Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

cer wrote:Postovani kami i zmijo vi kao dobri poznavaoci svih desavanja u prnjavoru trebali biste malo vise i detaljnije objasniti kada i kako se izgradio dom na ceru ko je dao ili prodao zemljiste? Ko je donirao materijal? Ko je bio izvodjac radova? Vi ste malo stariji od mene pa sigurno imate vise informacija.
Naša rasprava o Ceru ,Domu,Podrumu ,Omladini,Ključu,Načelniku,Vlasti,SDSu nema za cilj nikavu negativnu konotaciju.dapače.
To što smo malo stariji, ne znači da znamo ko je i na koji način izgrađivao neke zgrade,odmah da se razajasnimo, ja nisam učestvovala ni u kavoj izgradnji,ali od malo stariji i od nas, i te kako znaju ko je i na koji način izgradio zgradu na Ceru.
Ja sa samo imala priliku slušati te malo starije i pogledati u neku arihivu koliko su i koji ljudi ostavili svojih radnih sati na izgradni te zgrade, koja je na teritoriji Mjesne zajednice,koja je obezbjedila likaciske uslove i radnu snagu,a Promet matrijal.
Kakva je status danas te zgrade, i u čijem je ona vlasništvu,na to bi trebalo prvo dati kavalitetan odgovor.Ja posjedujem određene informacije ali željela bi ih testirati.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

cer
Posts: 2
Joined: 05.11.2014. 07:19

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cer »

Svjestan sam ja cinjenice da sva djeca nisu ista i da na njihovo ponasanje u velikoj mjeri utice kucni odgoj.
Ja sam siguran da taj kljuc nije sporaan ali isto tako ne razumijem ponasanje onog Racinog i onog malog Kuzmanovica iz sume prema visovima koji svakodnevno provode vrijeme pokraj te djecurlije na spomeniku a da ih ni na koji nacin ne podsticu da iza sebe ostave uredan prostor koji su koristili.
i onda ti kami kazes da treba nekoga zaduziti za kljuc. Koga? Ja sam ozenjen i meni nije potrebno da trazim kljuc odma bi bilo sumnjivo :-).

Tu djecu svakako treba angazovati oko uredjenja doma i to cu u svakodnevnom susretanju sa Pedjom i Damirom da im sugerisem kako bi i taj djecca shvatila sustinu primjernog ponasanja i kako bi se stvorila svijest u njihovim glavama o tome da trebaju pocistiti smece za sobom.

ti u jednom dijhelu posta napisa da sam ja "druga strana". Ja sam samo neko ko je tu potpuno neutralan i msm realnog gledanja na pomenuti problem

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nisam mislio bukvalno druga strana,vec opcenito na druge,znas kako je kad neko nesto pomene onda ljudi misle da je u pitanju neki licni interes,ni ja ne idem na Cer :D tako cesto kao nekad :D ali rado prodjem tuda,Moja djeca svrate ponekad kad su tu,ali ne radi se samo o nasem interesu ili o interesu nase djece,vec opcenito,danas ako imate u komsiluku losu djecu onda je to ponekad gore nego da imate losu sopstvenu djecu,jer svoje mozete izvuci za usi,a tudje nemozete. :D
Sada je jako tesko djeci koja nemaju neke velike pare u dzepu,izaci negdje svaki dan,zato je ovo sto oni rade idealno resenje,kupe sebi nesto za pice i mezu i druze se,jednostavnije je i roditeljima,meni pase kad sam tu ,cujem ih kako galame (bilo da su na ceru ili na jezeru) i znam da je sve u redu,danas i to vrijedi puno,osim toga znam sa kime su i ne moram da strahujem ,mogu samo da se napasu sase u mojoj bari,a to nije neka trava. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by nenad 10 »

Citam ove prethodne postove ,ne ticu me se ali moram da zapazim da Zmija ne moze nista da napise a da ne spomene SDS.Zar je moguce u danasnje vrijeme da samo SDS ne valja.Zasto te stvari ne popraviste kada je u nasoj opstini bila "dobra vlast" i Tomas kao nacelnik?Da ste bilo sta uradili za te cetiri godine narod bi ponovo glasao za SNSD ali niste.Tada je sve valjalo a sada ne valja nista.Meni se ne svidjate ni jedni ni drugi ali i ovu sadasnju vlast cu isto ocijeniti pred opstinske izbore i onda odluciti za koga glasati.Jer ja glasam za nekoga ako iza njega ostane rezultata a ne kao vecina kako stranka naredi.Ovi sada trenutno imaju plus za asvaltiranje par gradskih ulica,veliki plus za uredjenje korita Vijake i asvaltiranje mosta ali minus za zaposljavanje u opstinska preduzeca i u opstinu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Ja i dalje trazim odgovor.. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Boromir
Posts: 54
Joined: 05.01.2011. 21:49

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Boromir »

Image

:D
Ludim smatraju onoga čije se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Sigurd Hoel

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Svi su tu,samo njega nema.. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Franz »

Upravo to.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

K3 wrote:Начелник општине Прњавор, Синиша Гатарић отпутовао је на Космет, гдје ће данас бити кум славе Пећке Патријаршије (Арсенија Сремца).
Image
Image
Прочитај још на: http://tvk3.info/nacelnik-gataric-u-pos ... rijarsiji/

