Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Нема ове године Васкршње честитке од Начелника и предсједник СО?

http://www.opstinaprnjavor.net/
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Komunjare su to ,sta oni znaju kako treba. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Све до сада било, не знам што сада нема. Гдје ће то заборавити :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Kriva luna ovegodine :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:Све до сада било, не знам што сада нема. Гдје ће то заборавити :D
Nisu zaboravili, na K3 je islo...mozda samo neko ko treba to da stavi na sajt opstine nije odradio svoj posao :)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Da za postavljanje na sajt nije bio nadlezan Mladjo :lol: ,on je opravdano odsutan. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Sve šta nije bilo na K-3 nije se ni desilo,ova crna rupa je zadužena za našu galaksiju :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Image



Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jel ovo dio teksta iz one bajke o smanjenju administracije :smt005
vrsta8472 wrote:
Још 40 радника у реду за отказ
al se covjek ukaki,u poslednjih 2 mjeseca je primio preko 20 novih a par dana ranije ,odpustio je 17 jer je imao visak administracije :) jebga ,nisu bili Masin Bravari,a bas mu takvi trebaju sve vise. :D
Jel ima neko da proda pola diplome :D meni samo fali ono Masin,drugi dio imam ,mislim ovo Bravar,pa da i ja dobijem posao u administraciji. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

Ova zaposljavanja vise stvarno nemaju smisla... :roll:

shelbymustang
Posts: 11
Joined: 01.10.2012. 17:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by shelbymustang »

Izgleda da će općina imati uskoro preko 200 radnika. Obzirom da sam nezaposlen planiram se prijaviti na radno mjesto pod rednim brojem 6, samo da ne ispadnem glup.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

ДР СИНИША ГАТАРИЋ - ЕВРОПСКИ НАЧЕЛНИК У БИХ 2013, БОРКО ЛУКАНОВИЋ – НАЈБОЉИ ОДБОРНИК БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ 2013.

На свечаној сједници Европског покрета у БиХ одржаној данас у поводу обиљежавања 09. маја Дана Европе, општина Прњавор је добила признање Европски град у БиХ 2013, а начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић проглашен је за европског начелника у БиХ 2013. Захвалницу за подршку Босни и Херцеговини у ЕУ интеграцијама добила је Скупштина општине Прњавор, док је њен предсједник Борко Лукановић проглашен је за најбољег одборника Босне и Херцеговине 2013. Захвалницу Европског покрета у БиХ добила је и Кућа здравља др Марјановић, ГП „Градип“, новинар Нинко Ђурић и Савез националних мањина општине Прњавор.

http://www.prnjavor.ba/index.php/sr/com ... -2013-2013


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Тихи
Posts: 78
Joined: 28.09.2012. 04:01
Location: цео свет

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Тихи »

Да ли су то стварна признања за заслужен рад или чисто врбовање (неких нових клинаца) показаће вријеме :?: :!:
НЕ ЗНАШ С КИМ СЕ КАЧИШ

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:
ДР СИНИША ГАТАРИЋ - ЕВРОПСКИ НАЧЕЛНИК У БИХ 2013, БОРКО ЛУКАНОВИЋ – НАЈБОЉИ ОДБОРНИК БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ 2013.

На свечаној сједници Европског покрета у БиХ одржаној данас у поводу обиљежавања 09. маја Дана Европе, општина Прњавор је добила признање Европски град у БиХ 2013, а начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић проглашен је за европског начелника у БиХ 2013. Захвалницу за подршку Босни и Херцеговини у ЕУ интеграцијама добила је Скупштина општине Прњавор, док је њен предсједник Борко Лукановић проглашен је за најбољег одборника Босне и Херцеговине 2013. Захвалницу Европског покрета у БиХ добила је и Кућа здравља др Марјановић, ГП „Градип“, новинар Нинко Ђурић и Савез националних мањина општине Прњавор.
A ovaj tekst i sistem nagradjivanja se mogu komotno proglasiti gluposcu godine. :D Hajde Prnjavor ima razlog za nagradu ali covjek je evropski nacelnik :D mora da se istakao po gasenju ulicne rasvjete. :lol: Borko je naj bolji odbornik u BiH, koliko ih je bilo u uzem izboru,on pa sto mjesta prazno pa opet on. :D Zahvalnicu za podrsku BiH u EU integracijama dobila je skupstina,za koju podrsku ??? i sta ima Gradip sa Evropskim pokretom,mozda je Gero odnio pare u neku evropsku banku. :D Jebem te zivote,pa ovo je gore nego u vrijeme komunista,sami sebe predlazu ,sami dodjeljuju i na kraju sami sebi pljescu i pisu tekstove. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Na osnovu kojih kriterija su dodjljivane pomenute nagrde za 2013 godinu, kad je 2013 godina u tijeku,/tek ni prvopolugodište nije prošlo/ i da li će n kraju tekuće 2013 biti dodjeljivane supr nagrade, pa ćemo imati laureate za prvih 4 mjeseca tekuđe godine, i lauerate po završnom računu iste, super laureate.
Zaista mi ovo nije jasno, te bi zamoljela nekoga da mi ovo pojasni smo neka oporba ne uzima riječ.
Ja zanm da je Alija Sirotanović povodom svog pregalaštva, i na osnovu iskopanih tona uglja za odeđeno vrijeme, dobio i tadašnju najveću nagradu koja se mogla dodjeliti tj,orden rada,ali to nije mogao dobiti unaprijed već nakon.
Možda je greškom odštapana godina za koju se pomenutae nagrade odnose,možda je to za proteklu godinu 2012 ,ali opet ne štima, jer pomenuta gospoda nije ni bila na funkcijama,čast Borki Lukanoviću, ja bi njemu dodjelila i nobelovu nagradu za odborničko pregalaštvo, jer on fura 5, mandat i čovjek je za te silne godine nešto zaslužio i ja mu tu iskreno čestitam.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

patakmeister
Posts: 9
Joined: 03.11.2006. 10:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by patakmeister »

shelbymustang wrote:Izgleda da će općina imati uskoro preko 200 radnika. Obzirom da sam nezaposlen planiram se prijaviti na radno mjesto pod rednim brojem 6, samo da ne ispadnem glup.
Cini se da je to za naseg forumasa mjesto. Ako imas svjetlovod prijavi se u svakom drugom slucaju ces ispasti glup, sto je sigurno bolje nego da ispadnes iz aviona.
Ne svađaj se s budalom, prvo će te spustiti na svoj nivo a onda će te dotući iskustovom!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by regeman »

Ako mislis na mene, cini ti se.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

shelbymustang
Posts: 11
Joined: 01.10.2012. 17:34

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by shelbymustang »

patakmeister wrote:
shelbymustang wrote:Izgleda da će općina imati uskoro preko 200 radnika. Obzirom da sam nezaposlen planiram se prijaviti na radno mjesto pod rednim brojem 6, samo da ne ispadnem glup.
Cini se da je to za naseg forumasa mjesto. Ako imas svjetlovod prijavi se u svakom drugom slucaju ces ispasti glup, sto je sigurno bolje nego da ispadnes iz aviona.

Imam svjetlovod, al su čuo da ima jači svjetlovod od mene, prijavljujem se pa da vidim!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

vrsta8472 wrote:Image

Начелниче, ако је ово онај каменолом у Вуковићима, који је дуо година био "нелегални" каменолом па сада неко хоће да га легализује. Молим Вас да дјелујете на све могуће начине да нам не униште планину Љубић. Ако наставе тамо да копају, као прво уништише планину а као друго, затрпаше језеро Дренова.

Ваљда нисам само ја савјест овог града, па да мислим на те ствари. Тај дио Љубића је практично нетакнут, рај на земљи. Не дозволимо да нам то униште.

Ево пар слика:

Пут који води до каменолома:

Image

Како изгледа тај каменолом

Image

И како изгледа природа око тог каменолома:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Да, баш ово што видите је неких 10 Км од центра града. Умјесто да овакву природну љепоту чувамо. Ми би све ово да претворимо у безличан каменолом!

Начелниче, одборници и остали дигните глас против ове одлуке (ако се ради о том каменолому, мада мислим да се ради већ су направили мост преко потока који су Вуковићи минирали прије пар година).

И ево ради оријентације, како доћи до тог дијела Љубића.

Image
SAGLASNOST NA RAD AGENCIJE ZA AKREDITACIJU BANJALUKA, 10. MAJA /SRNA/ -

Vlada Republike Srpske danas je dala saglasnost na programa rada Agencije za akreditaciju visokoškolskih ustanova Republike Srpske za ovu godinu.Vlada Republike Srpske usvojila je rješenje o dodjeli koncesije Privrednom društvu "MG Mind" iz Mrkonjić Grad za detaljna geološka istraživanja tehničkog građevinskog kamena na prostoru "LJubić" u opštini Prnjavor, saopšteno je iz Biroa Vlade Republike Srpske za odnose sa javnošću.

Usvojeno je i Rješenje o dodjeli koncesije za korištenje poljoprivrednog zemljišta u svojini Republike Srpske preduzeću "Gold MG" iz Donje Žabara. /kraj/mis/msb
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

gru
Posts: 2
Joined: 08.03.2012. 08:40

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by gru »

:D Kamenolom ,,Kremna,, se nalazi na cca 500m od rijeke Ukrine na prostoru između sela Štrbci i Kremna, nema veze sa Vukovićima, koncesiju traži preduzeće ,,GEOPROJEKT,,doo Banja Luka,vlasnika Slobodana Višnjića.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

gru wrote::D Kamenolom ,,Kremna,, se nalazi na cca 500m od rijeke Ukrine.
Idealan primjer ocuvanja okoline,moze se vrsiti i ispiranje separacije uz pustanje otpadnih voda u prirodnu kanalizaciju zvanu Ukrina,naj vaznije je da voda prije njih bude cista a dalje neka se brinu drugi,osim toga u daljem slivu rijeke Ukrine se desava i onaj fenomen koji nas nervira svake godine,ono cvjetanje i oni leptirici ,pa sa tim nikad vise necemo imati problema.Cika djece koja se kupaju vise nece da nervira seljake a i oni ribari vise nemaju sta da traze oko rijeke,bas su bili dosadni,naravno i onaj Raso sa ribnjacima ce da popusi,bas smo ga imali na zubu,kao i Dervecane kojima cemo da zamutimo vodu ,pa neka pocrkaju. :) Mi smo imali ogromnih problema sa maglom,ribnjacima i ostalim,sad ce to sve konacno da nestane,maglu ce zamjeniti kvalitetna prasina iz raznih kamenoloma ,koji su u vlasnistvu ovih ili onih tajkuna,kao i asvaltnih baza tih istih,nas zrak ce imati takvu kvalitetu da cemo ga morati zvakati,svima ce nam biti puna pluca (samo cega), :) a njima puni dzepovi :D
Sad ce dusebriznici iz vladajuce strukture da me demantuju,kako se danas sve radi po evropskim standardima,kao i u primjeru Stanara,sve ce da bude kao u bajci,a Banjalucki KC je vec sada pretrpan nasim sugradjanima,ipak mozda je to samo od pretjerano cistog zraka,pa sad treba da se doda malo prasine u njega ili jos neka bomba u jezero,mozda bi za nase zdravlje naj bolje bilo da nam negdje u okolini postave skladiste nuklearnog otpada,to bi nas spasilo,umirali bi prije nego stignemo do KC.Tako se to desava kad nam predsjednik republike,nacelnik opstine i ko zna ko sve,svoju egzistenciju i svoje porodice,prebace u Beograd,a nama pricaju kako treba.
Ja neznam kako treba ,ali znam kako ne treba, :) bas ovako kako oni sada rade ne treba raditi, :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

O rijeci Ukrini i njenom stanju u kome se nalazi ovih zadnjih 20 godina ,,srpske demokratske vlasti'', ne treba posebno biti pametan pa da se zaključi da nikad nije bilo gore sa aspekta ekološke ugroženosti nedomaćinskim odnosom prema ovoj nekad bistroj i čistoj rijeci, koja ako se ovako nastavi će ubrzo biti jedna vrsta mrtve rijeke, koja se nekad mogla piti,a u zadnjih 20 tak godina polako prelazi u svojevrsnu kanalizaciju i odvodnu seperaciju rudnika Stanari i buduće termoelektrane.
Posebna je priča što se kriminalnom ekspoloatacijom pijeska iz ove rijeke od nje naparvila jedna rujina i ruglo za našu opštinu koja u svom strateškom planu razvoja ima i turizam kao privrednu granu.
Jedan od poslednjih ljudi koji je istinski brinuo za ovu našu rijeku bio je pokojni Savo Kesić ribočuvar,koga su odmah po izbijanju otadžbinskog rata vrli Srbi ubacili u Ukrinu i njega i njegov moped sa kojim je u svako doba dana i noći progonio ukrnske mesare i šljunkare ,koji su poslije njegove smrti odahnuli i danas konačno završavaju svoj posao sa uništavanjem ove rijeke na očigled ,,srpske vlasti''
Pored rijeke Ukrine napadnuta je ajde da kažemo i planina Ljubić gdje su u samo ratu, na nebrojeno mjesta bez ikakve dozvole i bilo kavih papira, svi oni koji su u ratu i poslije rate se dočešali bilo kakvog kamiona i bagera zagrebali naš Ljubić, tako da danas na sebi ima bezbor ožiljaka/majdana/ od ovih koji su se na njega popeli u zadnjih 20 godina domaćinske vlasti.
Sada su došli konačno i ,,pravi'' koncesionari kao što je pomenut MG MIND, koji se usidrio nedaleko od već postojećeg kamenoloma u vlasništvu Gradipa tako da prolazak kroz Vukoviće je prava sramota i golgota, proći putem Vukovići Sobonjsak rijeka,pa ako su već od države dobili koncesiju o eksploataciji prirodnih resursa ,valjda su morali u svom koncesionom ugovoru propisno izgradit prilazne puteve ovom novom kamenolomu.
Naši kontrolni organi i službe su nula, u smislu kontrole i nadzora nad ekspolatacijom opšteg dobra, koje se krčmi kako ko stigne ne poštujući ni minimum onoga šta su i sami potpisali i bili u obavezi da ispune.
Važno je da se svaki centimetar u ulici Svetog Save gdje je uveden stacionarni saobraćaj, a ne parking prostor, uredno kontroliše i napalaćuje od stranačkih aktivista sadašnje vlasti u Prnjavoru.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

doktorka
Posts: 11
Joined: 25.02.2010. 01:16

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by doktorka »

Što se tiče greški koje postoje u biografiji Načelnika, to je samo dokaz kako nestručne osobe i od dr sc.naprave kretena da drugačije ne kažem. Osoba za odnose sa javnočošću dotična gospodja Lidija je bila dužna, budući da za to prima dobru opštinsku platu a za koju i nema adekvatno obrazovanje, da napravljene greške ispravi čak i ako su postojale u izvornom tekstu, u šta sumnjam. Za to nije potreban lektor već je dovoljna pismenost koju smo svi trebali steći tokom osnovnog obrazovanja, a očigledno neki nisu.

Locked