Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Dao pare naroda pa se sa tim ti nasao pokazivati!!!! Sramota a ne pohvala!

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Siniša zaslužuje ovo prvenstveno kao dobar covijek hriscanin, a onda i kao nacelnik! Naprijed nacelnice!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Dobio je i Tomaš istu, na istom mjestu i istim povodom. Zanimljivo je da ni jedan ni drugi nisu prisustvovali dodjeli Gramate od Njegovog Preosveštenstva g.Jefrema. I sam Vladika je prokomentarisao tu činjenicu riječima : "Mi više volimo da ih vidimo među narodom koji predstavljaju".
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Синиша Гатарић је са народом и у народу на сасвим качественији начин но што је устаљени клише политичара...
У цркви ненаметљива присутност, пред народом наглашен хришћански став, у политичкој борби спортски дух...
Тако да је поређење са госн Томашем у складу са оном народном о поткованој жаби...

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Tako je Profo;on se Pridržava i one Nikolajeve, Ne kradi državu jer je skupo plaćena. Braća tvoja izginula su u ratovima braneći državu. Oni su položili živote svoje za državu - kako se ti usuđujes krasti i potkradati tu preskupu imovinu?
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Да, а ти, што се камењем бацаш вјероватно ниси прочитао ријечи Господње у прашини исписане...

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

misliš na onu; Gde nema stida, nema poštenja
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Имаш ли?

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Nema potrebe da braniš Sinišu jer ga ja nisam napadao niti mi je to bila namjera.
Samo sam konstatovao činjenicu da su Gramate dodijeljene i sadašnjem i bivšem Načelniku. Neobično je to što ni jedan ni drugi nisu bili tu što je, u suštini i sam Vladika primjetio.
Iskreno, za Sinišu znam da je na godišnjem odmoru i da je bio opravdano spriječen. Istini za volju uvijek je prisutan na sličnim događajima. Verovatno je to bio slučaj i sa Tomašem.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

И нисам имао намјеру бранити га, нити му је то потребно, но само велим да је поређење бесмислено, како год окренеш...

(Синиша Гатарић је са народом и у народу на сасвим качественији начин но што је устаљени клише политичара...
У цркви ненаметљива присутност, пред народом наглашен хришћански став, у политичкој борби спортски дух...
Тако да је поређење са госн Томашем у складу са оном народном о поткованој жаби...)

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Ko je poredio Sinišu i Darka?!
Ja sam samo rekao da su tom prilikom obojica dobila ista priznanja.
Zar nisu?
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Много си смишан...
Dobio je i Tomaš istu, na istom mjestu i istim povodom. Zanimljivo je da ni jedan ni drugi nisu prisustvovali dodjeli Gramate od Njegovog Preosveštenstva g.Jefrema. I sam Vladika je prokomentarisao tu činjenicu riječima : "Mi više volimo da ih vidimo među narodom koji predstavljaju".

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

просвјета wrote:
(Синиша Гатарић је са народом и у народу на сасвим качественији начин но што је устаљени клише политичара...
У цркви ненаметљива присутност, пред народом наглашен хришћански став, у политичкој борби спортски дух...
Тако да је поређење са госн Томашем у складу са оном народном о поткованој жаби...)
Брате мој просвјето, није болест све што боли!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Распродаја се наставља, на ред дошли и Вијачани!

http://www.opstinaprnjavor.net/images/D ... jacani.pdf
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ја, шта ће се, однесоше нам земљу приватници...

Како је некад било лијепо, свачије а ничије а отето па шта те брига, само музи... [emoji41]

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Бројне манифестације поводом Преображења ВИДЕО



У Прњавору ће у наредних неколико дана бити одржане бројне манифестације поводом крсне славе општине - Преображења Господњег, најавио је начелник Синиша Гатарић.

Гатарић је данас на конференцији за новинаре рекао да је у току џудо камп на којем учествује око 350 спортиста, а сутра ће бити одржан међународни турнир на којем ће учествовати око 600 џудиста из 10 земаља.

