Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Не баљезгај ти глупости несврстани.
Начелник је свесрдно помогао и заложио се за успостављање три манифестације Просвјете:
- Литерарни конкурс за ученике "Отаџбино, ту сам" о Данима општине
. Калиграфско-литерарни конкурс "Ћирилица" о Ћирилу и Методију
- Светосавску академију о Светом Сави

Наведене манифестације су уврштене у календар и буџет али је за прве двије ове године изостала икаква активност од стране Просвјете, а Академију је преузела СПЦ, Богу хвала...

Јучерашње недељно поподне на БН ТВ је одлично успјело с обзиром на истицање привредног и туристичког потенцијала општине.
Што се тиче културне сцене ту БН ТВ има свој програм а и није толико битно јер се наш начелник побринуо да се Прњавор представи културно, ни мање ни више него у Коларцу... Сад ће и то па ће и културна сцена на ТВ... :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Aaaaa to je bilo nedeljno popodne,a ja mislio znanje imanje,vidim neke seljake pa pomislio da je to,to. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

просвјета wrote:Не баљезгај ти глупости несврстани.

А зашто не "Просвјета"? Јел' они нису за БН-а и ТВ-а?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Sve je to Gataric organizovo kako dolikuje i u duhu one nase "Ponosim se, da ja sam iz Prnjavora!"Jedina zamjerka je sto nije postavljen bar jedan Sds bilbord da bude cjelo vrjeme u kadru.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Зар, јел'се зеј*аваш или озбиљно мислиш?

Ево рекламног спота са БН ТВ што је ишао јуче

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Evo bas sad zjevam li zjevam :lol:
Ne znam sta fali, ajd jedino smo malo preozbiljni sa muzikom bili. Znam ja Vrsto, da smo neko kolce opleli u spotu, vijao bi se ti sam po kuci uz maramce kad te niko ne vidi :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Zar wrote: Ne znam sta fali, ajd jedino smo malo preozbiljni sa muzikom bili.



Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Blamaža.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

USKORO BRATIMLJENJE PRNJAVORA I SEŽANE, GATARIĆ DOBIJA PRIZNANJE OD DIJASPORE
Aug 24, 2015Prnjavor, VijestiLIKE
zgrada opstine
OPSTINA PRNJAVOR


Opština Prnjavor i grad Sežana u Sloveniji narednog vikenda bi trebalo da dogovore bratimljenje ove dvije lokalne zajednice, a kako nam je potvrđeno, detalji bi trebalo da budu završeni narednog vikenda kada će načelnik, Siniša Gatarić boraviti u Sloveniji.



Takođe, predstojećeg vikenda, prvi čovjek opštine bi u Sloveniji trebalo da dobije priznanje od srpske dijaspore. Gatariću se uručuje priznanje za razvoj opštine Prnjavor i RS, ali i velikog doprinosa očuvanja srpske baštine i unapređenju kulture, te povezivanju dijaspore u cjelosti.

***********
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ovo bi trebao Prosvjeta da objavi,to je njegov kraj. :D
Kad god se nesto lose desi ovi vladajuci se uhvate kazana ili necijeg dobrog djela i podju sa zamazivanjem. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

A kada god lokalna vlast uradi nešto reprezentativno i afirmativno po grad i život građana, ovde se ciljano plasiraju izmišljene afere i tračevi :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pitaj Prkija dali je reprezentativno i afirmativno bilo i za njega ,jer i on je gradjanin. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

KAMIKAZA wrote:Ovo bi trebao Prosvjeta da objavi,to je njegov kraj. :D
Kad god se nesto lose desi ovi vladajuci se uhvate kazana ili necijeg dobrog djela i podju sa zamazivanjem. :D
Шта ту има лоше !?
Промоција града, доведена питка вода у свих шест мјесних заједница, створени предуслови да се град снабдије питком водом или да се једна угрожена породица обезбиједи са кровом над главом !!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sad mi je mrsko traziti,ali voda kod CK je dovedena u vrijeme Tomasa ,a vasi su to kritikovali i pozivali ljude na strajk i blokade.
Voda za sest mjesni zajednica je dovedena isto tako,samo im niste dali da zavrse :) ,svakako je radjeno najvise u vrijeme Zivkovica (ovo mi je najteze izgovoriti :D ),trebalo je poceti i navuci ljude da daju pare i da cute dok se zaduzujemo,ovi ostali su se samo dopunjavali,blokirali,sjekli struju,lomili sahtove,davali straze kraj linije kao kraj Titinog groba itd.Ovaj vodovod nije na cast ni SDSu ni SNSDu ,a ni nama gradjanima koji smo dozvolili da ostvarujete svoje politicke ciljeve preko nasih interesa,svima nam je jednako na sramotu i treba da to spominjemo samo u krajnjoj nuzdi.
Sto se tice ovih humanih akcija ,to je lijepo i treba da bude sto vise, :smt023 ali sa sto manje slikanja,jer ako se daje ne treba se na sva usta hvaliti,sa tom hvalom ovako lijepa djela gube na vrijednosti.Jos jednom da kazem ja kao neutralan da ste u poslednjem mandatu vi dali vise u humanitarne svrhe nego svi predhodnici koji su vladali ovim gradom skupa ,ali ste se i hvalili sto puta vise,da ste cutali ta djela bi imala ogroman pozitivan odjek,ovako ste ih sami zasuli pepelom,ali vire jos malo iz njega,treba samo neki pozitivni vjetric da raspiri taj pepeo po njivama i da ona ugledaju svjetlo dana. :D Puno ste lozili mokra drva pod onaj Ginisov kazan pa se nakupilo tog pepela na pretek. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Много ти се привиђа тај пепео Камиказни критичару...
Али посипање пепелом је позитивно колико ја знам... :D
За водовод и чесме ниси у праву, јер да јеси о томе сада не би ни причали, било би већ давно учињено али ето није било.
Значи имаше прилику ови црвени да то поентирају али су чекали изборе...
Дочим садашња већина на челу са најбољим начелником ради константно без обзира на изборе...
Па ту осим успостављеног водовода Повелич и стабилизованог Водовода, изградњом потисног цјевовода, имамо, хвала Богу много разлога да у лошим републичким приликама говоримо о напредку...
:smt006

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Kakav mix prošlosti, briketa, sadašnjosti i ostalog pogodnog granja za potpalu i loženje. Ove silne nagrade koje su uručene načelniku, demantuju svako slovo Kamikazine petparačke priče x

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Odlikovanja ,nagrade i priznanja :D na teritoriji bivse Jugoslavije se to dobija vec godinama,samo onako,ja tebi ti meni.I ova silna bratimljenja sa bracom po materini :) vjerujem da ljudi u Sezani imaju problema sa nalazenjem BiH na karti,a u stvarnosti da ni ne pricamo,a kamo li sa nalazenjem naseg grada,predlog je vjerovatno potekao od nekog biznismena koji ima zenu ili ljubavnicu tamo, pa sada da bi se moglo malo putovati sluzbenim kolima tamo ovamo ulazimo u proces bratimljenja sa omrazenim slovencima.Jer da nije ovako,da je nama stalo do bratimljenja sa bilo kime,mi bi prvo pozvali nasu bracu (bivsu) iz Sinja,pa bi tek onda trazili neke nove,jer ovi su desetinama godina bili nasi pobratimi,a sad ih zaboravismo.Ma mi smo zaboravili na svoje Srbe,koji zive oko nas ,da necemo zaboraviti tamo neke iza brda ili iza sedam brda,mene samo zanima kome je pala na pamet ta ideja sa Slovencima i Slouvenkama :D
Ako se mi Bosanci pobratimimo sa njima ko ce im onda djecu praviti. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

U današnje vreme kad si dobar il ćeš da najebeš il si već najebao! :smt005
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

nije tacno da je Darko doveo vodu na CK ,vec da je kao i sve traljavo i nespretno poceo a da je doveo to bi Kalabic iskoristio na proslim izborima!!!Ali najveci Darkin grijeh je pokusaj da progura ugradnju nispravnih i po zdravlje nebezbjednih cjevi u projekat Povelic!Zbog toga je morao biti raskinut ugovor sa firmom iz Vlasenice a gle cuda vlasnistvo SNSDovog poslanika Kraljevica!!!A koliko je nacelnik bio vizionar govori i izjava da je SDS zapoceo i da ce zavrsiti Povelic
!
A sto se tice humanih djela time se niko ne busa u prsa vec novinari rade svoj posao a sto to nekome smeta govori vise o njemu samome!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Lupas...kako novinari znaju da idete kod neke bijede dati pomoc ako ih ti ne pozoves? De malo logike

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »


Pred izbore 2012 su bili postavljeni bazeni, sahtovi i ventili kod CK i kod Hadzijine kuce u Z.Preradovica ,uradjen je bio vod kroz centar grada ,licno sam gledao one kanalcine,i ta dva sahta,a i kritikovao san o potisnom vodu vode koja je trebalo da dodje sa Povelica na Cer......... Znaci bilo je sve osim tih 300 metara koje je SDS branio oruzjem,da se ne urade do izbora, tih 300 metara je Kalabic tada nazvao 20 metara, :D sve je bilo osim 300 metara,ovih par cigli i cesme.U selima se nakon toga radila sekundarna mreza,a to su trebali po prvobitnom planu da grade sami gradjani,ali vi im uzeste danak ,pa sad kao radi im firma sve do kupatila .......... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Hirurg wrote:Lupas...kako novinari znaju da idete kod neke bijede dati pomoc ako ih ti ne pozoves? De malo logike

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
Naravno da opstinska sluzba za medije najavljuje sva zbivanja a novinari ocjene dali je to za njih interesantno!Ali zasto vama toliko smetaju dobra djela?Mozda zato sto ih SNSD i njhovi satrapi ne cine[FACE WITH TEARS OF JOY]!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Veži papke gdje interes kaže.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Гдје начелник? Министар дошао, 1000 породица треба да добије посао а њега нема?

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked