Domaca politika...the best of.

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Prvo, Savez za prevare je tvoj SNSD zajedno sa DNS-om jer to je uvijek i bio!
Drugo, u Prnjavorskoj opštini niko zaposlene nije tjerao niti nagovarao da idu bilo gdje a najmanje na miting SAVEZA ZA PROMJENE!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Vrsta, razlika je u tome što su ovi ljudi dobrovoljno izašli da se slikaju i pozdrave načelnika i Ognjena Tadića, a niko ih nije na to natjerao u smislu izdavanja naredjenja!
Šta da se radi Vrsta, kad čovjek nosi ogromnu energiju i ljudi rado idu za njim i s njim!

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Domaca politika...the best of.

Post by schwabo No1 »

Све што је Савез за промјене, на челу са СДС-ом, имао да каже рекао је јуче на митингу у Ртебињу. Ево, цијели дан данас покушавам пронаћи негдје да се бар неко од учесника оградио од срамног испада. Нико. Једино онај крмак од Иванића бубну да он није ништа чуо. Па има ли жена у тим вашим лоповским удружењима од странака, има ли мајки, сестара. Па зар никога није погодила онаква идиотска манифестација примитивизма! Има ли неко од вас женско дијете које треба да живи у окружењу какво стварате. Какве сте ви то особе? Јадна је свака помисао да ви можете некоме донијети бољитак и просперитет. Нека нам је драги Бог на помоћи ако успијете добити довољно гласова да од вас зависи наша егзистенција.

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Domaca politika...the best of.

Post by profesoricaskola »

Poštovani kolega, brinem se za vas. Uz te godine ne ide takva zaluđenost bilo kim ili bilo čim. Na to sve se zapitajte zašto toliko mrzite. I da, nadam se da nemate problema sa srcem. Ako ne daj bože imate, pripremite bobice za kraj sedmice... :(

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Kako je moguće da Mladen Ivanić nije čuo te pogrdne povike koji su prikazani na RTRS?
Pa vrlo jednostavno- TAKO ŠTO IH NIJE NI BILO NA MITINGU VEĆ JE RTRS KAO REŽIMSKA TV TO MONTIRALA I IZMISLILA!
A ovoj nenarodnoj vlasti je jedino to i ostalo i to su tokom cijelog mandata i radili: izmišljali, lagali, montirali, fotošopirali, doradjivali i KRALI, OTIMALI SA LEDJA NAS OBIČNIH GRADJANA!
Dabogda više nikome ne bili na vlasti takvi!

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Domaca politika...the best of.

Post by schwabo No1 »

Јадни сте, јадни.
Бој те се Бога, православци!

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Domaca politika...the best of.

Post by arrow »

schwabo No1 wrote:Све што је Савез за промјене, на челу са СДС-ом, имао да каже рекао је јуче на митингу у Ртебињу. Ево, цијели дан данас покушавам пронаћи негдје да се бар неко од учесника оградио од срамног испада. Нико. Једино онај крмак од Иванића бубну да он није ништа чуо. Па има ли жена у тим вашим лоповским удружењима од странака, има ли мајки, сестара. Па зар никога није погодила онаква идиотска манифестација примитивизма! Има ли неко од вас женско дијете које треба да живи у окружењу какво стварате. Какве сте ви то особе? Јадна је свака помисао да ви можете некоме донијети бољитак и просперитет. Нека нам је драги Бог на помоћи ако успијете добити довољно гласова да од вас зависи наша егзистенција.

Kakava je ona osoba?Kome ona donosi boljitak?Misli li ona o tuđim majkama i sestrama? Je..... im m....... iz sve i jedne stranke u RS !!!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Ja se jedino Boga i bojim i nikoga više jer sam pravična, iskrena, vrijedna....i nema koga drugog da se bojim osim Boga!
A Boji li se Boga tvoj Dodik kad otima sa naših ledja, ledja boraca, RVI, porodica poginulih, djece.... Kad svojoj kćerki pravi stan od 400 kvadrata i ugradjuje kadu koj košta 32 000 eura, boji li se on tada Bga. A šta mi imamo da damo svojoj djeci? Da li je on to pošteno zaradio ili oteo sa naših ledja? Boji li se Boga Ranko Škrbić kad uzme pare da se lijek ispita na našim pacijentima????

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Domaca politika...the best of.

Post by profesoricaskola »

schwabo No1 wrote:Јадни сте, јадни.
Бој те се Бога, православци!
Kolega, nemojte vi o bogu i pravoslavlju... A vaš idol pogotovo. Za.njega će posebno otvoriti još jedan krug u paklu...

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Svaka čast!
Postojeći neće biti dovoljan!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Domaca politika...the best of.

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Vrsta, razlika je u tome što su ovi ljudi dobrovoljno izašli da se slikaju i pozdrave načelnika i Ognjena Tadića, a niko ih nije na to natjerao u smislu izdavanja naredjenja!
Šta da se radi Vrsta, kad čovjek nosi ogromnu energiju i ljudi rado idu za njim i s njim!
Ајде, баш тако било :P

Све је то моја драга Ирис - исто :smt002

Баш иду радо, ако још једном каже "Лаку ноћ Републико Српска".

И могу ли да наведем још један примјер?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

A da li je Švabo ili možda administrator ili moderator vidio da je BB pokušao da vrijedja mene nazivajući me imenom IDRIZ?
Ali BB, da ti kažem to za mene nije uvreda, svi ljudi su jednaki pred Bogom ma kako se zvali, i Bog je jedan.
Znam da ćeš sad napisati kako se eto omakelo da umetneš jedno slovo i da ja to umišljam ali to uvijek radiš LAŽEŠ i biće to u tvom stilu!
Nek ti Bog oprosti jer ne znaš šta radiš!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Domaca politika...the best of.

Post by vrsta8472 »

Каква је то увреда?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Vrsta, ne filozofiraj molim te jer kao i sve ostalo i to ti slabo ide!
Svima je jasno da je to bio pokušaj uvrede već sam objasnila u prethodnom postu i ne bih da se ponavljam!

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Domaca politika...the best of.

Post by arrow »

Iris wrote:Ja se jedino Boga i bojim i nikoga više jer sam pravična, iskrena, vrijedna....i nema koga drugog da se bojim osim Boga!
A Boji li se Boga tvoj Dodik kad otima sa naših ledja, ledja boraca, RVI, porodica poginulih, djece.... Kad svojoj kćerki pravi stan od 400 kvadrata i ugradjuje kadu koj košta 32 000 eura, boji li se on tada Bga. A šta mi imamo da damo svojoj djeci? Da li je on to pošteno zaradio ili oteo sa naših ledja? Boji li se Boga Ranko Škrbić kad uzme pare da se lijek ispita na našim pacijentima????
Ma kakav moj j.... ja i njemu m........... :))))
Ti si taj koji imas oraha i moras sebi praviti idola :))

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Nisam se tebi ni obraćala ne znam zašto si se osjetio prozvanim.
Drugo, pišem u ženskom rodu i Iris je žensko ime, a ti mi se obraćaš u muškom rodu. Malo mi to ružno kad mi se neko obrati tako.
Ali pošto istovremeno pišeš kako ja imam oraha u džepu onda stičem utisak da ti misliš da znaš ko stoji iza pseudonima Iris.
Samo da ti kažem pogrešno si zaključio ili te neko baš gadno prevario.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Domaca politika...the best of.

Post by vrsta8472 »

Џаба моја драга Ирис. Или сам глуп или сам туп, али не могу да разумијем зашто си се ти наљутила?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Ti si i tup i glup :)
Otkud ti to da sam se ja naljutila?
Nema Forum tu moć da mene naljuti!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Domaca politika...the best of.

Post by vrsta8472 »

Драга моја Ирис, у математици два минуса дају + :smt004

Добро, ниси се наљутила већ само изнервирала. Реци у чему је био проблем?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Domaca politika...the best of.

Post by Iris »

Ha ha zaista misliš da me Forum može iznervirati, ponovo sebi pripisuješ neku moć :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Domaca politika...the best of.

Post by bičbožiji52 »

Iris wrote:Ali BB, da ti kažem to za mene nije uvreda, svi ljudi su jednaki pred Bogom ma kako se zvali, i Bog je jedan.
Šta se češeš gdje te ne svrbi ?
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Domaca politika...the best of.

Post by просвјета »


grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Domaca politika...the best of.

Post by grlica »

Meni nije jasno zašto se učitelj Švaba dere :shock: mislim ovde na forumu :? Svako ima svoju stranku i svoju struju i svakome je njegovo najdraže :) I što su toliko osjetljivi na Željkicu , ja nisam upratila šta se tačno desilo al vidim da se neka kurva spominje. Pa šta sad :?: :!:
Jaka stvar , rulja ispoljava emocije i šta je tu čudno ?! I ta rulja ima sigurno i stranku i struju .
Bane Sunshine napisao 4. Kurve i čovjek se proslavio :D A ja sam sigurna da će i Želki ovaj put da se proslavi :wink: :D
imam moćno pero - jezik srpski

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Domaca politika...the best of.

Post by nenad 10 »

Pitao bih ovim putem Svabu,Zmiju ili BB-a jesam li ja sanjao ili Dodik u skoli na skupu rece za nacelnika da je majmun?

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Domaca politika...the best of.

Post by grlica »

Učinililo ti se Nenade :D to nije rulja već predsjednik Republike , gdje njemu može takvo što da izleti :lol:
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply