Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VJESTICA »

:smt005 smatras da bi mi mogao pomoci bolje nego nacelnik?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ihhh nije on za tebe,ja sam ti sve to u jednom covjeku. :D A on je samo veterinar. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

To samo pokazuje koliko su kršili propise u pretekloj godini od kada su počeli radovi, na žalost svih nas, a posebno ljudi koji žive u tom području.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

А да се не деси, прњаворска верзија филма Конвој



:?: :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ekskalibur »

Iris wrote:To samo pokazuje koliko su kršili propise u pretekloj godini od kada su počeli radovi, na žalost svih nas, a posebno ljudi koji žive u tom području.
:smt023 :smt023
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Наравно нико се није јавио да иде са нама у каменолом. Шта смо горе нашли:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

И има ли ко одговоран, за овај геноцид над природом?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Niko,kao i do sada sve.
Bitno da se plate primaju a priroda neka se zagadjuje.
Komunalna :smt006
zivot je surov

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Кад се каже еколошка дозвола, мисли се на све од Експлоатационог поља па све до градилишта. О чему се прича свих ових дана? И мислим да су ове фотографије прикладније за аутопут тему него овдје... :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

I ja mislim da su fotografije prikladnije za temu auto-put nego za ovu temu, jer znamo da je Načelnik od početka upozoravao na sve što sada svi vidimo da je tako.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. Neki su čak i govorili da nije trebao da se zamjeri sa premijerkom zbog toga!!!!

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Ja mislim da su slike sa opstine Prnjavor a ne Teslic.
A nacelnik treba da to regulise ili?
zivot je surov

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Iris wrote:P.S. Neki su čak i govorili da nije trebao da se zamjeri sa premijerkom zbog toga!!!!
Nisu se oni svađali zbog ovoga,oko ovoga se ne svađa, ovo se rešava u redovnoj proceduri,a ovakvih i još gori slika ekološke slike naše opštine, ima na svakaom koraku,a ne samo na izgradnji autoputa.
Svađom se ne rešavaju nikakvi problemi,problemi se rešavaju saradnjom i dogovorom nadeležnih službi ,ni načelnik ni predsjednica Vlade nisu zaduženi za odbačeni otpad bilo koje vrste,zna se ko je nadležan za ovakve stvari,čak i bez ekološke dozvole,uljni filteri i pregorelo ulje se nesmije bacati bilo gdje, a najmnje u neku rijeku koja otiče u vodozahvat vode za snabdjevanje građana vodom.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Mislim "zamjeriti" pod navodnicima!
Naravno da jeste bio komentar da se načelnik nije trebao "zamjeriti" sa premijerkom zbog ekološke dozvole i problema oko izgradnje auto-puta.
Načelnik je upozorovao od početka, neki su komentarisali da to nije neophodno, a sad smo kao svi pametni pa vidimo u čemu je problem, vidite onda kad je i državna vlast priznala da nije bilo ekološke dozvole itd.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ta ajte molim vas :D znate kad bi nacelnik dosao na tu ideju da nije bilo kritike sa foruma. :)
Nego moramo pohvaliti rad i zalaganje inspekcije i policije,reagovali su svi cim su vidjeli ove Vrstine slike sa terena,svakako su oni ti koji treba da regulisu sve ovo i za sada to rade dobro,mozda nam sve to djeluje sporo,ali vazno je da se postupa po zakonu,a pravda kao i uvjek kasni. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ови начелникови душебрижници су стварно навјероватни. Неки дан када је било отварање бунара, начелнику сам колико сам то могао скренуо пажњу на поток који се улијева у језеро Дренова. Начелник је одмах навече дао изјаву, у вези филтера, муља и самог језера. Пишем са моб па не могу да исјечем тај дио са YouTuba. Али када дођем кући постављам да видите.

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ma Vrsta svaka čast za tvoj angažman jer ti to nisi ni obavezan, odnosno jeste na neki način obaveza svih nas, ali načelnik je odmah od početka ukazivao na sve probleme oko izgradnje auto-puta.
No nije ni bitno, daj bože da se sad sve to sanira i nastavi izgradnja po propisima.
Pozdrav od Dušebrižnice Načelnikove :wink:

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Ovaj forum diktira standarde :D
Verujem da pored nacelnika i predsednik i premijerka svako jutro izlaze na prnjavor info /eudkacije radi/

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Vrsta je u pravu,ali nema veze neka se nesto radi,Julija rece da je nacelnik ukazivao,pa moram da demantujem ,nije ukazivao prije foruma niko na ono sto nas ceka,a ni on,mada je se prvi ukljucio cim je vidio sta se prica :wink: elem onomad smo mi isli da brojimo kamione i rupe,pa kad ih stade par i dohvati telefone i jos pocese da kopaju ispod sjedala i nesto traze,mi u tutanj. :D Nismo mi bjezali,mi smo imali nesto hitno za obaviti. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nakon ovog detaljnog izvestaja sa akcije "kamenolom" ..shvatam da je neophodno da se na jutarnji ceking foruma ukljuci i predsedavajuci u BIH, kao i neka visoka figura iz EU. Ove nesvakidasnje ideje, mora da se sto pre realizuju :wink:
Nadam se da ce najvise profitirati..grad Prnjavor x

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ne nadjoh izjave nacelnika prije ove moje u junu 2013,tu smo se prvi put slozili Svraka i ja. :D
KAMIKAZA wrote:
vrsta8472 wrote:
Дионица Прњавор-Добој гради се пуном паром
Zalosno je sto ce oni gradeci sebi spomenik ,porusiti nase lokalne puteve,kamioni su velike nosivosti a jos se i pretovaraju,policija umjesto da kontrolise tonazu vozila koja su upadljivo pretovarena,hvata jadnike i to pre neki dan sa dva vozila, jedno je stajalo iza grmlja kad se skrene na Vijaci prema Kulasima,a kolege su stajale 20 metara dalje na magistrali preko puta od Krmacine radnje.Kontrolisana su samo putnicka vozila ,mislim da ja nama kao opstini puno vaznije da se kamioni pridrzavaju oko tonaze i propisa koji bi trebalo da budu isti i za gospodu iz Integrala i za nase male prevoznike,nego dal neko ko je skoknuo u trgovinu udaljenu 300 metara od kuce ima sajlu za slepanje.
svraka wrote:I ja tako mislim.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pa onda ovo. :)
KAMIKAZA wrote:Mozda ce neke nase sugradjane zanimati jedan podatak,u subotu 10.08.2013 u jednoj spontanoj akciji smo testirali protok teretnog saobracaja na mjestu gdje je nekad bas cesto stajala policijska patrola i zaustavljala male kamione (7.5 T) zbog brze voznje i eventualnog pretovara, tj. na rakrsnici u Jelicima izmedju kuce Nedje Jelica (betonski proizvodi) i brace Stanic.
Brojanje smo zapoceli u 14:50 h a zavrsili u 15 h jer smo bili primjeceni i dva kamiona su se zaustavila,jedan vozac je izasao i telefonirao sa nekim :) ,u tom periodu su prosli 32 kamiona,dva su bili sa 3 osovine ,svi ostali veci,kretali su se velikom brzinom,testirali smo sa jednim pozajmljenim radarom (bazdiranim i kontrolisanim od nas,nasim vozilom na par minuta ranije),jedan zuti kamion cudne boje bez oznaka kretao se 113 KMh,ostali par kilometara sporije.Na jednom je stajalo "Mi vozimo za vas" :) mada je "Mi vozimo na vas", bilo malo logicnije :D ,jer tragovi kocenja na putu od Drenove do Kremne govore vise nego sve rijeci.Jos nesto,dok su kamioni nesto prije toga stajali kod kafane"Plava Ruza" ili tako nesto,pogledali smo na njih par gume,da nije bilo zalosno bilo bi smjesno,na nakima su se vidjela bjela platna.
Pitam se samo dokle ce ovako,pitanje je samo dana i sata kad ce neko da strada na toj relaciji,a policija nista ne poduzima,pa zato nije ni cudno kad jajare poput Nikolica pricaju po kafanama kako su smjenuli neku veliku marku u nasem SUPu,jer nije htio da ih slusa. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by aquarius »

Без обзира на непримјерену малициозност и саркастичне коментаре о Форуму и његовој важности,
сложио бих се са Јулијином тврдњом :
julija wrote:Nadam se da ce najvise profitirati..grad Prnjavor
Ја не гајим наду него знам да ће бити тако.

Није битно ко је први рекао "Цар је го" ...
Битно је да ми о проблемима причамо јавно, а не да се кријемо по ћошковима и ламентирамо над тим "ко је први".
Још битније је да надлежни реагују на алармантно стање у водозахватном подручју Дренова и да се под ХИТНО покрену конкретни кораци !!!
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Немам времена да прочитам све постове. Видио сам слике и прочитао неколико коментара. Да не губим вријеме, само да све информишем, да се у ове проблеме интензивно укључила и еколошка инспекција, и комунална полиција. Починиоци су процесуирани.

А што се тиче начелника општине, и његовог ангажовања око свеобухватнох проблема око изградње аутопута, као и око свих других проблема које се тичу наше заједнице, ја заиста не знам да ли смо могли наћи прикладнију особу. Бољу особу. Преданију преузетом послу.

Критика је неопходна, да се онај, што би моја баба рекла, о којем је ријеч, не уполежаћи. Похвала је такође добродошла. Да се онај, о коме је ријеч, још више охрабри и окуражи у том правцу. Хоћу рећи, да и критика и похвала, могу бити од користи. А по мом мишљењу, наш начелник заслужује више похвале него критике. Ово је трећи начелник наше општине, а ово први пут пишем. Надам се искрено да Гатарић неће дигнути руке од свега, јер објективно сва ова машкарада му апсолутно није потребна. Човјек је постигао све, прије него је ступио у политику. За разлику од рецимо Калабића, који није имао ништа, нити је постигао било шта, док није ступио у политику. Разлика је немјерљива!

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Gde god nadjes zgodno mesto, ti drvo posadi /ili ispljuj juliju/
a drvo je blagorodno, pa će da nagradi :wink:

aquarius, privrženost prnjavor-info Forumu pokazala sam svojim svakodnevnim postovima. Preoštar si, kada je rec o mojim komentarima.
Slažem se da je stanje alarmantno i da svako od Vas ponaosob, opstinske sluzbe i nacelnik na prvom mestu daju sve od sebe da se nešto promeni na bolje!

Locked