Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Вјероватно зато што је био у Сарајеву са министром Шаровићем на разговору за покретање инвестиције вриједне преко 10 милиона евра. А г-ђа Томаш је као и увјек била ту да на најбољи могући начин презентзује нашу општину и кабинет начелника.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Hajde Svjedoče ne petljaj molim te. Svako živ zna da nas je ovaj načelnik zavadio sa višim organima vlasti, pa ga zaobilaze na svakom koraku. Normalno je bilo da ministar navrati u prostorije opštine, makar na pet minuta. Ovi naši iz opštine su onda preko farmera tražili da urgiraju kod ministra da prisustvuje predstavnik opštine, i time su farmeri spasili na neki način obraz opštine. A što se tiče načelnika, sa njim niko ozbiljan više ne razgovara o bilo čemu. Nego, Svjedoče, kako sam daleko pa nemam potpunu informaciju, ali čujem da je neko iz organizacionog odbora ovog zadnjeg turnira smaunao 200 maraka, pa da iskoristim ovo pisanje i pitam, obzirom na tvoju informisanost, gdje završiše te pare i koga su to ganjali neki smiješni likovi po Prnjavoru da čovjeku zatvore usta, ili da mu u suprotnom polome noge? Ko je to novi kostolomac u našem gradu?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D
Image
Jurili su ga da mu zacepe usta, htjeli su da mu stave ovo- :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Овако актуелан тема нам се - обајатила :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »


Eh hajde sada da vidimo sta narod kaze o ovim nasim zlotvorima. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by BETMEN »

Joj Kami sto si takav, sto ih odmah napadas pusti ih malo da lazu nemoj odma u rebra, vidi ovu vasku kiklopa pa jel mu malo sve sto je pokro za ove godine, ili se mozda covjek pokajao i hoce da ide u manastir pa je zato pokrao onaj materijal za crkvu pa ce da pravi Manastir gdje ce da se zamonasi i okaje svoje grijehe.
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Nema ljeba od ovih, možda malo Žuna drži tenzije ostali nula poena
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

Ranije preuzete obaveze :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Da iz kafane posmatra emisiju pa kasnije iz televizije, možda je to neki fetiš :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Obajatio je tvoj Forum, Vrsta! Načelnik ti i održava ovaj Forum "živim" , kao što sam već ranije govorila da bi mu trebao biti zahvalan.
A dio je i brisan.
Što se tiče emisije, najzanimljivije mi je što Žunić negdje izmedju 14-te i 15-min.pominje LIJEČENJE POGINULIH BORACA. Svi mi bismo dali sve da se poginuli borci mogu izliječiti, ili Žunić zna za neke novitete u medicini!?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jest malo forum pocivitnio :) ali sad ce pred izbore da se razdrma,vec je teferic poceo. :smt030 idemo pod satore dok ima mjesta. :smt035
A postovi ,ma nisu brisani nego otisli sa novim starim forumom,nije mi zao pjesama koliko onog zadnjeg posta,kad sam uljudno pitao nacelnika za onaj saht,,ali pitat cu ja opet. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Draga moja Iris, dobro ti nama došla nazad. I kakve je načelnik imao ranije preuzete obaveze, kada nije došao u emisiju? Da gleda iz kafića stranačke sapatnike :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Pa gdje ste rajo, dobro ste shvatili da se bez nas ne moze :D

Raduje me sto shvatate da kod Bosanaca sve teze upali nego kod drugih, pa pozdravljam vracanje na staro...kao u vicu kad Mujo pita Hasu koji tek sto se vratio iz Švedske: "Jel bolan Haso, kako je u Švedskoj." Veli Haso:"Bolan Mujo, oni su ti dvadeset godina iza nas!" Na to ce Mujo:" Kako bolan Haso iza nas?" A Haso ce:" Kod njih se jos uveijek dobro zivi!" :lol:

A što se naseg nacelnika tice,voditeljica je i njega htjela na deponiju politickih kadrova, no srecom prozreo je losu namjeru voditeljice i otkacio ih na vrijeme. :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja sam od pocetka bio za staro :D al kazu nisam moderan,zaosto sam i eto,sto kaze onaj djed kad su mu satrali kravu na magistrali,pa mu probavaju objasniti da krava nesmije na magistralu ,i kazu mu djede ti si zaostao,a on ce:"da ja nisam zaosto satro bi ti i mene a ne samo kravu".Tako i ovdje. :D
Valda se ova krava uklapa u temu pa mi je moderator nece obrisati,radi se o nacelniku-veterinaru pa moze i ona da se ugura kraj njega. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Zar, zamisli kako je meni ostao sam bez 3 kg živaca i bez 2000 KM tuđih para ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Има слика нема тона (срећа)

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Kako je dobro videti vas opet :wink:
Sa velikom paznjom pratim revolicionarnu evoluciju foruma, entuzijazam u ostvarivanju dobrih dela i besprekornu saradnju svih gradjana kada je to vazno. Reklo bi se idilicno, nema sta. Bezrezervnim angazovanjem nacelnika postali ste grad u koji svi rado dolaze, od ministara do ambasadora. Prava je umetnost suocavanje sa svetom. Skrenuli ste paznju na sebe, za sta jedino pravi umetnici imaju snage.. da menjaju svet.
Vodjena licnim instiktom za lepo prepoznajem avangardu u vasim postovima, a stil koji se nazire politicki je iskorak ka SDS-u. Bas zato mislim da je ucesce na forumu Prnjavor infa pametno potroseno vreme.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:smt017 A ja mislio ti se ne drogiras. :D Kakav iskorak,mi smo ti lijeni za bilo kakvo koracanje,jos prema SDSu,nikad mi vas nemozemo stici,otisli ste vi nama predaleko,vi ste iskoracili prema SDA ,a mi nebi trosili energiju u tom pravcu. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Bas ti hvala na toploj dobrodoslici! Mislim da bi me cak i ovi iz SDA srdacnije docekali :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Јулија, добро нам дошла :)

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

RTRS-u ne verujem ni kada citaju vremensku prognozu :smt001 Aktuelna vlast na celu sa predsednikom Dodikom medije koristi u sluzbi prljave propagande..epizoda, dva ofucana maceta u nemilosti tigra. Ova sarada je neophodna doza humora, kako bi narod optmisticno preziveo sledeci dan

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Јулија, требао је доћи. Овако испаде да је неки шоња, који се боји Калабића и Жуне
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Razumijem da mnoge ljuti RTRS, a i sam se ponekad ljutim, jer bi mogli biti mnogo objektivniji. Možda su mačići ofucani, ali tigar je lažov. Sama Jelena je na početku emisije rekla da je zvala predsjednike političkih partija i da je tema situacija na opštini, a ne rad skupštine opštine, kao što ovdje kaže načelnik. Što će onda u emisiji Kalabić, on nije odbornik. Dakle, tigar manipuliše sa nama. Lijepo je to večeras objavljeno na naslovnoj stranici Prnjavor infa, na reklami PDP Prnjavor. Borko Lukanović je lagao na početku emisije da bi izvadio Gatarića, a sad ovaj laže da je tema rad skupštine opštine i da on malte ne i ne treba tamo. Postavlja se pitanje, ako je bio odsutan, zašto nije Jeleni javio da neće doći, i da će u emisju stići Borko, i to bi ova odmah na početku i rekla, a ne da Jelena ispituje Borku, gdje je načelnik i zašto nije došao. I svi znaju da je odmah poslije emisije rekao Šikarcu da je p...a., zato što se ovaj nije snašao.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Smesna prica. Predstavili su ga kao razbojnika, a ti izvukao takav zakljucak.
Zao je i meni sto nije mogao doci na vreme, proveli bi se kao macici u kavezu divlje zveri :smt002

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Jel tebi Julija zaista nije jasno da je u pitanju čista LAŽ. Mnogo ljudi zna da je i prije početka emisije bio u kafiću. Čim je počela emisija, on je ušao u televiziju. Zašto se nije uključio u emisiju, kad god da je stigao? Pitam te jasno : Zašto se nije Jeleni opravdao, kad je zvala taj dan da se potvrdi učešće u emisiji. To je bilo nekoliko sati prije emisije. To pouzdano znam. Ozbiljan čovjek bi već tada rekao da ne može doći i da će stići neko drugi umjesto njega. Smiješno je to tvoje kako bi se proveli ovi ostali sa njim u emisji. Ne može se preko činjenica. Zna se da je Borko zaposlio, da je Vojislavka zaposlila, Gatarić zaposlio, Čupo zaposlio, da je Damir zaposlio....odbornici zaposlili....da je stan poklonjen, pa zemlja, pa porezi..... Pa mnoge izgubljene presude....., Pa isplate Djumiću, Dario Čerekoviću i njegovoj sestri Nadi.... Pa Željka primila K u u r c a a. Ma daj molim te! O julija!

Locked