Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Gradonačelnik Banjaluke NIJE izašao u ponoć da poželi srećnu novu godinu gradjanima, vjerovatno ga uplašio veliki minus pa mu se nije dalo.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

corkan wrote:Nemoj Vjeütice da si na kraj srca,Vaš Našelnik je naj menadzer I opština nije u dugu a I banja će da konačno proradi.
A sta,to nije i tvoj nacelnik?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Uspešnu godinu i srećan predstojeći praznik,
dane zdravlja, radosti i ljubavi..
dragim forumašima, RS i najboljem načelniku Srpske dr Siniši Gatariću :smt006

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

ДУКАТ ЗА ПРВУ БЕБУ РОЂЕНУ У 2015. ГОДИНИ
Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић даровао је данас златним дукатом прву бебу рођену у 2015. години у прњаворском породилишту. Дјечак, који ће се звати Игњатија, јер је рођен 02. јануара на Светог Игњатију, треће је дијете у породици Зорице Пивашевић из Присоја. Беба је тешка 3.750 грама и дуга 57 центиментара. Мајка Зорица рекла је да је веома срећна и захвалила се у име бебе и у своје име начелнику на поклону. Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић рекао је да је даривање прве бебе најљепша радна дужност на почетку године. „ Традиционално сваке године дарујемо дукатом прву бебу рођену у новој години, а мали Игњатија ће добити и новчану накнаду по Одлуци о висини расподјеле средстава за треће и свако сљедеће новорођено дијете, јер је треће дијете у породици. „, нагласио је начелник Гатарић. Он је истакао, да ће Општина и у наредном периоду настојати стимулисати повећање наталитета, како кроз једнократне новчане накнаде по основу поменуте одлуке, тако и кроз планирање средстава за вантјелесну оплодњу. Гинеколог у прњаворском Дому здравља др Љубиша Цвијановић је рекао да су у 2014. години рођене 174 бебе, те да се у прњаворском породилишту у просјеку годишње роди између 170 и 210 беба.
Image
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

Sve cestitke porodici i jako lijep gest nacelnika, dr Gatarica! :smt023

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Svaka cast nacelniku i Savicima,koji svake godine daruju prvorodjenu bebu! Treba vise sredstava izdvajati za viseclane porodice,pa ih darivati par puta godisnje. Da nas bude vise :) Srecna Nova i predstojeci praznici forumasima!
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

24.januara u hotelu Nacional, sa početkom od 19h, humanitarna Svetosavska zabava u organizaciji KSS, naravno pod pokroviteljstvom našeg načelnika, dr Siniše Gatarića!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »



Чак и овај режимски медиј РТРС ово објавио

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=132804
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Drugari da svi budemo bolji ljudi nego do sada! Mir božiji, Hristos se rodi!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ваистину се роди!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »



Управу је Синиша што је рекао за опозицију!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Mršavo upriličenje
Dana i Krsne Slave
Republike Srpske
u Prnjvoru