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Image
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Nacelnice mi i dalje ne mozemo da dodjemo do kljuca. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ето ти кључа, нађе га.
Сад само да се ватиш па да се коначно просвијетлиш...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Neka sacekat cu,skinut ce ga neko od ovih vasi pred iduce lokalne izbore. :D Za ovaj kljuc ce ako treba vlada da padne,a o lokalnoj vlasti da i ne pricamo,imat cemo najraniju i najduzu predizbornu kampanju,ova djeca ce cudo da naprave kad ih nalozim i malo podpomognem,nece nasi lokalni politicari smjeti ni da se nakaslju a da ne budu uslikani ili snimljeni,pored interneta ja cu finansirati i plakatiranje,bas ce da bude veselo. :D Neznam jos koga cemo forsirati,ali znam koga cemo sabotirati. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Veliku ti sebi moć, Kami, pripisuješ!!!
Da nisi i ti malo "upao" u sumanutu ideju veličine?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:) Ko ovdje prica o mojoj moci,ja samo kazem da cu potpomoci njima svojim iskustvom.Moc je u mladim ljudima,a tim mladim ljudima neki pokusavaju da uskrate njihova prava.Mene ne nervira toliko to sto je tamo neko uskratio njima pravo da koriste prostorije namjenjene njima,vise me nervira ovo ignorisanje od strane nadleznih.
Kazes da ja nemam moc, :) mozda si u pravu,ali imam jezik,pogan jezik,a i dar za,kako ti ono jednom rece,manipulaciju. :) Djeca i dalje sjede i cekaju taj kljuc,ako je inat od vlasti,ima da bude inat i od nas (citaj njih): :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Одг: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Боље ти је да се ухватиш кључа, мање ће те здрмати... [emoji6]

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

I ovako sam ruzan,jos samo treba i frizuru da pokvarim. :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami, manipulacijom se služe ljudi koji nemaju baš visoku inteligenciju. Oni inteligentni koriste samo svoju inteligenciju i ne služe se manipulacijama.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Jao Iris , postavke su ti na nivou osmog razreda -- samo inteligentni ljudi i mogu manipulisati. Ja uvijek za pamet vežem i jednu dozu bezobrazluka jer džaba ti pamet ako je ne znaš nametnuti . Pogledaj našeg novog starog predsjednika ---kakav je to spoj pameti i bezobrazluka savršen :D Ideja veličine dolazi tek usput :wink:
imam moćno pero - jezik srpski

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Grlice, trudim se da sve što napišem bude utemeljeno u nauci, dakle taj stav o manipulaciji imaju vrhunski psihijatri i psiholozi, ja samo od njih prepisala-čula, nisam to ja ni smislila ni zaključila jer nisam ni jedno ni drugo od nvedenih.
A zaključak da su ljudi koji koriste manipulaciju jako inteligentni dolazi odatle što manipulatori povremeno uspijavaju da prevare i jako inteligentne ljude, tj.ljude mnogo inteligentnije od sebe. Zašto? Zato što inteligentni ljudi nastupaju časno i pošteno ne očekujući manipulaciju, tj.prevaru i tako povremeno budu i prevareni. Manipulaciju koriste samo prosječno inteligentni ljudi.
I ovo je stvarno zadnji put da objašnjavam jer zaista nemam vremena za to, a dalje neću više svoje znanje tek tako besplatno da dijelim na Forumu.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. Putin nije manipulator. Zašto? Zato jer je dovoljno pametan i to mu nije potrebno za uspjeh.
A moram i da ti kažem, Grlce, da sam i vrlo razočarana da jedna profesorica podržava manipulaciju a ne znanje. Jer koliko sam shvatila Vi ste profesor!?
E tu i jeste greška jer se takav pogrešan stav da je bitno snalaženje a ne znanje prenosi na naše djake vrlo rano i oni taj stav usvajaju i samo vježbaju i koriste prevare i manipulaciju a ne rad, učenje i znanje.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. Grlice, možda nesporazum nastaje zato što ti prosječnu inteligenciju smatraš za vrlo visoku, jer nisi imala priliku da upoznaš ljude koji su iznad prosječno inteligentni.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Joj bože šta mi napriča :?
Manipulatori umiju da prevare i bolje od sebe --tu se slažem , na tom principu i stoji svijet, pamet nema veze sa moralom i karakterom . Moral i karakter su ključni ako mene pitaš :P samo manipulator kaže : ma ukrašću pa ću poslije moliti za oprost a taj tvoj visoko intelgentni po tvom , veli : krepaću neću ukrasti. Koji će ostati gladan od njih dvojice? U politici je najmanje gladnih , zar ne , znači svi su manipulatori , to im je posao ko tebi ovo honorarno kuckanje sa grlicom :wink:
Puno toga je tek pitanje morala i odgoja i nema mnogo veze sa pameti . Svakako da pamet krasi moralne ,odgovorne , vaspitane all krasi i manipulatore ,posebno ako si osobno prevaren onda ne možeš biti da se ne zadiviš tom nazovi "manipulisanju".
Što se tiče đaka ne truni tamo gdje nisi bila. Kad te izmanipulišu i prevare oni iz osmog shvatiš da upravo zbog tog naročito cijeniš te manipulatore, tako mladi a već znaju da se snalaze tj. da se bore za sebe --- a to je uvijek pozitivno.Nećeš podržati prevaru svakako al najbitnije se snaći u konačnici , zar ne ...
Rad učenje i znanje za koje se ti hvataš najmanje je cijenjeno i nagrađeno u našem društvu. Završiš faks nemaš kud a onaj što je arlaukao po školi i jedva se provlačio iz razreda u razred postaje najmanje obrtnik... najblaže rečeno. I to mladi upijaju a i profesori vrlo dobro osjećaju kakav je poredak stvari u svijetu :D :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nisam siguran dali treba da kazem ,hvala Iris. :D

Image
Ali kljuc je urucen. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked