Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Izgrađeni objekat pleni jedinstvenom estetikom i funkcionalnošću, kvalitet u savršenom spoju sa savremenim tehnologijama.
BRAVO za načelnika!
Nova parking mesta pomoći će da se prevaziđu stresne situacije i gust saobraćaj u gradu.
Garaža je bila potrebna i pun je pogodak, što pokazuju i specifične pohvale iz ptrehodnog posta, našeg najzahtevnijeg BB forumaša :wink:

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

I Dusaniceve zgrade su funkcionalne.mnogi u njima dobise svoj dom.Samo eto sitnica jedna-NELEGALNE SU!Sta ako ja nhapravim na sred trga kiosk i u njemu besplatno dijelim hranu,odjecu obucu siromasnoj djeci,???Hoce li moj kiosk opstati?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »


Одличан примјер домаћинског газдовања једним јавним предузећем.
Све честитке руководству К.П. Водовод А. Д Прнјавор а и начелнику општине др Синиши Гатарићу који су крајње озбиљно схватили проблем овог предузећа. Проблеме који су ово предузеће могли одвести у стечај, а које направила претходна власт и директор који је награђен за уништавање и извлачење новца из предузећа за финансирање кампање, добио мјесто директора или руководиоца Р.Ј Електрокрајине Прњавор. Дакле треба честитати и господину Бунићу који је за свој полтонски рад добио столицу још једног јавног предузећа, али бојим се да овом предузећу неће бити спаса уколико овај ,,домаћин'' буде руководио њиме у наредном периоду(имавши у виду дуг и штету коју је за собом оставио као директор КП Водовод А.Д Прњавор). :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Samo da još mi u gradu dobijemo pitku vodu, pa makar dobili još jedno poskupljenje komunalnih usluga.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Bravooooo, sad imamo i garazu zahvaljujuci nacelniku :D znaci niko nije smio do sada da prihvati odgovornost na sebe ,pa su morali da sacekaju covjeka od struke :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Na nadogarđenoj etaži ima parking i za forumaše,besplatno, samo da auto nije starije od 40 godina.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image :D
Ja cu na krov od garaze,nevolim da budem upadljiv :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Franz »

julija wrote:Nova parking mesta pomoći će da se prevaziđu stresne situacije i gust saobraćaj u gradu.
Smijeh, najbolja terapija. Hvala na odlicnom postu. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jel vidis da ona zna i da se sali,a ti zapeo da je ona ozbiljna zena. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

U svakom slucaju,bolje je da objekat bude u funkciji, nego da zjapi sablasno prazan i neosvjetljen. Leci ce koja markica i na opstinski racun,a zaposlice se i neko na naplati parkinga. Mada,vecini ce biti mrsko da se penje i silazi sa druge etaze parkinga,i pritom da ga placa,pa ce kao i do sada da se parkira gdje stigne,"samo na par minuta".. dzaba sve kad nemamo saobracajne kulture. Sto se tice nepostojecih dozvola, mislim da je nakon afere sa M.Radisicem i Vulicima svaka polemika na tu temu degutantna...
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Zao mi je, više sreće drugi put... :smt005

Image

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

A jakog li suda sa ovako "pismenim" daktilografom :lol:
Sto rece drug Janca,najbolje da se tuzitelj i tuzeni izmire, popuse lulu mira,uz neko picence i mezence. Praznicno je vrijeme,treba prastati :D
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Нечалник дефинитвно треба даа промјени адвоката. Овај има да га дотјера до просјачког штапа :D Све је тужбе изгубио до сада!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Da baš pismen daktilograf nema šta.
Teško nama sa takvim sudstvom.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

spile_86 wrote:Zao mi je, više sreće drugi put... :smt005
Odluka suda nema bas puno veze sa srecom, vise je determinise pitanje, "sta to bese nezavisno sudstvo :smt002 "
Spile, posto posedujes privatnu dokumentaciju stranackih kolega pretpostavljam da imas i neko opravdanje za sramni izostanak SNSD-ovih funkcionera na svecanosti odrzanoj povodom Dana Republike Srpske u Prnjavoru.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

[quote="spile_86"]Zao mi je, više sreće drugi put... :smt005

Polako!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S: Sve dok političari budu mogli javno iznositi laži a da za to ne budu sankcionisani ovo društvo neće imati napretka!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

U anketi za najsportisu svih vremena u Prnjavoru, mislim da je trebalo malo sportsku biografiju napisati.
Ja, osim načelnika, znam za rezultate Željke Petrovića. Za Burića sam čula, ali samo po nekim sumnjivim i sa zakonom graničnim radnjama koje nemaju veze sa sportom, za četvrtog nikad nisam ni čula.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

А који је то још спор начелник изгубио Врста?
Ал' ајд хвала богу да је и Калабић добио један дуел са начелником па бар и привремено. Стварно је постало смијешно да га стално шије :smt005 :smt005 :smt005
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Zlaja treba da bude u anketi,ali ne znam cime je to zasluzio Marinkovic,osim sto je igrao u Zvezdi!? Gdje su zene u anketi!? Sta je sa Mirom Preradovic i Tijanom Lukic,koje su donosile mnostvo medalja sa najvecih takmicenja?! Atletika i borilacki sportovi su dominantni u nasoj opstini,a od ovih najpopularnijih kolektivnih sportova sa loptom niko nista znacajnije nije postigao...
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Anketa je ustvari suvišna potpuno, nategnuta da tako kažem.
Svi znaju ko je najveći sportista u Prnjavoru svih vremena do sada.
Uspjeh koji je ostvario Siniša Gatarić niko do sada nije ponovio, a teško i da hoće.
I ja stvarno ne znam ko bi se od sportista mogao staviti da mu bude ravnopravan "protivnik" u anketi, tako da je ovo samo ajde nek se nešto dešava.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

julija wrote:
spile_86 wrote:Zao mi je, više sreće drugi put... :smt005
Odluka suda nema bas puno veze sa srecom, vise je determinise pitanje, "sta to bese nezavisno sudstvo :smt002 "
Spile, posto posedujes privatnu dokumentaciju stranackih kolega pretpostavljam da imas i neko opravdanje za sramni izostanak SNSD-ovih funkcionera na svecanosti odrzanoj povodom Dana Republike Srpske u Prnjavoru.
Što se tiče prvog dijela posta ne bih da komentarišem, da se ne bih uvukli u beskrajnju raspravu oko sudstva. Što se tiče drugog dijela posta ja stvarno ne bih znao gdje su pojedini funkcioneri bili taj dan pošto sam slavio krsnu slavu,a tako isto i Drago Kalabić. Pretpostavljam da je jedan dio funkcionera išao na prijem u Banja Luku,a i znam da je jedan dio bio kod Kalabića na slavi. Kada si već ti postavila ovako fino pitanje da li ja mogu dobiti odgovor od tebe?Gdje je bio ostatak funkcionera SDS na proslavi Dana Republike Srpske u Prnjavoru? Pošto je se moglo primjetiti da ih nije bilo dosta na Vučijaku,a i na samoj proslavi u hotelu?Isto tako kao što sam primjetio izostanak jednog dijela funkcionera SDS tako isto sam primjetio da su izostali i pojedini koalicioni partneri,da li oni imaju opravdanje za svoj izostanak?
А који је то још спор начелник изгубио Врста?
Vjerovatno misli na onaj spor sa kućom...

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Prnjavorski SDS je Gatarić i DUšica ostali su nevažni!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

spile_86 wrote:Što se tiče prvog dijela posta ne bih da komentarišem, da se ne bih uvukli u beskrajnju raspravu oko sudstva. Što se tiče drugog dijela posta ja stvarno ne bih znao gdje su pojedini funkcioneri bili taj dan pošto sam slavio krsnu slavu,a tako isto i Drago Kalabić. Pretpostavljam da je jedan dio funkcionera išao na prijem u Banja Luku,a i znam da je jedan dio bio kod Kalabića na slavi. Kada si već ti postavila ovako fino pitanje da li ja mogu dobiti odgovor od tebe?Gdje je bio ostatak funkcionera SDS na proslavi Dana Republike Srpske u Prnjavoru? Pošto je se moglo primjetiti da ih nije bilo dosta na Vučijaku,a i na samoj proslavi u hotelu?Isto tako kao što sam primjetio izostanak jednog dijela funkcionera SDS tako isto sam primjetio da su izostali i pojedini koalicioni partneri,da li oni imaju opravdanje za svoj izostanak?
A ako ti se obratim pesmom :wink: "podseti me šta to beše..nezavisno sudstvo" , da li bi se ti upustio u raspravu koliko je bitno da sud radi svoj posao i donosi nepristrasne presude??
Neka si slavio, dragi Spile još dugo da slavite i ti i tvoja familja! Komentar koji sam ostavila uz tvoj post vezan je za obeležavanje Dana Republike, koji je od velikog začaja za Srpsku i koji su morali da ispoštuju baš svi. Opravdanja nema, jer protokolarno sve stranke koje imaju predstavnike u Skupštini, morale su da uzmu učešće u svečanosti. Ako se na drugoj temi kritikuje državni vrh Srbije, što svojim prisustvom nije ispoštovao Srpsku, logično je što sam postavila pitanje izostanka tvojih kolega. Pri tom uopšte nije važno koji su ponaosob bili odsutni, radi se o /ne/poštovanju najvišeg interesa svog naroda, koji se negde u sitnim razmiricama zagubio x

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Mogao bi se upustiti u raspravu,ali ta rasprava ne bih vodila nigdje zato ću da ju preskočim za neki drugi put kada budem imao više vremena,ali naravno na posebnoj temi,pošto ne bih volio da spamujem ovu. Zahvaljujem se na ljepim čestitkama i takođe želim tebi isto.
Naravno da nema opravdanja za izostanak ovakog bitnog dana za Republiku Srpsku,ali ja smatram da su oni ipak bili prisutni na obilježavanju Dana Republike Srpske samo ne u Prnjavoru nego u Banja Luci, pošto znam da su pojedini išli gore, sem Kalabića koji je slavio krsnu slavu i smatram da je to legitimno opravdanje za izostanak. Sve u svemu ponavljam mislim da nije bilo ne poštovanja, jer funkcioneri SNSD-a Prnjavor su bili prisutni na obilježavanju Dana Republike Srspke samo ne u Prnjavoru već u Banja Luci...

Locked