Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Locked
User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

diablo wrote:Sinisa,samo napred! Imas poverenje gradjana koji ne sumnjaju u tebe i sigurno ces grad Prnjavor dovesti do mesta gde je bio do 2008.godine,dok ga nije ova crvena gamad unazadila! HRABRO,NAČELNIČE! :smt006
A gdje je to Prnjavor bio do 2008?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Dolaze nam nove zmije :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Kada dolazi taj Sićo ? Jel dobio ćage iz Bejruta pardon Sarajeva?
A vidim piše u štampi već da Bunić i Ljubojević"lete"? opa. u pravu je taj Sićo,nije to politički revanšizam jer oni i nisu bili članovi SNSD.Koliko znam taj Ljubojević je radikal,kako sada to a radikali u koaliciji sa SDS?
:shock:

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

shepherd wrote:Posle opštinara, prvi na udaru biće Đuro Bunić, direktor „Vodovoda", Veselko Vinčić, direktor „Doma zdravlja" i Dušan Ljubojević, direktor komunalnog preduzeća „Park".
Dace BOG da se to i desi. Ovog prvog ne treba valjda ni komentarisati, on od svih u Prnjavoru prvi treba da leti...Ovaj drugi, sto jednom rece neko na skupstini je realno smijesan lik. Kad je bila Milijana njoj su naredjivali da pocupa cijevi koje su postavljene od para Doma zdravlja, a kad je ovaj dosao on odmah trazio para od opstine. Lik ne zna gdje lijevo...u bolnici se ne zna ko sta radi, a on po citav dan seta po gradu, ja ga sretnem bar 10 puta. Mozda se preselio Dom zdravlja!? Ovog treceg ne poznajem, ali cini mi se da je korektan lik, a kako radi ne znam.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

i meni se taj Ljubojević čini korektan čovjek i čuo sam od nekih da je dobar za radnike i da firma ne stoji loše.
eh,da. Vinčić nije loš čovjek u suštini jedna dobrica ali nije za rukovodioca,imam osjećaj da ga tamo u d.z.svojataju i manipulišu .Tamo treba čvrsta ruka.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

shepherd wrote:BRAVO SINIŠA!!!
samo napred!! imaš apsolutnu podršku od velike većine građana!! samo bih ti predložio, da se podnese i po koja krivična prijava!! jer mnogo toga je mutno rađeno u protekle četiri godine! osnova za tužbu ima koliko hoćeš!!!
Gradjani su rekli svoje na izborima. Vjerujem da ce Sinisa dati maksimum u radu nacelnka. :wink:

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by karamarko4 »

bunic van,vincic svejedno odlazi a ovaj treci bio je na nasim tribinama mislim crvenim mozda je odstrel :oops:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nesto razmisljam ,sta mislite sad kad dam na Pik.ba oglas,da prodajem bika sa pedigreom :D tata mu nacelnik opstine a mama iz dobre kuce,poslanika Djumica :D ima da se otimaju za njega. :)
Evo izbacio sam onaj brutalni dio :D da ljudi sa strane ne pomisle da smo kanibali :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

Kamikaza,iskreno mislim da ti komentari nisu bas na mjestu,presao si u vrijedjanje! A ti shvati zasto :wink:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Shvatam, :D jer je tvoj stranacki kolega :D
Pa jel on veterinar,jeste,i ako je veterinar onda je osjemenio kravu ,i to je tacno,i ako je on taj koji je zavrsio dio posla onda se treba smatrati i ocem :D Sta ste se skamenili,kao da nikada niste culi za crni humor,a sto je neko sada javna licnost,pa nema veze, i drugi su bili pa ste pljeskali kad smo se salili na njihov racun. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

KAMIKAZA wrote:Shvatam, :D jer je tvoj stranacki kolega :D
:wink:
sve čekam gradonačelniče ko će se upecati na ovu vašu budalaštinu :smt005 eh , šta ti znači kad je čovjek u inozemstvu , može slobodno da se bavi ČAK i crnim humorom !
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:D Jel vidis ti Grlice kakve su nam ove nase Zmije,niko nema m*da da se javi :D a ovamo bi ujedale i vece ribe,ne smiju da zagrizu kao da im je Kojo zube pravio :smt005
Ma nema to veze sa inostranstvom,ja ne bira koga diram :) obecao sam da necemo komentarisati rad nove vlasti dok nesto ne urade,mada ako budu kao prosli nikad necemo imati pravo da komentarisemo ,jer nikad nista nisu radili (osim krali a to spada u rekreaciju) :) ali nikad nisam obecao da ih necu peckati,jer ja bez toga ne mogu,vlast mi je inspiracija. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

.... ma nema zmija vremena za razglabanja i komentare po forumu , sad ima novu preokupaciju --- JURI BIČICU! :shock: :smt008
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

BIČICU :smt005 Image

ZMIKI JE VECERAS RANO PODOJIO;PA SAD SPAVA :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote::D Jel vidis ti Grlice kakve su nam ove nase Zmije,niko nema m*da da se javi :D a ovamo bi ujedale i vece ribe,ne smiju da zagrizu kao da im je Kojo zube pravio :smt005
Bilo u kom kontekstu da se pomene zmija, ja moram po ,,službenoj'' dužnosti da reagujem, i Kami jesmo rekli da ne diramo novu vlast prvi 100 dana, to je valjda red ,ti stavi svoja m*uda pod kontrolu a ja ću jezik.
grlica wrote: ma nema zmija vremena za razglabanja i komentare po forumu , sad ima novu preokupaciju --- JURI BIČICU! :shock: :smt008
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

[quote="KAMIKAZA"]BIČICU :smt005 [img]http://i3.ytimg.com/vi/N78Or9DXR-c/mqdefault.jpg[/img]

ZMIKI JE VECERAS RANO PODOJIO;PA SAD SPAVA :smt005[/quote]
Meni ne treba Zmiki, meni trebaš ti ljubavi :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ne vodim ljubav sa politickim protivnicama :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Gospodjo K.......ć , kako ide pos'o? :D cuva zmiki svoju ljubav :lol: ali opet letite sa teme :D
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by wanted »

grlica wrote:.... ma nema zmija vremena za razglabanja i komentare po forumu , sad ima novu preokupaciju --- JURI BIČICU! :shock: :smt008
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

samuraj
Posts: 279
Joined: 09.05.2012. 17:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by samuraj »

Tako je močvara,mene su zamalo procesuirali oni "komunalci" što sam im dosađivao zbog pasa lutalica i to u živkovićevom ali i tomaševom mandatu.
Ja se nadao da će to lako riješiti i da pasa po gradu više neće biti,da ćemo bar po tom pitanju imati slobodu i osnovno građansko pravo "slobodnog prolaska kroz grad". ali ništa samo nada da dijete neka džukela neće iskasapiti a mi kako prođemo -- međutim to je skupa rabota za opštinu i inače psi imaju prednost u odnosu na ljude.
Biću prezadovoljan ako se to riješi u narednom periodu,bar to .........
U cilju rješavanja ovog skupog posla pozivam sve stranke i narod da prikupimo sredstva i riješimo problem... amin

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Uf opasna tema ti dzukci,pre neki dan u ulici Z.Preradovica kod trgovine Ana, na raskrsnici lezi dzukac kao tele,cudna neka sorta glava kao u medvjeda,cim neko naidje odma skace i napada,da sam imao kuburu izresetao bi ga bez razmisljanja,jebes humanost i ljubav prema zivotinjama,ono je samo za metka.Da naidje neko djete nebi mu bilo spasa.Ove pse normalnih sorti moze da se udomi ali nesto onakvo nije ni za kaveza,tacno uliva strah kad te pogleda.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by murgo »

kako se niko nije odlucio da otvori kineski restoran? onda ne bi vise ni bilo pasa lutalica! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

Вечерас 21 час, АТВ-БЛ , гост наш начелник др Синиша Гатарић , одвојите 60 минута и упознајте ПРИВАТНО свестраног човјека који нас води.
Image
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »


Jel bas u 9 :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

najbolja scena filma :smt005 :smt005
o hvala načelniče :D
imam moćno pero - jezik srpski

Locked