"Џудо клуб `Соко-М` из Прњавора, као организатор, урадио је добар посао и заслужује да му се ода дужно признање", истакао је Гатарић.

Сутра ће бити одржана и Трећа изложба расне стоке, чији је циљ промоција пољопривредне производње.

У такмичарском дијелу биће представљена 34 грла, а новчане награде биће додијељене у пет категорија. У ревијалном дијелу биће представљена најбоља грла свиња, оваца, коза и коња, а биће промовисани и произвођачи сира и меда са подручја општине.

Гатарић је најавио да ће у недјељу, 16. августа, код језера Дренова бити обиљежена годишњица обарања Гинисовог рекорда у припремању рибље чорбе.

Осим припремања рибље чорбе, биће одржана и два такмичења - у лову удицом на пловак и фишијада.

У уторак, 18. августа, уочи крсне славе општине, у сарадњи са Српском православном црквом, биће организована Преображењска литија.

На Преображење, 19. августа, биће одржана јутарња литургија, помен у спомен-храму на Вучијаку и славски ручак.

СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

Zanima me da li je pokrovitelj turnira NACELNIK OPSTINE PRNJAVOR koji je dao pare svih nas za ovaj turnir, ili je Sinisa Gataric dao svoje licne pare, jer tako pise na plakatu, dok sam na nekim mjestima vidio da pise da je nacelnik opstine pokrovitelj?

Image

Nekad je na ovakvim i slicnim manifestacijama pisalo i uvijek se govorilo da je pokrovitelj nacelnik opstine (valjda je to dovoljno jasno), ali vremenom su morali svi malo da se reklamiraju pa se iza nacelnik opstine pocelo dodavati i ime (a vidim i jos poneka titula), da bi se nakon nekog vremena zaboravilo da taj koji je na celu opstine daje "nase" pare za razne manifestacije, pa se sad samo promovise on licno...Ovo ako nije greska onda je stvarno malo bezobrazno.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Naravno da nije greska. Dr mr vet sc itd daje budzetske kao svoje. **** mu se svakako je jos godinu dana tu...potrosi se sta ima digne neki kreditic rasproda zemlja i kraj dinastije :)

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Meni je žao samo sto su se u ovoga dr razočarale iris i julija!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Биће да су (смо) се разочарали у ова форум-кола што јуре низ обалу... 8)

Рано сте почели са негативном кампањом против начелника (можда је нисте ни прекидали),
а то само говори о спознаји неминовности... новог мандата Начелника свих грађана и сељана... :D
Изражавање тако отворене нетрпељивости и мржње према неком уништава, само, мрзитеља...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ајд Ники, нека хљеба и игара. Тај турнир је ипак традиционални у организацији СДС-а. А не могу никако да схватим ову другу глупост и коме је то пало на памет обиљежавање годишњице обарања Гинисовог рекорда.

Мој брат просвјета који је јако паметан и далековидан, могао би да нам објасни након годину дана какву је корист имао прост човјек, типа мога брата просвјете од тог казна?

Никакве политичке користи од тих глупости. Дајте нешто конкретно, ово је само пресипање из шупљег у празно и тако у круг.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:Ајд Ники, нека хљеба и игара. Тај турнир је ипак традиционални у организацији СДС-а.
Nisam rekao da ne treba turnir da bude...nisam cak rekao da ne treba to ni da se podrzi/sponzorise, nego stvarno nema smisla da se na plakatu ne spomene opstina Prnjavor, i da se napravi kao da on daje svoje pare za ovaj turnir. I to nije prvi put, to je za skoro svaku manifestaciju tako.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Богу хвала па се полако слијежу страсти...
На обиљежавању годишњице обарања Гиниса чорба се у сласт покусала...
ImageImage

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Nek si ti gospoju sliko sa nacelnikom na slici i masu dragu forumasicu :))

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока
Last edited by Hirurg on 16.08.2015. 22:05, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ђе народ да прослави јубилеј и ђе казан? Само жену сликаш, поред Синише. Да то није неки фетиш :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked