Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Najbolji Nacelnik u istoriji Prnjavora dr Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:
PS ko je naljutio omiljenog Kuzma :?:
Pa rekli su mu da nece nikada da dobije asvalt ako ne izbrise sve sto je do sada pisao,i sta ce covjek ,nuzda zakon mjenja. :D
Sreca pa je meni moj Vlado iz zahvalnosti sto sam ga hvalio par godina,poslednji dan svoga mandata napravio asvalt,i to bolji nego sto je Tomas napravio svom puncu,ovakiiii debelllll. :smt109
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

KAMIKAZA wrote:Pa rekli su mu da nece nikada da dobije asvalt ako ne izbrise sve sto je do sada pisao,i sta ce covjek ,nuzda zakon mjenja. :D
Gluposti..Ne verujem u tu pricu.
Racunajuci na tog neznog pesnika u tebi...ocekujem da otkrijes kako se zove ta Kuzmina ulica, zeljna asfalta :wink:

PS Kuzmo, vrati sve postove ..nedostajes :(

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

julija wrote:Zmijo draga, sve si pobrkala :!:
Nije problem što je zmija pobrkala,odavno je ovdje sve pobrkanao.
Odgovorite ljudima šta ste ovdje u našem gradu i našoj opštini naparavili za naraod, a posebno od kakako je na valst došao najbolji načelnik u regionu i šire.

-Jesu li to ulice,trotoari ,rasvjeta ,parkovi i semafori

-Jeli to u zgrada kulturnog centra u našem gradu,sa velelepnom kino dvoranom i pripadajućim sadžajima kao što j recimo i zgrada novoosnovanog muzeja.

-Jeli to možda administrativni cenatar, sjedišta opštinske admnistracije, u koju se uselilo iz trošnih socijalističkih baraka i i trošnih austrougarskog hotela .

-Jeli to možda novosagrađena zgrada Doma zdravalja, ili se još liječimo u takođe socijalističkoaustrugarskim prostorimna koje se renoviraju iz donacija.

-Jesu li nam đaci škole Branko Ćopić iz stare i trošne austrougarske zgrade zgrade uselili u novu i modernu zgradu osnovne škole 21. vijeka

-Jeli novoizgrađena sportaka dvorana u Prnjvoru mjesto gdje se okupljaju naša djeca koja postižu zapažene sportske rezultate.

-jeli to pitka voda u našem gradu koju smo dobili nakon vaše politike rješavanje vodosnabdjevanja grada pitkom vodom.

- jesu li to moderni prečićivači otpadnih voda i modreni kanalizacione sistem, ili još uvjek udišemo miris septičkih jama.

-jeli to centralno spomen obilježje poginulim prnjvorčanima u proteklom ratu koji su izginuli u otadžbinskom ratu.

-Jesu li to moderno asvaltirane gradske ulice kao i biciklističke staze i trotoari kao u nekim drugim gradovima,ili je zakarpa na zakrpi.

-Jesu li to industriske zone gdje se oživljava lokalna privredna grana ili su to stečajni postupci u poslednjim prnjvorskim privredniim subjektima

Možda sam ja ovo Julija sve pobrkala,pa bi te zamolila da mi pomnogneš da i ja steknem veliko povjerenje u tviju SDS, koje se usput javno stidiš, pa se vanstranački đoja artikulišeš kroz veličanje lika i djela Siniše Gatarića,stranku i onako niko nizašta ne pita,ni moju ni tvoju.


-
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ma nije imao potrebe da pravi sve ovo,kad ste vi to napravili u proteklom mandatu,ne treba nam to sve dva puta. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Ками апсолутно се слажем са твојим постом. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Ma nije imao potrebe da pravi sve ovo,kad ste vi to napravili u proteklom mandatu,ne treba nam to sve dva puta. :D
Špile je postavio šta smo mi uradili za 4 godine, ali postavite vi šta ste uradili za 24 takođe kalendarske godine srpski domaćini ebo vas miš :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Показао је бруку и срамоту, за толико утрошеног новца могло се све оно направити бар 3 пута више... :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

A nemoj mi ti govoriti o trošenju novca lijepo te molim,lisica priča kakao je kokošinjac čuvala još za vrijeme rat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

ZMIJA wrote:Možda sam ja ovo Julija sve pobrkala,pa bi te zamolila da mi pomnogneš da i ja steknem veliko povjerenje u tviju SDS, koje se usput javno stidiš, pa se vanstranački đoja artikulišeš kroz veličanje lika i djela Siniše Gatarića,stranku i onako niko nizašta ne pita,ni moju ni tvoju.-
Dobra Zmijo, citav ZOO-vrt da angazujes ne bi ti pomogao da me ubedis u te pisanije koje si spremio da izucavam..
Predlazem da postavimo google maps i da ucrtamo tvoje predloge za izmenu urbanistickog plana za grad Prnjavor. Iako se ne razumem bas najbolje, od srca cu se potruditi da zajedno sa tobom lociram kriticne tacke ( mada po onim Spiletovim fotkama zakljucujem da nije bas sve tako crno..) ..pomoci ce i ekipa sa foruma i napravicemo kvorum, sta predloziti za urgent x
(Nisam bas sigurna da se na ovaj nacin moze nesto postici, prosto jer nismo kompetentni za ta pitanja, ali ok )
Ako je neophodno, finalnu verziju cu uraditi ja u ime Foruma, samo bi se trebalo zadrzati u realnim okvirima :) ionako mi je sudjeno da radim izvestaje ..

Ni na trenutak me nisi pokolebao, i dalje verujem da je Opstina Prnjavor izabrala Najboljeg Nacelnika u regionu i sire!
Molim te, zadrzi prema meni min. postovanja i nemoj me prozivati ..jer ne postoji osoba na ovom svetu pred kojom imam razloga da se stidim, pozz

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ne, nemoraš Julija ništa da izučavaš,obimna je to materia što sam apostrofirala glede naše opštine i njene istoriske zbilje zadnju 20 i kusur godina.
To šta sam pobrojala traži odgovor,kada i kako da se riješi, i naravno to je samo jedan dio problema ove lokalne zajednice,ako mislimo ići u 21. vjek, kako se to često puta voli reći.
Zar nije sramota danas prositi da tako kažem od naroda, da renovioramo i proširimo jedin državni vrtić u gradu, koji je naparavljen još za vrijeme Edvarda Kradelja,a toliki su miliona prošli kroz opštinski budžet.
Zar nije sramota što naša djeca nemaju osnovnu šklou u Prnjvoru,a sad uče kao da su u Sabri i Šatili,neko mora dati odgovor na ova pitanja.
Mi smo svoj lokalni patriotizam pokazali još za vrijeme rata,naši borci su uspjeli opštinu spsiti od direktnih ratnih razaranja,ali su zato naši lokalni lopovi još dok je rat trajao uspjeli kroz ratni fond solidarnosti spliskati 10 miliona maraka,a danas ti isti borci i patriote nemaju svoje centralno obilježćje u našem gradu,a sve ostale opštine to imaju,neko na ovo pitanje mora dati odgovor.
Ovo je činjenica, ovo nije pusto naklapanje pred izbore.
Ne treba Julija nikava googl maps i moji predlozi na njoj,naš grad je u tom smislu davno devastiran u svkom smislu riječi.
Naše industrske zone su postale zone sumraka,a služiule su ijoš uvjek služe, samo za pranje i kupovanje po početnoj cijeni/9 km m2/ atraktivnih lokacija u gradu,što one to više nisu.
Kasno je sada govoriti o urbanističkom planu grada,kad su se bespravnom grdanjom i raznim izmjenama i dopunama regulacionih planova/po raznim naudžbama i potrbama/ od našeg grada naparavljena jedna karikatura, da ne ulazim u detalje i pojedinosti, mogu o tome knjigu napisati.
Sada se vrši legalizacija bespravno sagrađaenih objekata,kakao bi se bar u budžet vratio dio opštinskih sredstava ,neznam zaista dokle je to stiglo sa legalizacijom.
Svako živi u svom ubjeđenju neko na osnovu realnih spoznaja, neko na osnovu,iracionalnih ubjeđenja
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Да ли је истина да је против кандидат Драге Калабића на изборима за нови ОО СНСД Прњавор, и црвени мундир од када га ја знам Б.З. примљен као радник ОАС? И још једна жена-дјевојка. Кажу све то без конкурса, а смањује се број радника :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

:smt023 :smt023 :smt023

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Поздрав другари форумаши, ево и мене опет. :D Није ме било пар дана због визоре која влада Прњавором и због које сам и ја фасовао. :D
Пошто ме није било успио сам некако прочитати све што је написано у моме одсуству,а богме и било је фини прича. Ја их наравно нећу сада коментарисати, пошто прво морам испоштовати обећано према свједоку сараднику. Наравно ја то нећу на овој теми писати да не би и ја још додатно спамовао тему као што то поједини раде у задње вријеме тако да ћу писати на тему ОО СНСД Прњавор, тако да свједоче пријатељу тамо очекуј одговоре на твоја питања...

:smt006

User avatar
ALEK
Posts: 60
Joined: 23.08.2007. 16:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ALEK »

:D :D :D Da hahahah Crveni mundiri i Blejk (pretpostavljam Nacelnik).Ova Opstina je definitivno strip, samo je pitanje do kada ce stamparija da radi i hoce li ovaj strip docekati jubilarno izdanje!? :D :D
Scenaria ima na pretek.....

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Vrijeme je da se probudimo....
Image :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

http://www.trentininelmondo.it/componen ... taric.html

Отишао начелник код нашег форумаша Рокија у Италију.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

postoji nepisano pravilo u našoj općini kažu "Kog načelnika Franjo po Italiji voda ,taj u sledečem mandatu nije načelnik" :D :D :D :D :D
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Garant Franjo nezna dobro da prevodi. :)
Italijani kad vide nase da im idu u goste,odma znaju da im ode milioncic. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

bičbožiji52 wrote:postoji nepisano pravilo u našoj općini kažu "Kog načelnika Franjo po Italiji voda ,taj u sledečem mandatu nije načelnik" :D :D :D :D :D
BB, da li ti je poznata izreka: "da izuzetci potvrdjuju pravilo"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

...bolje se ne baviti politikom ni ovom temom . strogo zabranjeno mišljenje :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Занимљив превод на енглеском... :D

Image

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Na snazi je siroka demokratija...misljenja, slobode prevoda, raznolikih prevara i manipulacije :(
Presla se granica tog kruga oko čoveka, koja se smatra pristojnom..kao da Vam neko stoji previse blizu dok prica sa vama, udje ti u peterac. Ta vrsta nepostovanja tudjeg prostora vrlo je prisutna i ozvanicna.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Mi smo za Amere svi obični brojevi, a oni ne vole da nose mikroskope kako bi nas zapazili.
Široka demokratija i apsolutna sloboda su nepostojeće kategorije ,a raznolike prevare i mnipulacije su precizno i do perfekcieje proračunate .
Upravo prelaskom granice kruga oko čovjeka ,čovjek je postao nebitan ,a pristojnost kao moralan kategorija ne postoji ni ni u petercu,a još mane na tribinama gdje sjedi bezlična masa koja urliče.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

bičbožiji52 wrote:postoji nepisano pravilo u našoj općini kažu "Kog načelnika Franjo po Italiji voda ,taj u sledečem mandatu nije načelnik" :D :D :D :D :D
Италијани су измисли мафију. Али ови наши, успјели су да преваре оне праве изворне мафијаше - треба им скинути капу.
males wrote:Iz tvojih usta u bozije usi dragi moj prijatelju Knezu, ako imas vremena i strpljenja a i Vi svi zainteresovani procitajte samo jedan dio , a ostatak svega moze se naci na ovoj web stranici:

http://xoomer.alice.it/stivor/prevod.htm

obecanja koja je dao nas postovani nacelnik opstine za siru javnost. Ta obecanja koja se i dan danas nisu ostvarila, znamo ili pretpostavljamo zasto, ali svjedno radi nekog reda si postavljamo to pitanje.

Ponedjeljak 30 januar 2006 godine
Prvi sastanak u 09.00 sati

Prisutni:
1. Moreti Ðuzepe :roll:
2. Ivica Fužinato
3. Rino Zandonai
4. Pero Andreata
5. Nacelnik Opctine Vlado Živkovic

Nacelnik Opštine se žali na to što se govori da uvijek on i samo on kriv što su se radovi obustavili.
Tvrdi takode da:
a) Jedna komisija od Opštine Prnjavor ispituje realne troškove radova i za nekoliko dana dat ce izvještaj prije nego što se potpiše novi protokol sa firmom Hidro-kop Banja Luka. Opština prnjavor nece više da plati ako se ne napravi prva kolaudacija i pritom ponavlja da je firma Hidro-kop ipak znala da on nece platiti.
b) Sada je spreman da nastavi saradnju sa firmom Hidro-kop, ali hoce da ima finalni projekat i sigurnost u vezi predvidenih troškova
c) Do 31 decembra 2006 godine voda ce stici u domacinstva. Do kraja juna mjeseca ove godine treba da stigne u Šibovsku (prva faza). Financiska sredstva I imaju tj. postoje i ona su prioritetna.
d) Zahtjeva od projektanta da mu u roku mjesec dana dostavi projekat i izjavljuje da je u mogucnosti da plati odmah 18.000,00 KM.
e) Firma koja ce se formirati za i na održavanju vodovoda bit ce u vecinskom vlasništvu u iznosu od 51% Opštine Prnjavor

Utorak 31 januar 2006 godine

Drugi sastanak u 10.30 sati

Sastanak sa Nacelnikom Opštine Vladom Živkovicem
Nacelnik Opštine je potvrdio ono što je bilo receno dan prije.
Preuzima na sebe troškove od 4.601,32 evra, koje smo mi dali unaprijed za dirigovanje poslova nadzornom organu koji je bio imenovan od strane Opštine i za kojeg je Opština trebala da snosi troškove.Zahtjeva da se što prije sastane sa gospodom Ivom Berasi da joj priloži politicku situaciju, stanje radova i da garantuje da ce ispuniti sve obaveze koje je dao u javnosti.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by rocky »

Imate svi pozdrave i mahanje od nacelnika iz Italije :smt006 :smt006 :smt006
Idemo dalje ...

Locked