Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

I da naš sugrađanin konačno počiva u miru !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

VJESTICA wrote:Gdje je novac od prodanih masina iz Pionira,gdje je novac od prodanih masina iz Sloge,gdje je novac od prodanih masina iz Metalke...?Ili ako hocete,odkud milioni svim nasim milionerima,kako su zaradili milione koje nisu imali prije rata?Hajde malo o tome da pisemo!Necete,naravno!Vecina vas forumasa ste u nekoj vezi sa tim kriminalcima ili pisete za njih,stoga i raspravljate o ovim stvarima kako biste skrenuli paznju sa svojih BOGOVA.
:smt023 :smt023 :smt023
vrsta8472 wrote:Ту су појединци, не сикирај се. Зар постоји у овом случају кривично дијело? Да је постојало полиција би до сада то процесуирала. Што се тиче бунара. Одржана је јавна расправа у Д. културе, све смо писали и расправљали на форуму и Фб. Када је начелник предложио Нашу визију за плакету, одборници СНСД-а су били против баш због тих пара са МТЕЛ-а. И ево сада од једном, фрка. Шта мислиш да ли је све то случајно или намјерно? Али ко зна зашто је све ово добро, оволику медијску пажњу мало ко може данас да добије + да изађе на крај са новинарима.
E sada si ga baš uprskao Vrsta.Znao si da ne postoji osnova za krivčno djelo.Pa tako mnogi rade.Prvo nađu rupu u zakonu i u njoj prave krivično djelo a koje se u zakonu se ne vidi .Šta znači provedena javna rapsrava .Čemu je Javna rsprava u načelu garancija. Ničemu.Najamanje da se ne naparavi krivično djelo.Govorimo prije svega o maoralni načelima.Kako se mogu, i po čijoj odluci preusmjeavati humanitarna srdstva.Porđenja radi, Drago Kalabić tvoj omiljeni lik iz politčkih filmova, takođe je održao javnu raspravu u pet ,sela i tri opštine izgrađujući nadaleko poznati vodovod,bez marke budžedskih sredstava,sve prikupljajući novac od naroda,u humanoj akciji da se ljudima dovede pitka voda, i na kraju mnogi su ga optužili da je od vodovoda pokrao novac.Niko nije ustanovio krivično djelo.Koicidencija je slučajna. Akcije su različite.
Posedice bi trebale biti iste.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Dovoljno je reci Drago Kalabic i svako ziv zna da je u pitanju neka kradja,i to nije za poredjenje sa ovim,zalud uperate prste u druge,narod nije slijep,ovo sve ce da se okrene bas protiv onih koji su sve to pokrenuli u zelji da naude nekima,a naudit ce sami sebi. :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

vrsta8472 wrote:Ту су појединци, не сикирај се. Зар постоји у овом случају кривично дијело? Да је постојало полиција би до сада то процесуирала. Што се тиче бунара. Одржана је јавна расправа у Д. културе, све смо писали и расправљали на форуму и Фб. Када је начелник предложио Нашу визију за плакету, одборници СНСД-а су били против баш због тих пара са МТЕЛ-а. И ево сада од једном, фрка. Шта мислиш да ли је све то случајно или намјерно? Али ко зна зашто је све ово добро, оволику медијску пажњу мало ко може данас да добије + да изађе на крај са новинарима.
Kidam se od trenutka kada ste objavili ono pismo grupe građana.
A tek kada je izašao odbranbeni odred moderatora i administratora da kidiše na nas neutralne forumaše..u panciru izlazim na forum :D

Vrsto, osveta se servira hladna..iskoristi 5min slave, izvuci pouku i NEMOJ nikad više ovako nešto da ponoviš!!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

aquarius wrote:I da naš sugrađanin konačno počiva u miru !

Mi svi želimo da on počiva u miru!
Ali, da bi on počivao u miru ne znači da se o prevarama u humanitarnoj akciji mora ćutati, čak naprotiv nepravda mor biti ispravljena da bi on počivao u miru, ako baš i tako hoćeš da gledaš!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Slažem se. Tu si u pravu. Meni je savjest čista. Neka se brinu oni kojima nije.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sreca sto ste vi neutralni. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Избрисан пост!
Last edited by vrsta8472 on 30.01.2015. 15:43, edited 1 time in total.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Nije valjda da je ninko nešto izmislio??? Nemoguće to taj covjek nikad ne bi uradio...hahahahah

Poslato sa "Note 3" uz pomoc TAPATALK aplikacije!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

-------ode post----- :D Ovo je samo radi Iris inace nebi ja izbrisao. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

PP za Dragana Gajića - Ricka
"Kada dohvatiš Kamikazu, šamaraj slobodno..ćuške su lekovite :D
upotrebljavaj i kik-boks zahvate..ne štedi ga!! " :D
Nakon svega, Iris će samo dijagnostikovati situaciju :wink:

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Dg. Spontano nastali hematomi nepoznate etiologije :D :D :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris je tvrda srca kad su drugi pacijenti u pitanju,slogirala bi se kad bi mene ugledala povrijedjenog. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

PRNJAVOR: Gatarić se oglasio o učešću “Naša vizije” u izgradnji bunara kod Gimnazije

Nakon anonimnog pisma i medijskih navoda oko sudbine novca koji je u velikoj humanitarnoj akciji za pomoć Željki Tomiću Plavom prikupljen, danas se oglasio i načelnik opštine Prnjavor, Siniša Gatarić.
Siniša Gatarić



On je u izjavi za medije rekao da nije znao da su sredstva za izgradnju bunara kod Gimnazije u Prnjavoru, bila dio novca koji je prikupljen u humanitarnoj akciji za Plavog.



“Ja kao načelnik opštine ne želim da se stavljam u ulogu niti istražnog organa, ni tužioca ili sudije, jer sam za ove dvije godine bio svjedok niza procesa koji su u suštini bili lov na vještice”, kaže Gatarić. On tvrdi da bi što se tiče projekata prikupljanja novca za liječenje Plavog i izgradnje bunara, kao čovjek i kao načelnik opštine i sa ove vremenske distance podržao te aktivnosti i nije ni čudo što su tada tako odlučili, jer u jednoj akciji se želio spasiti mladi život, a u drugoj obezbjediti pitka voda.

“Kako je nevladina organizacija “Naša vizija” i pojedinci koji su vodili to udruženje došli do određenih sredstava, to takođe nije obaveza načelnika ili opštine, jer je riječ o nevladinoj organizaciji. Konkretno što se tiče bunara, mogu da kažem da smo od “Naše vizije” dobili dobili dokument u kojem su od nas tražili da im damo dozvolu za izgradju bunara i mi smo tu dozvolu svakako odborili i to je bila dobra stvar, a potom su tražili da obezbjedimo električnu energiju za taj bunar i njegovo održavanje što je takođe odrađeno i to je cijala suština priče”, navodi Gatarić.

Prema njegovim riječima opština Prnjavor ima imidž sredine u kojoj se zaista odaziva na humanitarne akcije i opština je u tome dala doprinos, tako da bi mi zaista bilo žao da se namjerno ili ne, odnosno iz nekog tehničkog razloga baci mrlja na ova dva projekta vezana za Plavog. “Želim da poručim građanima da ovakve priče i postojanje bilo kakvih pretpostavki da nešto nije regularno, ne trebaju da umanje volju i potrebu da budemo humani i pomažemo jedni drugim”, zaključio je Gatarić.

Aferim nacelnice. :smt023
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Šta ti Kami misliš da se stavlja tačka na sumnju o nerugularnosti!?
Nije načelnik istražni organ, postoje ljudi koji su plaćeni za to i bave se time!
A što se tiče ono oko srca, prema tebi ga neću imati, čak ću i zloupotrijebiti vještinu kojom baratam da te dokrajčim :D :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Evo da i ja jednom povucem svoju rijec i da se izvinem Ricku za nanesenu nepravdu,malo nas je sve uzburkala ova situacija i imali smo osjecaj da je SDS navalio na nas sve,iako je to bila samo Julija :D nesreco jedna :D ,ali evo i nacelnik je demantovao nesto takvo,pa je red da oni koji pogrijese snesu i posledice,jos jednom Izvinjavam se Draganu Gajicu Ricku sto je njegovo ime uvuceno u nasu raspravu,povod svemu je bio lazni navod novinara i zloupotreba njegovog imena. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Šta ti Kami misliš da se stavlja tačka na sumnju o nerugularnosti!?
Nije načelnik istražni organ, postoje ljudi koji su plaćeni za to i bave se time!
A što se tiče ono oko srca, prema tebi ga neću imati, čak ću i zloupotrijebiti vještinu kojom baratam da te dokrajčim :D :D
Vidi sad ove,dok ja napisem jedan post ona tri,ja se taman izvinem i priznam da sam grijesio,a onda ona od nekud uskoci i prijeti :D ,samo da rascistimo stvari, ja sam dobrovoljni davalac organa u slucaju moje smrti i moras da pazis kako me demontiras.Inace ce da te tuze za unistavanje rezervnih djelova. :D
Znam ja da ces ti srce ostaviti za sebe,ljubav je cudo :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Nakon anonimnog pisma i medijskih navoda oko sudbine novca koji je u velikoj humanitarnoj akciji za pomoć Željki Tomiću Plavom prikupljen, danas se oglasio i načelnik opštine Prnjavor, Siniša Gatarić.
Siniša Gatarić
Mislim da se Gatarić bespotrebno češe tamo gdje ga ne svrbi,on sa ovom zloupotrebom ne bi trebao imati ama baš nikave veze.Zna se ko je rukovodiojo humanitarnom akcijom, i ko je i kako upravljao prikupljenim sredstvima.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ja bas mislim obrnuto,sa ovim je rascistio neke stvari,ovako je trebao uraditi prvi dan i manipulatori nebi imali sanse da podbacuju ni njemu ni drugima neke stvari.Rekao je sta je znao o svemu tome i sta je on uradio,ili sta je od njega trazeno da uradi,a ako je bilo neke pogreske onda nije bila namjerna.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ko su po tebi manipilatori?Šta ima veze načelnk sa ovim.Ni luk jeo ni luk mirisao,sem što je ''izdao'' građevinsku dozvolu za Vedranov bunar.Jedino ako ne želi dobrovoljno da se valja po baltu zajedno sa ovim,koji treba da odgovore ljudima, kako su trošene pare od humanitarne akcije, koju su sami vodili i njome rukovodili.Svima nam je istinski cilj skinuti mrlju sa ove veličanstvene humanitrne akcije i sačuvati kolko toliko kredibilitet kod ljudi koji su svojim novcem poržali ovu humanitarnu akciju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

I lijepo reče da sumnja u nerugularnost u ovoj akciji, opravdana ili ne, ne treba da smanji volju ljudi da budu humani i pomažu jedni drugima!

eye
Posts: 8
Joined: 02.08.2002. 13:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by eye »

Franz wrote:
Iris wrote:Čuj njega 11000 KM uplaćeno preko mtel humanitarnog broja...
A kako ja čujem da je Vrsta tada sebi kupio novi auto i kako to po pravilu biva odmah ga je i razbio jer vidi Bog sve!
Iris, da nisi sad malo pretjerala/pretjerao? Onako realno.
Ovo je ubjedljivo najmonstruozniji post koji neko postavio na ovom forumu otkad ga citam. Ovo normalan ljudski mozak ne moze napisati, ti si bolesna, ti nemas ni stid ni razum.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

"Kako je nevladina organizacija “Naša vizija” i pojedinci koji su vodili to udruženje došli do određenih sredstava, to takođe nije obaveza načelnika ili opštine, jer je riječ o nevladinoj organizaciji. Konkretno što se tiče bunara, mogu da kažem da smo od “Naše vizije” dobili dobili dokument u kojem su od nas tražili da im damo dozvolu za izgradju bunara i mi smo tu dozvolu svakako odborili i to je bila dobra stvar, a potom su tražili da obezbjedimo električnu energiju za taj bunar i njegovo održavanje što je takođe odrađeno i to je cijala suština priče”, navodi Gatarić.

Lijepo vam je objasnjeno, opstina je pomogla koliko je mogla. A kao sto rece nacelnik, radi se o nevladinoj organizaciji. I prestanite vise da o temi vezanoj za Plavog pisete ovde, jer mi nema nikakve logike. Ima posebna tema otvorena za to. I dzaba vam sto pokusavate da okrivite lokalnu vlast i za ovaj problem.
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Franz »

eye wrote:
Franz wrote:
Iris wrote:Čuj njega 11000 KM uplaćeno preko mtel humanitarnog broja...
A kako ja čujem da je Vrsta tada sebi kupio novi auto i kako to po pravilu biva odmah ga je i razbio jer vidi Bog sve!
Iris, da nisi sad malo pretjerala/pretjerao? Onako realno.
Ovo je ubjedljivo najmonstruozniji post koji neko postavio na ovom forumu otkad ga citam. Ovo normalan ljudski mozak ne moze napisati, ti si bolesna, ti nemas ni stid ni razum.
Ne moze se ovo nazvati monstruoznim. Bilo je i vecih bisera.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

A kako mi se čini biće i puno prljavoga veša da se opere!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

Locked