Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Имам информацију да Ирис чврсто обећава да те нико неће тужити! :D
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ма пусти Ирис, она је "ситна риба" у овој нашој бари пуној крокодила.

Углавном, Млади СДС Прњавор су изњели низ притужби на старе ратне кадрове СДС-а што је разбјеснило неке који су се ту индетификовали. Углавном подржавате Босића, али борите се за своја права корз органе странке. Што је поштено и ево ја вам искрено желим сву срећу у томе. На тај начин ће сигурно бити боље и вама али и нама са вама, јер вас сматрам за нормалнији дио СДС-а, који није оптерећен неким стварима из наше скоре прошлости.

Јбг. не могу све написати. Мислим да би било јако интересантније када би ти то објавио а ја преузео и потписао тебе као извор са форума. Може ли? (За ове који ово читају није ми свједок.сарадник то писмо "дотурио").
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

svjedok.saradnik32 wrote:Имам информацију да Ирис чврсто обећава да те нико неће тужити! :D
Zato sto smo ti i ja urgirali kod nje da ga ne tuzi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ками, није ње него њега. Ирис колико ја знам је мушкарац, који се представља као жена. Имамо још таквих случајева на форуму.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Mutirali. :D Ja imam informaciju da je neko drugi u pitanjun,i to da je ohoooohooo zenska, :D imam krticu medju njima. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

http://www.domzdravljaprnjavor.com/obavjestenja.html 16.01.2015. Demant na članak “Hitnu uzalud čekali sat i po”

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Iris wrote:Vrsta, načelnik je povećao posjećenost foruma. Ti se njemu trebaš zahvaliti. On svojom energijom i harizmom lidera plijeni pažnju gdje god se pojavi kao ličnost a i samo njegovo ime.
Ovo moram da podrzim jer je tako :) i da znate da ga ljudi hvale i vole. Ali kako vidim on ne odgovara samo onima koji su u vjecnoj opoziciji, ko god bio nacelnik. Dr Sinisa Gataric je pravi covjek na pravom mjestu i treba da se ponosimo sto je NAS, bez obzira kojoj stranci pripada. :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Управу сте, бројке говоре више од ријечи. Ево нпр. ова фотомонтажа:

Image

Да није било начелника и његове тужбе против Калабића а везано за Путина, када би ико од нас из Прњавора могао на нагура оволику видљивост за једну слику?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

E sto ovaj Putko ne sleti da mu utrpamo nalaziste nafte :D (ispod Tucinog otpada) i nalaziste gasa kod Ricka,pa da svi profitiramo od ove svadje nacelnika i Kalabica. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

vrsta8472 wrote:Ками, није ње него њега. Ирис колико ја знам је мушкарац, који се представља као жена. Имамо још таквих случајева на форуму.
Predpostavio sam ja da mu visi ona stvar do patosa,ali je u duši püzda.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nano-sekunda (10-9s) je vremenski interval koji protekne od trenutka kada se Vrsta uloguje na forum do momenta kada napise neku glupost :smt001

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

corkan wrote:
vrsta8472 wrote:Ками, није ње него њега. Ирис колико ја знам је мушкарац, који се представља као жена. Имамо још таквих случајева на форуму.
Predpostavio sam ja da mu visi ona stvar do patosa,ali je u duši püzda.
I nije gleda-LO MARATONCE :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Podrzavali ga ili ne,koliko vidim, nacelnik je dominantna tema ovog foruma. Za Kalabica i Putina ce biti vremena uoci lokalnih izbora,a sad treba preoteti ove Austrijance od derventskih sargijasa,da dodju kod nas,malo se namirisu ljudstva i investiraju :D neka nacelnik opet izlobira kod Makedonaca asfaltiranje jos koje gradske ulice. Kad mogu da "osjemenjavaju" "najbolje" autohtone primjerke njeznijeg pola,neka doniraju i koji metar asfalta :lol:
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »



Откако је др Синиша Гатарић изабран на функцију начелника општине Прњавор, Светосавски бал из године у годину је све масовнији а самим тим више се и новца прикупи за Коло српских сестара.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Od kad je dr Sinša Gatarić na čelu opštine, u Prnjavoru se osjeti jedan pozitivan duh, duh sloge i sabornosti, kako on kaže, duh humanosti i vrednovanja pravih ljudskih vrijednosti u svakom pogledu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Zna to Siniša što jest jest. :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Šta tu ima da se zna? Ili jesi dobar čovjek ili nisi! A Siniša svakako jeste!

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Kao što je Putin za Rusiju, načelnik Gatarić je za Prnjavor pa i nije čudno što se ponekad čuju telefonom.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Stvarno ste vise dosadili sa tim pozivima i Putinom! :twisted: ne stavljajte glave u pijesak i pogledajte malo oko sebe. U teskim vremenima nas nacelnik je uspio da odradi niz projekata za dobrobit svih nas. I da nas mali gradic bude u knjizi Ginisa. Ja se ponosim tim. Jer volim svoj grad i hvala nacelniku Gataricu sto sve radi za nase dobro! I prestanite da kudite stalno! :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

Што реко бабо:
"Бајро, немој ме више бранит!"

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Snazna drustvena odgovornost ogleda se u svim javnim nastupima dr Sinise Gatarica.
Opste je mesto da mu je gradjanin u centru interesovanja i politicke aktivnosti.

Za razliku od nekih forumasa, nacelnik zna da.. "svetlo koje covek upali za sebe, svetli i drugima"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote: "svetlo koje covek upali za sebe, svetli i drugima"
Ali ga on ipak upali samo radi sebe,i ugasi ga opet kad se njemu prohtije,meni je svejedno,ali slabo nam je on osvjetlio. :wink:
Mozda je ipak za tu slabu svjetlost kriv Kalabic i njegovi pajdasi iz elektra,do nacelnika propustaju slab napon. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Два јарана стара. Мало се туже, мало друже.

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Hvala Bogu ,Hvala Svetom Savi.Kako sve može kad se Srbi slože.Hvala i poupu Rdomiru, što je uspio da upriliči, da se i ljuti protivnici nđu na jednom mjestu.Na paravom mjestu, u Svetom Hramu.Ako Bog da sutra i na nekom drugom mjestu,na nekom projektu nove ulice ,nove dinice auto puta ,neke nove tvornice,neke nove zgrade,neke nove škole.I tako to.
Valjda će i međusobna tužakanja da prestanu, i neka svako ponese dio svoje sopstvene odgovornosti upravljajući i radeći narodne poslove.Bez obzira na tu činjenicu pomirbe,dva'' ljuta''protivnika politika odnosno pozicija i opozicija, ne smiju da prestanu sa svojim djelovanjem u našoj opštini,jer ta dva politička antipoda ne mogu jedan bez drugoga,ali ne na osnovi i u silju vlastite promocije odnosno ''politike zavadi pa vladaj''već zbog opšteg dobra.
Kum Drago i načelnik Siniša,očito su svojim primjerom pokazali, da se može sjesti kako zajedno u studijo, tako i za slavski sto.
Sada će neki zluradnici,početi spominjati nesrušenu kumovu garažu, i tog nesretnog Putina, zbog čega se i na sudu razglabalo
Ali to su samo zluradnici.Kojima nije stalo do prosperiteta naše lokalne zajednice,a koja vrvi od nereiješenih društvenih problema.Koa što je pitka voda, i uopšte vodsnbdjvanje našeg grada prije svega.Veliki su problemi i na grdskoj infratrukturi,ulice su pune rupa,prljavštine i blata.U nekim se ni u čizmama ne može proći,kao kraj Bivljaka naprimjer.
Kume izgore kesa!
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Locked