Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Danas sam u vise navrata obisao kriticne tacke na kojima je izlijevanje Lisnje i Vijake pravilo najvece probleme. Mogu slobodno reci, da nije uradjeno ciscenje korita Vijake i Lisnje, danas bi imali haos. Ni sada nije situacija za podcjenjivanje. Ali je pod kontrolom.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Nadaleko nema nacelnika kakav je Gataric! Pravilno je procijenio koliko je neophodno ciscenje korita rijeka i po ubrzanom postupku sve dotjero pod konac. Mi smo lijepak za nevolje i prirodne i drustvene...dobro se nacelnik bori, orden je zasluzio!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Zar wrote:Nadaleko nema nacelnika kakav je Gataric! Pravilno je procijenio koliko je neophodno ciscenje korita rijeka i po ubrzanom postupku sve dotjero pod konac. Mi smo lijepak za nevolje i prirodne i drustvene...dobro se nacelnik bori, orden je zasluzio!
:smt023
Очишћена корита на дјелу... Прњавор, 6. август 2014-е
ImageImageImage
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 2466_o.jpg

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Apsolutno se slazem sa gore napisanim, i moram da priznam po ko zna koji put da se ponosim nasim nacelnikom Gataricem. Da korita nisu ociscena ne bih da mislim sta bi sve bilo. Svaka cast na procjeni i radu razboritog i pametnog nacelnika. :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Лишња у Ратковцу. Да није канал проширен, сигурно би сада доле било поплава. Ово је фотографисано прије неких 20 мин.


Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

:smt023 za necelnika Gatarica
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Rekao sam da necu vise pisati,ali ne mogu da odolim vasim glupostima,kao prvo ciscenje korita je gola nula,svu drlu su ostavili oko samog korita i na reonu kud treba da ide trasa auto puta ako ne vjerujete mogu vam uslikati.Druga stvar,novo naselje je donekle spaseno,ako se tako moze reci,bar privrekeno,jer ciscenjem korita je ubrzan tok rijeke i vidjeli smo da je ovaj put proslo kod njih bez poplave.Ali,stanovnistvo ul.Zivoina Preradovica je bilo poplavljeno puno vise i puno brze,sa puno manje kise nego u predhodnom periodu.Mislim da ce za ovo jos da se cuje,jer ublazavati neciju nevolju na racun drugih je ne samo neljudski vec i zakonom zabranjeno.Zato je bolje da ne hvalite ovu vlast,jer Kondo je izasao u novo naselje da vidi sta se radi,ali niko osim njega,a u ul.Z.P, nije dosao ni on.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Opet bih da zamolim ove inozemne da ne lupaju kao Makso po diviziji i da ne pustaju jezik bez ukljucenog mozga ( ako imaju sta ukljuciti ). Cinjenica je i to vidljiva da su ociscena korita spasila odredjene djelove grada od poplava. A to sto neki zele da se opet poplave ponove, e to ja zelim njima, pa da vidimo kako ce se onda ponasati sa metar vode u sobi. :roll: dajte vise prestanite sa tim vasim opstrukcijama. Da, dr Gataric je odlicno reagovao sa naredbom za ciscenje korita! :smt001
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Камиказа, твоја одлука да више не пишеш је била право освјежење. Немој сад кварити. Искулирај бар још мјесец, два. Да се спаси што се спасити да. Ти си као гивикт на леђима онима који желе и имају воље урадити било шта у интересу заједнице. Прихвати се видеоигрица бар мјесец дана. Кантер рецимо.Ту си остао неизживљен.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

ovakve projekte svakako vode RS treba da rade, a kako ih zanima nakon 2 ogromne poplave vidi se. Naravno da taj visak vode negdje mora stici, ali jbg, ovi iskopi su olaksali stvar, Ziv. PReradovica je potopljena jer je onaj dole dio bas depresija cini mi se.. trebali bi naravno neko mini akum.jezero ili bazen iskopati da primi visak vode..ali jebem ga nije valjda i to krivica Opstine?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Прошле године смо ово писали.
vrsta8472 wrote:
bičbožiji52 wrote: E sad da li je vrijeme da se za Krsnu Slavu opštine počne i litija praktikovati nisam zaista pametna,jer bi oko restorana gdje se uglavnom slavljenici okupljaju morali raščistiti i stvoriti uslove jer slavaljenici u glavno ne idu u crkvu,a i samo određivanje krstonoše bilo bi problematično ,ako ne bi po funkciji ta čast pripala načelniku opštine,jer je zaista naočiti krupan i čestit momak iz ugledne porodice , pa bi mu krst na čelu litije sasvim dobro pristajao.
По логици ствари, човјек који обавља функцију Начелника, требао би да носи тај крст и на литији али и за веће празнике типа Божића или Васкрса. Када се прави опход око храма, или литија прије Литургије.

Имамо Србац, Бања Луку, Требиње или чак Београд као примјер како неки градови славе Крсну славу. Ми не треба да измишљамо топлу воду, већ само да од њих - прекопирамо оно што је код њих и више него добро.
А ове :D

Image
Преображењска литија

Српска Православна Црквена Општина Прњавор и Општина Прњавор организују Преображењску литију 18. августа 2014. године.

Празнично вечерње Богослужење у 17.00 часова у храму Св. велму. Георгија.

Формирање литије испред храма у 18.00 часова.

Кретање литије ул. београдском поред спомен обиљежја низ улицу светосавску, поред хотела Сити, улицом Новака Пивашевића, улицом Владике Платона до централне бине испод ОШ. Бранко Ћопић.

У 19.00 часова обред читања славе, у наставку програма уз учешће СЦПД Св. Георгије Прњавор, СПКД „Просвјете“ Прњавор, Музичка школа „Милоје Милојевић“ – Крагујевац.


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

:smt023

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

KAMIKAZA wrote:Rekao sam da necu vise pisati,ali ne mogu da odolim vasim glupostima
Jaoj stari vraze, ma ne pises ti nama sto ne odolevas glupostima, nego ti nedostaje Julija :smt002 a ja dzentlmenski prepustam dijalog:smt006
A nacelnika ne dirajte, mora covjek negdje da ljetuje.... :D Eto Kamikazo za tebe kviza-gdje ljetuje nacelnik? A vjerujem da ce Vrsta sve potkrijepiti kopijama vaucera :lol:

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vucijak »

Nemoj dase zezas Kami vrati se opet na forum! Nemoj dozvolit da te neki pojedinici
oteraju odavde ti si jedini od kojeg se moze cut nesto pametno ! :D
Prica se da je nas nacelnik Gataric na moru u C. Gori na racun opstine :smt006
Image

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Vucijak wrote: Prica se da je nas nacelnik Gataric na moru u C. Gori na racun opstine :smt006
Vidis kako lupas i siris laz. Prvo provjeri pa onda palacaj :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D U neko davno vrijeme htjeo sam da prestanem sa pisanjem, kod mog 3000-tog posta,ali zli gospodari me natjerase da pisem i pisem,da kritikujem,trazim pravdu za sebe i druge,i eto ,sto se kaze,mislim da sam dosadio i bogu i narodu,bogu i vlasti pogotovo,a narod ko narod,trpi i cita. :D
Rado bi barem do izbora da ostanem sa strane,mada kako je pocelo nece ici,jer zlih gospodara nije nestalo,njih se cak i nakotilo,a nas koji kritikujemo sve manje,izgleda da su pronasli neki hibricid i za nas. :)
Vlast nije kriva ni jedna za ove poplave,to niko ni ne tvrdi,ali zar je ovo sada posteno,ljudi koji su zivjeli sa ovom rijekom desetine godina,su danas zrtvovani zarad politicke pripadnosti,nemojte mi samo reci da nije tako.u novom naselju su sve sami SDSovci,znam dosta njih,dobili su sve od SDSa i njihove vlasti,pocev od para za placeve,gradjevinski dozvola,materijala.......nisam ljubomoran,ljudi su dosli bez icega i bio je red pomoci.Pitanje je samo jel to dobar nacin,jel u redu da se nekome da sve a domacem stanovnistvu uzme i ono malo sto su stekli svojim radom.Zar je u redu da se sutra sele stanovnici ulice Z.Preradovice,jer je neko gore dozvolio za par glasova da se u gornjem toku krse sva pravila.Po meni to nije u redu,ja sam tu rijeku gazio od malih nogu,znam joj cudi, znam kad je kako plavila,jer ko nije znao,taj je u gradu morao da spava :D Ovo sto se desilo prije par dana se nikad nije desavalo, kisa samo sto je pocela nije ni korito napunila,a Adem je imao vodu do praga,od Seke se za 20 minuta nije smjelo naici ni traktorom,voda je bukvalno nosila sve pred sobo.Naravno ja sam se vratio,nisam natjerivao na takvu maticu,otisao sam prema novom naselju u nadi da je tamo nizi vodostaj,niziiii vodostajjjjj,i zamislite gore ni korito nije bilo puno,ako mi ne vjerujete pitajte Kondu,on je upravo stajao na krivini sa nekim ljudima i gledao vodu.To do sada nikad nije bilo,i nije toliki problem ovo sada ,to je bila kisica u poredjenju sa majskim poplavama,sta ce se desiti kad dodju onakve kise sa ljudima u ulici Zivoina Preradovica,i sto je jos gore,njima i drzavna vlast sprema omcu oko vrata sa nasipom za auto put,koji ce suziti i onako mali prostor za vodu koje svi zele da se rijese,ali na zalost na njihov racun,jer oni nemaju prilike ni da postave pitanje a kamo li da dobiju odgovor. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Neka si se ti vratio na forum. Ovo iskreno mislim. Mada je i odluka da apstiniras od pisanja, bar dok izbori ne prodju, sasvim na mjestu. Jer, sta god pisao, htio ili ne, uvijek ces biti svrstavan kao zagovornik neke politicke opcije. Sve zavisi kako kome odgovara ono sto napises.

Ali, na kraju krajeva, sta te briga. Neka misli svako sta hoce. :smt038

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Valda ce da protutnje i ovi izbori,sa nama ili bez nas,ja licno necu glasati,ne vidim ni u jednoj opciji boljitak,ne samo za mene nego ni za narod,to je sa moje tacke gledista,i posto to vidim tako,onda neka pobjedi onaj ko ima vise ljudi iza sabe,u stvari vise onih koji vide u njima bolje sutra,mi neutralni bi samo unijeli nered svojim glasanjem na slijepo.Preporucio bi svakome ko ne vidi jasno opciju koja je po njegovoj mjeri,da ne izlazi na izbore,tako ce sebi usparati naknadno nerviranje,gledajuci one za koje je glasao,kako nista ne rade ili sto je jos gore ako nesto rade onda to rade pogresno. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

I ja se razmišljam da ne glasam , ja koja sam uvijek bila za glasanje i da se izlazi na izbore mislim da je sada bolje sjediti kod kuće kad već nemaš za koga glasati --jedino ako bi ko htio dati pare za glas pa i nekako , ovako dabogda :wink: :)
Kami sad si povratnik na forum :P
imam moćno pero - jezik srpski

Keyser Söze
Posts: 163
Joined: 14.07.2014. 11:41

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Keyser Söze »

Nadam se da ce Grlica i Kamikaza preispitati svoj stav o neglasanju. Ako u obzir uzmemo zadnje, lokalne izbore 2012:e, rezultati pokazuju da su dvije najvece partije (SDS i SNSD) u Prnjavoru dobile povjerenje oko 14 odnosno 11% gradjana sa pravom glasa. Ponavljam, samo 14 i 11%, jer vise od 50% gradjana sa pravom glasa nije izaslo na izbore! Time ne samo da pobjednici izbora gube na snazi vec se i citav demokratski sistem dovodi u opasnost. Ako najvece partije imaju tako malu podrsku, ne bi trebalo cuditi sto ne rade u interesu svih nego onih koji su ih birali. Demokratsko pravo glasanja nije samo pravo nego bi trebalo biti i duznost, a mozda i obaveza!
Velikodusno rodjace, raspolagati tudjom mukom, nije mala zajebancija

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Ovo je logicno i ispravno razmisljanje, po meni. Bojkot izlaska na izbore je apsurd. Kako neko uopste moze da sebi uzme za pravo da prica o bilo cemu, ako nece da kaze ono sto ima, onda kada ga se nesto pita. Ili reci tada, ili cuti cetiri godine.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Одговор ГРАДИП-а Начелнику општине поводом Повелича

Image

Image

Image

Image

Image

http://www.scribd.com/doc/236817799/GRA ... %C5%A1tine
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Image

Image

Ево сада и званично, од смањења пореза на непокретност нема ништа, јер СО Прњавор нема могућност да одлучује о смањењу пореза.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Сваки папир који потпише Тегелтија може се употријебити најкорисније као тоалет папир.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vucijak »

Nadam se da cu jednog dana da vidim ovaki dokument na kojem pise da je neradnik Svraka
dobijo otkaz :smt005

Image
Image

Locked