Narodni demokratski pokret Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by grlica »

[
Last edited by grlica on 04.01.2015. 21:35, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Highlander wrote:Fakultet sam završio, stalno zaposlenje nemam, stambeno pitanje mi je riješeno, jel treba krvna slika :D .
И сада хоћеш рећи да си у политици само ради идеала :?:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Radi čega si ti bio u politici :?:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Учланио сам се у СНСД са 19 година. У то вријеме сам студирао и истовремено и радио код тате. Није ми требао посао, нити је мени са 19 година падао на памет било какав посао ван струке. Учланио сам се ради неких идеала, нисам могао више да сварим СДС, тада ми се Додик чинио као неко нас стварно може извући из го*ана и да ја својим учешћем помогнем колико могу. Нисам ни знао која ме ту голгота чека, али ми је драго што сам све то испробао у својој раној младости не би ли се опаметио по старе дане. Мислим да је најбоља ствар која млада особа може да добије од странке, а то је да те упозна на који начин функционише овај наш систем! И да мало "ојача" желудац. Гледам неки дан сједницу СДС-а, све неке старе фаце и "млади" који само климају главом и чекају прилику за посао. Не кажем да такво стање није у све и једној странци, али ја лично не видим ту неку особу која има довољно снаге и харизме да поведе људе за собом.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Što se tiče ideala, moj jedini ideal je da živim u zdravom društvu, gdje su mi zadovoljene osnovne ljudske potrebe. Ne tražim mnogo, pristojan život! Na žalost ovog sistema, jedini način preko kojeg možeš da mijenjaš nešto i da radiš na tim idealima je kroz političku partiju, opet ne kroz malu, tu samo par pojedinaca vuče nekakvu korist i te partije se trenutno malo šta pitaju, postoje samo da je zadovoljen taj višestranački sistem kojim se velike demokrate na vlasti kite.

Harizma i snaga je nešto potpuno izopačeno kod nas, Mile je harizmatičan i jak zato što čovijeku koji mu kaže:"Gospodin Dodik ne zna šta je Isus, i Bog, zna šta je milijarda maraka " odgovori :"Aj' ne s*ri, koliki si ******, ja sam bio kod Vladike znam ja šta je Bog". :smt005 :smt005 :smt005

Kada govoriš o tim starim facama SDS-a slažem se ima ih dosta, ali i novih, ne možeš tek tako da uđeš i kažeš evo ja došao hajde sada vi stari voz, to se mora postepeno, inače te samo izopače i nestaneš. Da se vratimo na to da nema niko dovoljno jak i harizmatičan, moje mišljenje je da Ognjen Tadić može bez problema da parira Mili, samo nije usavršio taj da se najprostije izrazim "krkanski" :lol: stil koji kod nas perfektno prolazi i veliča se.

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by pat »

Po kalendaru cu jos nekoliko godina biti mlad a u dusi vjecno, pa sad jos dok ta kalendarska skala vazi, da se i ja malo zabavim ovom temom o nama mladima. Iz Vedranovih rijeci se vidi da je covjek osjetio gorcinu politickog rada, kao i sam sto sam osjetio. Odlicna je to zivotna skola, ne bi ju izbjegavao, treba svako da proba da vidi kako to funkcionise, u pocetku smo tu svi za opste dobro, da unaprijedimo opstinu, kvalitet zivota, ukratko da pokusamo nesto napraviti. Nikakve koristi nisam imao ni od jedne stranke, jer jednostavno, egzistencija mi ne zavisi direktno od lokalne politicke situacije, ne treba mi posao u budztskoj organizaciji, mjesto u upravnom odboru, opstinska poslanicka plata i slicne privilegije, kakve se sticu politickim angazmanom. Ponosim se time sto mislim svojom glavom i sto sam okrenuo ledja politici kada sam trebao "obuci klovnovsko odijelo", valjda je to bio test da se vidi koliko sam savitljiv.
Kod Regija i Highlendera se osjeti taj entuziazam sa kakvim zive mladi politicari ove nase opstine, i drago mi je da ih uvijek ima, jer ce valjda neka od sledecih generacija uspjeti nesto promijeniti i da im ovi KalaTarici nece izvaditi dusu i napraviti svoje slijepe sljedbenike, koji ce klimati glavom za petsto maraka mjesecno, prodati sve ove svoje rijeci za jednu opstinsku poslanicku dnevnicu i na posljetku postati kao njihove vodje.
Momci, nemojte se ljutiti na mene sto sam vas uzeo za primjer, ali vas dvojica ste najaktivniji u zadnje vrijeme na forumu, pa slucajno pripadoste u ovu pricu.
:smt006
Mrtva je sredina gdje mladih nema, gdje se kupuju za pivu i prepricanu bajkovitu pricu iz turske serije.
Svakako, zelim vam puno xica na glasackim listicima u buducnosti, ali svakako cuvajte svoj identitet i koristite svoju glavu, a ne nekih tamo likova koji su zamislili da su pametni, a radna knjizica im prazna, a najdalje putovanje u zadnjih godinu dana im bilo u Derventu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Супер си то рекао пат. Код Highlander се види да је тек ушао у ту жабокречину. Као да гледам себе и своје писање прије 5 година. Реге има потенцијала, и знам да је човјек који стоји иза својих ријечи и још уз то има знање. Још битинија ствар од тога је та, да је он као човјек добар и да има образ који не би дао за неку глупост . Лично га знам, па ово могу написати.

И то што кажеш, добро је да има младих људи који се боре и покушавају нешто да промјене. Ја им скидам капу. Јер лично нити имам више времена, а ни воље за исправљање кривих Дрина.

Само им је мој савјет да се не свађају ради других, тј. својих шефова. Ја сам се био закачио са "пола града", нема кога нисам спомиња па онда касније када све ово прође, остане неки горак укус горчине у устима. Зато подигнутог чела, без прозивања и блаћења.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by grlica »

žabokrečina
Last edited by grlica on 04.01.2015. 16:36, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Highlander wrote:Što se tiče ideala, moj jedini ideal je da živim u zdravom društvu, gdje su mi zadovoljene osnovne ljudske potrebe. Ne tražim mnogo, pristojan život! Na žalost ovog sistema, jedini način preko kojeg možeš da mijenjaš nešto i da radiš na tim idealima je kroz političku partiju, opet ne kroz malu, tu samo par pojedinaca vuče nekakvu korist i te partije se trenutno malo šta pitaju, postoje samo da je zadovoljen taj višestranački sistem kojim se velike demokrate na vlasti kite.
Apsolutno zdrav rezon visoka zemljo,kad je u pitanju političko promišljanje mladog čovjeka u ovom današnjem smutnom vremenu, gdje se izgubio čovjek,a posebno mladi, i ja se s tobom tu apsolutno slažem, s tim što bih te malo ispravila, ne treba podcjenjivati male stranke,jer lavina kreće od male grudve, i tačno je da su se uijedinili veliki, kao što je SNSD i SDS i jedina opozicija trenutno u Republici Srpskoj,su te male stranke, koje su još razjedinjene i izgubljene u političkom prostoru, jer Milorad Dodik je podčinio najveću opozicionu stranku, tako što ju je umio patriotskom vodicom i podjelio vlasti na nivou BiH, pa je ispalo da je Ognjen Tadić, kao njegov ljuti rival na proteklim izborima za predsjednika Republike Srpske ,poslije one čuvene rečenice :,,Laku noć Republiko Srpska'' dočekao dobro jutro u Sarajevu.
To je politička realnost,gdje su sve male stranke u jednom disperzivnom stanju i nemoćne su bilo šta, da kao takve promjene trenutno u odnosu na veliku koaliciju.
Sad će neki nadobudni da kaže,da, da to je na nivou BiH, a da je na lokalnom nivou druga priča,što naravno vrijedi za naivne.
Dakle mladi, ako ulaze u politiku, apriori radi trenutnog ličnbog interesa,kao što je recimo zaposlenje, bolje da i ne ulaze u nju,ako im je to jedini motiv,ponavljam jedini motiv,jer će samo rijetki zadovoljiti tu svoju potrebu,a ostali će biti dodatno frustrirani i razočarani u sve i svašta, i svakoga.
Politika i političke stranke su jedini put da se stvori društvo o kojem sanja visoka zemlja, i mladi trebaju da se uključuju u politiku, kako bi popravljali i mjenali sve ono što danas ne valja u našem društvu.
Naravno to je jedan proces ,a svaki proces traje i traži mnogo energije znanja i odricanja, i ništa neće doći samo od sebe i preko noći, čarobnjaka nema.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by svjedok.saradnik32 »

Ево мене и овдје :D само да кажем ко год да је ушао у политику ушао је из интереса ! Јер ,,за идеале гину будале'' како би рекао један наш пјесник. Сви ми можда кренемо из идеала али на крају лични интерес преовладава.(част изузетцима)
Истина је да велике странке кроје капу небеску нада РС-ом али поштујем и мале странке само да те вође малих странака нису људи из великих( фотељаши) ,који нису били спремни или способни да поднесу пораз, па су формирали нешто тобоже ново а све се заснива на платформи њихових пређашњих идеала тј. странака. И сада се спремају да реформишу да некажем свијет, част младим људима и сам сам један од њих који је залутао у политици због лошег дрштвеног живота а и наравно финанциске ситуације. Мислим да је срамна и поразна чињеница град од 50 000 становника неможе да понуди својој омладини ништа више од муком мучених покушаја да очува традицију и културу свога народа. Једини извор непресушне инспирације и идеје за младе је занатски центар. Па драги моји форумаши како већ видим овјековјечени политичари и носиоци страначких знаменица, неби ли то требао бити ваш цоиљ боље сутра својој дјеци , не сачијој него својој дјеци да не буду дио поквареног и имагинарног друштва, да нам не буде примјер од прекјуче водиља који се десио у сред центра града . Гдје нам је она наша хваљена хуманост. нас само интересује да јадни начелник није добио случајно тричавих 25 000 КМ за репрезентацију кабинета , да како кажете ви ,, ђавољи шегрт'' јадник једва да је узео и 1 500 000 КМ од изградње опште познатог водовода,да је јадник Клемпо једва узео 1 500 000 км у 2 мандата итд. итд. Шта смо урадили да то стане ? Брине ли неког бака из Поточана, Илова, Вијачана , ит. које су остале без коре круха , брине ли кога то.. Јесте ли за својих бједних неколико година учинили какво добро дјело осим што сте цару помогли да царује и сиромаху да гладује. Ево вам простора изнесите чињенице... Хвала
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

zavisi ta je ciji interes..da am htjeo ganjati nekakav interes ganjao bih ga u NS ne bih se vracao u ovu zabokrecinu svercersku..a imam i americku radnu dozvolu i vizu, mogao sam i tamo otici. I supruga mi je radila u svajcarskoj kompaniji, mogao sam i tako probati :)
mislim da Prnjavor ima potencijala..koliko sam ja uspio da vidim i uporedim sa ostalim opstinama u kojima sam bio.i po komentarima ljudi koje sam dovodio ovde.i bas je razlog tog potencijala ovolika korupcija na svim nivoima koja ne da naprijed.
nemam ja ideala, smatram da je najveci doprinos drustvu mladih da rade posteno i nista vise...imate u drzavi 20ak hiljada drz sluzbenika koji dnevno drzavu zakinu, svaki od njih, za marku dvije..pa ti vidi stete...o ovim privrednicima da ne govorim sta oni rade.
teska vremena dolaze, to samo budali nije jasno, a taj koji plati pojedincima koji se pominju 10.000km za posao u elektru ili opstini, taj kopa jamu svom djetetu prvo onda svima nama.


i jos jedna stvar, u dp.u su za sada entuzijasti..tako da nikakvo blacenje i poredjenje sa sdsom, cavicem, novakovicem, omalovazanje clanova nece nam odmoci, niti kakva hvala od istih nadmenih, nadobudnih, grlatih clanova velikih partija pomoci :)
mogli smo vrlo lako prevesti par mjesnih odbora radikala, sds.a i ostalih nama ali stav stranke je da se to ne radi (ja tu jos nisam bio), da se krene sa novim ljudima.
mozda ima ovakvih i onakvih clanova..ali koliko vidim jedino ste u pljuvanju stranke dobacili do vrha iste, u Prnjavoru nemate kome sta prigovoriti.

Kada govoriš o tim starim facama SDS-a slažem se ima ih dosta, ali i novih,
daj pobroj nam te nove...aj bas me zanima..posto sam ja lokalac, reci mi koji su to novi na lokalu...lista za odbornike u sds.u je ista godinama takoreci od 92ge. :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by droplja »

Zivotni put jednog mladog covjeka

Kao mlad i nestasan djecak iz ulice,u vrijeme rata i neimastine,kada su ocevi bili na ratistima a majke brinule kako prehraniti djecu,Filip je danonocno pokazivio interesovanje za sport.Tako pocinje njegova ljubav prema sportu, i kasnije citav njegov zivot bice vezan za sport,sto ce posle biti kljucna stvar njegovog politickog angazmana.
Filip kao mlad sportista pocinje dobijati priznaja i medalje ,postaje lider u svojoj ekipi,postaje poznato ime u svojoj lokalnoj zajednici,putuje po evropi i regionu,i usput redovno i uspjesno pohadja srednju skolu.
Dolazi Filip jedno jutro na trening,i nesluteci da ce bas to jutro imati toliko pozitivne posledice po njegov buduci politicki angazman,i sav sretan jer se bas taj dan djelile neke skromne naknade za predhodno zasluzen mukotrpan rad i velika odricanja.
Alibabin poltron: Dobro jutro Filipe!
Filip: Jutro!
Alibababin poltron: Znas da su danas naknade i upravo gledam ovaj spisak i moram ti reci nemate na njemu,vjerovatno nemas dovoljan fond utakmica i stvarno ja nemam nikakve veze s ovim.
Filip: Kako nemam utakmica pa igrao sam skoro na svakoj,to je neka greska,opet vi to provjerite rece Filip.
Alibabin poltron: Nemate Filipe ,ovo je konacni spisak,ja vise novaca nemam ,ja samo radim svoj posao!


Tada Filip pognute glave napusti teren,uze svoj ruksak i na putu do skole,rece sebi: Polako je*bacu vam mater kad tad!

Nakon izvjesnog vremena Filip odlazi na fakultet,gdje sa uspjehom polaze ispite i isto tako sportski angazovan na svom fakultetu,dobija priznanja,postaje omiljen kod profesora,donosi dva zlata sa ijada svom fakultetu i na najbolji nacin promovise svoj fakultet.
Nakon studija vraca u svoju lokalnu zajednicu,dobija stalno zaposlenje i pocinje da zivi i radi u svom gradu.
Jedno jutro mu prilazi covjek za kafanskim stolom i pita: Jel imas vremena sutra za kafu?
I tako nas Filip postade clan jedne politicke partije,upoznavanje s pravilima igre,odluka ,statut,organizacija ,clanstvo,i sav taj cirkus koji prati politicku organizaciju.
Tada Filip kao zrela osoba pocinje shvatati da upravo on i njemu slicni mogu mjenjati stvari u svojoj lokalnoj zajednici,da su upravo oni ta mlada pokretacka snaga,njihovi ideali su mjenjati stvari na bolje,a ne popularni upravni odbori i poslanicke naknade.
Danas Filip zajedno sa par prijatelja radi na jednom veoma vaznom projektu za sport,koji ce pokazati rezultate kroz par godina i iskreno vjerujem da ce kroz politicko angazovanje uspjeti u svojoj dobroj namjeri,da sutra njegova i nasa djeca zive bolje,i da im obezbjedimo najbolje uslove kada je sport u pitanju.

Zivi i zdravi bili :smt006
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by aquarius »

ко год да је ушао у политику ушао је из интереса ! Јер ,,за идеале гину будале'' како би рекао један наш пјесник. Сви ми можда кренемо из идеала али на крају лични интерес преовладава.(част изузетцима)
Da ne budem lažno skroman, u politici nisam bio iz interesa. Za to imam i dokaz.
Nikada nisam primio niti marke za učešće u politici, nisam sebi izborio radno mjesto
zahvaljujući politici, niti sam sese stambeno zbrinuo zahvaljujući politici.
U međuvremenu, bio sam anatemisan kao član opozicije, prijećeno mi je batinama,
pokupio sam dva sudska procesa zbog učešća u politici...

Što kaže vrsta, bio sam mlad i lud, ali sam naučio kako funkcioniše sistem. I mogu reći da riba uvijek smrdi od glave.

Ne zamjerim ljudima koji pokušavaju putem političkog angažmana doći do pozicija sa kojih mogu bitnije učestvovati
na opštu socio-ekonomsku politiku i pride izboriti za sebe bolje plaćen posao. Ali sve dok "laktanje" i srebroljublje ne postanu ciljevi sami po sebi.

Nisam do sada spoznao organizaciju u kojoj vrijede takvi postulati i stoga sam bez političkog angažmana.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

ista za odbornike u sds.u je ista godinama takoreci od 92 ge
Pretjera ga i ti, a liste tek treba da se kroje :wink: ...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Ajde Dropi reci nam ko je Filip a ko je alibabni poltron,a nećemo te pitati ko je Alibaba,pošto su svi njegovi hajduci zabilježeni
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by svjedok.saradnik32 »

Није питање ко је ушао у политику и зашто! Пирање је како помоћи свом дјетету да има сигурну будућност да се не стиди ко су му родитељи , да може да каже,, да тај човјек је мој отац!! или како помоћи овог тренутка овој омладини , на који начин ! А што се тиче ДП, па немам ја ништа против те странке, омладино на ноге па отјерај шљам. и онда капа доље. 8) и видим већ сав политички ваш ангашман само промоција магле , па добро јутро, и над Прњавором свиће ко не види нека узме Пин Холе наочаре. :lol:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

видим већ сав политички ваш ангашман само промоција магле
tebi je izgleda magla na ocima odavno...onaj ko te uputio na temu nije te dobro nasavjetovao...mi smo odradili par humanitarnih akcija. od nas dosta. a bice jos uskoro.
ako ti to nije dovoljno, da vidim druge :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by svjedok.saradnik32 »

поштујем, али да ли је хуманитарна акција донација 50 књига и један полован рачунар, :D на добром сте путу :lol:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

pa jeste, od srca je i iz nasih dzepova. nekome treba. da postujes pohvalio bi ili cutao u najmanju ruku :D
sta si ti odradio?
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by aquarius »

да ли је хуманитарна акција донација 50 књига и један полован рачунар
Svaka pomoć je bitna. Nekom je jedna, a ne 50 knjiga ogromna stvar.
Ne vidim da aktuelna vlast poklanja nešto, osim što traži načine da nam iz džepa izvuče sve do poslednjeg feninga.
како помоћи свом дјетету да има сигурну будућност да се не стиди ко су му родитељи
To ćeš prije ostvariti političkom apstinencijom nego li svrstavanjem u partijske redove.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

Za Svjedoka
50 knjiga nije puno,ali zamisli kad bi svaki stanovnik prnjavora pridario po jednu knjigu,bilo bi to 54 000 knjiga.Da smo svi isti,gdje bi nam bio kraj,ne treba nam puno,nama treba samo malo humanosti i svima bi nam bilo super.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Nema Prnjavor 54.000 stanovnika ,Prnjavor ima najviše 12.000 hiljada stanovnika,daj baratajte sa tim podacima malo, opština Prnjavor je jedno,a grad Prnjavor je drugo.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by wanted »

Svaka akcija omladine, bilo koje stranke treba da bude pozdravljena i pozitivno komentarisana! :smt023

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Svaka čast,živjela svak omladinska akcija, pa makar bila i ona davno zaboravljena omladinska radna akcija :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2012

Post by svjedok.saradnik32 »

Ja sam kazao poštujem, a to i znači da poštujem. Mislio sam na vrh DP Kad sam naveo podatke da pošto koliko mi se čini vidjeo sam predsjednika da urucuje donacije. A sto se tice mog humanitarnog rada sam sam ucestvovao u takvom projektu, gdje sam prikupio 250 knjiga za svoju OŠ. Volonterski rad u KBC BL itd.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Post Reply