Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

vrsta8472 wrote:хоћеш рећи да је начелник наиван као француска собарица?
aquarius wrote:Komentar je, prije svega, bio upućen Iris koja se "drkala s pojmovi"
Hirurg wrote:Vidim da lupas...
Hirurg wrote:Alo ljakse nemoj ti da se brukas! Dezurna budala na forumu!!!
Vrednost je nepotrebna generacijama odraslim na čvrstim temeljima nekulture i prostakluka.
Zbog toga i imamo ovako konstruktivne, kreativne, prihvatljive i dobronamerno ultimativne moderatore tj forumaše :wink:

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

julija wrote:
aquarius wrote:Komentar je, prije svega, bio upućen Iris koja se "drkala s pojmovi"
Vrednost je nepotrebna generacijama odraslim na čvrstim temeljima nekulture i prostakluka.
Zbog toga i imamo ovako konstruktivne, kreativne, prihvatljive i dobronamerno ultimativne moderatore tj forumaše :wink:
Budi korektna pa objavi citat do kraja. Ili ti je spinovanje prešlo u naviku pa ga koristiš u svakodnevnoj konverzaciji.

Ja rekoh :
Komentar je, prije svega, bio upućen Iris koja se "drkala s pojmovi" što bi rekao Srećko Šojić.
Nisam se tebi obraćao, a nisam primjetio da je Iris potreban advokat. Ako moja šala vrijeđa Iris ja joj se duboko izvinjavam. Želio sam
ukazati na nonsens koji je navela. Namjerno ili slučajno, nije mi poznato, nit me interesuje.
I iz ovog što napisah selekcijom možeš izvući iz konteksta šta god želiš ali to ne mijenja smisao onog što rekoh i besmisao onog što
pokušavaš da napraviš.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Aqua, neprihvatljiv mi je tvoj odgovor pre svega, jer sam uverena da je najispravnije i najkorektnije govoriti istinu..čak i ako se ona kosi sa preporučenim modelom "x u x" /nula poluvreme, nula za kraj/
Istina za mene nije izraubovan pojam i nema cenu. Niti jedan post nisam pisala u funkciji nečijeg advokata, uvek ostavljam lične stavove. Sviđalo se tebi ili ne, od administratora očekujem smislenije postove :?

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Šta je neistinito u onom što sam napisao ?!
Za razliku od tebe ja ne idem po mišljenje i ne pristajem na naručene i preporučene modele mišljenja, ponašanja i govora.
Nemam stranku, opciju, ni mentora kome se moram pravdati.
Za razliku od nekih :roll:

Nadam se da ovo sve nije prijetnja i pritisak pred lokalne izbore.
Vrati se prosvjeta, sve ti je oprošteno! :D

EDIT : Nauči pojmove ! Nisam administrator no moderator. Moji postovi su pismeniji od pola vaših "naručenih".
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

Акваријус, истина ти је као батина, увијек има два краја. Зависи само да ли неки крај држиш у руци, или трпиш на глави!
aquarius wrote:Moji postovi su pismeniji od pola vaših "naručenih".


То баш нисам сигуран, мислим да су свједок колаборациониста и шпиле у том погледу далеко испред свих!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

schwabo No1 wrote:
aquarius wrote:Moji postovi su pismeniji od pola vaših "naručenih".


То баш нисам сигуран, мислим да су свједок колаборациониста и шпиле у том погледу далеко испред свих!
Ма грешка, учитељу. Мислио сам написати смисленији, не писменији. :smt006
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote: Zbog toga i imamo ovako konstruktivne, kreativne, prihvatljive i dobronamerno ultimativne moderatore tj forumaše :wink:
Ironije i sarkazma na pretek u ovom postu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Hirurg wrote:Da li je on nesto uradio za grad a da je vidljivo ili opipljivo? Nije...kraj price.

Poslato sa "Note 3" uz pomoc TAPATALK aplikacije!
Izvuci se iz te fotelje i dodji do Prnjavora pa ces da vidis sta je načelnik Gataric uradio. Uradio je vise nego Tomas za cetiri godine. A takvi su mi najsladji, ne zive u Prnjavoru, a sve znaju! :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ma uradio je stosta,iznajmio je prostore garaze i Sloge za koje se moglo uzeti vise poreza nego sto se sada uzme najma.Ali hajde treba spasiti SDSovu propadajucu elitu. :) Kad vam Gataric ode,ima da vas pojede porez,sve pokradeno ce da se istopi kao sladoled na suncu,valda ce da dodje neko pametan pa da vas odere kao sto ste vi derali narod i drzavu 24 godine . :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

aquarius wrote:Šta je neistinito u onom što sam napisao ?!
Za razliku od tebe ja ne idem po mišljenje i ne pristajem na naručene i preporučene modele mišljenja, ponašanja i govora.
...
EDIT : Nauči pojmove ! Nisam administrator no moderator. Moji postovi su pismeniji od pola vaših "naručenih".
Neistinu si napisao u drugoj i poslednjoj rečenici ovog posta.
edit: Savet može biti zlata vredan, samo ako je ispravan.

Suzdrži se saveta, obzirom da ti pojmovi nisu jača strana :D
Vi svi skupa činite administrativni tim ovog foruma / moderator koji uređuje podforume i administrator koji upravlja, određuje statuse..itd uloga obe funkcije je slična, održavaje reda/ i svi skupa bez obzira na nesuvisle izlete..imate moje simpatije !!
KAMIKAZA wrote:
julija wrote: Zbog toga i imamo ovako konstruktivne, kreativne, prihvatljive i dobronamerno ultimativne moderatore tj forumaše :wink:
Nepravedno sam izostavila Kamikazu :D
Svakako ON ima SVE nabrojane osobine !!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jesi li ti vidjela kakve se sve kvalitete skrivaju u ovih mojih 130 kila. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

"Trla baba lan.."- rekao bi naš narod. Pojmovno nisi u pravu i tu ti samodopadnost i narcizam nisu od velike pomoći.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Čuj njega 11000 KM uplaćeno preko mtel humanitarnog broja prebačeno na račun UG Naša Vizija!
Otkud nekome pravo da novac koji je skupljen u jednoj humanitarnoj priči prebacuje na svoj račun?
A kako ja čujem da je Vrsta tada sebi kupio novi auto i kako to po pravilu biva odmah ga je i razbio jer vidi Bog sve!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Iris wrote:Čuj njega 11000 KM uplaćeno preko mtel humanitarnog broja prebačeno na račun UG Naša Vizija!
Otkud nekome pravo da novac koji je skupljen u jednoj humanitarnoj priči prebacuje na svoj račun?
Jel ti citas ili je IQ na sobnoj temperaturi?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Kakva crna sobna temp....ovo je trenutno vanjska temp....

Cuj kupio auto? Od tih para? Bezobrazluk! Moze li ime koje je auto upitanju? Mora da je nesto dobro nije 11 tisuca za bacanje?

Poslato sa "Note 3" uz pomoc TAPATALK aplikacije!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kad pokušavaš da budeš duhovit onda moraš imati i neka znanja o toj temi.
Sobna temperatura je od 22-25, e za tvoju informaciju jadna osoba sa tolikim QI ne zna ni govoriti.
Nije problem što pokušavate mene da ismijavate da bi opravdali nečiji bezobrazluk, problem je što pri tome ismijavate i ljude ograničenih mentalnih sposobnosti!
To dovoljno govori o vama dvojici koliki ste ljudi, pardon neljudi!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. A tebe, Hirurg, potpuno razumijem, jer znam koliko je osoba u svojoj duši jadna i mala, nekompententna, isfrustrirana, sa užasno niskim samopouzdanjem kad za sebe izabere pseudonim Hirurg.
A pri tome si još i jako niskog obrazovanja i znanja jer si izabrao drugog u nizu, jer ni ne znaš ko je prvi :D :D, da znaš nazvao bi se čak i tako :D :D

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Hirurg »

Auuu....ti si toliko zrela i pametna ujedno i pismena da ne znas dvojici odgovoriti u jednom postu. Vec pises dva i skupljas postove :)

P.S
Citati sta ti pises ili slusati dupe koje prdi ista stvar...cak dupe mjenja tonalitet i pusta culo mirisa!

Poslato sa "Note 3" uz pomoc TAPATALK aplikacije!

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Iris wrote:Čuj njega 11000 KM uplaćeno preko mtel humanitarnog broja prebačeno na račun UG Naša Vizija!
Otkud nekome pravo da novac koji je skupljen u jednoj humanitarnoj priči prebacuje na svoj račun?
A kako ja čujem da je Vrsta tada sebi kupio novi auto i kako to po pravilu biva odmah ga je i razbio jer vidi Bog sve!
Postoji li dokaz da je Vrsta ukrao taj novac i kupio si auto za njega?Lupate gluposti!Eto sad treba nekoga okriviti jer je kupio auto,jadno!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Pojedincima, koji su se oduzeli /od straha, pa logoruju na forumu/
edit: Savet je da se saberu i nadju dobrog advokata :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Ajde ne budali,pa da se za tako malo sudi grad bi bio pust,svi bi bili na tunjicama. :D Salim se...ovo sve je pomalo smjesno,jer se desava u zemlji u kojoj su se i u kojoj se kradu milioni ,osim toga nema krivicnog djela kradje jer je radjeno uz aminovanje institucija,znaci kradja je kad nesto otudjis od stvarnog vlasnika,bez njegovog znanja,ko je bio vlasnik ovih sredstava,i dali je neko otudjio nesto sto je korisno utrosio u dobrotvorne svrhe,sa svog racuna,to je upitno.U svakom slucaju nema kradje jer je sve vec odavno poznato i za sve postoje pisani dokazi,a i svjedocenje gradjana i samog objekta (citaj bunara).KAKO CE SE UTROSITI PREOSTALA SREDSTVA OD STRANE FAMILIJE ILI KAO U OVOM SLUCAJU,JE STVAR SAMO ONIH KOJIMA SU TA SREDSTVA OSTALA NA RACUNU ,dali je moralno ili nije o tome se moze pricati i pisati,ali krivicnog djela nema. :wink: Ja u moral ovih ljudi (koji su odradili sve to) ne sumnjam,cak sam siguran da su namirili svojim parama iz svoga dzepa kad je bunar radjen,puno vise nego svi vi zajedno koji danas pokusavate da sudite njima,ali osveta politike je cudo .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Gdje je novac od prodanih masina iz Pionira,gdje je novac od prodanih masina iz Sloge,gdje je novac od prodanih masina iz Metalke...?Ili ako hocete,odkud milioni svim nasim milionerima,kako su zaradili milione koje nisu imali prije rata?Hajde malo o tome da pisemo!Necete,naravno!Vecina vas forumasa ste u nekoj vezi sa tim kriminalcima ili pisete za njih,stoga i raspravljate o ovim stvarima kako biste skrenuli paznju sa svojih BOGOVA.
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

cirus
Posts: 122
Joined: 03.06.2007. 13:00
Location: preko bare

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cirus »

:smt023

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Franz »

Iris wrote:Čuj njega 11000 KM uplaćeno preko mtel humanitarnog broja...
A kako ja čujem da je Vrsta tada sebi kupio novi auto i kako to po pravilu biva odmah ga je i razbio jer vidi Bog sve!
Iris, da nisi sad malo pretjerala/pretjerao? Onako realno.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote:Pojedincima, koji su se oduzeli /od straha, pa logoruju na forumu/
edit: Savet je da se saberu i nadju dobrog advokata :wink:
Ту су појединци, не сикирај се. Зар постоји у овом случају кривично дијело? Да је постојало полиција би до сада то процесуирала. Што се тиче бунара. Одржана је јавна расправа у Д. културе, све смо писали и расправљали на форуму и Фб. Када је начелник предложио Нашу визију за плакету, одборници СНСД-а су били против баш због тих пара са МТЕЛ-а. И ево сада од једном, фрка. Шта мислиш да ли је све то случајно или намјерно? Али ко зна зашто је све ово добро, оволику медијску пажњу мало ко може данас да добије + да изађе на крај са новинарима.

А сада ћемо једно за увијек да разријешимо све око ове акције.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked