Domaca politika...the best of.

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Domaca politika...the best of.

Post by nenad 10 »

Nemoguce bio sam kod doktora rece da mi sluh dobar!
Last edited by Moderator on 07.10.2014. 07:43, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Domaca politika...the best of.

Post by aquarius »

nenad 10 wrote:Pitao bih ovim putem Svabu,Zmiju ili BB-a jesam li ja sanjao ili Dodik u skoli na skupu rece za nacelnika da je majmun?
I majmun i skutra i panj... Majmuna je koristio isključivo za načelnika, dok je sa druga dva epiteta "krstio" i M.Stanića.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Otelo mu se !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Domaca politika...the best of.

Post by schwabo No1 »

nenad 10 wrote:Pitao bih ovim putem Svabu,Zmiju ili BB-a jesam li ja sanjao ili Dodik u skoli na skupu rece za nacelnika da je majmun?
Питај ББ, ја нисам слушао говор, па не знам шта је говорио.
Било је и у Требињу: "Миле,лопове!", па се од тога не прави догађај. Није то ни близу онусних увреда које су упућене једној мајци, супрузи, кћерци, колегици...
Свако, ко има и малољудског достојанства у себи ће осудити такво понашање, а не тјерати шегу.
"Монтажа режимске телевизије!"
Чу, молим те! И то костатују особе које за себе тврде да су жене!

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Domaca politika...the best of.

Post by nenad 10 »

schwabo No1 wrote:
nenad 10 wrote:Pitao bih ovim putem Svabu,Zmiju ili BB-a jesam li ja sanjao ili Dodik u skoli na skupu rece za nacelnika da je majmun?
Питај ББ, ја нисам слушао говор, па не знам шта је говорио.
Било је и у Требињу: "Миле,лопове!", па се од тога не прави догађај. Није то ни близу онусних увреда које су упућене једној мајци, супрузи, кћерци, колегици...
Свако, ко има и малољудског достојанства у себи ће осудити такво понашање, а не тјерати шегу.
"Монтажа режимске телевизије!"
Чу, молим те! И то костатују особе које за себе тврде да су жене!
Znaci da je za tebe isto sto govori predsjednik Republike Srpske i obican narod revoltiran ovom nasom vlascu.Ja znam da neko moze biti zaludjen ali bas toliko kao ti Zmija i BB to je ipak previse.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by просвјета »

Сдс Прњавор wrote:господин Александар Вучић човјек који је доњео реформе и промјене Србији,истим путем од 12. октобра кренуће и Република Српска на челу са Огњеном Тадићем
Image

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Domaca politika...the best of.

Post by schwabo No1 »

nenad 10 wrote:Znaci da je za tebe isto sto govori predsjednik Republike Srpske i obican narod revoltiran ovom nasom vlascu.Ja znam da neko moze biti zaludjen ali bas toliko kao ti Zmija i BB to je ipak previse.
Нажалост, не схваташ контекст. Да су увреде, које су упућене Жељки Цвијановић, упућене било којој жени из било које странке био бих једнако револтиран. Ниједна мајка није заслужила онакав излив непристојности, па ни Жељка. Таман да је најгора, а није.

Срамотно је од свих жена у политици, на форуму, у опозицији, било гдје да су ћто нису дигле свој глас против организатора и учесника скупа. Није то био "револтирани народ", Ненаде, знаш ти то добро, била су то иста лица која имају тачно дефинисани задатак, и то добро знаш.

Што се тиче моје залуђености, морам те разочарати. Нисам ја од оних који себи праве идола Ја људе цијеним по ономе шта су у стању урадити. А имам довољно животног искуства да сам закључим шта је за мене добро. Осим тога, огорчен сам на лажи и преваре. Због тога сам се и укључио у ово пресипање из шупљег у празно на форуму. Само истина.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Domaca politika...the best of.

Post by nenad 10 »

Ja nisam odobravao uvrede ali i dalje mislim da je u pitanju nezadovoljan narod.Maloprije gledah na RTRS-u Ivanica,Cvijanovicku i Zmijanca.Lijep uljudan razgovor ali normalno nema Baje.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

nenad 10 wrote:Znaci da je za tebe isto sto govori predsjednik Republike Srpske i obican narod revoltiran ovom nasom vlascu.Ja znam da neko moze biti zaludjen ali bas toliko kao ti Zmija i BB to je ipak previse.
On je za vas presjdnik Republike Srpske,kad vam odgovori vašim jezikom primitivaca,a kad ga vi nazivate svakakvim pogrdnim imenima to je u redu ?Pusti tu seljačku demagogiju i duple seljačke standarde.Kojom to vlašću narod nije revoltiran,možda ovom u Prnjvoru.Za vas je svakao zaluđen ko vam kreše istinu u lice, i ko se neda ****** u zdrav mozak.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Domaca politika...the best of.

Post by nenad 10 »

bičbožiji52 wrote:
nenad 10 wrote:Znaci da je za tebe isto sto govori predsjednik Republike Srpske i obican narod revoltiran ovom nasom vlascu.Ja znam da neko moze biti zaludjen ali bas toliko kao ti Zmija i BB to je ipak previse.
On je za vas presjdnik Republike Srpske,kad vam odgovori vašim jezikom primitivaca,a kad ga vi nazivate svakakvim pogrdnim imenima to je u redu ?Pusti tu seljačku demagogiju i duple seljačke standarde.Kojom to vlašću narod nije revoltiran,možda ovom u Prnjvoru.Za vas je svakao zaluđen ko vam kreše istinu u lice, i ko se neda ****** u zdrav mozak.
O poceli smo se vrijedjati!Svi smo mi seljaci u korijenima neki vise neki manje.Eto naprimjer predsednik on se stim ponosi i neka.O kojoj istini pricamo o toj da smo zaduzeni do guse,da se prave autoputevi da bi kumovi ukrali sto vise para jer doce ljudi do pameti ali bice kasno.Predsjednik je prodao sve sto se prodati moze i jos nas zaduzio do guse.Sto ne napravise kakvu fabriku umjesto autoputa?Jebo vas autoput i onaj Banja Luka-Nigdje(neznam gdje bi napisao da vodi)se koristi vrlo malo a kada pocne naplata nece niko ici njime.I valjda se autoput pravi da se naplacuje.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Za mene biti seljak nije uvreda,ali nisu ni svi seljaci isti.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Domaca politika...the best of.

Post by schwabo No1 »

nenad 10 wrote:Sto ne napravise kakvu fabriku umjesto autoputa?Jebo vas autoput i onaj Banja Luka-Nigdje
Ненаде, друже! Лажу те сви они који обећавају да ће да запошљавају и граде фабрике када дођу на власт. Владе које су градиле фабрике су давна прошлост тоталитарног комуњарског режима. На срећу, пресвукосмо црвене, па сада нема фабрика.

Једино добро, што може урадити нека влада, је градња аутопутева, водовода, енергетских постројења и законске регулативе. Управо то је радила Влада РС у посљедњих осам година, свидјело се то коме или не.

Није ваљда да вјерујеш овим из савеза за преваре да ће да направе нову Слогу и запосле све незапослене са бироа?

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Eto vidiš kakava je spoznaja i svijest u našeg čovjeka.Da vlada prvi fabrike.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Domaca politika...the best of.

Post by profesoricaskola »

schwabo No1 wrote:
nenad 10 wrote:Sto ne napravise kakvu fabriku umjesto autoputa?Jebo vas autoput i onaj Banja Luka-Nigdje
Ненаде, друже! Лажу те сви они који обећавају да ће да запошљавају и граде фабрике када дођу на власт. Владе које су градиле фабрике су давна прошлост тоталитарног комуњарског режима. На срећу, пресвукосмо црвене, па сада нема фабрика.

Једино добро, што може урадити нека влада, је градња аутопутева, водовода, енергетских постројења и законске регулативе. Управо то је радила Влада РС у посљедњих осам година, свидјело се то коме или не.

Није ваљда да вјерујеш овим из савеза за преваре да ће да направе нову Слогу и запосле све незапослене са бироа?
Gradnja autoputa koji nećemo moći plaćati jer nemamo para još i za tu globu, energetskih postrojenja- gdje ćemo zapošljavati kadrove snsd-a i ugrađivati se u kredu, koju će nam unuci vraćati, i zakonske regulative po kojoj će slučaj otimanja gradske zemlje polj.škole u bl (uz još puno afera, ova mi je posebno draga)dočekati- zastaru...

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Šta prdiš profesorko,kako se grdaska zemlja prodaje u Prnjvoru,prvo svoj dom pogledaj anđele. :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Domaca politika...the best of.

Post by profesoricaskola »

bičbožiji52 wrote:Šta prdiš profesorko,kako se grdaska zemlja prodaje u Prnjvoru,prvo svoj dom pogledaj anđele. :smt005
Javno, na licitaciji, seljačino vulgarna, nepismena i nekulturna. :smt006

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Akako ste utvrdili početnu cijenu kvadrata grdskog građevinskog zemljišta i kojim metodama seljančico pismena, prepametna i kulturana? Možada kao i štetu od poplave u ribnjaku Raše Rtkovca od 3.5 miliona km. :smt006
Last edited by bičbožiji52 on 09.10.2014. 12:00, edited 1 time in total.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Domaca politika...the best of.

Post by profesoricaskola »

bičbožiji52 wrote:Akako ste utvrdili početnu cijenu kvadrata grdskog građevinskog zemljišta i kojim metodama seljančico prepametna i kulturana?
Tako što nije prekršen zakon, moralni i intelektualni gmizavče :lol:

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

A šta je sa moralnim zakonima i normama,intelektualno gromdo sa ovih prstora ?
Svi su se ogradili zakonima, i sve što su pokrali od ovog naroda je manje više po zakonu i čisto.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Domaca politika...the best of.

Post by profesoricaskola »

bičbožiji52 wrote:A šta je sa moralnim zakonima i normama,intelektualno gromdo sa ovih prstora ?
Svi su se ogradili zakonima i sve što su pokrali od ovog naroda je manje više po zakonu čisto.
Jel to ono kad daš 200km za mjesec dana u standardu jer nije ispunio normu, o, premudri zatupljivaču foruma? :lol:manje-više :lol:

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Domaca politika...the best of.

Post by nenad 10 »

schwabo No1 wrote:
nenad 10 wrote:Sto ne napravise kakvu fabriku umjesto autoputa?Jebo vas autoput i onaj Banja Luka-Nigdje
Ненаде, друже! Лажу те сви они који обећавају да ће да запошљавају и граде фабрике када дођу на власт. Владе које су градиле фабрике су давна прошлост тоталитарног комуњарског режима. На срећу, пресвукосмо црвене, па сада нема фабрика.

Једино добро, што може урадити нека влада, је градња аутопутева, водовода, енергетских постројења и законске регулативе. Управо то је радила Влада РС у посљедњих осам година, свидјело се то коме или не.

Није ваљда да вјерујеш овим из савеза за преваре да ће да направе нову Слогу и запосле све незапослене са бироа?
Ma naravno autoputevi da zaposle svoju djecicu,elektroprenos naravno isto itd.Znas Svabo ja rezervne drzave nemam a djecu imam pa se za njih brinem.A ne zelim da se skoluju u tudjem svijetu i da tamo rade.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Domaca politika...the best of.

Post by profesoricaskola »

Ili sinu tri miliona jer je dobar momak? :lol:

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Mala moja bosonoga, kako ćmo bez onoga ,bez onoga lole garovoga? !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Domaca politika...the best of.

Post by nenad 10 »

http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... 67130.html
Evo da obradujem i penzionere samo mi je cudno ovako pred izbore da se sve desava.Te autoput,vrtic koji nije zavrsen u BL.Izgleda prpa.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Penzionere je obradovala Željka Cvijanović,predsjednica Vade Republike Srpske,buduća srpska, Maragaret Tačer !
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply