Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Мало ПП ФБ прњавор.инфо

Image

Продане душе :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

grlica wrote:U redu , neka bude po tvom.
Međutim , postoji li ikakav plan il možda IDEJA gdje bi ti novci trebali da odu , za šta će se upotrijebiti?
DA li će se napraviti kružni tok na ulazu u grad , da li će se pokrpiti gradske ulice , da li će se možda napraviti iz opštinskog budžeta neka nova škola ili vrtić , parkić. Da li će rasvjeta biti sva popaljena noću , da li će se srediti jedino izvorište u gradu Dobra voda , da li će biti spomenika palim borcima , da li će se otvoriti neka nova čitaona il biblioteka, da li će kino Slavica ikad dočekati da se otvori i renovira.
Da li postoji projekat pozorišta , da li postoji projekat kanalizacione mreže u BG ulici , da li postoji projekat redovnog gradskog saobraćaja.... mnogo tu pitanja stoji godinama otvoreno.
Najlakše za sopstveni nemar il nerad okriviti drugog --to je karakteristika slabića ! Da li ste vi slabići čeličnih nameta ?
Bilo bi dobro da nam javneš gdje će se uložiti pare poreskih obveznika :wink: :D
Грлице драга немој дозволити да те свједок лаже, какви црни намети од владе РС само тражи изговор како да скреће пажњу са повећања расхода које праве и који сами утичу на буџет.Ево поставићу пар слика из скупштинског материјала да видиш и сама...

Image
Image
Image
Image


Ево драга када видиш ове двије ставке видићеш и сама да се на основу њих расходи повећани за 869.392КМ и то је само ребалансом буџета за ову годину,а за наредну годину је планирано још повећање ови расхода на 1.120.000КМ и то је прави разлог повећања пореза на непокретност,а не ко што свједок каже да је због владе.

А шта влада РС мисли на наш општински буџет ево поставићу ти допис од министарства финансија па види и то...

Image

Image

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Grlice ovakvi su i tvoje Sarajevo prodali,sta je mali Prnjavor,i on je pr kraju sa prodajom.
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Svjedok,ne pokusavaj da branis ovo zlo,i sam si napisao u prosloj poruci,kad si citirao onog konzulcica,on je na nas trosak isao da obidje rodbinu,kazes 350 hiljada manje pa sta je to,nista,ova dva autica,put u ameriku i kotlic,taman toliko,i zar nije bilo lakse da se to ne kupuje i da on ne putuje,a da sirotinja ima par maraka vise za kruh.Jebo ga kotlic,za 100 000 km mogao je godinu dana da finansira narodnu kuhinju i da se ova bjeda prehrani,da ne kopaju po kontejnerima,a on ce to da sprca za jedan dan.Za ovo njegovo putovanje i posjetu rodbini ,mogao je da skoluje ovu sirotinju koja krpi kraj sa krajem,a on na njima spara.Za ova dva auta,mogao je da usreci 50 invalida,sa raznim pomagalima,tako bi se za njega dalje culo nego ovako.A pamtim jos kad je dosao onu pricu ,prodaje auta,svako ko hoce na posao neka dodje svojim autom,nema ovo,nema ono,znao je da prigovori Darki sto spava u BL,a on otisao 20 dana sluzbeno u ameriku,pa nikad ni jedan predsjednik drzave nije imao toliko dug odmor na racun drzave. :) Zar on nije znao da je svakog gosta tri dana dosta,morali su mu ukinuti vizu da bi ga se rijesili. :lol: .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Pokusacu da branim "DOBRO",
zabrinjava "ZLO" koje pojedinci sire na ovom forumu. Posto sam po struci ekonomista, sektor finansije ..rekla bih da se malo ko ovde razme u teme o kojima pise. Nadvladao Vas je politicki obojen stav kojima bi samo da pljujete i nipodastavate. Svako od nas je jedinica drustva koja svojim ponasanjem doprinosi zajednici.
VI ste destruktivni,
g.Gataric rekla bih konstruktivan
Ako donosimo neku odluku, po pravilu gledamo metu i odstojanje..Najbolje resenje je obicno matematicki precizan podatak, iznijansiran raspolozivim sredstvima.
Reforme su teske, ali donose rezultat.
red-rad i disciplina
sa VEROM u dobre ljude, koji jos uvek postoje i nalaze se medju nama :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

julija wrote:
sa VEROM u dobre ljude, koji jos uvek postoje i nalaze se medju nama :)
Mozda ih ima tamo medju vama,ali ovdje medju nama ih je jako malo,a u politici ih nema sigurno redji su od bjelih vrana. :D
julija wrote:Pokusacu da branim "DOBRO",
. Posto sam po struci ekonomista, sektor finansije ..rekla bih da se malo ko ovde razme u teme o kojima pise.
Sestro iz iste smo branse, :D samo moje zovu malo drugacije,neko kaze sverceri,neko lopovi,neko manipulanti,dileri,a u stvari sve cista ekonomija i finansije. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

julija wrote:Pokusacu da branim "DOBRO",
Оно што је изгледа теби ДОБРО, нама је зло и наопако.
julija wrote:zabrinjava "ZLO" koje pojedinci sire na ovom forumu.
Ти форумаши, су људи који ево већ трећег Начелника - разоткривају и указују на погрешне ствари. И још никако, ни на једном нису погријешили. Да си дуже са нама, то и би сама схватила.
julija wrote:Posto sam po struci ekonomista, sektor finansije ..
Од финансијских "стручњака", поштујем само Камиказу. Сектор финансије му много добро иду, а и још зна нама неукима, лако и сликовито објасни на који начин нам власт извлачи паре и како ће то да раде за коју годину.

julija wrote:rekla bih da se malo ko ovde razme u teme o kojima pise.
Свако од нас се разумије, по мало. И они који су "црвени мундири" али и ови који су "Муновци" а и они који нису ни једни од те двије групе форумаша. Сви ми овдје износимо неке чињенице. На оном ко ово чита, је да дође до закључка. Овдје царују, оне непровјерене информације које се не могу чути у званичним медијима. А све оно што је незванично, много је интересантније од оне која је званична. Зато ми као такви и јесмо интересантни, начим читаоцима.
julija wrote:Nadvladao Vas je politicki obojen stav kojima bi samo da pljujete i nipodastavate.
Ти хоћеш нама да докажеш, како су Муновци бољи од црвених мундира и како Велики Блек зна шта ради. Од 10 000 гласова колико је имао прошле године, да се сада одрже избори не би имао ни 6000 колико је изборно тијело Муноваца. А никако да се запита, зашто је то тако. Сам себи, ствара негативну слику у јавности.
julija wrote: Svako od nas je jedinica drustva koja svojim ponasanjem doprinosi zajednici.
Тачно.
julija wrote:VI ste destruktivni,
Да. За власт, ма ко био та власт.

julija wrote:g.Gataric rekla bih konstruktivan
Велики Блек, је био на почетку кампање конструктиван. Сада је за мене деструктиван. По чему је теби конструктиван?
julija wrote:Ako donosimo neku odluku, po pravilu gledamo metu i odstojanje..Najbolje resenje je obicno matematicki precizan podatak, iznijansiran raspolozivim sredstvima.
Reforme su teske, ali donose rezultat.
red-rad i disciplina
Реформе су код нас сталне, и не знам крајни циљ свих ти реформи. Ево овај нови порез што морам да плаћам, никако да схватим да је то за моју добробит а не за добробит носиоца власти.
julija wrote:sa VEROM u dobre ljude, koji jos uvek postoje i nalaze se medju nama :)
Што би рекли српски радикали. Са ВЕРОМ У БОГА, СРБИЈА ДО ТОКИЈА И ОД ТОКИЈА ДО МИЛВОКИЈА.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
VUK-RS
Posts: 613
Joined: 03.08.2005. 04:41
Location: Прњавор

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by VUK-RS »

Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

julija wrote:Pokusacu da branim "DOBRO",
zabrinjava "ZLO" koje pojedinci sire na ovom forumu. Posto sam po struci ekonomista, sektor finansije ..rekla bih da se malo ko ovde razme u teme o kojima pise. Nadvladao Vas je politicki obojen stav kojima bi samo da pljujete i nipodastavate. Svako od nas je jedinica drustva koja svojim ponasanjem doprinosi zajednici.
VI ste destruktivni,
g.Gataric rekla bih konstruktivan
Ako donosimo neku odluku, po pravilu gledamo metu i odstojanje..Najbolje resenje je obicno matematicki precizan podatak, iznijansiran raspolozivim sredstvima.
Reforme su teske, ali donose rezultat.
red-rad i disciplina
sa VEROM u dobre ljude, koji jos uvek postoje i nalaze se medju nama :)
U svakom slučaju dobro treba da nadvlada zlo
To je biblijska materija.
Samo u našem slučaju, dobro i zlo su zamjenili mjesta.
Mnogi vole reći,da je u lokalnoj vlasti na sceni cirkus,kao sinonim destrukcije i haosa,a neznaju da je cirkus i te kako uraeđena struktura gdje majstori svog zanata izvode vratolomne tačke sa matematičkom preciznošću.
Mi koji dolazimo u taj cirkus dolazimo da apalaudiramo, a ne da pljujemo i zviždimo,jer kad je cirkus trebao doći u naš grad, mnogo se o njemu i njegovim majstorima pričalo,a očigledno nas je cirkus iznevjerio.
Svaki od nas je jedinica društva, i svojim ponašanjem bi trebala da doprinosi opštem dobro,pa mi to upravo i činimo, kad zviždimo našim cirkusantima jer nisu dobro odigrali svoje role u cirkusu,te bi se morali popraviti i to uvježbati.
Vi koji sjedite u prvom redu cirkusa, sve i da hoćete da nas uvjerite u neke cirkuske odluke i njihovu ispravnosti i odomjerenost nemožete, jer i sami cirkusanti i njihove izjave nisu optimističke i zadovalajavajuće, pa prema,a tome to je uzalaudan posao.
O kakavim vi Julija Primicova reformama govoriš.
Znaš li ti šta su reforme i kakao se provode.
Ako je u budžetu cirkusa nestalo para ,a uvjek ih je manjkalo,jeli reforma te para namicati prodajom po svaku cijenu gradske zemelje, i to po vrlo niskoj cijeni,pa onda sa tim parama finansirati javnu potzrošnju.
Kažeš da si po struci ekonomista,pa de nama ovo gore pojasni Julija.
Ne treba ovdje spominjati imena bez velike nužde,kako u negativnom tako i pozitivnom kontekstu,kao što ti stranački neobojena činiš :smt005 :smt005
Eto, i ti si Julija imala svoju premijeru na ovom forumu kao mnogi prije tebe,i sada možeš da ideš,kao i mnogi prije tebe,da nebi od konstrukcije postala i sama destrukcija.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

julija wrote:red-rad i disciplina
Sve što možeš danas, uradi juče!

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

spile_86 wrote: Очигледно је да нам фали пара у буџету и не фалило
Pa i ne falilo,zna se ko je bio na vlasti protekle cetiri godine i kakvo stanje je ostavljeno...sve jasno :smt006

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by dkrajina »

Nije nista bolje ni onima od prije cetiri godine ostavljeno,oni su jagnje zaklali,drugi su derali a sada ovi na razanj stavljaju.
Last edited by Moderator on 21.12.2013. 09:10, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
zivot je surov

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sve ovo sto vam se desava je bozija kazna ,jer niste birali ludog Dragojla. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tehal »

Dobro i istina se ne brane,niti ima potrebe da se brane - a ovaj gore tobožnji ekonomista koji očigledno kreira politiku u prnjavoru nam upravo pokazuje da pojma nema o ekonomiji,ali ima i te kako destruktivnu energiju da pored loših rezultata još hoće i da nam uništi misli!
PREVIŠE boga mi,makar i da je malo u pravu ovako ne bi trebala ova osoba - ali destruktivci su destruktivci...brane loše a protiv kolektivnog dobra su.
izvrnute vrijednosti,šta ćeš.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

wanted wrote:
spile_86 wrote: Очигледно је да нам фали пара у буџету и не фалило
Pa i ne falilo,zna se ko je bio na vlasti protekle cetiri godine i kakvo stanje je ostavljeno...sve jasno :smt006
Ништа теби није јасно.... :smt005

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

Samo nemoj plakati i sve ce biti u redu, ajd sad otidji do Drage po svoje misljenje,pa napisi nesto ovde,ajd... :smt006 :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by spile_86 »

Pišem preko telefona,unaprijed se izvinjavam za pravopis. Wanted, ja mogu samo plakati zbog takvih kao ti koji ovdje pišu,a nemaju pojma.Ti prozivas za nekakve dugove koje je SNSD napravio,a neznaš kako su uopšte nastali dugovi i zbog čega...Ajde malo se raspitaj kako su nastali dugovi pa mi onda nešto pisi,a ako ne budeš mogao saznati slobodno mene pitaj ja ću ti postaviti sve dugove i obrazloženje za iste.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

spile_86 wrote:Ti prozivas za nekakve dugove koje je SNSD napravio,a neznaš kako su uopšte nastali dugovi i zbog čega....
Tako je,ti dugovi su nastali jer je SNSD u svom mandatu stasno pomagao sirotinju,gradili su staracke domove,skole,obdanista.....(kao sto je to gradio i SDS i sto to i danas gradi).Ni jedni ni drugi nisu zalili truda da podignu objekte koji ce nama svima u buducnosti vrijediti,tako da smo na 54000 stanovnika,u njihovim mandatima dobili i drugu najsavremeniju bolnicu,a uz zasluge premijerke,koja je da podsjetimo sve dala za grad koji ju je nekad kad je bila u nevolji udomio i dao joj posao,dok su njegovi sugradjani isli ne samo u susjedne gradove vec i u susjedne zemlje da traze posao iz dosade,sa boljom strucnom spremom nego njena,uzimali su negdje tamo u Svodni i losiji posao,kako bi prehranili familije.Sve su to ovi iz SNSDa dali nama za mandata,nisu oni gradili kao ni SDS neke hotele,dvorce i kucerine,veletrgovine,lokale,nisu oni kupovali u bescjenje drzavnu imovinu,vec su kao pravi patrioti sav novac ulozili u zdravstvo,skolstvo u gradnju spomen obiljezja u centru grada.Ma sve su nam dali a mi opet slijepi kod ociju,ali coravoj koki je dzaba davati zito. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Kada KAMIKAZA raspise konkurs za savetnika, apliciracu za to mesto.
Nalazim da se on ozbiljno bavi svim temama, da prati moje postove ...i mogao bi da se pridruzi timu koji pobedjuje. Moja pozicija u timu je napad!
Za VRSTU sam spremna da se lociram, ako je neophodno;
Po pitanju gradske infrastrukture i punjenja gradske kase...to je u svim gradovima reseno na isti nacin. Princip je copy-paste verzija gde parkinzi, takse ..moraju da se naplacuju. Ne znam sta je tu nejasno.

Nacelnik (vidis VRSTA, kako ucim od tebe) je favourite persona na Ringispilu (Cirkus je ipak seoska zabava)
Od dve opcije, da putujem helihopterom u Skender Vakuf ili mlaznjakom u NYC (glavni grad sveta) biram izbor Vaseg Nacelnika.
Jer je NAJBOLJI gradonacelnik u regionu i šire,
jer je bolji od onoga sto mu pise u kratkoj biografiji
jer je jaci od sitne boranije koja je u svim vlastima(citaj radi sopstvene koristi).
Što se tiče onih što brinu za moju premijeru na forumu, planiram da igram čitave sezone....da malo osvežim vašu predstavu u kojoj godinama već igraju isti likovi.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Julija sad Vidite da se borim sa vetrenjacama. Pozdrav za ,,Meinl'' .
Last edited by svjedok.saradnik32 on 24.12.2013. 09:03, edited 1 time in total.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nisu vetrenjace, dragi S.Saradnice..to su samo pcelice, koje mnogo zuje a malo meda, daju!

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tehal »

Ti julija piši o ratnom profiterstvu i poharanim firmama ....snsd-ovci neka pišu o istom nastavku (kao i vi) i o tome kako vas je sbog svog ćara očinski zaštitio!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Tako je,ti dugovi su nastali jer je SNSD u svom mandatu stasno pomagao sirotinju,gradili su staracke
Nismo gradili staračke domove u Prnjvoru,nismo ni sirotinju pomagali,ali nismo sirotinji ni odmagali. naprosto samo smo kratko u Prnjvoru i vladali, pa i ako smo htjeli nešto ukrasti naprosto nismo vremena zato imali :smt005
Tomaš je najveću grešku napravio što kao revizor i novoizabrani načelnik opštine,nije izvršio svoje obećanje dato u kampanji 2008, da će prvi dokument koji će kao naovoizabarani načelnik potpisati, a to je trebala biti revizija prdhodne vladavine Vlade Živkovića,i stranke dobrih domačina.
Mi nismo ničiju zemlju otimali i djelili po 4 km po kvaderatu svojim dobrim domaćinima,a sad tu isti zemlju po osnovi sudke presude iz budžeta plaćamo po 80 km po jednom kvadratu/slučaj Dujsić/
Kads mo došli na vlast nismo podigli cijenu vode najvišu cijenu u regionu,već smo naprotiv cijnu vode snizili.
Nismo ni jedan komad zemlje prodali, evo kako to sad prodaju, i to za bagatelnu cijenu.
KAMIKAZA wrote:Ni jedni ni drugi nisu zalili truda da podignu objekte koji ce nama svima u buducnosti vrijediti,tako da smo na 54000 stanovnika,u njihovim mandatima dobili i drugu najsavremeniju bolnicu,a uz zasluge premijerke,koja je da podsjetimo sve dala za grad koji ju je nekad kad je bila u nevolji udomio i dao joj posao,dok su njegovi sugradjani isli ne samo u susjedne gradove vec i u susjedne zemlje da traze posao iz dosade,sa boljom strucnom spremom nego njena,uzimali su negdje tamo u Svodni i losiji posao,kako bi prehranili familije.Sve su to ovi iz SNSDa dali nama za mandata,nisu oni gradili kao ni SDS neke hotele,dvorce i kucerine,veletrgovine,lokale,nisu oni kupovali u bescjenje drzavnu imovinu,vec su kao pravi patrioti sav novac ulozili u zdravstvo,skolstvo u gradnju spomen obiljezja u centru grada.Ma sve su nam dali a mi opet slijepi kod ociju,ali coravoj koki je dzaba davati zito.
Ne mješaj žabe i babe i ne trpaj sve u isti koš, nisi propali vladika ili dama iz kupleraja,pa da sve kriviš zlu sudbinu,zna se ko je 20 zadnih godina u istinu po Prnjvoru žario i palio,to zasigurno nije bio SNSD a
Pojednotavljeno rečeno

Evo sada sticajem okolnosti gradimo nešto što do sad nikad niko gradio nije, a što će služiti za sledeća pokljenja i narašataje,auto-put,pa se jedino u Prnjvoru našlo za shodnu da se đoja traži dlaka u malteru :smt005 :smt005
Naparvili smo i bolnicu u Bijeljini i ako tamo nikad na vlasti bili nismo.
Probili smo Čemerno i naparavil njduži tunel u BiH,tu nam ni drug Tito nije ravan :lol: :lol:
Te aluzije na našu prmijerku su ispd svakog nivoa, i jedan ozbiljni forumaš kakavim se ti smatraš ne bi smio ići tako prizemno i ispod pojasa.
Ipak je to jedna dama ,a Bogami pokazala se i mnogo sposobnija od nekih,muškaraca,
Tačno je da smo mi podigli mnoge objekte,jer da toga nije bilo administrativni centar Republike Srpke bi još bio u onim barakama na Plama zar se nesjećaš kad si ,,braća,, izgubila vlast su jednostavno baraku zapalili, sa svim knjigama i u knjigama uknjiženim lopovlucima. :smt005 :smt005
Tako da tvoja ironija ko je šta gradio naprosto ne stoji, i samo je zviždanje uz vjetar.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

tehal
Posts: 99
Joined: 17.03.2012. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tehal »

Sve je to tako zmijo....samo što ih ne tužiste o ukradeno ne vratiste.
ONI se sviše pod vaše skute.

Locked