Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

svjedok.saradnik32 wrote: 5. У РЈ Електро дистрибуције Прњавор тренутно је запошљено 79 радника , од чега 60 конобара, 15 електро-техничара и 4 електро инжињера,
Ti konobari su dobri,treba neko kafu da sluzi :lol:
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

svjedok.saradnik32 wrote:Моје су анализе поприлично тачне, али свеједно битно ми је и твоје мишљење , стога те питам ?
1.Народ је незадовољан Милом шареном лажом, како даље?
2. Једина опција која може леМија ставити гдје му је мјесто је СДС, на који начин?
3. Да је твој глас Електорски кога би изабрао да води нашу државу ?
4. У овом тренутку један радник у реалном сектору: тренутно финансира 1.5 пензинера и 1.5 административног радника, како ријешити енигму ?
5. У РЈ Електро дистрибуције Прњавор тренутно је запошљено 79 радника , од чега 60 конобара, 15 електро-техничара и 4 електро инжињера, да би РЈ била функционална, дали сте мишљења да ова организација треба промијенити дјелатност или кадар ?
6. Прецједник наше државе директно или посредно влада овом државом од 1997- до данас, да ли мислите да сутра можемо очекивати неку новину при његовом реизбору?
Ова анкета би могла безброј питања да би се побољшала сутрашњица нашег живља али одговор је увјек само један !!
1.Znas kako je otisao Causevski ?
2.Nije SDS opcija, vi da ste imali snage i volje on bi vec odavno otisao,problem je sto on ima vise ljudi koji su za njega u vasoj stranki nego u svojoj.
3.Vjerovatno nikoga od danasnjih politicara,jer Brane lutki bi bolje vodio zemlju nego ove sadasnje jajare.
4.Zar uopste postoji u nas realni sektor,sta se ocekivalo sa raspadom zemlje,mislim na jugoslaviju,da ce dugovi da nestanu,da ce ostati isto trziste,da ce administracija ostati ista,i sad neko jos zagovara neko odcjepljenje,pa zna li iko kakve nam to jos troskove i izmisljene funkcije i namete donosi,ja mislim da je ova prica o odcjepljenju jedan znak vise da nas vode idioti,mi mislim sad na BiH nemamo sanse ovakvi kakvi smo da opstanemo,odozgo nam dolazi sve ovo sto si rekao,u vladi se nagomilalo,u ovim republickim organima jos vise,onda opstinskim,pa evo sad jos fali da i predsednici MZ nabeve sekretarice i knjigovodje i to je kraj.Mi smo jedini narod koji ce uspjeti da pojede drzavu. :D
5.To je ta greska sistema,pod hitno moraju da zaposle jos bar 30 kuhara,inace sve ode u PM :smt005
6.Ovdje se opet vracamo na prvo pitanje i na prvi odgovor,mi mozemo da ga smjenimo ali tek kad ga ne bude znat cemo da ne vlada indirektno. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ovo bi da dodam neovisno od predhodnog posta.
SDS nece uspjeti da skine Dodika,i ako ga skine bice to na kratko,jer narod nema povjerenje ni u SDS,jedini nacin da se Dodik smjeni je isturavanje neke nove stranke ,manje uz punu podrsku SDSa,ali to je nemoguca misija,jer mnoge g*ze su zinule vec na fotelje,zato mi se cini da ce sve ostati po starom,jer kao sto rekoh g*ze odlucuju a ne glave. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ако СДС устраје на овој изјави предсједника Босића и практично а не само декларативно онда одлазе и СНСД и Додо.
Далеко им лијепа кућа за дуже вријеме...
Фронтал wrote:Босић: За чишћење иза Додика биће потребна челична метла.
“Нама треба генерално поспремање после деветогодишње власти Милорада Додика и за то ће
требати челична метла и нови људи који ће то моћи да ураде”, каже Босић у интервјуу листу “Вести”.
http://www.frontal.rs/index.php?option= ... vost=38928
С тим да ова метла иде уз нове људе али и они уз метлу никако одвојено, ако ме разумијете...

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

СДС има сигурно снагу и моћи да се супротстави криминалу и тајкунима.
Сјећа те ли се Вучића , секретар Радикала а данас најснажнија личност Балкана. Робијао а данас шаље на робију.

СДС има идентичног човјека , који је такође био члан Радикала ,робијао, по занимању такође правник, човјек који има визију.
Сјећата ли се шта је рекао далеке 2010.године, да ли је био у праву?
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Тако је, Младен Босић за предсједника Републике Српске,
а Огњен Тадић за предсједника СДС-а (а може и др Синиша Гатарић)... :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Zaboravi taj moze da bude samo predsjednik neke MZ ali nikako drzave,evropa je dovela Vucica,umjesto da srbiju objedine oni je rasturaju,sto dobije kosovo danas dobit ce vojvodina sutra a sandzak prekosutra,samo polako,kriminal jeste problem u srbiji,ali veci problem su vodje koji dolaze po nalogu evrope.Rekao sam vec tamo,Kijev danas sa evropskim Klickom,a Beograd sutra sa evropskim Vucicem,bure baruta je to.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Хајде бре Ками не гракћи ка` каква врана...
Не приличи ти, ипак си ти ведроноша... :lol:
Last edited by просвјета on 23.01.2014. 15:00, edited 1 time in total.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Kakvi su takvi su i Bosic i Tadic,ali nasi su.Problem u sds su stariji funkcioneri.
Dodik leti to je sigurno.Kami Kosovo je otislo 1991 godine,Vucic sa tim nema nista al sigurno da ima vjetar u ledja od strane EU.I bolje nego da se zamara demagogijom i utopijom zvanom Rusija.
Tadic izgleda kao pozitivan lik i mislim da moze da se otrgne i povuce konkretne poteze.
A Gataric isto tako mora miseve mekinjare oko sebe da ocisti ako misli dalje u politiku.
zivot je surov

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Jedan je dr Siniša Gatarić!!!!!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Jedini!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:) I dzaba vam. :D Mi se ne otimamo za njega. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

A mi ga ne damo nikome jer znamo koliko vrijedi

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

----------------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 10:16, edited 1 time in total.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

KAMIKAZA wrote::) I dzaba vam. :D Mi se ne otimamo za njega. :P
Истина ал` се понекад чини да се отимате од њега... Ак` ме размеш... :lol:

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

dkrajina wrote:Spile,
Neznam sta da ti kazem,sta je ko dobro uradio?
Svaka stranka je nesto dobro uradila,ali onda isplivaju na povrsinu one lose stvari i to u narodu izaziva nezadovoljstvo i revolt.
U svakoj stranci postoje dobri i posteni ljudi ali oni drugi rade posao a ovi stradaju.To je slucaj sa Tomasom,Gataricom
U sds je bio Vukajlovic uredan covjek,u snsd neznam tacno nisam toliko u toku.
I uvijek postavljam pitanje,zasto niko nikad ne odgovara za nacinjenu stetu i pljacku??????
Samo pred izbore pricaju o zlodjelima protivnika,gdje je problem?Zasto u politiku ulaze ljudi koji su Opstinu ozlojadili?
Vidim ti se trudis da dokazes da je snsd radio pozitivno, druze tebi iza ledja su drugi mast kupili.
Svaka cast na tvom zalaganju.
Искрено да ти кажем по мени ти сувише гледаш све негативно и имаш превише сумње у све и свакога. Нису сви људи исти, као шти си рекао постоје добри и лоши људи, као што постоје криминалци и поштени људи и то је тачно,али да ли је то оправдаље да некога прозивамо криминалцом и лошим човјеком иако он није правоснажно усуђен за криминалне радње? Наравно да је било криминала и увјек ће бити,али да ли је разлог окривити само једног човјека за све као што се ради у задње вријеме? Слажем се са тобом да се мало ради на пољу криминала и да људи који су починили криминал и који га чине требају да одговарају за своја дјела, али опет направљен је напредак и то показују статистички подаци у задњи 10 година наравно то није довољно али иде набоље и не можеш само тако некога у затвор стрпати процес је то,а нарочито што нам је правосуђе никакво постоји статистички подаци и за правосуђе. Што се тиче твога дјела око политике ти људи на које ти мислиш од њих политика и јесте направила богаташе и сада су и даље у политици ради захвалности, ипак није коректно окренути леђа некоме ко је те направио милионером,а ко ће знати можда опет некада затребају. По мени јесте СНСД радио позитивно ипак је доста тога урађено народу,а да је неко купио маст не вјерујем одавно у Прњавору нема те масти за покупити...
Драган је у Германији па га ја разумем, али ево ја ћу признати свиђа ми се улица поред Жеље петрографа личи на градску, али ти признај да су огромне паре потрошене на њу и да се бар још једна иста могла направити.
Мој ти шпиле, ево ја да ти предложим, пусти ове изборе као ниси знао, млад, неискусан, недозрео политички, па ћемо се 2016 године , похватати како треба, ви губите и ове изборе то народ каже не ја. Доказ за то су избори у мјесним заједницама, сјећаш се када смо у истом моменту предавали у ОИК ти за 10 МЗ а ја за 30 моји побиједили у 30 а у колико су твоји, даље неко спомену релевантност података на 12 % излазности. Све анкете се раде на пропитивању становника од 2 до 4 % и сматрају се кључним за доношењем неких одлука. Тако да и на том пољу народ је показао...
Као прво улицу Вука Караџића је сигурно најсавременија и најбоља улица у граду и да би се направило да буде најбоља потребна су велика средства,а нарочито зато што је била у катастрофалном стању,а то најбоље знају они који су пролазили кроз ту улицу још док није била реконструјисана и ваљда је био ред на тај народ послије 20 година добије улицу како треба. Као што ћемо једног дана морати одрадити улицу Вида Њежића која ће 100% коштати дупло скупље да се направи него сада Вука Караџића...
Што се тиче избора наравно да ћемо имати окршај 2016 године то није проблем никакав, пошто је на планирам напуштати форум,а нека нам ови избори буду само припрема за наредне локалне. Што се тиче избора на републичког нивоа то што ти узимаш за примјер изборе у мјесним заједницама не значи ништа и не можеш узети као доказе за тренутни омјер снага на републичком нивоу, јер су тада другачија правила игре и ваљда би то требао знати. Даље што се тиче онога дана у ОИК-у сјећам се га,али нисам био сигуран за број пријављени па сам провјерио да будем сигуран, ја сам пријавио 11МЗ,а ти 31МЗ .
Е сад када гледаш укупну побједу ви јесте побједили и ту нема шта,али опет то је када причамо цјелоукупно,а када одрадимо укупну анализу избора е тад ваш резултати и није баш нешто посебно велики,а нарочито што сте ви од саме побједе на локалним изборима имали велику предност у односу на остале странке, зато што се припремали дужи временски период за изборе у МЗ и унапријед сте припремили кандидате... и поред тога СНСД уопште није имао намјеру да иде на ове изборе,али ето због жеље поједини мјесни одбора СНСД-а они су сами одлучили да ли ће ићи на изборе или неће и баш из тога разлога је СНСД пријавио кандидате на само 11 мјесни заједница и пред ова два разлога постоји још ствари који утичу на прави изборни резултат... Као што су да на 6 бирачки мјеста нисте имали против кандидате,јер сте једини предали кандидате. Даље постоје бирачка мјеста на којим сте ви више предали кандидата него остале странке и како год да окренеш ви повјеђујете небитно колико остале странке добиле гласове, ево примјер Присоје (укупно пријављени кандидата 6,а од њих ви сте пријавили 5 што значи како код избори прошли ви побјеђујете) овако слично је се десило на 7 бирачки мјеста, што значи да сте добили на поклон побједу на 13 бирачки мјеста и због оваквих ствари не можеш узимати као доказ да неко губи изборе и зато се пази оне старе „ Ко високо лети, ниско пада“...
Моје су анализе поприлично тачне, али свеједно битно ми је и твоје мишљење , стога те питам ?
1.Народ је незадовољан Милом шареном лажом, како даље?
2. Једина опција која може леМија ставити гдје му је мјесто је СДС, на који начин?
3. Да је твој глас Електорски кога би изабрао да води нашу државу ?
4. У овом тренутку један радник у реалном сектору: тренутно финансира 1.5 пензинера и 1.5 административног радника, како ријешити енигму ?
5. У РЈ Електро дистрибуције Прњавор тренутно је запошљено 79 радника , од чега 60 конобара, 15 електро-техничара и 4 електро инжињера, да би РЈ била функционална, дали сте мишљења да ова организација треба промијенити дјелатност или кадар ?
6. Прецједник наше државе директно или посредно влада овом државом од 1997- до данас, да ли мислите да сутра можемо очекивати неку новину при његовом реизбору?
Ова анкета би могла безброј питања да би се побољшала сутрашњица нашег живља али одговор је увјек само један !!
Објаснио сам ти твоју анализи и као такву не можеш узимати као тачну јер постоји други фактору који утичу на њу, па ти изволи... Што се тиче остатка твога текста, ајде да чујем ваша идеја,рјешења? Ако планирате примјењивати начин рада као што примјењујете сада у општини нема нас нигдје, пар зар нам и на државном нивоу требају идеје као котлић за гиниса,а да нам рјешања буду нови намети становништу, па зар са оваквим начином вођења општине ви планирати изаћи на изборе и планирати да ће те добити подршку народа? Што се тиче Електродистрибуције, па сјећаш ли се ти у каквом је оно стању било прије? И једно од најважни питања па да ли је електродистибиција у РС основана када је СНСД дошао на власт или је она била и прије?Да ли можда ови конобари нису можда били запослени прије доласка СНСД имаш ли докаже да је прије било све уреду и да је након доласка СНСД све отишло у три љепе? Све у свему да чујем та ваша рјешења,идеје, ко је то ваш кандидат за предсједника, која је то особа која може промјенити све на боље и шта се може очекивати са вашим доласком што народ већ није видио и осјетио на својој кожи?

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

---------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 10:16, edited 1 time in total.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

просвјета wrote:Босић: За чишћење иза Додика биће потребна челична метла.
“Нама треба генерално поспремање после деветогодишње власти Милорада Додика и за то ће
требати челична метла и нови људи који ће то моћи да ураде”, каже Босић
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

kuzmo wrote:
spile_86 wrote: што народ већ није видио и осјетио на својој кожи?
Sve smo vas i vidjeli i osjetili na svojoj kozi.Od 95.- pa do danas vrlo malo je pozitivno uradjeno za nas koji smo vas gledali,a i dan danas gledamo kao ptici otvorenog kljuna da bi koja mrvica ostala i za nas :(
Знаш постоји онда народна изрека " Још се није родио онај који је свима удовољио". :| Очит примјер је и са Богом дао нам је све,а ми га опет псујемо. :(
svjedok.saradnik32 wrote:
просвјета wrote:Босић: За чишћење иза Додика биће потребна челична метла.
“Нама треба генерално поспремање после деветогодишње власти Милорада Додика и за то ће
требати челична метла и нови људи који ће то моћи да ураде”, каже Босић
Свједоче неки за вама дан, данас чисте... :D

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

---------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 10:17, edited 1 time in total.

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by MASTER »

Volio bih da mi neko ,ko zna(pretpostavljam da bi Spile trebao znati),odgovori a ono glasi,pa zar mi u Prnjavoru nemamo čovjeka koji bi mogao biti upravnik Pošte,nego se mora angažovati čovjeka iz Srpca(umjesto da se zaposli čovjek koji bi svoju platu zarađenu u Prnjavoru i trošio u Prnjavoru),mislim da je to bruka za sve nas a posebno za onoga koji je to dozvolio..
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

kuzmo wrote:Izgleda da si jedan od onih iz kalendara ,samo neznam jesu li te crvenim napisali,crnim debelim ili normalnim slovima :D
Jedan je dr Siniša Gatarić!!!!

Može crvenim, običnim, crnim, crnim ogradjenim kako god, on je jedan jedini!!!!

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by kuzmo »

---------------
Last edited by kuzmo on 04.02.2014. 10:18, edited 1 time in total.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

NAJBOLJI NAČELNIK u regionu i šire!
tako je Kuzmo, vazno je da si ti iz off faze trajno prešao na ON i došao sebi.. Ali s vremena na vreme bi trebalo da ukljucis i opciju restart, da bi se aplikacija normalizovala. Profunkcionisaće sve kod tebe, jer ti si kapiten teama koji ce igrati ligu sampiona :wink:

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ne može niko nikome ništa umanjiti, svako je ono što jeste!
Ma koliko vi to pokušavali.
A dr Siniša Gatarić je naš najbolji i jedan jedini Načelnik!!!

Locked