Gledajući ovj prilog lokalne televizije iz Prnjvora,povodom obilježavanja Dana i Krsne slave Republike Srpske čovjek ne može ostati ravnodušan iz više razloga.
Kao prvo na Dan i Krsnu Slavu nisu došli mnogi Prnjvorčani koji su trebali doći.Nisu došli lokalni opozicioni parlmentarci,nije se niko pojavio od viskopozicioniranih Prnjavorskh Banalučana koji obnašaju visoke funkcije iste te Republike Srpske.Valjada je uprilčenije Dan i Krsnu Slavu Republike Srpske dočekati u nekom Banjalučkom Holu i ispred nekih Stepenica, nego u svom Prnjvoru i među ''svojim''građanima da ne kažem biračima.
Imaju li pravo narodni izbaranici i predstavnici iz naše lokalne zajednice,a koji su na poviskomim državnim funkcijama na višak lične sujete i apsolutno apstiniranje takozvano lokal- patriotizma ,koji je, evo i ovim upriličenjem više nego evidentana.
Drugi aspekt ovog upriličenja je polaganje vijenaca u Spomen Crkvi na Vučijaku poginulim stvaraocima Republike Srpske je više nego tužan,jer je sveden na goli protokol i prisustvo nekolcine lokalnih činovnika i par odbornika lokalnog paralamenta.
Načalnik je u svojoj izjavi povodom ovog otužnog upriličenja pokušao lopticu prbaciti na lokalnu opziciju, što je samo dodtno pobudilo razmišljanje običnih ljudi ,šta nas čeka u nekom narednom vremenu kao lokalnu zajednicu, kod Snahe na rebuličkom, a Svekrve na lokalnom nivou vlasti.
Dan i Krsna slava Republike Srpske bi trebao biti dan kad se i pozicija i opzicija ,i izvršna i zakonodavna i svaka druga vlast trebaju ponašati kao djeca jedne te iste majke,bar na njen ,majčin rođendan.
lijepo je imati majku,živu mjku i slaviti njen rođendan,u njenoj kući, kad se sva njena djeca okupe,i djeca njene djece, i još kad su svi nasmijani i veseli.
Naša majka Republika Srpaka,ne smije nikad umrijeti,ona mora nadživjeti svoju sadašnju djecu,ali i njena djeca moraju znati da je želja jedno, a da je stvarnost sasvim nešto drugo,i da ta besmrtnost majke zavisi od njene djece,od njiove vjeru u rođenu majku.
Malo patetike nije na odmet,s obzirom da u vlastitoj kući imamo i neke koji sa gnušanjem doživljavaju ovaj Dana i Krsnu slavau Republike Srpske, i ako u ovoj kući sasvim normalno žive i u njoj se mogu slobodno osjećati.Oni hoće da budu pastorčad i uspješni širitelji vječite mržnje prema Republici Srpskoj.
Zato svako upriličenje povodom Dana i Krsne slave Republike Srpske.pa makra ono bilo i na prnjvorski način,ne smije biti Mršavo Improvizovano,Kuso,Nedostojanstveno, a najmanje samo Službeno i Protokolarno, kao ovaj put u Prnjvoru.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:) Jadna nam je Republika,evo ja se slazem sa tobom da je trebalo malo ljepse i malo bogatije da se to obiljezi u Prnjavoru,ali da je bilo tako rekli bi da se razbacuje a neko je tamo gladan,mada ja imam jednu jos goru primjedbu,za vrh vlasti ove nase drzave koja nije drzava,ove nase republike koja nije republika vec entitet itd. Krenem ja na praznik, kontam da kupim kiflu,umrije gladan :) ,i vidi cuda u prnjavoru nista ne radi,utjeralo strah iz vrha i hrabrijima,hajde kontam mogu ja da izdrzim imam zalihe.I sad se vi pitate gdje je poenta ove price,pa evo je ,u laktasima i okolini radi sve,ama bas sve,kao da si u Hrvatskoj a ne u RS,i ja ne budem lijen stanem u trgovinu da kupim nesto (za sverca :D )i pitam je sta je to,kako je to kod njih radni dan a u nas praznik,a ona se smjeska i kaze:"Mi smo mi a oni su oni",jebo me svako ako sam skontao,jedino sto znam je da su mi pasos trazili tek na cupriji,a imao sam osjecaj da sam davno jos na onoj nasoj banani napustio RS. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Jeste Vrsta, upravu je ali ponovo ti griješiiš. Nije on to rekao iz pozicije gradjanina kao Siniša Gatarić, već iz pozicije načelnika opštine kao, načelnik opštine dr sci.vet.med.Siniša Gatarić!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Извињавам се мојој драгој Ирис. Погријешио сам. Да се исправим.

Управу је Начелник општине Прњавор предсједник Карате Савеза БиХ предсједник Ветеринарске коморе БиХ шампион Европе у каратеу др сци. вет. мед Синиша Гатарић што је рекао за опозицију! Овако је јако једноставније.

Углавном да се вратимо озбиљнијим темама. Наш Начелник општине Прњавор предсједник Карате Савеза БиХ предсједник Ветеринарске коморе БиХ шампион Европе у каратеу др сци. вет. мед Синиша Гатарић је рекао да планира окупити 12 Прњаворчана који су на позицијама у РС и БиХ и да сви раде за свој град. Добра идеја, морам признати. Али је не могу да се сјетим да баш имамо 12 високо позиционираних наших суграђана, па ако није проблем да неко наброји те људе.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Čovjek nije davao izjavu kao Siniša Gatarić da bi ti napisao "upravu je Siniša" već kao načelnik opštine.
A ti ne bi bio ti kad ne bi brljao, u ovom nabrajanju nešto si dodao nešto izostavio ali ne bih da ti dajem informacije, kao ni o kojih 12 se radi, kasće ti se samo kojih su to 12.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Сигурно у тих 12 је Начелник општине Прњавор предсједник Карате Савеза БиХ предсједник Ветеринарске коморе БиХ шампион Европе у каратеу др сци. вет. мед Синиша Гатарић, мислио и на Драгу Калабића. Мало се пријети са рушењем куће, мало са тужбом за клевету па мало да сарађују заједно.

Ајд немој бити таква, одај нам имена тих 12. Сигурно је ту и наша Жељкица, ипак је онај своје најбоље године живота провела у Прњавору или садашњи министар просвјете из Чивчија.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Uh uh Vrsta, ti kao zdravstveni radnik trebao bi da znaš da su za ženu najbolje četrdesete godine, a koliko znam naša premijerka je taman u tim godinama.
Molim te,, bez vrijedjanja gospodje premijerke!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Чуј 40-те, ко те то слагао :smt004

Ако нам она не помогне, џаба тај теферић код начелника :wink:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Zar je premijerka starija od 50? Stvarno nisam znala.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Мислио сам то да су 40-те, најбоље године за жене.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Све честитке начелнику општине др Синиши Гатарићу који је својски засукао рукаве у намјери да од наше ,,КАСАБЕ'' како је назваште направи прави мали европски градић. Надам се да је сада свима јасно зашто је и изабран за најменаџера и најначелника у 2014.години. Жив нам био начелниче и сваке године својим дјелима заслуживо нова признања.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Sve se može kad se Gero i SDS slože.Daleko smo mi od evropskog grada, mi smo privatni posjed par tajkuna.Kad oslobodite trotoare i sa njih maknete privatne parkonge, da i mi obični građani možemo da prolazimo zato predviđenim stazama ili trotoarima. Onda se javite.Bilo bi dobro pojasniti zašto ta parivatna garaža usred grada nije radila 10 godina, i je li izgrađaena u skladu sa propisanim standardima i normama, koji za ovakv objekte predviđeni.Ispred SITIJA građani kao zećevi noću preskaču duga svjetla ispred auta koja su parakirana bukvalno na trotoaru.Samo davadeset koraka niže policajac ''peca'' nesmotrene pješake i kažanjava jer nisu prešli na pješačkom prelazu.Kako ć se kretati pješačkim stazama i prelazima kad na njima stoje skupocijeni automobili parkirani ispred SITIJA.Da nije žalaosno bilo bi smiješno.Ova garaža koja je izgrađaena mimo projekta i građevinske dozvole,sa ''viškom'' spratnosti i bez odgovarajući protupožarnih zakonom propisanih sadaržaja, godinama nije mogla dobiti upotrebnu dozvolu, i eto zahavaljujući načelniku Gataraiću ona je puštene u promet.Logičan slijed događaja bi bio, da se bar sada oslobode trotoari oko SITIJA, da se građani kao u svim evropskim gradovima mogu kretati trotoarima.
Građane ne zanimaju prihodi od privatne garaže i njena isplativost investitoru, već njihove pješačke staze koje su uzurpirane usred grada, oko ova dva privatna hotela Nacionala i Sitija u samom centru grada.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Locked