Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Драга моја Ирис, не лупај глупости. Сигурно знаш када је и на који начин почела прича са Повеличем и ко је и од кога смакео први милион, и када је почело да се компликује :idea:

Синиша је ту гдје јесте, са тим шта се има од тог Повелича. И док год он буде одвртао сваку чесму у Илови, Палачковцима и граду а то камере снимале од те воде нема ништа.

Нисам пророк, али следећа година је изброна година. Наши политичари који нису ништа специјално урадили за наш град опет ће почети да причају нама приче о води. И почеће међусобне оптужбе ко је колико ствари урадио за свог мандата. И оде маст у пропаст. Једноставно смо колективно несреће које не залужују воду, већ да носамо те канте по изворима и чекамо неку нову јавну чесму, док се сви не иселимо из града или свака кућа направи бунар за себе.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Iris wrote:Pa super, lako se može vidjeti koliko je novca u čijem mandatu potrošeno a šta je uradjeno vezano za taj vodovod. Ali ono što je najveći Sinišin doprinos u pogledu vodovoda jeste što je spriječio ugradnju zdravstveno neispravnih cijevi, pa da ništadrugo nije uradjeno to je dovoljno, a nije da nije, čak naprotiv. Dalje u prethodnom mandatu za kapitalne investicije opštine trošeno je preko 2 miliona a šta je uradjeno nek mi neko nabroji, a u Sinišinom mandatu iznos za kapitalne investicije se svodi na oko tri stotine hiljada samo, a uradjeno je više nego za tih 2 miliona u prethodnom mandatu.
Iris ovo je sve tačno ali si zaboravila da je za 120 hiljada km smjestijo dve dzukele u azil.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Почиње рационализација и систематизација у ОАС.

Добио сам списак 12 имена, који од понедељка престају са радом у општини. Не могу објавити, до уторка - нема смисла!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ne znam koji sam, ali eto dobijem ali ne mogu objaviti

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Corkane, drago mi je da si postao bar toliki čovjek da priznaš da je to istina, ali još moraš da radiš na sebi da pse ne bi nazivao "džukelama" , zaista nije lijepo jer radi se o plemenitim životinjama, živim bićima....a znaš kako kažu "ko ne voli životinje ne voli ni ljude". A nije ni istina da se radi samo o nekoliko pasa.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

Iris wrote:Pa super, lako se može vidjeti koliko je novca u čijem mandatu potrošeno a šta je uradjeno vezano za taj vodovod. Ali ono što je najveći Sinišin doprinos u pogledu vodovoda jeste što je spriječio ugradnju zdravstveno neispravnih cijevi, pa da ništadrugo nije uradjeno to je dovoljno, a nije da nije, čak naprotiv.
Ајрис, не лупетај, распитај се!
Никаква уградња није спријечена. Исте цијеви су остале само су замијењени неки девастирани вентили. Пошто их је затрпавао наш најбољи начелник, сада су то најбоље цијеви!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ненад Јањетовић Јање: Избавиће нас добри човјек добра вида!

Цитирам:
Сви заједно, лутајући, стигли смо у неку мрачну садашњост која нас вуче у будућност црне, непровидне таме! Али, да није те моћне српске, православне отклоности, што нас држи да преживљавамо, ми бисмо у тој тами већ били. Овако, знам и видим да ће се појавити човјек који ће разумјети колико је битно ментално трагање за прошлошћу, да ће стећи симпатије и разумијевање народа и да ће својим богомдатим умијећем градње и надградње та своја искуства преносити на људе, отварати им очи и усмјеравати их да сами напокон крену у свјетлију будућност.
Човјек без кравате

– Тај неко ће се појавити прије него што ико сада мисли, имаће моћ да види у будућност, али и градитељске способности без којих нема напретка. Као што је личности потребна градња и надградња, тако је и овом народу потребно да се изгради и устабили, а тај ће човјек и својим дјелом и својим тумачењем томе помоћи. То је човјек који добро види и у прошлост и у будућност и који је у стању да вида ране којима смо сада угрожени. Постојеће снаге су се као предводници народа умориле. Морају се појављивати сада ти људи који добро виде и знају да видају, а знају и умију и да граде и буде људе на рад и изградњу. Знам, такође, да кад се пред народом појави такав човјек он неће зрачити лажним сјајем, неће се представљати као неко коме је луксуз у крви, чак ни кравату неће носити, већ ће позивати на рад, а својим примјером свједочиће о исправности својих ријечи – предвиђа Ненад Јањетовић, који у својој дугогодишњој каријери исцјељитеља иза себе има праву армију излијечених и данас срећних људи.
http://prnjavor.info/nenad-janjetovic-j ... a/?lng=cir

Када ово прочитате, сигурно ће те помислити на истог човјека као и ја!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Jesam, stvarno sam pomislila na jednu jedinu osobu iz naše lokalne zajednice. Ali kad sam pročitala ko to predvidja samo sam se nasmijala. Čovjek jednostavno zna "lijepo" da priča i govori ono što ljudi vole da čuju, da ne kažem vara ljude, ali neka dok ima lakovjernih da vjeruju.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Znam da ste vas dvoje pomislili na mene. :smt005 Vidim u proslost i u buducnost ali ne vidim u sadasnjosti bjela vola ispred sebe bez naocara. :smt005 Ni tu kravatu ne nosim, :P
Salu na stranu,Janje je jedan obicni sarlatan,ko njemu vjeruje tome vise ni sam Bog nemoze pomoci. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Iris wrote:Jesam, stvarno sam pomislila na jednu jedinu osobu iz naše lokalne zajednice. Ali kad sam pročitala ko to predvidja samo sam se nasmijala. Čovjek jednostavno zna "lijepo" da priča i govori ono što ljudi vole da čuju, da ne kažem vara ljude, ali neka dok ima lakovjernih da vjeruju.
I ja sam pomislio isto na toga što i ti,samo ako mogne da uhvati još bar dve dzukele u gradu.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sada da se malo uozbiljimo :D
Ja bi imao jedno pitanje i jedno dvije primjedbe na vlast i njenu brigu za lokalno stanovnistvo,tj. mene i meni slicne. :)
Kao prvo izmjena u saobracaju, koja je napravljen na prelazima zamisljenog auto puta preko ulica,ja nigdje u svjetu ne vidjeh da prednost imaju vozila koja se krecu njivom u odnosu na vozila koja se krecu kategorisanim putem,eto mi smo izmislili nesto novo i trebali bi da to patentiramo.Ali budalama je sve dozvoljeno,pa i ovo.
Moja primjedba bi bila to,a molba zahtjev ili kako vec sebi ko protumaci bi bila,da se postavi znak zabrane saobracaja za teretna vozila kroz ulicu Z. Preradovica,jer kamioni koji rade na auto putu skrecu kroz nju i kako se da primjetiti uskoro ce da izgleda kao i put za drenovu,a i zbog njene sirine i lampi koje je neka budala popela na put,pa samim tim suzila i onako uzanu ulicu,se dovode u opasnoszt i zivoti pjesaka,tj "GRADJANA" ovo sam naglasio da nebi neko rekao da mi nemamo sa tim nista vec da je to stvar direkcije za puteve ili nekog drugog.Za sigurnost gradjana je direktno odgovorna opstinska vlast i nasa policija,koji ne rade nista da bi se bar malo zastitili ti ljudi.
Eto ja toliko,sad sam ponovo tu pa cu vam dosadjivati dok se bar nesto ne uradi na tome. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Силазим са Цера доле према Омладинском насељу, и појма нисам имао да камион има првенство пролаза + што нисам ни видио камион од неког брда земље. Мало фалило да слупам кампион!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Kamikaza ti svoja molbe pošalji kod frau Merkel a mi ovdje imamo svoja pravila i svoje znakove prednost ima onaj ko vlada!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

U mom selu vlada SDS i mi ne dozvoljavamo da neko iz SNSDa koji se jos uvjek krece makadamom kao u praistoriji,ima prednost,SDSove staze su sve asfaltirane i u prnjavoru treba da imamo prednost u odnosu na te Dodik-ovce i njihove kumove. :D
Jebes Merkel i EU, vidis da ljudi bjeze prema srbiji kroz bodljikavu zicu i kordone policije na silu iz njihove EU,nebi me iznenadilo da se medju ovim izbjeglicama nadje i po koji svabo. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Силазим са Цера доле према Омладинском насељу, и појма нисам имао да камион има првенство пролаза + што нисам ни видио камион од неког брда земље. Мало фалило да слупам кампион!
Ja se jadan zaustavio kod znaka stop kad sam silazio prema ulici Z.Preradovica,tu znak stoji prije mosta ,i ja pomislio da moram propustiti brodove. :D Koja luda stavi znak na toj udaljenosti od raskrsnice,ako se to uopste moze nazvati raskrsnicom. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Лако је Синиши да буде најбољи начелник када је окружен женама :D

Image

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

E moj Vrsta jedna puno košta a kamo li njih više,ima se može se što bi rekli naši stari,barbika je najskuplja jer je na svima slikama!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Jučerašnja emisija u kojoj ste se predstavljali, zaista je poslala urbanu sliku grada. Od načelnika, preko učesnika do okupljenih sugrađana ostavili ste utisak jedne složne zajednice sa ozbiljnim potencijalom. Uspešno je prikazan identitet grada, svi kulturološki fenomeni i vizuelni elementi koji tako povezano određuju fotografiju koju će svaki turista poneti u svom sećanju.
Ako izuzmem neprimerenu zastupljenost narodne muzike, sve ostalo je za pohvalu. Bravo, sa sve vas!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote: Ako izuzmem neprimerenu zastupljenost narodne muzike, sve ostalo je za pohvalu. Bravo, sa sve vas!!
Pa sta si drugo ocekivala od ovih tvojih cocana ? :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

julija wrote:Uspešno je prikazan identitet grada, svi kulturološki fenomeni i vizuelni elementi koji tako povezano određuju fotografiju koju će svaki turista poneti u svom sećanju.
Kulturoloski fenomen je i kulturno umjetnicko drustvo Prosvjeta sa tradicijom od 150 godina. I Crkveni hor, a i gradski hor su isto tako kulturoloski fenomeni ili mozda nisu? Mozda ti fenomeni nisu isti za nacelnika i njegovu potparolku koja otkazuje u 5 do 12? Razumljivo je da je nacelnik ljut na rukovodstvo Prosvjete jer ga ispalise za Kosovo, ali kad se radi o prezentovanju naseg grada onda unutrasnje razmirice gurnes na stranu i predstavis svoj grad i opstinu u najboljem mogucem izdanju. Ali, jbga.

P.S.

Reauguj prosvjeto! :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Није до начелника и, како ти велиш његове љутине, него управо до ових осталих у слагалици... :)
Једне сам помињао и опомињао па ме прецрташе;
а друге је хроничар недавно поменуо у вези неких систематизација, амортизација... :)

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Jucerasnja emisija je bila jako lijepa i na fin i kulturan nacin je predstavila nasu opstinu. Ljudi iz drugih gradova su odusevljeni Prnjavorom, a vas par zlih jezika ovde prosipate mudrost! I sram vas bilo nazivati nacelnice odjeljenja epitetima i prozivati ih, a nemate ni osam razreda osnovne skole i nepismeni ste. Nacelnik nas uvijek predstavlja u najboljem svjetlu. :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Pored odlične jučerašnje promocije našeg grada koju je pratilo putem BN TV preko milion gledalaca. U subotu u Sloveniji načelnik dr Siniša Gatarić će primiti najveće priznanje od srpske diaspore u Sloveniji, zbog ostvarenih rezultata u razvoju opštine Prnjavor u okviru RS i doprinosa srpskoj kulturi te povezivanju srpske dijaspore u celosti. Detaljnije o svemu ovome će te biti blagovremeno obavijesteni sa lica mjesta.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ihhhh milion, :D trista miliona :D ma da su je emitovali bez prestanka na BNu mjesec dana ,nebi to vidjelo milion ljudi, :) ne zbog ucesnika vec zbog BNa. :D Meni se cini da to oni malo naduvavaju jer se njihova televizija placa po stolici (gledaocu) kao na svadbama a ne po minutama. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

И шта ћемо ми сада када нам од тих милион гледалаца, неких 10% одлучи да на урлауб дође у Прњавор. Ђе ће спавати!

И друго, није фер оно за Просвјету да се откажу 5 мин прије емисије. Сада испаде да начелник више воли Пронију од Просвјете :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked