima iz BiH.

“Rumunija je tržište od oko 20 miliona stanovnika, koja je prošle godine, uz Češku i Poljsku, imala najbrže rastuću privredu u Centralnoj i Istočnoj Evropi. Ove godine, predviđanje Evropske komisije je da će Rumunija biti na drugom mjestu sa stopom od 4,2 odsto, odmah poslije Irske koja će bilježiti rast od 4,7 odsto”, rekao je Vasić.

On kaže da je u Rumuniji prisutan izuzetno veliki broj kompanija sa stranim kapitalom.

“Riječ je o blizu 193.000 firmi koje imaju strani kapital, stoprocentni ili jednim dijelom. Direktna strana ulaganja su velika, što otvara mogućnosti i prostor za privrednu saradnju”, kaže Vasić.

On je najavio da će krajem ove ili početkom iduće godine u Bukureštu biti organizovan i sajam privrede BiH.

Načelnik opštine Prnjavor Siniša Gatarić kaže da je bilo riječi o konkretnim prijedlozima privredne saradnje sa rumunskim firmama, ne samo preduzeća iz opštine Prnjavor, već i Srpca, Laktaša i Gradiške, te da će u Prnjavoru u narednom periodu biti održan regionalni sastanak na kojem bi se predstavile mogućnosti ove saradnje.

“Dogovorili smo da prednost imaju preduzeća koja se bave proizvodnjom prvenstveno usmjerenom ka izvozu”, dodao je Gatarić.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Magyar wrote:
julija wrote: Ali ne mora da apriori bude simpatican svima.
Isto tako ne mora ni da bude iskompleksirani idiot.
Nimalo viteski pokusaj diskreditovanja jedne zene x

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

KAMIKAZA wrote:Nanananana......privrednici ljubav,interes..... koji ??????
pises ninna nanna uspavanke, Kamikazo :D Svaka donacija stedi pare iz budzeta. Uspeti da napravis nesto od skromnih sredstava kojim raspolazes jeste kljucna karakteristika dobrog menadzera. Cuj dobrog, najboljeg :wink:
Prica “prodao svo gradjevinsko zemljiste” je sustinski besmislica, ako se uzme u obzir kvadratura istog. Grad mora da se siri, izgradjuje.. Mozemo otvoriti panel na temu privrednici, moral i ekonomija ali ne sa tim terminima koje koristis. Sto se tice dogovorcica, isti je kao Putinov sa oligarsima

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Julka :D To je tacno da je Putin imao takav dogovor sa njima,ali nije Prnjavor Kamchatka,mi smo za njih Amerika sto se ticalo napredka,zato tamo odobravam te precutne dogovore,ali ovdje nebi bas bio za neki dil vlasti i tajkuna,bez obzira sto se u ovom slucaju koji mi pomenusmo radilo o dobrom tajkunu,ako vec ima takav onda je to on,i ako je vec trebao biti neki dil ,onda je bolje sto je bio sa njim nego sa bilo kim drugim.Eto pokusalo se i sa Gerom,Perom.... i niko nije ispunio obecanje osim njega,tu opravdavam nacelnika i dobro je da je usao u to jer i danas bi djeca isla u skolu,u domu kulture koji je jednako trosan kao i stara skola,ali nije prodana zemlja samo njemu,kako i sta su drugi dali za ovaj grad,to je vec upitno. :wink: .
Ninal,demokratsko sredstvo je i pljuvanje protivnika,dali je moralno to je vec upitno,ali danasnja demokratija i smjene vlasti su moguce samo sa prljavim sredstvima,jer i vlast je tako dosla na tu poziciju i tako je brani do zadnjeg dana,pokusaj ti boksera da ubjedis da legne na zemlju i preda ti titulu prvaka,nema sanse ako ga ne slomis ili debelo ne podmitis on nece leci. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ninal wrote:Shvatam šta je poenta svega ovog, ovdje vas par radi po principu što gore , to bolje. Na sve načine pokušavate da započnete rat da bi digli čitanost foruma i infa ne birajući sredstva.
U tom ratu ne kontate da nanosite ogromnu štetu svome gradu. Jad i bijeda, ono što se moglo pročitati poslednjih dana liči na kampanje iz 2008 i ranijih godina kada se od Prnjavora pravila crna rupa. Sram vas bilo. Pravi primjer je načelnik koji se trudi da poslednjim atomom snage uljepša ovo sivilo. Imate te političare neostvarene koji su spremni da u privatnom ratu koriste najprljavija sredstva. Onaj ko je izabran ima pravo da se demokratskim putevima bori a ne do svakog dobrog poteza napravi aferu putem kvazi medija. Zašto ovo ne eksploatišete.
Ambasador Vasić i načelnik Gatarić o privrednoj saradnji VIDEO
12.02.2016. Dešavanja, Video 0

Нинал, ваљда је нормална појава у демократском друштву да постоје они који су за и против. Поготово ако су они који су против, за то имају аргументе.

Прњавор је био прије Синише црна рупа, сада је усисан у црну рупу :D

Нисам примјетио да наносимо штету, углавном ми форумаши нашим битисањем допириносимо неким напреднијим идејама и ставовима. Да није тако, не би опстали ево већ 14 година. Много дуже од већине, локалних политичара који нас својим радом воде у све бољи и бољи живот.

Синиша када је долазио на власт, на сва уста се спомињала ријеч домаћин. Домаћинско пословање и сл. Вријеме је показало сасвим супротно. У Прњавору је распродато све што се могло распродати, и задужити онолико колико се могло задужити. Посвађатио се са свима. Довести себе у ситуацију, да те гађају локални одборници у кафани пепељаром у главу, глумити покушај убиства, тужити све и свакога, па чак и од јадног Калабића изгубити на суду. Запослити по породично страначким везама, глумити најбољег начелника два мјесеца након избора за начелника, пријављивати полицији оне који не мисле као он или "они" и тако у недоглед и не могу свега да се сјетим. Прави домаћин, али за Парове са Змајом од Шипова :D

Тако да се не сикираш за нас, ми смо ту били и прије Синише а бићемо и послије Синише. Исти овакви као што смо сада.

П.С.

Овај Миле Васић се у задње вријеме дружи само са фацама. од свих могући телевизија у региону и шире, па предсједником Румуније, министром иностраних послова Румуније, најбољим начелником :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Да се мало присјетимо, заборављених момената из наше локалне политике. Ово стављам само из разлога, што се сада у истој емисији која је недавно емитована гдје се начелник Гатарић није појавио а био је позван. А у емисији Потез из 2011-е, Синиша Гатарић, тада предсједник ОО СДС Прњавор напада тог истог Жуну за исте ствари за које сада Жуна напада њега

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked