Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

To je sjajna vijest :)

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Мало сте побркали називе школа и тајминг... [emoji38]
Last edited by просвјета on 15.06.2015. 09:27, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

I to je sjajna vijest

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Image

Ovako prnjavorski dusebriznici i "lokalpatriote" pokusavaju na sve nacine da obustave i ono sto je od opsteg interesa za nasu lokalnu zajednicu. Onima kojima smeta uredjen krug Doma zdravlja, asfaltirane ulice i konsolidovana finansijska situacija u opstinskom budzetu,sada se ne libe da podrsku potraze i u drzavnim institucijama,koje su do juce osporavali, proglasavali nelegitimnim,a sam prenos nadleznosti nacionalnom izdajom. Ali opstina Prnjavor se finansijski stabilizuje, progresivno se istice u svim privrednim aspektima,tako da ce i ova inicijativa biti pucanj u prazno.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ко је овај што је пријавио?

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ovi tajkuni stvarno neznaju da gube.kad nemogu oni vise da grade i rade,onda nedaju ni drugima,najvaznije je da crkne komsijina krava,a koliko ce mojih da strada nije vazno. :P Jadan covjek on se brine za nacionalne spomenike a mi se zajebavamo. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

otpor
Posts: 47
Joined: 03.05.2013. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by otpor »

Da li je Gero? Cini mi se da nije njegovo ime.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

otpor wrote:Da li je Gero? Cini mi se da nije njegovo ime.
Ali se da naslutiti da je on. :smt005 Da su napisali Mustafa Karamustafic,mi bi opet znali da je on,covjek se okomio na sve ,ne ide mu pa bi sad barem da smeta i razvlaci.Sad nacelnik za uzvrat treba da mu otkaze koristenje garaze na trznici,kad se karaju da se karaju obostrano. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

otpor
Posts: 47
Joined: 03.05.2013. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by otpor »

Ipak mislim da nije Gero. A sto se tice ogranicenja marzi, mislim da smo se prije nekih 25 godina odrekli planske ekonomije, sto ja ne podrzavam jer mislim da je planska ekonomija ipak malo bolja od loberalnog kapitalizma u kojem ne postoji pojam ogranicenja marzi.
Mislim da je to veliki problem i nasih politicara koji ne shvataju gdje se nalaze i sta su u stvari, demokrate, liberali, socijalisti.....
U stvari oni su ono sto trenutno prolazi kod sirokih masa i nemaju svoje stavive i politicka uvjerenja. Danas su nacionalisti, sutra socijaldemokrate pa tako u krug. Kad samo vidim da je Mile kao socijakdemokrata najveci nacionalista a Bisic kao nacionalista glumi nekog socijaldemokratu muka me uhvati.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Сада сам добио комплетно објашњење овог предмета . Да не пишем све нити имам више воље да прозивам и да будем "пекотека". Цитираћу само овај дио:

Image


Шта год да општина уради, потенцијалном купцу неће моћи продати. Мислим може му продати, али да он само може на тој парцели средити фасаду Црвеног крста. што му сигурно није био циљ.

Јбг. остаје још зграда општине, таман се надовезује на постојеће зграде. :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

otpor
Posts: 47
Joined: 03.05.2013. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by otpor »

Mislim da je i stara zgrada opstine vec predlozena za nacionalni spomenik tako da... :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Нисам мислио на ту, већ на онај привремени монтажни објекат који се зове "Бијела зграда" или сједиште Општине Прњавор.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Image

Image

Image

Za moralno devastiranog tzv."hronicara svakodnevice", bez kredibiliteta,argumentovani odgovor nacelnika opstine amaterskoj instituciji stranog protektorata.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Pa dokle vise da nas bombarduju lazima ??? :roll:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Nažalost u opštini su zaposlena samo dva veterinara,ustvari jedan je doktor a jedan tehničar pa nestignu sav posaoao da obave i stoka se počinje razbolijevati.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Svaka cast tibaldo sto si postavio to, neka ljudi koji citaju vide da nije sve istina sto pojedinci pisu na forumu i dijele netacne informacije koje stete renomeu nase opstine. :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

dobriduh
Posts: 55
Joined: 11.06.2015. 14:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dobriduh »

Bez obzira na nmoga neslaganja sa politicki obojenim ljudima, ovde stojim na strani Opstinski institucija, jer ne postoji ni jedan valjan razlog da se od obicne trosne kuce u onakvom stanju pravi ruglo pod zastitom, svako svoje stavove moze iznjeti kroz eventualnu promjenu regulacionog plana .A licitacijom ce se doci do realnog i optimalnog rjesenja, ako nebudu licitirali oni koji nisu sposobni platiti i ako strip junak vec zna pobjednika licitacije, jer ima prorocne moci. I mislim da niko nebi treba podrzati bahacenje jednog pojedinca da na proizvoljan nacin pokusava zaustavit proces zamjene starog rugla, novim objektom.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Voda je ŽUTA!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

tibaldo wrote: Za moralno devastiranog tzv."hronicara svakodnevice", bez kredibiliteta,argumentovani odgovor nacelnika opstine amaterskoj instituciji stranog protektorata.
Сачекајмо одговор друге стране. Сигурно нису тамо неки типови, који су сисали весла када су се родили. Као нпр. хроничар свакодневнице :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

dobriduh wrote:jer ne postoji ni jedan valjan razlog da se od obicne trosne kuce u onakvom stanju pravi ruglo pod zastitom,
Ни један ваљан разлог?



Шта мислиш да ове зграде нису биле под заштитом државе, да ли би и оне биле данас на продају? Локација је ајд здр'а, Светосавска улица. Убила се за неку нову зграду!

Проблем је што ми не знамо шта хоћемо. Прво продаје се нешто, а да се уопште нема представа шта ће се купити и колико ће то коштати . Друго, моје мишљење је да ако се овако настави Прњавор има да изгледа као неко насеље које је настало 1991. године. Да ли ти мислиш да се на том толико омраженом западу или чак Русији, могу рушити старе зграде и на њиховим мјестима правити нове мега-гига-турбо нове зграде? Мало морген. Можеш да купиш зграду. Можеш да промјениш намјену зграде али фасада остаје иста тј. изглед саме зграде. Ето ми овако испадошмо паметнији од њих.

Очигледа ствар је да локалној власти требају паре. А пара нема ни у народу ни у буџету а изгледа више ни код привредника. И умјесто да се окрену тамо гдје има пара и да ту фокусирају своју снагу, они ту енергију троше на продају земљишта и на бескрајне тужбе.

Све у свему, сапуница се наставља а ми форумаши имамо ту част да из "првог реда, све ово посматрамо"!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Magyar wrote:Voda je ŽUTA!
:D

Image
Nije to voda,to je limunada,vidis koliko smo napredovali da sada svaka kuca ima limunadu na cesmi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Baš mi žao što vam je limunada na česmi :( dok se izvori pitke vode prodaju Arapima --- Dodik jedino nije lagao kad je izjavio da nam stižu Arapi :?
A Srbi dobro naplaćuju od njih , sad vidjeli i TURCI PA POČELI I ONI ONO SRPSKO PREPRODAVATI...
Žuta voda , baš grozno zvuči -- još kad mi Prosvjeta pominje neke gradove gdje kao normala da je voda žuta ...

Trebate izmisliti VEŠ MAŠINU NA BUNAR --- to bi bilo otkriće u Prnjavoru :) :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Tu ves masinu sam ja sebi nabavio prije 25 godina. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Zgodno je imati svoj bunar i vodu ---to se zove bogataš u Prnjavoru . Al definitivno treba neka javna veš mašina za sve građane koji su osuđeni na mulj iz česme.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja se jos sjecam one bacve kraj ves masine,tada masine nisu bile spojene na vodovod vec su vodu uzimale iz rezervoara koji je stajao kraj nje,tu se sipala voda kantom.Dobra stara vremena, :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked