Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

ZMIJA wrote:Svaka čast na uvođenju novih termina,evo za koje ja prvi put čujem.
Ne verujem u to :D
Izvukli ste sve iz konteksta! Talentovan znaci natprosecno sposoban da pronadje nova resenja. Odnosilo se na post Svedoka Saradnika i njegovu sugestiju da se vesti ne bi trebalo selektivno prikazivati. Delovao je prilicno nezadovoljan uredjivackom politikom, pa otuda komentar da se uspeh ne meri samo brojem zadovoljnih posetilaca, vec i odgovornoscu prema zajednici u kojoj posluje.
Moja poruka nije bila duhovita, vec ciljano poslata uz analizu impozantnog rezultata rada prnjavor.info portala.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Najabolje bi bilo kad bi ja i Svjedok pravili selekciju vijesti,on sa jedne, a ja a druge strane.A ti Juco u sredini.Onako ko prva Princeza.Malo je takozvanih Nezavisnih Medija,skoro da ne postoje.I ovdje na forumu mnogo je Naturščika i Netalentovanih Ljubitelja Politike i Medija.Od neselektivnosti, daleko je u medijima gora pristrasnost i plaćeno Sljepilo Naturščika, koji se bave recimo Papakarenjem, našom narodnom disciplinom, a bacanje Republike Srpske u Ralje Života i njen nestanak, ili dokidanje nejnog zdravlja i veselja, smataraju talaentovano normalnim.
Tema je načelnička, i trebamo se u tom prvcu i katapultirati,odnosno, raspravlajti kakva nam je vlast na lokalu, u našoj krčmi punoj dima, iz koje se puši, a još planulo nije.
Ovi Poznati Eruditi sa foruma,mnogo su tema otvorili i započeli iz mnogih svera našeg bitisanja,i mnogo pitanja postavili, a na njih nisu dobili odgovore.Neće ih nikad ni dobiti.
Vidjeli smo na forumu Par vreća smsća na pretovarištu u zoni stočne pijace,vidjet ćemo i Ulicu Smrti karj Buvlje pijace kojom se još smo može proći u specijalnoj opremi,koja podrazumijeva i gumene čizme.Garaža nam je ko' koncertna dvorana,a opet su džipovi, audiji ,mercedesi,i poneki pasatI na trotoarima ispred SITIJA I NACIONALA.
Grad nam je u ove sumorne zimske dane prljav,a ulice odavno nisu vidjele vatrogasnog šmrka.valda se čekaju neke nove majske poplave, kako bi saparale sramotu sa naših gradskih ulica.Ako mi ne vjerujete, pođite prošetati kroz grad u ljetnim, ili bilo kojim drugim kundurama, pa ćete se uvjeriti.Možda bi bilo umjesto starnačkog displeja,koji noću dominaira našim malim mistom, promjeniti gradske lampione iz vremena Otomanskog carstva u Prnjvoru.Možda grad zimi i ne treba da bude čist.Turizam nam je i onako zamro.Turistička organizacija po priči nekih zluradnika u kolapsu.Nelikvidna.
Važano je da Načelnik još nije posve izgubio sudski spor sa Dragom Klabaićem,koji, e eto samo ovim povodom pojavljuje neselektivno na lokalnim medijima.Važni su ovakavi sudski procesi,jer povećavaju gledanost kod netalentovanih gledatelja širom naše opštine, pa i šire.Nama su važni Svjetski(Ginisovi) Rekordi za radi Promocije našeg turizma.Zato smo i kuvali najveću čorbu na svijetu.Ove godine akaobogda idemo na Rvano Brdo,pa ćemo kamena s ramena,u nove rekorde.
Uzalaud je naš načelnik talentovan,kad su mu Sposobni savjetnici okrenuli leđa,a opozicija ga više i ne prati,pa se čovjek naprsoto nelagodno osjeća.Nisu mu ćak ni na sobet od republičkog karaktera došli.
Možda će, najvaljene talantovane stranačke Budale,na Trgu boraca,posalti snažnu poruku Načalniku i SDS u da se upamete.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

opa….treba biti natprosjecno talentovan i sposoban za pronaci stranicu na internetu!
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Tezak i nepopravljiv sukob mora biti resen, pre nego eskalira :D Slazem se da bi ste Svedok i Vi filtrirali vesti taman kako i treba. Treca osoba mora biti neko nepristrasan,/ ne ja/.. stranacki neopredeljen, objektivan, Kamikaza je laureat za tog princa, tj funkciju :smt002
Osnovno nerazumevanje izmedju nas je zbog nedostatka empatije /emotivne topline/ prema ljudima koji imaju razlicito vidjenje od naseg. Da bi komentarisali stanje deponije, dogadjaj iz Hitne ili slucaj Garaza..neophodno je cuti obe strane. Jedino mi nije bas najjasnije kako se nacelnik multiplicira u sve i mora biti odgovoran bas za sve??
Snaznu poruku, koju biste Vi uputili nacelniku i SDS-u, prevashodno bi trebalo uputiti ljudima koji su pravili propuste u radu. Vreme je da svako prvo krene od sebe.

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

Ako je on iskljucivo zasluzan za sve dobro onda mora biti i kriv npr za ono smece….vidim onaj vas bolji medij nije jos cuo za to:)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Cipiripi wrote:opa….treba biti natprosjecno talentovan i sposoban za pronaci stranicu na internetu!
Za pronalazenje nacina da dodjes do prave, a ne preporucene i nametnute istine..potrebno je malo vise od surfovanja internetom!

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Cipiripi wrote:Ako je on iskljucivo zasluzan za sve dobro onda mora biti i kriv npr za ono smece….vidim onaj vas bolji medij nije jos cuo za to:)
Načelnik nije manekenka da se slika na pijaci sa smećem ili u čizmama kraj Buvljaka,on je svoj posao obavio podijelio paketiće, dukate i još jedan čorbanac skuha za praznik rada pa onda na godišnji odmor.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

julija wrote:Osnovno nerazumevanje izmedju nas je zbog nedostatka empatije /emotivne topline/ prema ljudima koji imaju razlicito vidjenje od naseg. Da bi komentarisali stanje deponije, dogadjaj iz Hitne ili slucaj Garaza..neophodno je cuti obe strane. Jedino mi nije bas najjasnije kako se nacelnik multiplicira u sve i mora biti odgovoran bas za sve??
Empatija je u konkrenom slučaju nepotrebna,ev.je potrebna koja informacija više i međusobno uvažavanjenje,što je naša realnost.Pretovarna deponija smeća je stara priča ,samo nova lokacija.Implikacija načelniku, je isto što se implicira i predsjedniku,kmadna odgovornost.Švraka je bio na službenom letu, i odsutan opravdano,pa je došlo do naraušavanja komunalnog reda.Graža, srećom u ovom slučaju je bez selotepa, i ako datira još iz ratnog vremena.
julija wrote:Snaznu poruku, koju biste Vi uputili nacelniku i SDS-u, prevashodno bi trebalo uputiti ljudima koji su pravili propuste u radu. Vreme je da svako prvo krene od sebe.
Mislim da sve poruke koje stižu prema načelniku od građana, bi se trebale disperzirati prema nižim instancama vlasti i neposrednim izvršiocima.Neka svako radi svoj posao.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

vrsta8472 wrote:Разочаран зато што прњавор.инфо није продужена рука СДС-а и што се могу прочитати информације које руше ову нашу локалну идилу?

Ако мислиш зашто нисмо објавили демант Дома здравља у тексту из Пресс-а, из простог разлога шта ево ја први не функционишем на тај начин, па ни прњавор.инфо ако могу да се индетификујем са овим порталом. До сада није био проблем да објавим ни једну вијест, али ако буде неки демант, онда је тај медији који је објавио ту вијест а то је дневни лист Пресс РС дужан да тај демант објави. То није урађено, од стране Пресаа, Дом здравља тај исти демант није објавио на свом званичном сајту и који Q да га онда ми објављујемо? И не можеш ти мени послати демант са службеног мејла СДС-а, ваљда Дом здравља није прћија СДС-а, већ установа која се брине о свима нама и која припада свима нама. Ја барем то тако видим. Теби ако се не свиђа, овај портал немој ни да га посјећујеш и супер. Један мање више, искрено ништа нам не значи.

Исти случај је био исто скоро са продајом 5 лампи. Био је демант од стране К3, али само као споредна вијест а не као званично објављивање од стране њих. Тако да је то све тако како је.
Не због тога, него зато што си ти овај портал поистовијетио са собом, ,, ако се не варам рекао си нешто типа, ја сам пшрњавор.инфо'' сјећаш ли се шта се десило са коридором(бившим форумашем) па човјече оно је за суда. Постављаш на овај форум шта ти желиш да би само себе уздизао. јА ФОРУМ НЕЋУ НАПУСТИТИ ИЗ ДВА РАЗЛОГА.
1. Увесељава ме , кад читам глупости
2. Чисто кад појединци напишу ноторну лаж или објаву да би могао да демантујем, да неби све било онако како ви желите.
али кад стварно желим о нечему да се информишем у прњавору ту је prnjavorlive.info i *********** та два сајта уређују људи који су професионалци у свом послу, који постављају вијести а не копирају.
Шта је са појединих емисија које су биле нпр. традиционалне на инфу. типа Прњавор данас..
Чуо сам да неки људи припремају и неке мјере против овог сајта због коришћења њихових вијести без потписаног уговора?
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote: Не због тога, него зато што си ти овај портал поистовијетио са собом, ,, ако се не варам рекао си нешто типа, ја сам пшрњавор.инфо'' сјећаш ли се шта се десило са коридором(бившим форумашем) па човјече оно је за суда.
Шта је за суда у вези њега? Не сјећам се.
svjedok.saradnik32 wrote: 1. Увесељава ме , кад читам глупости
И мене, исто тако :D
svjedok.saradnik32 wrote: 2. Чисто кад појединци напишу ноторну лаж или објаву да би могао да демантујем, да неби све било онако како ви желите.
Исто то и ја радим. :wink:
svjedok.saradnik32 wrote:али кад стварно желим о нечему да се информишем у прњавору ту је prnjavorlive.info i *********** та два сајта уређују људи који су професионалци у свом послу, који постављају вијести а не копирају.
Ја нисам профеионалац и не живим од овога. Ово радим јер волим ово. Дође ми као неки хоби. Не утиче ми ни моја егзистенција нити мој живот на овај сајт. А ти немој да читаш оно што објавимо, жмири на једно око док отвараш прњавор.инфо да случајно се погрешно не информишеш :smt003
svjedok.saradnik32 wrote:Шта је са појединих емисија које су биле нпр. традиционалне на инфу. типа Прњавор данас..
Чуо сам да неки људи припремају и неке мјере против овог сајта због коришћења њихових вијести без потписаног уговора?
Те традиционалне емсиије сам објављивао док радио није отворио свој портал. И када сам ја то престао објављивати, престали су и они. Што немам појма. Питај њих.

Е супер то што си чуо за тужбу. То ми нон стоп неко говори, а ја се јако препаднем. не могу каккити колико се сикирам око тога. Може ли овако? Ако неко тужи рецимо прњавор.инфо или мене због неке вијести за коју ми или ево ја немам ауторско право-уговор да је објавим, ја теби дам 100КМ ако не ти мени? Пристајеш ли на то? И да ставимо неки временски оквир, два мјесеца од данашњег дана?

П.С.

Ајд реци оним својим боотовима да не дувају анкету безвезе знаш да ћу брисати лажне гласове.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Svjedoce dali su na ta dva portala objavili slike odlozenog smeca na Dobroj vodi i stocnoj pijaci ? :wink: Svako ima pravo da se informise gdje zeli i kako zeli,ali dali ce sa time ikad saznati pravu istinu, to je pitanje,mozda neko ni ne zeli da sazna istinu. :wink:
Sta je bilo sa Koridorom,jel ga neko tukao ? Covjek je izgubio kontrolu,draga osoba ,tiha i jako pozitivna u normalnom zivotu ali u virtualnom se pokazao skroz kontra,iz samo njemu znanog razloga, i samo je kulturno usporen,jer sve je poslo u nezeljenom pravcu. :wink: Tu trebas da pohvalis moderatore a ne da ih kudis. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ками, не зна свједок да су за неке ствари потребна му*а до кољена :smt001

Биће још интересантних прича, пристиже ми материјал. Али не могу све да објавим у 7 дана, полако мало по мало. Само оно Без коментара, или како рече један корисник прњавор.инфа који је послао мејл. Боље да наслов почиње са Скандалозно него без коментара. Тако да следећа вијест иде са Скандалозно (у питању је швалерација, ваљда то није кажњиво дијело да не изгубим оних 100КМ :smt004 )
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Па зар би ти Врста јавно објављивао било шта везано за швалерацију? И то у овим несретним временима када је завладала бијела куга?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Samo naprijed,ti sto se svalerisu ne prave djecu,a i ako prave onda ih ne izdrzavaju. :D
Nemogu da cekam,nestrpljiv sam, :D sad kad navale svaleri i svalerke na forum kao ovi politicari pred izbore,neces ostati ziv od njih.Sad cemo postici novi rekord. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Desi se, pa se omakne. Nije često, ali desi se.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

џаба ти муда до колјена ако су празна или ти ако су килава. Наравно да требаш да објавиш то да покажеш на каквом смо примитивном нивоу..
Врло добро ви знате за Коридора, и шта сте писали ... А дали ће тебе неко тужити није мој проблем него твој и немам ја потребе да се кладим.. :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ако видиш како се понашам бахато и арогантно, онда можеш закључити да нису баш празна :D

Искрено не сјећам се за коридора баш свих детаља, ко ће све то да памти. Ајд нас мало подсјети, поготово оне који не читају и не прате форум редовно?!

Што мој проблем? Па мислим да је крајње вријеме да ме неко тужи. Ено начелник је покушао једном, па му није успјело. А ни ја баш нисам неко, ко је сисао весла када се родио. И ако си толико сигуран у ту информацију око тужбе, што не би зарадио 100КМ. Или можда имаш "празна и килава" му*а, па не смијеш :smt004 Ево ја смијем и још сам ти дао форе два мјесеца. Зар није примамљива понуда?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Bravo Vrsta svaka čast veći si mudonja od Kalabića.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Pilot :''Gospodine predsjedniče,Gataraić je otišo u Beogarad,u kancelariji je Srećko Aulić i Božidar Ivanović piju kavu''.

Putin:''Pitaj Aulića,je li uklonjena ona nelegalno sagrađena garaža kod Kalabića''

Pilot.''Razumijo gospdine predsjedniče !

Putin: ''Spusti me kod Gimnazije da vidim onu novu zgradu i česmu pored zgrade''

Pilot :''Javaljaju nam,gospodine predsjedniče ,da je to nova osnovna škola u Prnjvoru.Obnovili Ameri poslije bombardovanja u prteklom ratu''

Putin :''Njie moguće,avijatičaru,mene je Mile informisao da su to izgradili Makedonci,znaš ovi što prave ovaj autoput kroz Prnjavor.

Pilot :''Javlaju nam predsjedniče da su i neke ulice u Prnjvoru asvaltirane,pred protekle izbore,i ako je opozicija sve učinila da se to ne uradi''


Putin: ''Opzicija veliš,e to bi tako i kod nas bilo,kad bi uveli američku demokratiju.Dobro je da sam skrenuo onaj Južni tok prema Turcima, da se vlast i opozicija kod Srba ne svađaju.

Pilot : ''Javalaju nam predsjedniče,da je Gatarići ipak izgubio na prvostepenom,tera dalje, hoće da istjera na čistac ''

Putin: ''Šta mu je koji k...c,mora, i Kalabić negdje pobjediti,pa makar to bilo i na sudu,na sudu nema kompezacione pobjede.

Pilot : ''U pravu ste gospodne predsjedniče,i ova dvojica su se za vratove hvatali pred izbore,na lokalnoj televiziji''

Putin : ''A čuo sam od Mile, nisam tu veče gledao ATV,taj izvjesni Klabaić je nešto javno srao kako sam ja tamao nekom Gataraiću,spočitavao neku papirologiju oko auto puta,a ovaj ga valjda umalo u studio nije zadavio,valda je neki vrhunski tabadžija u karateu,ali ga je kako čujem zato tužio.sudu''

Pilot : ''Javaljaju mi predsjedniče da je Gataraić bivši prvak Evrope u karateu, i da je jedno vrijeme boravio u Amerci kao načelnik ovog srpskog gradića, radio na razvijanju ekonomske prije svega saradnje i prosperiteta, kao i dobrosusedskih odnosa Kijeva , pardon prdsjedniče Prnjvora''

Putin :''Imam ja jednog svjetskog prvaka,ponekad navarati u Kijev,pa mi tamo diže neke narandžaste Revolucije,koje su prerasle u građanski rat u Ukrajini.Nadam se da ovaj Srbim Gatarić nije neki rod onim boksreima Kličovićima iz Kijeva.

Pilot: ''Predsjedniče ,goriva nam ponestaje, ipak ćemo,morti da se spustimo među ovu našu braću Srbe iz Prnjvora,da ih izmirimo,uz ovu našu votku koju nosimo uvjek sa sobom.

Putin :'' Avijatičaru,slićemo na Dušanićevu pumpu,za tog Srbina sam znao još od smaog građanskog rata u Bi H

Putinov avion trenutno čuvaju specijalne žandarmerijske jedinice iz Tešnja.
Last edited by ZMIJA on 20.01.2015. 23:28, edited 28 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Pilot: Ne mogu da uspostavim vezu, Kalabic stvara smetnje

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Kalabic:Pilot, hajde spusti tu ticu na prahulje da popijem kavu sa Putkom. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Свједоче, могу ли објавити писмо младих СДС-а из Прњавора које је упућено Босићу? Мислим ако није неки интерни документ па да не објављујем.

П.С.

Почињете ми се свиђати, такав сам и ја био бунтован када сам био млад :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Врста, ја стварно не знам о чему ти причаш!? Осим ако не радиш за СНСД па желиш неком измишљеном причом о исто тако измишљеном писму да скренеш пажњу са расула СНСД-а и сукоба између Додика и Радојчића!?
Док је Младен Босић на челу СДС-а имаће пуну подршку Младих!!!!! :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Добро ако не знаш, да онда објавим (али под условом да ми обећаш, да ме нико неже тужити, јер не знам како стојимо формално правно са унутарстраначким актима и одлукама)? Коначно нешто паметно да се дешава и да се "млади", чији год да су почињу будити.

П.С.

Ја док сам радио за СНСД, сва сам акта објављивао јавно и качио овдје на форуму. Сјећаш ли се када смо имали акцију да макнемо Калабића?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Locked