Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Činjenica je upravo suprotno, rukovodeće funkcije nisu dodijeljene kvalitetnim ljudima, nego podobnim poltronima.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

Svraka odlicno si to objasnio. Klasicni stranacki botovi, ni Z od znanja (cast rijetkim izuzecima).

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Gotovo je nemoguće ispuniti sva očekivanja i zadovoljiti vaš retro ukus!
Kada biste bili kritični prema drugima, koliko i prema samom sebi ..krajnji sud bi bio drugačiji.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Julija, uz dužno poštovanje, očigledno ne znaš o kome se radi.
Da znaš, sigurno ne bi tako pričala.
Poslednja kadrovska rješenja nemaju podršku ni unutar stranke koja ih je imenovala.

Volio bih ja da je moja priča "trla baba lan" i da je "retro" ali nije.
Evo,vidjećemo rezultate za 6 mjeseci, pa ćemo onda revidirati svoje stavove. I ti i ja.
Iskreno se nadam da ću tad biti u krivu !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ivan78 »

aquarius wrote: Evo,vidjećemo rezultate za 6 mjeseci, pa ćemo onda revidirati svoje stavove. I ti i ja.
Iskreno se nadam da ću tad biti u krivu !
Ovo sve je je.. lud zbunjena. Dok neko revidira drugi se napasu pa tjeraj Jovo na novo. Dno dna!
Ma ovo je cirkus!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote:Činjenica je da su rukovodeće pozicije dodeljene kvalitetnim ljudima, koji će uneti potrebnu svežinu i dobru energiju na svojim radnim mestima.
Sve pohvale za načelnika i njegov pobednički tim!
A neostvarene ambicije "prnj.info -desperadosa", koji bi da kadriraju opštinom.. razlog su vickastim komentarima.
Јулија, види се да не живиш у овој нашој касаби. Информације које ја имам су такве да нико "не скаче од среће у СДС-у осим мог брате просвјете због тог именовања". И још се прича као, сада више неће бити гужве које дијете ће ићи у овај државни вртић а које не биће колико хоћеш мјеста :smt002 Чаршија тако прича, а ја само преносим.

Углавном пандорина кутија је отворена, и нема шансе да ово прође тек тако "нормално". Брачни пар Давидовић чега се до сада дохватио, све је упропаштено. Или су најурени или су сами отишли. Колико видим од свих тих друштвених активности још су само остали у црквеном хору и СДС-у. Срећом па је то црква и црквени хор и срећом па имамо СДС који има добру кадровску политику.

Све у свему нама неће бити досадно - на форуму а ни у нашој касаби.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
raspaduci
Posts: 101
Joined: 12.03.2012. 23:25

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by raspaduci »

Cirkus brate.
Danas te hvale, a sutra te pljuju!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Prosvjeta karanfilić uvenuli :) ja mu predlazem da se sa kolegom iz skole babicem udruzi da fotkaju zajedno po skoli :) djeca su uvijek bila ovce za sisanje bez cjenovnika koliko kako i sta.

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Мој коментар нема везе са последњим именовањима директора у јавним установама. Напротив, мислим да су на мјесту. Госпођи Давидовић и господину Брковићу желим успјешан рад, а да ће такав и бити, не сумњам.

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ivan78 »

:smt023
Ni ja ne sumnjam, njima hoce sigurno!
Uostalom, ko to na polozaju nije "uspjesan".

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

svraka wrote:Ima! Naprijed načelniče! Uvijek će biti onih koji koče uzbrdo. Samo naprijed! Kad shvatiš kakve lopove vučeš sa sobom, autoritetom koji imaš, i kad tu bandu otreseš sa sebe, svi ćemo imati koristi. Nadam se da nećemo dugo čekati.
:smt023 Isto sam rekao vec sto puta,sam bi imao uspjeha ,ali sa ovima koji su mu se navjesali na vrat sigurno tone.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Otarasio bi se on njih ali neće oni njega, tako da je za Prnjavorskog Zmaja teška odluka!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

On im dodje kao tatko :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Makadam, možda jeste sa malim zakašnjenjem, ali nije zgorega da se ovdje stavi na uvid kreditno zaduženje opštine na dan 31.12.2014. Ukupno zaduženje je evidentirano u Izvještaju o kreditnom zaduženju i ono na 54 stranici i iznosi 14.807000 ( da zaokružimo.) Ako pratimo pisanu informaciju od 52 stranice imamo pregled svih kredita do kraja prošle godine.
Ja kažem da od ukupnog zaduženja, gore navedenog, SDS je stvorio 7.600000. Dakle pola kreditnog zaduženja je djelo Srpske demokratske stranke, koje je i danas aktuelno. Ja ne želim ovdje na ovom mjestu sada govoriti o opravdanosti kredita, ali često se botovi aktuelne vlasti proskakuju sa pričom o zaduženju i optužuju druge, a nemaju pojma, da je upravo njihova vlast stvorila takođe ogromne obaveze. Iznos od 7.600000 se dobije ako se zbroji ostatak duga sa kamatama od kredita kod Kraljevine Španije, zatim iznos od kredita iz 2007 godine i iznos koji je morao biti podignut radi obaveza koje je stvorio SDS nakon kampanje 2008 godine. Ovo je dakle sve istina i dokazivo. Ovo je upravo sa nedavno održane skupštine i zvanično je objavljeno, i svakome dostupno. Namjera mi je da kažem da je nepravedno optuživati samo prošlu vlast za kreditno zaduženje, kada je veoma vidljivo da je od postojećeg, SDS zadužio polovicu, koju još ni danas nismo otplatili.Dakle, SDS ne može izbjeći odgovornost za postojeće kreditno zaduženje, ako ćemo pravično, a ako ćemo svjesno lagati kao što to rade predstavnici aktuelne vlasti, onda je to nešto drugo.
Područje privitaka
Pregled privitka kreditno zaduzenje 31.12.2014..docx
Word
kreditno zaduzenje 31.12.2014..docx

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

KAMIKAZA wrote:On im dodje kao tatko :D
Image
Muškarac nije muškarac bez žene,a još je manji sa više njih!!!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ne vidim da je neko, a posebno me čudi da to nije uradio Vrsta koji sebe naziva Hroničarem svakodnevnice, prokomentarisao poskupljenje struje u RS!
Mislim da je za gradjane RS pa samim tim i za gradjane Prnjavora mnogo bitnije to što će plaćati struju 9,9% više nego ko će biti direktor dječijeg vrtića!
Sa neredovnim i najčešće jako niskim primanjima jako je teško plaćati i već postojeće račune a o poskupljenju da i ne govorimo. Ali naročito je bitno zašto dolazi do poskupljenja struje!? Naravno da bi Elektroprivreda RS bila u mogućnosti isplaćivati plate prekobrojno zaposlenima pred izbore, naravno radi se isključivo o stranačkom zapošljavanju i to vrlo često nekvalifikovanog kadra.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Kod vas u opstini sve kvalifikovan do kvalifikovanog!!! Cuti tu!

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja sam svejedno jedan od onih koji ne placaju struju,pa me ni ne brine poskupljanje. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

vrsta8472 wrote: од свих тих друштвених активности још су само остали у црквеном хору и СДС-у. Срећом па је то црква и црквени хор
Istini za volju, dotični nisu članovi SCPD "Sv.Georgije" Prnjavor nego članovi Gradskog hora Prnjavor.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Дотични... :D

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

просвјета wrote:Дотични... :D
Kakve ovo veze ima sa temom ili onim što napisah ?!
Ispravljam Vrstinu tvrdnju jer suštinski nije istinita.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Филигрански... :D
На Сједници Главног одбора СДС у Угљевику данас су изабрани потпредсједници СДС: Борислав Бојић, Синиша Гатарић, Огњен Тадић, Лазо Марић, Борис Јеринић, Мићо Мићић, Драгомир Васић, Милован Бјелица и Вукота Говедарица.

За предсједника Главног одбора СДС изабран је Милан Миличевић, док су потпредсједници ГО СДС Мирко Шаровић и Благоја Симић.

Чланови Предсједништва су Александра Пандуревић испред жена и Маринко Божовић из реда младих.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Image

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Новине тек сутра излазе па не смијем постављати да буде видљив текст!

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Mraka
Posts: 108
Joined: 19.09.2007. 18:52
Location: Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Mraka »

vrsta8472 wrote:Новине тек сутра излазе па не смијем постављати да буде видљив текст!

Image

Image
Ljubav će da pobjedi !!!!


Ko se smije kladiti da će Nenad Davidović biti direktor OŠ Brako Ćopić.

Locked