Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote:Na casnu rec,Vrsto
velika SRPKINJA /po svim rodoslovima, prezimenom koje s ponosom nosim..i SVIM DELIMA koje stoje iza mene/
Molila bih te da i ti meni nadjes odgovor na pitanje:
Zasto su otac i stric g.Drage Kalabica robijali vise od 10 godina / za koje pocinjeno krivicno delo/ :?:
Добро ако јеси, онда ми објасни како је могуће ово за Васкрс на Тргу Српских бораца?

Одговор је. Убиство!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Posto je od planetarne vaznosti i vrednosti koja grupa ce nastupati za Vaskrs, ne svidja mi se izbor :(
Kamikaza i ja volimo istu muziku..tako da bih ja dovela onog gospodina sto je juce promovisan na forumu, sa pesmom "tebi nacelnice" :wink:

A osvrnula bih se i na poredjenje sadasnjeg i prethodnog nacelnika..

- doktora nauka vs magistra
- ozbiljnog i iskusnog coveka, koji cvrsto stoji ispred svih / vs / mladog, neiskusnog i naivnog coveka, koga je g.Kalabic opstruirao tokom celog mandata
- godinu zavrsio bez budzetskog deficita / vs Darko napravio 20 miliona duga
- nije dizao kredite / vs podigao 5 kredita i dugorocno zaduzio opstinu
- mnogobrojne medalje osvojene za SFRJ, SRJ i RS / vs nema toga

... Vrsto, da li si na osnovu ovih parametara radio ono poredjenje?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote: - doktora nauka vs magistra
Синиша година рођења 1967 Дарко 1980. Синиша изабран за начелника са 45 година Дарко са 28. Па ако узмеш са колико је Дарко магистрирао а са колико Синиша, није баш исто.
julija wrote: - ozbiljnog i iskusnog coveka, koji cvrsto stoji ispred svih / vs / mladog, neiskusnog i naivnog coveka, koga je g.Kalabic opstruirao tokom celog mandata
Синиша има стабилну СО већину и подршку странке. Овај није имао ни стабилне СО нити подршку своје странке, па је опет успио да уради више ствари у прве двије године мандата од Синише. Да је Дарко којим случајем, повећао цијену пореза, воде, да се паркинг у граду наплаћује до 22 сати, да је запослио преко 70 својих људи из странке у разне институције у нашем граду. Мислим да би га објесили за муда, горе код 5 лампи :smt002

julija wrote: - godinu zavrsio bez budzetskog deficita / vs Darko napravio 20 miliona duga
Колико је Дарко наслиједио дуга? И да ли је општина за вријеме његов мандата икада била у ситуацији да им се блокира рачун?
julija wrote: - nije dizao kredite / vs podigao 5 kredita i dugorocno zaduzio opstinu
Не диже јер не може, да може дигао би још пет. Само онај задњи кредит што је узео за Драгину кампању је споран. Ови остали су, били потребни.
julija wrote: - mnogobrojne medalje osvojene za SFRJ, SRJ i RS / vs nema toga
Јбг. када није каратиста :D

julija wrote: ... Vrsto, da li si na osnovu ovih parametara radio ono poredjenje?
Не!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

Prije nego mi ko prisije neku stranacku pripadnost samo da napomenem da je onaj,cini mi se,Poplasen bio zadnji za koga sam glasao:)….Mislio sam da ce Gataric biti taj koji ce bar na Veliki Petak zabraniti rad ali ocito da tu rade neke vece stvari i sva ta objasnjenja koja prosipate su uzaludna a vjerujem i da ste vi svi toga i sami svjesni. Koncert za Vaskrs je vec pola-pola….Donekle veseli cinjenica da izabrani band podsjeca na pocetke jedne lijepe tradicije koja je krenula,koliko se sjecam,kao rock koncert za Vaskrs….SDS-omladini Prnjavora ali je izbor osobe koja bi prisutnima trebala pozeljeti srecan Vaskrs skroz pogresna…Po meni bolje da je data sansa mladim bandovima iz RS da se predstave pred velikim brojem ljudi a vjerujem i da bi mnogo jeftinije bilo…..naravno,da sam ja netko..ali nisam:)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Svi parametri su na strani sadasnjeg nacelnika.
Da me pogresno ne shvatite, nisam ja poredila lava i misa..ali svako od nas jasno rezonuje da iskustvo u svakom smislu sticemo sa godinama. Sta god radio, ti u nekim godinama ne mozes da se suocis sa problemima na koje nailazis..potrose te i obezvredne neki mnogo iskusniji iz senke.
Cist primer je ona emisija od sinoc. Sinisa je bio besprekoran i jako mi je zao sto ispred SNSD-a nije izasao g.Kalabic..tada bi shvatio sve ovo vezano za poredjenje nacelnika. Neko moze da odgovori svakom izazovu i pred licem javnosti iznese svoje cvrste stavove vezano za sva pitanja .. / a neko moze da iz senke opstruira, ali na megdan NE SME da izadje /

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

julija wrote:Posto je od planetarne vaznosti i vrednosti koja grupa ce nastupati za Vaskrs, ne svidja mi se izbor :(
Kamikaza i ja volimo istu muziku..tako da bih ja dovela onog gospodina sto je juce promovisan na forumu, sa pesmom "tebi nacelnice" :wink:

A osvrnula bih se i na poredjenje sadasnjeg i prethodnog nacelnika..

- doktora nauka vs magistra
- ozbiljnog i iskusnog coveka, koji cvrsto stoji ispred svih / vs / mladog, neiskusnog i naivnog coveka, koga je g.Kalabic opstruirao tokom celog mandata
- godinu zavrsio bez budzetskog deficita / vs Darko napravio 20 miliona duga
- nije dizao kredite / vs podigao 5 kredita i dugorocno zaduzio opstinu
- mnogobrojne medalje osvojene za SFRJ, SRJ i RS / vs nema toga

... Vrsto, da li si na osnovu ovih parametara radio ono poredjenje?
Julija,da te Vrsta ne ispravlja,ja ću skrenuti pažnju na ove parametre:
-doktor veterinarski nauka................... magistar ekonomski nauka
-"ozbiljan" iskusan u svemu i svačemu(nagađaj).........mlad,neiskusan,naivan,koga je Kalabić(iskusan kao Gatarić) iskoristio
-nije dizao kredite(još ON,al SDS jeste),al je digao sve ostalo..... dizao kredite,cifra upitna,na teret g.Kalabića
-medalje,odlikovanja,naj-naj-naj.....................................nema, a nemam ni ja(pa se nesmatram gorim od Gatarića)
-u privatnom posjedu "privatizovana" veterinarska stanica......... ne posjeduje "firmu"
-rodom iz mz Štrpci...................................rodom iz mz Štrpci
-radi u opština Prnjavor+Beograd.............radi u Banja Luka
Mogao bi ja ovako do jutra,Darko nije bio sjajan Načelnik,nažalost zbog uticaja dotičnog g.Kalabića,ali znam da je podsticao odlične učenike stipendijama,a mislim da je u tome budućnost naše opštine(da nam kojekakvi seljaci ne sjede više u skupštini opštine),dok trenutni Načelnik podstiče "masu" kotlićom za g. GINISA :oops:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Namjerno je napravljen "upad" na tudji profil sa kojeg su pisane neke gluposti!
Pa sam Koridor je poznat po tom tipu pisanja,zasto bi neko morao upadati na profil ,i to bas na njegov,kad on napise za pola sata dovoljno gluposti za cjelu godinu.Ja sam danas izbrisao bar 80 uvredljivih postova sa tog naloga,nacin na koji su pisani odgovaraju gospodinu,ako misli Koridor da mi ovdje sjedimo da bi nas on je*avao u zdrav mozak onda se vara,pisao je i pisao i na kraju kad je vidio da ne prolazi,napisao je uvredljiv post sam sebi tj.u svoj profil da bi ocrnio nekog drugog.Oni koji su bili danas na forumu mogli su na momente da vide sta nam taj konj radi,ubacivao je svuda na temi politika razne uvrede i psovke,tako da je tema na momente izgledala grozno,jos ako se uzme u obzir da su ovi razni spanci ili sta ti ja znam koji ubacivali nove teme na politici,u stvari neke spamove,bar 20 puta,onda vidite kako se osjecaju moderatori koji pokusavaju da vam naprave kakav takav ugodjaj u ovo sumorno vrijeme na ovoj jos sumornijoj temi koja se zove politika.
Ne pravdam se nikome ali ovo je sad haos,a izazivaju ga ovakvi kao Koridor,oni koji posjecuju ovu temu znaju da sam korektan da ne brisem postove nikome ma kakvi oni bili,samo ne dozvoljavam one koji vrijedjaju neciju djecu,ma cija bila ne zasluzuju da ih se ovdje pljuje,ostalo sve je dozvoljeno,volim se nasaliti,pustam raspravu da se vodi mozda i na neki drugaciji nacin koji drugi moderatori vjerovatno nebi dopustili,ali ovo sto Koridor konstantno radi je cisti bezobrazluk.On pokusava svoje frustracije da lijeci na nasim ledjima,danas sam njegove prve upadice shvatio kao zajebanciju,medjutim on je presao postepeno sve granice,i njegovo pisanje se svelo na vulgarizme,uvrede i provociranje svih,tako da je moralo doci do kompletnog brisanja postova.Jednostavno mi nije dao vremena da normalno odklonem post i napisem da sam to uradio ja i zbog cega,kopirao je duge uvredljive postove i samo ih ubacivao u sekunde taktu,tako da sam morao da pribjegnem toj jedinoj mogucoj metodi.Znaci Koridor nema potrebe da trazis i da pises okolo trazeci ko je brisao ,ja uredjujem ovu temu godinama i ovo je prvi put da se sukobim sa nekim,ja sam taj i ako hoces da nekog tuzis javi se meni na PP da ti dam podatke,jer nemozes da tuzis nalog :) ,ime i prezime sa adresom cu da ti dam rado,da ne gubis vrijeme,mada posto smo komsije znas je i ovako,ali za svaki slucaj da nebi pogrijesio javi se ja se ne ljutim.Ostalim forumasima se izvinjavam,jer je ovaj slucaj unio malo zabune u sve ,i nije niko namjerno napravio ovaj slucaj,vec se sasvim slucajno sve ovo desilo dan poslije emisije o kojoj se raspravljalo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Zox, necu zbog vas izaci veceres :smt002
zasto bi me ispravljali, kada si i ti nabrojao sve iste parametre? Izmedju njih dvojice je najozbiljnija razlika u godinama, a to mnogo znaci. Ne moze na toj funkciji uspesno opstati tako mlada osoba, potrose je..
Darko nije bio, ali Sinisa jeste sjajan nacelnik..da li je najteze coveku priznati uspeh???

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

A zasto je tesko priznati i promasaj….i to je dokaz velicine.
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Јулија wrote:...da li je najteze coveku priznati uspeh???
Да, успјех и уопште врлину...
Тако је од памтивијека... Поготову у сопственом окружењу.
Али овај пут су се баш намјерили...
Што вели Ками: Иде вук, иде вук око себе ствара мук... :D

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

julija wrote:Zox, necu zbog vas izaci veceres :smt002
zasto bi me ispravljali, kada si i ti nabrojao sve iste parametre? Izmedju njih dvojice je najozbiljnija razlika u godinama, a to mnogo znaci. Ne moze na toj funkciji uspesno opstati tako mlada osoba, potrose je..
Darko nije bio, ali Sinisa jeste sjajan nacelnik..da li je najteze coveku priznati uspeh???
Nisu Julija parametri isti...a nemojte zbog politike propuštati svoj život,izađite dok ste mladi... Gatarić je jedino bio sjajan sportista,trebao je da ostane u sportu....priznajem mu taj uspjeh! I uspješno zapošljavanje u "opštini" :!:
ps. zaboravih jedan parametar :D
-učesnik "kafanske tuče".............. nema takvi aktivnosti za mandata :D :smt006

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nije tesko priznati promasaj i ukazati na isti, Cipiripi
Ali rec je o emisiji Apostrof, u kojoj je nacelnik na kulturan i ljudski nacin zastupao grad Prnjavor ..da je u pitanju moj gradonacelnik, bila bih ponosna na njega i nepojmljivo mi je da vi to ne shvatate.
Niko ovde nije ni pomenuo onog borca sa pocetka mandata, koji se uz pomoc nacelnika ipak izborio za svoja prava. Sreca uvek prati hrabre x

ps PODRSKA ZA KORIDORA :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote: ps PODRSKA ZA KORIDORA :smt006
Julija .Ko ce koga no svoj svoga,ali pogledaj sta podrzavas pa onda reci iskreno.

KORISNIČKO IME KORISNIČKA IP ADRESA VRIJEME AKCIJA

KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014.17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 17:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Izmenjen post "Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric" od
» Iris
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Izmenjen post "Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric" od
» bičbožiji52
Pregled teme | Pregled foruma
KAMIKAZA 79.211.190.58 05.04.2014. 16:04 Obrisan post
» Koridor92
Pregled teme | Pregled foruma

Ovako to izgleda kad Koridor podje da pise na tecnom maternjem jeziku.Korigovan i post od Iris jer se isti video snimak ponavljao u svakom postu,pa je bilo suvisno,kao i od Bica jedno nepotrebno kopiranje.
I ovo je samo dio price, ovo je sve jedan te isti kopirani dugi post koji je imao uvredljiv sadrzaj,i nisam htio da ga propustim.
Evo jednog od njegovih starih njeznijih postova da vidis samo koga podrzavas.
Moderator wrote:koridor92 ban na 14 dana zbog ovog posta!
USTAŠA-JEZUITA PORUČUJE, MODERATORIMA I JEDNO 90 % VAMA AKTIVNIH UČESNIKA NA FORUMU, MOŽETE MU*A DA MI POLIŽETE, NABIJEM VAS NA KU*AC! GO*NA GOVNASTA! SVE PO SPISKU I PO REDU!!!
Nadam se da smo ovo razjasnili i da mozemo nastaviti sa temom. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Cipiripi »

Ja mislim da je tema Nacelnik i da je on sam veci od jedne obicne tv emisije kakve vec vidjamo godinama u svim ex-yu torovima…..sve se svodi na svadje,prepiranja i olajavanja onog "drugog"….to mene i ne zanima toliko koliko djela. Iskreno,volio bih najvise da on radi i npr Kalabica ne pomene jer mislim i da nije vrijedan tolike paznje…i da kazemo na kraju ok je bio…biramo ga opet…a ovako,ne znam,svi mi se gade………..
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Cipiripi wrote:Ja mislim da je tema Nacelnik i da je on sam veci od jedne obicne tv emisije …..
Slazem se sa tobom. Ali ne mozemo se izmestiti iz ove stvarnosti u kojoj zivimo..Emisija me podseca na neki vas utisak nedelje..i dobro je da se s vremena na vreme vide u emisijama ti ljudi za koje mi glasamo. Svako moze rasuditi sta je ko od prisutnih rekao o referendumu, meni je zaista najblizi stav nacelnika Prnjavora. Pitanje je zasto Dodik svaki put u nevreme podize ovu temu..pa i kod nas na forumu je ista prica izazvala oprecna misljenja /Zmija,Aqua,Kamikaza../
Ne moramo se svi sloziti, ali videli smo kakve su stavove iznosili gosti..
I po pitanju podizanja kredita, to je savrseno odgovorio Sinisa ..apsurd je da se drzava zaduzuje kod komercijalne banke /dugorocni kredit sa grejs periodom od 2 god :!: / a vracace se narednih 10 godina! Nestvarno, za svaku osudu..Nema opravdanja jer se to nece ulagati u proizvodnju, nego da se popune budz.rupe ..sve je vredno paznje, veruj mi

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by zox007 »

Julija slažem se sa tobom u vezi kredita,da nepoznajem bivša djela Načelnika složio bi se i za njega... Ali možeš li mi odgovoriti šta bi ili gdje bi SDS našao novac da im treba(a trebao bi sigurno) mislim da su oni na vlasti mjesto dotičnog glavonje :?:
odgovor: kreditno zaduženje(bilo kod koga) kao i aktuelna vlast,imate isti sistem rada :!: :lol: :smt006

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Брате, ал се написаште једва стигох прочитати све. :lol:
a sad pocni sa onim deranjem sto si danas rekao da ce da bude uz kaficu,evo i Vrsta je tu,Aqua ce da stigne Zmiki je kao i uvjek tu a i ja pa da pocne ta redaljka sa kojom si nam danas prijetio.
О чему се овдје ради, нисам у току !? :smt100

Ако је због овог :
USTAŠA-JEZUITA PORUČUJE, MODERATORIMA I JEDNO 90 % VAMA AKTIVNIH UČESNIKA NA FORUMU, MOŽETE MU*A DA MI POLIŽETE, NABIJEM VAS NA KU*AC! GO*NA GOVNASTA! SVE PO SPISKU I PO REDU!!!
ништа страшно. Неко није попио терапију па доживио напад. :roll:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Cipiripi wrote:Ja mislim da je tema Nacelnik i da je on sam veci od jedne obicne tv emisije kakve vec vidjamo godinama u svim ex-yu torovima…..sve se svodi na svadje,prepiranja i olajavanja onog "drugog"….to mene i ne zanima toliko koliko djela. Iskreno,volio bih najvise da on radi i npr Kalabica ne pomene jer mislim i da nije vrijedan tolike paznje…i da kazemo na kraju ok je bio…biramo ga opet…a ovako,ne znam,svi mi se gade………..
Emisija je za prikupljanje politickih poena na osnovu pljuvanja po protivnicima,i tako je uvijek.
O nekim konkretnim uspjesima niko ne razgovara.A prica miluje usi narodu,svaki je isti.
Borba da ostane u fotelji i nista vise.
Nijednom niko nije rekao da je nesto pogrijesio da je lose uradio itd...Uvijek je neko drugi kriv za sve.
Nema veze ko je na vlasti,i tako godinama.
Ko god da je nacelnik uvijek je pdexhodna vlast kriva za sve i ajmo u krug.
Pricati u emisiji i stanje na terenu nemaju nista zajednicko.
zivot je surov

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

:smt023 :smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

aquarius wrote: О чему се овдје ради, нисам у току !? :smt100

ништа страшно. Неко није попио терапију па доживио напад. :roll:
Pogodio si dijagnozu,samo nije oko ovog teksta,covjek je juce pukao,prvo je iz cista mira psovao i vrijedjao Vrstu i mene,ja sam to shvatio kao neki ustaljen Koridorov ritual i nisam reagovao,rekao je da ce da nas odere uvece onako uz kavicu,ceifeci,ali nije prestajao ni tada,ubacio je na boracku temu par psovki i uvreda,onda se oglasio Zmija i pitao zasto je njega zaboravio u svemu tome i da i on zeli da bude oderan. :D Tada je Koridor pojacao tempo i poceo da prica o nekoj redaljki i ti u tom momentu uskocis na temu sa nekim postom,a on onda navali sa uvredama i na tvoj racun,naravno i tebe stavi u red ,ako ne grijesim ispred Vrste,znam da je Zmiki dospio iza mene pa sam se prepao i izgubio kontrolu :D Kontam ako mu je onoliki nos ,koliki mu je tek ..... :) Posto su u straha velike oci ,ja podjem da brisem postove,a on nastavi sa pisanjem i pravljenjem spiskova za redaljku,kopira taj post i ubacuje automatski na 2 teme naizmjenicno. I ja na kraju moradnem da obrisem sve te uvrede ali njemu ne bude dosta i podje sam sebe da vrijedja,mozda ga to ni nije uvrijedilo ali je bilo nedolicno i ja se odlucim da taj poslednji post ne obrisem,kad je toliki namcor,cak ga i kopiram da se vidi u mom postu,da nemoze da ga izbrise. :) I onda on reaguje zovuci i pisuci okolo po gradu i forumu,kao da smo mu kozu oderali,a sve je trebalo da bude obrnuto,bar sa njegove tacke gledista. :wink:
Koridor je mislio da se nikad nece saznati ko je i o kome se radi,pa je pisao i psovao sve i svakoga,vrijedjao koga je stigao ,predstavljajuci se kao neki mlad i neiskusan gilipter,koji zivi na strani a u stvari se ispostavilo da je sve obrnuto.Cak sada hoce da tuzuje ,sto njemu niko od nas ne zeli zabraniti,ali sam samo onako kopirao ovaj njegov nekadasnji post ,a ima ih jos na stotine,jer njegov svaki post je bio za tuzbu,pa da ga samo podsjetimo da ce ako nastavi da prijeti po gradu,imati onoliko tuzbi koliko ima postova.Jer neko ce istog momenta objaviti njegovo ime i prezime,na vise portala,naravno i adresu, sta ce on nakon toga da dozivi mozete samo predpostaviti.Mislim da mu ni ta rodbina na koju tipuje i preko koje pokusava da me diskredituje nece puno pomoci.Zato bolje da se ostavi zapocetoga i da nastavi u onakvom tonu kakav koristi u normalnom zivotu,jer ovaj virtualni ton je istrosen i ne prolazi kod nas,nalog Koridor 92 mu je stalno otvoren ako misli da ga je neko provalio moze da promjeni pristupnu sifru i da nastavi u skladu sa pravilima foruma,novI nalog Koridor 1992 je zakljucan jer nema pravo na dva naloga.Izvinjavam se na dugom postu i spamovanju teme. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ne brini Kami, ako dođe do kakavog suda tu sam :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Ali pod uslovom da stojis ispred mene i u oci da mi gledas,ne pustam vise nikoga iza ledja,ni u pancir gacama. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Natiurlich,naturlich :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nekada, kada su postojala cvrsta pravila u drustvu, zivot je bio mnogo jednostavniji..drustvena pravila obavezujuca. Danas ljudi praktikuju pravo da mogu uvek da kazu sta misle, cak i kada je to misljenje krajnje povrsno i proizvoljno /izuzeto od bilo kakve moralne obaveze/. Slobodu koju imamo..cesto kao ljudi ne mozemo da ispratimo. Pobrkamo sve vrednosti i skoloni smo da izmesamo sve ..i tako uvek na povrsinu iplivaju najgori pojedinci koji iz svog mraka vuku konce.
Jer ako oni odluce na temi Nacelnik opstine ..moze se pisati svasta

Savet: redaljka za g.Kalabica i kuma mu :!: ce biti mnogo atraktivnija od ove forumaske

dulelaus
Posts: 16
Joined: 11.01.2014. 19:42

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dulelaus »

Nacelnik je u emisiji pokazao da je SILA, koja se zaustaviti ne moze!
Svaka cast Nacelnice!

Locked