Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by banderas »

Cijenim da ti to najbolje znas.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by dkrajina »

Resenje za ovu temu je nemoguca misija
zivot je surov

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by TEMPLAR »

Nije JSO samo moramo se boriti al ima nas orni
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:38, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by dkrajina »

Zovite doktora za probleme :smt066 :smt082 :smt082 .
Ova tema je tragikomicna ali dok se nerijesi taj problem nama nema napredka.
Za sve su politicari krivi nebitno koja stranka,kako se neugledaju na g.Palmu sta je uradio za Jagodinu,da neko dodje u Jagodinu i nesto protiv njega nece se dobro provesti narod ce ga lincovati.A ovi nasi se kriju kad idu kroz grad pognu glave.Zalosno
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:38, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
zivot je surov

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by TEMPLAR »

Neće još dugo

Image
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:39, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:Mi crvendaći ne možemo pokrasti kao vi iz stranke dobri domaćina da Mile bude na vlasti do 2582 godine :lol: :lol: :lol: :lol:
Drugo kako nema razlike između pljačke naroda i kraduckanja naroda .To ti je isto kad miš i slon idu pustinjom i miš kaže slonu ala tutnjimo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ти отворено признајеш да крадете и сматраш крађу нормалном. Ви сте обољели од клептоманије. Такве црвендаће треба ударати док не помодре. :smt075 Проћи ћете као Хосни Мубарак, само чекајте.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by dkrajina »

Ovi nasi opstinski politicari gdje su bili od 1990-1995 pita li se neko,mnogi su tada bili invalidi nesposobni za vojnu obavezu ili se varam.
Bilo je to nesretno vrijeme za sve ni tadasnji politicari nisu bili bolji ali su bar stali kad se nije znalo sta to znaci,kao sto smo vidjeli posle kad nam politicari putuju za Hag.
Ovi iz SDS svi imaju poslovne prostore i sl.ovi SNSD privatizovali su Republiku Srpsku u svoje vlasnistvo,pokupovase sitne politicare tipa najveceg poljoprivrednika Usorca koji kad mu treba novi traktor on najavi blokadu puteva i stize novi traktor Donacija Juznog Zanzibara pa dajte ljudi dokle ovako.Mozda me moderatori izbrisu al nema veze,samo da znate svi na forumu:NAMA JE LAKO MI SJEDIMO U TOPLOM STANU ILI KUCI NEBITNO,ILI SMO NEGDJE VANI NA ZAPADU I KUCKAMO PO KOMPU.NIJE NAM LOSE CIM SMO KUPILI KOMP.I PLACAMO INTERNET PRIKLJUCAK,ALI KOLIKO LJUDI NA PRNJAVORSKOJ OPSTINI GLADUJE,KOLIKO RODITELJA NEMAJU JEDNU MARKU ZA SVOJE DIJETE KAD KRENE U SKOLU DA PONESE,KOLIKO JE RADNIKA NEPRIJAVLJENO A RADI,MNOGI OD NAS ZIVE VANI I NEMISLE O TOME I ONDA MI BIRAMO POLITICARA DA NAMA ODGOVARA, ALO LJUDI PA NAMA JE DOBRO AL NAKA RIJESI NEKE OD NAVEDENIH STVARI I TO JE PRAVI POLITICAR,NEKA RESAVA ILI NEKA ODRZAVAJU OBECANJA PREDIZBORNA,
zivot je surov

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

dkrajina wrote:Ovi nasi opstinski politicari gdje su bili od 1990-1995 pita li se neko,mnogi su tada bili invalidi nesposobni za vojnu obavezu ili se varam.
Bilo je to nesretno vrijeme za sve ni tadasnji politicari nisu bili bolji ali su bar stali kad se nije znalo sta to znaci,kao sto smo vidjeli posle kad nam politicari putuju za Hag.
Ovi iz SDS svi imaju poslovne prostore i sl.ovi SNSD privatizovali su Republiku Srpsku u svoje vlasnistvo,pokupovase sitne politicare tipa najveceg poljoprivrednika Usorca koji kad mu treba novi traktor on najavi blokadu puteva i stize novi traktor Donacija Juznog Zanzibara pa dajte ljudi dokle ovako.Mozda me moderatori izbrisu al nema veze,samo da znate svi na forumu:NAMA JE LAKO MI SJEDIMO U TOPLOM STANU ILI KUCI NEBITNO,ILI SMO NEGDJE VANI NA ZAPADU I KUCKAMO PO KOMPU.NIJE NAM LOSE CIM SMO KUPILI KOMP.I PLACAMO INTERNET PRIKLJUCAK,ALI KOLIKO LJUDI NA PRNJAVORSKOJ OPSTINI GLADUJE,KOLIKO RODITELJA NEMAJU JEDNU MARKU ZA SVOJE DIJETE KAD KRENE U SKOLU DA PONESE,KOLIKO JE RADNIKA NEPRIJAVLJENO A RADI,MNOGI OD NAS ZIVE VANI I NEMISLE O TOME I ONDA MI BIRAMO POLITICARA DA NAMA ODGOVARA, ALO LJUDI PA NAMA JE DOBRO AL NAKA RIJESI NEKE OD NAVEDENIH STVARI I TO JE PRAVI POLITICAR,NEKA RESAVA ILI NEKA ODRZAVAJU OBECANJA PREDIZBORNA,
Treba pitati ove iz stranke dobri domaćina kad su dozvolili da im stečajni upravnik bude Branojlo njegov pomoćnik Franojlo koji naše paćenike , i one što su dali sve što su imali za ovu Republiku Srpsku plaši Hagom i kad smo mi dozvolili da opštinom upravljaju oni koji bi srbe na vrbe ili po mogućnosti u Hag i koji su nanjeli ne procjenjivu štetu opštini Prnjavor, da se u važnom trenurku odmakne od mjesta gdje se nešto može za njene građane uraditi, i koju su pretvorili u privatnu prćiju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

banderas wrote:Cijenim da ti to najbolje znas.
Narvno ja se ne stidim svog seljačkog zmijskog gnijezda ja sam neobično ponosna na to a moj komentar da su seljaci prešli u grad oslikava našu stvarnost :!:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

Pantera wrote:
ZMIJA wrote:Mi crvendaći ne možemo pokrasti kao vi iz stranke dobri domaćina da Mile bude na vlasti do 2582 godine :lol: :lol: :lol: :lol:
Drugo kako nema razlike između pljačke naroda i kraduckanja naroda .To ti je isto kad miš i slon idu pustinjom i miš kaže slonu ala tutnjimo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ти отворено признајеш да крадете и сматраш крађу нормалном. Ви сте обољели од клептоманије. Такве црвендаће треба ударати док не помодре. :smt075 Проћи ћете као Хосни Мубарак, само чекајте.
Nemaš ti pojma o životu , ti neznaš razliku između kleptomanije koja se smatra bolešću i mažnjavanja i kraduckanja koje sam ja u metaforičkom smislu rekala, i prestani me vaditi iz konteksta ako uopšte razumiješ šta je to kontekst :!:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by vrsta8472 »

Змијо, ти ме баш насмија :smt005 :smt005 :smt005 Ајд не проваљуј се више :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

Ja neznam ko se provaljuje ja ili ti :smt006
Last edited by Moderator on 06.02.2011. 21:02, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by vrsta8472 »

Ма џаба теби објашњавати. Одох мало да прошетам, то ми је паметније него теби да објашњавам!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by Pantera »

Ма прије би Роверу објаснио неке ствари него Змикану. Па погледај овај горе одговор мени. :smt005 :smt005 :smt005

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by Vucijak »

Pantera wrote:Ма прије би Роверу објаснио неке ствари него Змикану. Па погледај овај горе одговор мени. :smt005 :smt005 :smt005
Da je ovo neka normalna drzava Rover i Seka bi cistili kancelarije a ne bavili se politikom :smt005
Image

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by dkrajina »

Da je ovo normalna drzava mnogi politicari bi bili u zatvoru.
zivot je surov

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

Nema zatvora u koji mogu stati svi političari, eto sreće da su ovi današnji kao nekad komunisti robijali po kazamatima ne bi činili to što čine.Nema dobrog političara koji nije robijao za ideju ali ne za krađu.KOMUNIZAM JE MRTAV, ŽIVIO KOMUNIZAM.
Last edited by Moderator on 10.02.2011. 17:04, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

Pantera wrote:Ма прије би Роверу објаснио неке ствари него Змикану. Па погледај овај горе одговор мени. :smt005 :smt005 :smt005
Naravno naravno draga moja klozetarko, nije zmikan travu pasao, nabaci jedno brisanje dupeta na ovaj forum da ti vidim belo lice :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by dkrajina »

Nedaj Boze da opet pukne puska,politicari su na nisanu prvi :smt067
zivot je surov

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:23, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by regeman »

povjerljiva wrote:Čini mi se da ponovo dolazi vrijeme u kom ćemo se stidjeti što smo pamentni i znamo da mislimo.
hehe, doslo je zadnje doba, sto jedna budala lupi ili uradi, sto pametnih ne moze da popravi i objasni.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:24, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

Pantera
Posts: 337
Joined: 17.10.2010. 19:27

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by Pantera »

ZMIJA wrote:
Pantera wrote:Ма прије би Роверу објаснио неке ствари него Змикану. Па погледај овај горе одговор мени. :smt005 :smt005 :smt005
Naravno naravno draga moja klozetarko, nije zmikan travu pasao, nabaci jedno brisanje dupeta na ovaj forum da ti vidim belo lice :lol: :lol: :lol:
Ниси траву пасао али си траву пушио. :lol: Змикане мој предуховити, обрисала сам дупе на Политичкој сваштари али да би то погледао мораш прво да извучеш главу из Драгојловог дупета, јер у тој позицији погледом можеш обухватити једино његов пробавни тракт. :smt005

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 10:24, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by droplja »

Ako Pantera ne uspije doci do Dragojlovog dupeta sad dok je zmija u duboko pod zemljom nece nikada. :lol: :lol: :lol:
Ne diraj lava kada spava.....

Post Reply