Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Još mu Vrsta treba plaćati reklamu!
Forum bi bio mnogo manje posjećen da Načelnik nije naš dr Gatarić!

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Одг: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

8ImageiImageImage
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Obecanje je inspiracija za nadanje, a ostvarenje nade valjan razlog za srecu :smt023
Bravo za zlatnog nacelnika Prnjavora!!
KAMIKAZA wrote:Ostalo cu shvatiti kao sarkazam i necu komentirati :D
Matematika i jeste poezija,ali ja nisam imao dara za tu vrstu umjetnosti,kad je najvise trebalo :D sudarila se moja nenadarenost sa Rupinom depresijom i opaaaaa. :D
Sad sam iskusniji,u poslednjih 20 godina se trudim da ucim na tudjim greskama,prije sam ucio na svojim,pa mi nije nesto bas islo kako treba. :) Zato sam razvio ovaj vid logike:sve sto nije dobro to je lose,sve sto nije lijepo to je ruzno,sve sto nije zabranjeno to je dozvoljeno....za mene nema nista izmedju,izmedju je dusevno minsko polje,tako sam sebe rasteretio od nekih misli i straha da cu pogrijesiti,koristim logiku u donosenju odluka,i posto su rastojanja recimo izmedju dobra i loseg u zivotu minimalna,a u mom vidjenju ogromna,ja nemam problema u razvrstavanju,sve nijanse koje su izmedju su za mene nevidljive i one me ne opterecuju. :wink:
Mozda ti zato moje misljenje nekad izgleda kontradiktorno od onog jucerasnjeg,ali ono je uvjek odraz mog trenutnog vidjenje situacije,nikakav interes me ne moze staviti u sredinu necega jer za mene nema nigdje sredine,osim u somunu. :D
Nema sarkazma u mojim postovima :D jedino sto provejava kroz te pisane redove je reakcija na vase svakodnevne provokacije.
Neprestano ponavljas iste greske, a ja to pokusavam da ispravljam. Sebe si rasteretio suvisnih misli, a pobrkao si razmere i rastojanja izmedju osnovnih zivotnih nacela, sve nijanse boja sveo u "nevidljivu" kategoriju, formiras i iznosis misljenje prema trenutnom raspolozenju :( tj. nepredvidiv si, neobuzdan i nejasno opredeljen x

PS A i Grunf.. je cist dokaz da je u pravim rukama svako oruzje smrtonosno :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Image

Супер вам је идеја да ставите начелниково име ђе се лопте шутају :smt001 Ко се тога сјетио, има од мене двије млаке пиве :smt004

И друга ствар. Има грешка, која би се треба под хитно исправити. Недостаје сци?! Ако ово драга Ирис види, надрљао је онај који је ово писао :smt005 ))
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Još mu Vrsta treba plaćati reklamu!
Forum bi bio mnogo manje posjećen da Načelnik nije naš dr Gatarić!
Видиш ти Ирис коју начелник има бесплатну рекламу тј промоцију. Шта ти мислиш да ли постоји начелник у БиХ, коме на једном мјесту има документована све и једна његова изјава. И сада замисли колико ово добро дође, нпр. новинарима да могу пронаћи неку изјаву или неки чланак!

А од начелника ништа не тражимо, што се тиче прњавор.инфа . . .увијек је било добрих људи који хоће помоћи а да нису политичари :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ma ti njemu trebaš plaćati za reklamu tvoga Foruma jer da njega nije na mjestu Načelmika ovaj Forum bi bio skroz slabo posjećen!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:lol: Daaaa ,daaaa,koristimo ga kao mamac za nepismeno pucanstvo,kao sto ga je i SDS iskoristio. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Naše stanovništvo nije "nepismeno" pametni su to ljudi , samo ima dosta neobrazovanih jer naša SNSD vlast nažalost podržava neobrazovanost ovakvim lošim životnim uslovima a sve u cilju lakšeg upravljanja masom.
A što se tiče iskorištavanja, ja sam na svom poslu uvijek iskorištena za dobro ljudi i srećna sam da je tako i tako i SDS koristi svoj dobar kadar za promociju stranke a za unapredjenje života u lokalnim zajednicama i državi!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Dal neko od starijih pamti Mamca,neki opicen tip iz predratnog perioda,ne pamtim mu ime,kazu da je nadimak dobio po tome sto je bio mamac na krokodile.Sad kad pomenu nacelnika kao mamca sjetih se da je postojao takav jedan u nas i prije njega,i on je radio taj posao za dobrobit naroda,zasluzujuci njemu narod je imao lijepe torbe. :D Samo da nam i nacelnik ne pukne kao on sa zivcima,tezak je posao mamca. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Uzalud se nadaš, Kami! Kao što sam ranije pisala, otporan je taj na sve vrste otrova, žaoka....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Image
Jedno pali 100% :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

E da bog sacuva, al ja kad pomislim koje bi sredstvo protiv tebe bilo djelotvorno samo jedno mi se javljaImage

Pobrko si pojmove, a to ti je sklonost i slabost. U ovoj maloj bari krokodla i nema. To su vise neke mocvarne vrste, sluzavog sastava koje od danas do sutra gledaju kako da prezive i tim necim sto nije mozak i nisu oci, gledaju i osjecaju prijetnju od neke njima sasvim nedokucive vrste kakav je Gataric. Dzabe se brinu, mamaca nema, mocvarom cemo se pozabaviti na kraju...lijepo cemo je posusiti i sluzavci ce sami sebi dolijati topeci se na suncu koje ce sijati iz Sds redova.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

A i sve mi vise licis na jednu dobro znanu dezurnu dileju, onoga idiota Vaskovica...pa ako ti je do takve reputacije, ti udri po svom blogu, vjesto izvrces rjeci i mijenjas smisao recenicama, a mozda steknes i kakvu planetarnu slavu kad vec taj egzibicionizam iz tebe tolko kuka.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Ma ti njemu trebaš plaćati za reklamu tvoga Foruma jer da njega nije na mjestu Načelmika ovaj Forum bi bio skroz slabo posjećen!
Драга Ирис, форум није мој, него свих нас :smt006 Ово сам радио и са двојицом начелника прије Синише, мада задњих година све већи број домаћинстава у Прњавору има интернет. Па ја и самим тим, посјета већа. Некада је било 51% иностранство 49% домаћи. Сада је 60% домаћи 40% иностранство. Број људи из иностранства који посјећују сајт је исти. Само је порастао број локалних посјетилаца тј. корисника типа тебе. И да нема људи као што сте нпр. ти, Јулија итд. тада би посјета форуму била јако мала, ма ко год био начелник. Тако да се ја могу само вама захвалити, који пишете и одржавате овај форум са свјежим информацијама и коментарима.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Sreća da sam popila lijek protiv alergije prije nego pročitam ovo tvoje "Draga Iris..." :D :D :D
Nisam baš bukvalno mislila TVOJ.
Ma Siniši Gatariću ti trebaš biti zahvalan zbog posjećenosti Foruma!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Када си већ попила лијек против алегрије, драга Ирис. Срећом па сам ти на вријеме објаснио, да није само мој већ је и твој форум!

Хвала Синиши што је начелник. Да је Драго био, било би исто овако :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Već sam ja zaključila da si ti u stanju da razmišljaš samo na nivou konkretnog mišljenja :wink: :wink:

User avatar
CHEJK
Posts: 238
Joined: 13.07.2013. 21:56

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by CHEJK »

Gospodine Iris lijepo se snalazite u "koži žene". Postovi su Vam čak i slični sa redovnim medijskim objavama! :D
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

:D :D :D :D Lijepo si me nasmijao

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

CHEJK wrote:Gospodine Iris lijepo se snalazite u "koži žene".
:shock: Aaaaaaaaaa jebote, a ja joj se nabacivao... :shock:
:D Ja mislio ona laze samo godine,kad ono i spol :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »



:D :D :D :D

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

На шта би начелник и локална власт требали да обрате пажњу!

Image

Прњавор црна рупа. Питам се зашто?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vrsta ti misliš da ti prolazi nekakva fotografija na koju si izvukao ko zna odakle i na kojoj je označeno ko zna šta.
Pa to ti više ni u crtanom filmu ne prolazi

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Драга Ирис, није Врста неозбиљан као прњаворска власт.

Ево линк!

http://cir.co.ba/projektieu

Прочитај и ово

http://cir.co.ba/vijesti/10
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Ova načelnička tema je u startu bila zamišljena kao mjesto gdje će se čuti i kritike i pohvale RADU I NERADU sadašnjem načelniku, i gdje će se voditi neke konstruktivne rasprave ,polemike i sve šta već ide uz to,ali nažalost petvoraila se u zarazno odjeljenej ovog foruma, gdje jedna sasvim izvjesno medecinska setra svima tuče iste inekcije protiv crvenog virusa i crvenog vjetra.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Locked