Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by kuzmo »

..............
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 00:35, edited 1 time in total.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by nenad 10 »

I ja mislim da ima jedan. :?:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Ko jel ja ???? :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by kuzmo »

.............
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 00:35, edited 1 time in total.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by nenad 10 »

Moj prijedlog je ipak sa nase opstine jedino sto nije Strbacan 8) 8) 8)

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by kuzmo »

..............
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 00:36, edited 1 time in total.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by corkan »

Za mene je oke i onaj Metaleks,neznam ko je vlasnik a i vi ništa ne komentarišete!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by vrsta8472 »

Ѕа праве политичаре, треба и прави народ. Да ли ми имамо "правог" народа :?: :idea:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

Osnovno pravilo u životu je da nema pravila ili kako je to srpski seljak definisao: ''Mož' da bidne, al' ne mora da znači''. Ukoliko bismo zanemarili ''teorije zavere'' po kojima političare na vlast dovodi tzv. ''crno plemstvo'', masoni i parapolitičke organizacije, poput, Komiteta 300 i Bilderberg grupe, na stvaranju novih političkih elita uglavnom su angažovane političke partije
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

:D Tooo,, a Vedran hoce da stavlja mom komsi tiketu,pa ovakvog dobrog posta nije bilo 3 godine. :smt023
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by vrsta8472 »

Следећа година је поново "изборна година".

У Прњавору је следећа политичка ситуација.

СНСД има апсолутну власт, што се тиче саме странке ту их на окупу држи само лични интерес према КМ или ојрима зависи чега се докопају. Ништа више. Укратко - расуло

СДС имао најлошији изборни резултат у својој историји, тешка опозција осипање чланства и јако тешка консолидација у њиховим редовима, ако не понуде нека нова лица неоптерећена ратном прошлошћу.

ПДП након Жунине смјене, мислим да ће бити статистичка грешка.

СП за сада једина опозција поред СДС-а у СО Прњавор. На нашој општини лијевица није баш нешто никада јака била, тако да се тешко може очекивати неки значајнији раст,

НДП
од када је ушао у колацију на нивоу РС са СНСД-ом, тешко да могу имати и једног одборника. Исто тешко расуло у странци.

СДА и остале Бошњачке странке у свађи једни са другима. Гори су од нас Срба а једва да и заједно могу прећи цензус на локалним изборима.

Радикали, мислим да њих не треба спомињати. Колико знма у Прњавору има неколико "радикалних" странака а све у свему ништа од тога нема.

У тој чамотињи, како доћи до квалитетних људи?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Kod mene ko glasa za SNSD odricem ga se preko novina,a ja cu licno okruziti pred kamerama naj losijeg kandidata pa makar i Zuna bio.Jer ovi iz SNSDa su lagareeeee.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

Sijalice u tvom potoku jos nisu postavljene to je tacno,ali poslednji socijaldemokrata iz elektra je otjeran (moj imenjak) tako da su tamo sada ostali samo ovi tvoji za koje glasas.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Ne znas ti sve...usli su neki novi socijaldemokrate u Elektro...Tvoj imenjak je za 24 h ispunio ono sto je obecao a ovi nisu ni za 4 -5 mjeseci.Ja sam mislio da se u Srba obraz cuva a ne stolica da ne kazem guz.ca....
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Kad smo vec kod tih sijalica da pojasnim kako je doslo do toga...Jedno vece u sali napisem Dragi da bi mogao da nam daruje desetak bandera da uradimo ulicnu rasvjetu u djelovima gdje nema kuca tj. Potok i kroz šumu prema Domu u DM...on odmah odgovori da moze i da dodjemo po njih.Na to se ukljuci Vedran i kaze da bi Darko uradio vise tj. ne samo bandere nego i kabal i rasvjetna tjela i to jos vise ako ne idemo preko Drage.Naravno sve je to jos jednom potvrdio i Darko i onda je poceo cirkus.Prvo je poslao bandere pun kamion da bi na kraju ugradili 7 stim da bi iskoristili onu na Ceru i onu kod mene da bi bilo 9, sto je opet manje od onih Kalabicevih 10 a ne vise kao sto je obecano osim toga stavili su tanke a ne nosive iako se na svakoj banderi lomi linija a i odstojanje je preveliko pa se tako postavlja pitanje sigurnosti toga voda.Ostale bandere su odvezli i ugradili kod Deketa da bi ocuvali skupstinsku vecinu.Tu su nakon prve ucjene postavili i kabal i lampe inace ode vecina.Ja sam kontaktirao Darku i on mi kaze da je to kod mene rijeseno pa kad sam rekao da nije i da nije lijepo da Nacelnik laze svoje gradjane a ujedno i glasace on mi je cvrsto obecao da ce to iduci dan 100% rijesiti.Rekao sam mu jos da ne pokusava moj obraz da prlja jer ni on ni njegovi puleni nebi smjeli u Mravici uci pred pola kuca da nisu imali nas par i da je zavrsio sa Mravicom a i mi sa njim ako nas slaze..Ocigledno da nije shvatio ili jos uvjek misli da je kupio selo kad kupi jednoga...Rado cemo mu pokazati iduci put koliko drzimo do lagara i prodanih dusa.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by murgo »

ZMIJA wrote:
08.02.2019. 10:40
Sijalice u tvom potoku jos nisu postavljene to je tacno,ali poslednji socijaldemokrata iz elektra je otjeran (moj imenjak) tako da su tamo sada ostali samo ovi tvoji za koje glasas.
Nije samo Kamikazin potok vec je i tvoj! Svi tvoji sto zive u D.M. prolaze tim putem!
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Ma moji su samo ona dva kubika sto ce me pokriti.U interesu svih nas je bilo da se rijesi ovaj dio i ono kraj sume prema domu ali ne mislimo svi tako.Zalosno je da sve ovo izgleda ovako gore na krivini je krater opstina ne poduzima nista a mi nemamo pravo da zabetoniramo sami tu rupacu...ja sam za malo odbio tocak a kolega je polomio svjetla na prikolici...a vidim da su i drugi upadali u tu rupu po tragovima.Branik se pomakao 2 metra niko ne zna ko ima pravo i kome uopste da se obratimo ....sve je devastirano od obecanja se ne moze nista napraviti.A vlast nam jedino obecava i nista drugo...ne samo ova vec svaka..Darko je izgleda uspio u namjeri ...ja svakom kazem direktno pa cu i ovo...Radule se prodao i suti kao zaliven a mi cekamo kao ovce.Predsjednik MZ je trenutno nezainteresovan za nase probleme i po meni bi morali mi nesto poduzeti,posto je vec duzi period poceo da zastupa interese Darke Tomasa a prestao da zastupa interese onih koji su ga izabrali.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Darko Tomas je pokazao da je notorni lazov a predsjednik MZ Donja Mravica je vjerovatno zarad licnih interesa podrzao njegove postupke.Obecana rasvjeta je ispala naj veca lakrdija,put nam je prepun rupa ,na krivini krater,put od Ruda za Rakit je danas isti ako ne i gori ,put kroz majdan katastrofa,obecani putokazi su ostali samo kao i sve drugo pusta obecanja,od svega smo dobili samo one dvije pritke omotane plasticnim lancom...kao da su se djeca igrala,i nista vise.Ko nas ovdje zajebava presudite sami.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:
09.02.2019. 19:32
Ma moji su samo ona dva kubika sto ce me pokriti.U interesu svih nas je bilo da se rijesi ovaj dio i ono kraj sume prema domu ali ne mislimo svi tako.Zalosno je da sve ovo izgleda ovako gore na krivini je krater opstina ne poduzima nista a mi nemamo pravo da zabetoniramo sami tu rupacu...ja sam za malo odbio tocak a kolega je polomio svjetla na prikolici...a vidim da su i drugi upadali u tu rupu po tragovima.Branik se pomakao 2 metra niko ne zna ko ima pravo i kome uopste da se obratimo ....sve je devastirano od obecanja se ne moze nista napraviti.A vlast nam jedino obecava i nista drugo...ne samo ova vec svaka..Darko je izgleda uspio u namjeri ...ja svakom kazem direktno pa cu i ovo...Radule se prodao i suti kao zaliven a mi cekamo kao ovce.Predsjednik MZ je trenutno nezainteresovan za nase probleme i po meni bi morali mi nesto poduzeti,posto je vec duzi period poceo da zastupa interese Darke Tomasa a prestao da zastupa interese onih koji su ga izabrali.
To oko sume, kraj potoka, na krivini i pored plota,do nabrdo i ispd brda, nasa vrba sad ne mrda.Funkcionisanje vlastri u mjesnoj zajednici ne zavisi od Sinise Gatarica,Darke Tomasa.Milorada Dodika ,Denisa Zvizdica niti Antoija Guteresa koje ti vrlo dobro poznajes.cuo si za nji, vec prije svega od MZ, clanova savjeta iste za koje ti nisi nikd cuo, a i meni su ti likovi nepoznati.Tu se pokrece akcija,formulisu problemi i delegiraju u visu instancu vlasti.Dijete dok ne zaplace, i majka sisu ne vadi, kaze narodna poslovica,pa prema tome i to sto ti Kami pricas o nekim i necijim predizbornim obecanjima nema veze sa zivotom.Dapace ti si se jos falio javno da ces glasati za Dragana Mektica sto veoma milozvucno zvuci ovima na vlasti u nasj opstini,pa se ti onda cudsi sto u tvom ,i mom potoku nema sijalica, i sto nema sodora na tim lokalnim puticima u Mrdusi Donjoj.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Ja sam glasao za Dragana kao čovjeka ne za stranku i sutra cu opet jer je suludo porediti njega i Majkicku.Put,rasvjeta,vodovod i sve ostalo se radi od nasih para ne od Tomasevih,Klokicevih,Dodikovi.......krivo mi je sto su Šupci sto se uvlace u dupe svakome kao gliste,pretjeruju u svemu pa i u kupovanju vlasti.Misle majmuni da Srbe imaju svejedno pa ove kupuju,mene svi znaju kao covjeka koji voli svoje a postuje tudje, imam dosta prijatelja na svim stranama ali mi smeta sve ovo.Zar ja ili ti danas trebamo da placamo sto je Petar Tomas oteo Ćeninu kucu i napravio drugu ispred stare, ako se neko smatra duznim neka se uhvati za dzep a ne za budzet i plati dugove.Sve dugove lopovske, ne samo ove, danas hoce da naplate iz drustvene kase kroz razna prebijanja i uvlacenja u guzice.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by vrsta8472 »

Да ли то значи да гори од ових не могу, доћи на власт?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by KAMIKAZA »

Definitivno su za sada naj gori ne mogu reci da gorih nema jer kad god to reknem oni me iznenade kao i ovi sada.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Kako dovesti prave politicare na vlast u Prnjavor ?

Post by vrsta8472 »

Код нас увијек може бити горе, него што јесте. Јер нама критеријуму за "дно" су веома ниски :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply