Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Iris wrote:Daju ljudima skupo štampane elektronske kartice koje že stići na naplatu malo kasnije, iza oktobra mjeseca, a sve što se slije u Fond solidarnosti i na taj posebni račun Vlade okrenuće za izbore!
ZAŠTO LJUDIMA NISU UPLATILI NOVAC NA RAČUNE? Već ovako virtuelni novac, kartice.
Опет ти Ирис са штампањем картице, па стварно постајеш смијешна. Поставио сам ти питања јуче,али нема одговора од тебе,а наравно да неће и бити,али ево ради реда да поново поставим. Који је то кум који штампа картице? И која је то фирма која се бави са штампањем електронски картица? Пошто по твоме то банке не раде већ фирме.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Kaze rok da se vaucer iskoristi 01.07.2015 godina. I sta ako on do tada ne napravi kuci, jer nema novca, a treba mu za namjestaj, sta ce onda biti sa tim vaucerom? Ili da kupi odmah namjestaj, a nema kucu, pa da ostavi kod nekog u skladiste i da placa to cuvanje? Moze li pojasnjenje? Za one koji nemaju kucu i kojima je tih jadnih 5000 km malo, sta oni da rade? Pozovite Zeljkicu, zelim odgovor i uz to, pitajte, gdje ima cizama za kupiti? Svidja mi se boja :mrgreen:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Pozdrav svima! Sto se tice teme,tj. aktuelnog nacelnika treba biti realan i objektivan. Taj famozni kotlic je od samog pocetka bio miniran sa svih strana,a pokazao se kao odlicno rjesenje. Ako je prvobitna namjera bila promocija Prnjavora,onda je apsolutno opravdao svrhu,nazalost u tragicnim okolnostima. Ipak,daleko bitnije, pokazao je humanost i solidarnost nasih sugradjana,koji su uprkos velikoj steti na podrucju nase opstine nesebicno pomogli susjednim opstinama,a i sire. Narodu koji se bori za konzervu,dvije,kuvani obrok mnogo znaci. Za svaku pohvalu je i odlazak u Maglaj, nesreca ne zna za vjeru i naciju. Svako ko je na bilo koji nacin pomogao poplavljenom stanovnistvu ima pravo da kritikuje, a oni koji nisu prstom mrdnuli (osim kada su otvarali pivo u hladu prnjavorskih kafica) nisu kompetentni da daju moralne lekcije. Nesto nisam primjetio da su lokalni puleni samoproklamovanog " Najveceg Baje" pokrenuli kakvu humanitarnu akciju,a ni omladinci im se nisu angazovali. Dobro je sto se nakon visedecenijskog nemara konacno pristupilo ciscenju korita ovdasnjih vodotoka. Mada,narod je stoka, opet ce Lisnja postati izlozbeni salon bijele tehnike i ostalog kabastog smeca. A sto se tice premijerke,pitam se gdje nabavi te famozne, zivopisne cizmice sto se ne prljaju,to ni kod Dzudija nema. Mi koji smo po Doboju cistili podrume,skole,vrtice isprljasmo se do cela. Bice da smo smotani. Trebala ih je jos ukrasiti kojim cirkonom,cisto radi umjetnickog dojma.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

:smt038 :smt038 :smt038 za cirkone. Svaka ti na mjestu bijese :smt023
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

diablo wrote:Kaze rok da se vaucer iskoristi 01.07.2015 godina. I sta ako on do tada ne napravi kuci, jer nema novca, a treba mu za namjestaj, sta ce onda biti sa tim vaucerom? Ili da kupi odmah namjestaj, a nema kucu, pa da ostavi kod nekog u skladiste i da placa to cuvanje? Moze li pojasnjenje? Za one koji nemaju kucu i kojima je tih jadnih 5000 km malo, sta oni da rade? Pozovite Zeljkicu, zelim odgovor i uz to, pitajte, gdje ima cizama za kupiti? Svidja mi se boja :mrgreen:
Па које рекао да се тај рок неће продузити или да мора остати до тада? Даље што се тиче ваучера јуче сам ти све фино објаснио,али је очигледно да безвезе објашњавам јер теби је само стало да критикујеш и по твоме изледа да је било најбоље да се никоме ништа не даје или да се фино свима направе нове куће и уз то све опреми, што је наравно немогуће. То је твоја логика и твоје разумјевање...
Pozdrav svima! Sto se tice teme,tj. aktuelnog nacelnika treba biti realan i objektivan. Taj famozni kotlic je od samog pocetka bio miniran sa svih strana,a pokazao se kao odlicno rjesenje. Ako je prvobitna namjera bila promocija Prnjavora,onda je apsolutno opravdao svrhu,nazalost u tragicnim okolnostima. Ipak,daleko bitnije, pokazao je humanost i solidarnost nasih sugradjana,koji su uprkos velikoj steti na podrucju nase opstine nesebicno pomogli susjednim opstinama,a i sire. Narodu koji se bori za konzervu,dvije,kuvani obrok mnogo znaci. Za svaku pohvalu je i odlazak u Maglaj, nesreca ne zna za vjeru i naciju. Svako ko je na bilo koji nacin pomogao poplavljenom stanovnistvu ima pravo da kritikuje, a oni koji nisu prstom mrdnuli (osim kada su otvarali pivo u hladu prnjavorskih kafica) nisu kompetentni da daju moralne lekcije. Nesto nisam primjetio da su lokalni puleni samoproklamovanog " Najveceg Baje" pokrenuli kakvu humanitarnu akciju,a ni omladinci im se nisu angazovali. Dobro je sto se nakon visedecenijskog nemara konacno pristupilo ciscenju korita ovdasnjih vodotoka. Mada,narod je stoka, opet ce Lisnja postati izlozbeni salon bijele tehnike i ostalog kabastog smeca. A sto se tice premijerke,pitam se gdje nabavi te famozne, zivopisne cizmice sto se ne prljaju,to ni kod Dzudija nema. Mi koji smo po Doboju cistili podrume,skole,vrtice isprljasmo se do cela. Bice da smo smotani. Trebala ih je jos ukrasiti kojim cirkonom,cisto radi umjetnickog dojma.
Ево га још један... :lol: Писао сам о томе јуче зашто ниси прочитао,али ево да и теби напишем. СНСД је имао хуманитарни акцију и био је одзив одличан иако поједини овдје на форуму причају да није како би себе утјешили,а што се тиче одласка у Добој ти желиш да кажеш да тамо није било млади СНСД-а јер ја знам да је било само што ви имате проблем са собом и по вама сте ви само нај нај и мало ми је жалосно да са оваквим писањем преко леђа народа желите да стекнете симпатије и политичке поене ,али добро нисмо сви исти... и наравно поново чизмице,а што не пишеш шта је са градоначелником Добоја гдје је он био,пошто вам народ неће прогудати причу да је био заробљен...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

spile_86 wrote:што не пишеш шта је са градоначелником Добоја гдје је он био,пошто вам народ неће прогудати причу да је био заробљен...
:D Covjeka su zarobile Amazonke :smt005 One se uvjek iznenada pojave oko ovih barustina. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

А јеси ставио смајлића, мора да си сретан због препуцавања. Колико је скочила посјећеност? :D

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Prvo ti Spile odgovori koliko je koštalo štampanje tih kartica i da li je to bilo potrebno, naravno osim da se nekom prijatelju ne namjesti laka lova?
Ja znam nekoliko firmi koje se bave tim poslom ali ne bih da imenujem na Forumu, to bi već bila reklama.
E sad još kad vidim da je rok upotrebe tih kartica ograničen, ma mislim baš su se potrudili da pomognu tim jadnim ljudima samo tako.
Bitno da je izabran Upravni odbor Fonda solidarnosti!
Pitam se da li će sav novac iz Fonda uspjeti da pokrije njihove honorare!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

spile_86 wrote:А јеси ставио смајлића, мора да си сретан због препуцавања. Колико је скочила посјећеност? :D
Moj posao je da bacam medju vas.....Image :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

I opet ja ne dobih objasnjnjenje u vezi vauzera i koristenja? Ali dobro, tako se Mile ponasa pa i ovi njegovi malci ga kopiraju :)
I ko god je na strani nacelnika i dobije pohvalu, ne valja ili ne neko napravio lazan profil. De prihvatite da ima ljudi koji cijene rad i trud dr Gatarica, i da su iskoristili priliku da ovde nekima napisu par vidljivih cinjenica. :smt001
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ne vidjesmo ni jedne cinjenice,vi sve sto ste do sada rekli je :"Nacelnik je najbolji,najljepsi i najjaci" zna i u bager da gleda kad kopa kanal. :D Dajte te cinjenice ili pristavljajte to varivo da i nas malo podmitite tom corbom. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by schwabo No1 »

diablo wrote:I opet ja ne dobih objasnjnjenje u vezi vauzera i koristenja? Ali dobro, tako se Mile ponasa pa i ovi njegovi malci ga kopiraju :) :smt001
То тебе зајебавају ови из подмладка, стари ће се јавити када платне картице буду у функцији, и почне обнова. Сами ћете се стидити својих постова.
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Al ce Pik da preplave te kartice,otici ce kao oni vauceri Dusanicu za sporeta.Ako ima nesto da se da ,zasto to nije u gotovini ? Mislim da nije u redu i da se opet i na taj nacin ugoni nekome u dzep.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

[quote="schwabo No1"]То тебе зајебавају ови из подмладка, стари ће се јавити када платне картице буду у функцији, и почне обнова. Сами ћете се стидити својих постова./quote]

Bas si saldzija veliki. Sigurno ces i ti dobiti takav jedan vaucer :smt005 :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

KAMIKAZA wrote:Ne vidjesmo ni jedne cinjenice,vi sve sto ste do sada rekli je :"Nacelnik je najbolji,najljepsi i najjaci"
Ja ti onda mogu preporučiti dobrog oftalmologa jer ti očigledno ne vidiš, ne dobro, nego ne vidiš uopšte, ti si skoro pa slijep :smt006

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

Ali nemoj javno na Forumu jer ce to biti reklama…...
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

diablo wrote:I opet ja ne dobih objasnjnjenje u vezi vauzera i koristenja? Ali dobro, tako se Mile ponasa pa i ovi njegovi malci ga kopiraju
Obrati se Raši Ratkovcu kad on unovči svoju štetu u ribnjaku od 3,2 miloina km on će ti objasniti, vaučeri od 5.000 kam su i onako za sirotinju da kupe parketa vrata i šporet u kući,šta se tu ima objašnjavati.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Pozdrav dragi forumaši.Evo večeras nadjoh malo vremena da se javim.Vidim na forumu sve isto,ko je više ukrao,čiji su bili pošteniji dok su krali itd. zahuktava se predizborna kampanja,a? :D ima i neki novih nikova,a po stili pisanja djeluju mi kao već poznati :D ,vidim da je "poštenje" nepoznata riječ među takvima :smt005 A kad spomenu poštenje,odgleda ovaj prilog sa naslovne,o našem Peri....Pa pročitam ispod Prnjavorski "kontraverzni biznismen", pa se malo zamislim,šta to znači,reko mora da je nešto kulturno,al treba seljaku da skonta :!: E,to ti je ono kod nas P.DER-kulturno GEJ, LOPOV(TAJKUN)-KONTRAVERZNI BIZNISMEN....puna nam je opština ovakvi :oops: ,ne mislim na bijelu zgradu,već bukvalno na Opštinu Prnjavor :!: Ima li iko odgovor kako da nahranimo njihove "gladne oči" :?: Toliko od mene,još jednom pozdrav :smt006

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

Nahranice njega na tunjicama,vjeruj!!!
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

tibaldo
Posts: 86
Joined: 21.06.2014. 08:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tibaldo »

Spile prijatelju,to sto napisah su fakti. Na ovom testu su pale i republicke i lokalne vlasti. Sve se radi ad hoc, stihijski, ne postoji nikakav sistem, sve je suva improvizacija. Ako me vid ne vara tema je nacelnik opstine Prnjavor,a ne gradonacelnik Doboja. O njegovoj sposobnosti i (ne)snalazljivosti odlucice gradjani Doboja. A premijerka predstavlja sve nas,dijeli novac svih poreskih obveznika i bas me zanima rasplet oko ovih vaucera i neminovna zloupotreba istih. Gataric i ekipa su konkretno djelovali i pobrali politicke poene,a dobili su i medijsku bitku, publicitet.
Neke se bitke moraju voditi više puta da bi se dobile

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Kamikazo, bacicemo i mi tebi nesto od kotlica :lol: Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Neka hvala ja ne jedem ono sto nezna da trci i skici. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Prvo ti Spile odgovori koliko je koštalo štampanje tih kartica i da li je to bilo potrebno, naravno osim da se nekom prijatelju ne namjesti laka lova?
Ja znam nekoliko firmi koje se bave tim poslom ali ne bih da imenujem na Forumu, to bi već bila reklama.
E sad još kad vidim da je rok upotrebe tih kartica ograničen, ma mislim baš su se potrudili da pomognu tim jadnim ljudima samo tako.
Bitno da je izabran Upravni odbor Fonda solidarnosti!
Pitam se da li će sav novac iz Fonda uspjeti da pokrije njihove honorare!
Ирис па зар ти стварно мислиш да ће ти проћи прича да ће се плаћати штампање картица? Дај молим те буди бар мало реална. Није да ти не желиш да именујеш фирме због рекламе,већ зато што незнаш ни једну,јер измишљаш и лупаш само напамет, пази ти приче банке које послују са милионским износима и које на годишњем нивоу милионе инвестирају у свој развој морају ангажовати фирме за израду банкомат картица и још то наплаћују својој клијентели, па стварно. Ирис извади из новчаника своју кредитну картицу и реци да ли на њој пише да је она вјечна или има свој рок?Зар ти мислиш да онај чип који садржи у себи нема свој рок трајања,мислим стварно какве бајке причаш.

Да изабран је управни одбор фонда солидарности,а пошто је очигледно нису упућена накнада за хонораре чланова управног одбора износи 0КМ! Дај бар мало се ангажуј да нешто истражиш прије него што почнеш писати.
I opet ja ne dobih objasnjnjenje u vezi vauzera i koristenja? Ali dobro, tako se Mile ponasa pa i ovi njegovi malci ga kopiraju :)
I ko god je na strani nacelnika i dobije pohvalu, ne valja ili ne neko napravio lazan profil. De prihvatite da ima ljudi koji cijene rad i trud dr Gatarica, i da su iskoristili priliku da ovde nekima napisu par vidljivih cinjenica. :smt001
Па стварно јесам ли ти фино поставио снимак гдје си могао доста ствари чути у вези ваучера и кориштења? Хоћаш да ти напишем текст око тога да прочиташ, пошто је очигледно да имаш страх да погледаш нешто што РТРС објави? Само знај са мојим одговорима иду и контра питања.
Spile prijatelju,to sto napisah su fakti. Na ovom testu su pale i republicke i lokalne vlasti. Sve se radi ad hoc, stihijski, ne postoji nikakav sistem, sve je suva improvizacija. Ako me vid ne vara tema je nacelnik opstine Prnjavor,a ne gradonacelnik Doboja. O njegovoj sposobnosti i (ne)snalazljivosti odlucice gradjani Doboja. A premijerka predstavlja sve nas,dijeli novac svih poreskih obveznika i bas me zanima rasplet oko ovih vaucera i neminovna zloupotreba istih. Gataric i ekipa su konkretno djelovali i pobrali politicke poene,a dobili su i medijsku bitku, publicitet.
Пријатељу добри су ти факти бијеле чизмице и непотребно застрашивање и ширење инсинуација како је неминовна злоупоотреба помоћи народу. Да ли су то факти? Што се тиче Гатарића по мени он је требао бити у Прњавору и обилазити терен и када је све у Прњавору заврши нека иде помоћи коме жели,а не вода се још није ни повукла народ се бори сам он већ отишао у Добој на сликање... :D

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Одг: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Ha ha ha. Da Bog da i kod tebe iso na slikanje kao sto je u Doboj. :evil:

Послато са SM-G900H уз помоћ Тапатока
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

ponosni smo na naseg nacelnika, dr gatarica! pomogao je pored nase opstine, sto je normalno i druge opstine i dao svoj maksimum da se tim ljudima koji su poplavljeni obezbjedi hrana i sva ostala sredstva u skladu sa mogucnostima. svaka cast nacelnice!
dok si ti isao u doboj i maglaj, mile i zeki se vozali helikopterom u bijelim cizmama i prevozili familiju! ne znaju oni nacelnice, sta je humanost! :smt004
Last edited by Moderator on 22.06.2014. 11:45, edited 1 time in total.
Reason: Zabranjeno pisanje samo velikim slovima
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Locked