Narodni demokratski pokret Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

banderas wrote:Vise nikova ne koriste nestabilni vec oprezni ."Koga su braca norvezani (u pravu si) ujedali i Franca se boji. :? Daleko od toga da sam zajebant.I ne kopaj stari mob.vec taj sto imas .I nemas 500 brojeva.Ali tacno je naucices nesto.I steta za Karaulu.Necu vise pisati na ovoj temi.Plasim se da upropastim temu "demokratama".
Ђе ћеш?! Остани ту са нама!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

Ovaj dijeli sa mnom posteljinu cim zna i koliko brojeva imam u imeniku. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Бандераш, јел' жути ауто још увијек у моди :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Hirurg »

il je unapredjen u bolje nesto :)))) :smt005

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

Hirurg wrote:
Magyar wrote:
banderas wrote:Citaj kako to hirurg radi,vidi se da je crveni kadar. 8)
Svi ste vi bili crveni kadrovi samo niste mogli doci do svoga dijela kolaca, pa ste se odlucili da osnujete stranku.Nekada najveci komunisti, a sad najveci Srbi :smt018
ja komunist nisam bio....a zna se da su srbacani i vijacanci bili komunisti i partijasi a sada u svakom zaseoku po crkva i kapela ;)
Nisam ni rekao da si ti bio komunista, nisam brate ni ja. A nismo jer smo bili klinci pa nije bilo nase da budemo komunisti :smt002 . Govorim za ove stare drtine. Crkve i kapele su nesto drugo, neka ih.
nofel wrote:
Magyar wrote:
nofel wrote:
Magyar wrote:Vi Mladi Prnjavora ste obicni neljebovici i dzabalebarosi! Nema ljeba bez motike. Dobro je rekao Franz, bavite se zemljoradnjom mladi ste ljudi.!

Ih,nasao se pravi to da kaze..... :?: :roll: :lol:
Ko ce ako necu ja? :smt005

NIsam mislio na tebe!
Oket :mrgreen:
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

ZA MLADE PRNJAVORA IDU TEŠKA VREMENA,ETO NAČELNIK JE IZ MLAĐE POPULACIJE PA ŠTA JE URADIO?????

A SVI SMO GLASALI ZA NJEGA

PONEKAD POMISLIM DA SU ONI IZ SDS-A VIŠE NAMA DALI ..........

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

gledam sinoc 60 minuta, intervju, i to oprostajni sa Rafi Gregorijanom. On i nije toliko bitan u smislu da je pravio sranja, osim sto je Miletu drndao po nosu i hodzama koliko je bitno to sto njegovi stavovi kao americkog diplomate oznacavaju stavove SAD u vezi Bosne. Pitao ga Bakir da kratko prokomentarise politicare u BIH. Uglavnom Dodik, SPiric i Radmanovic su mu velika razocarenja kao i Radoncic I Ceric Mustafa, Silajdzic onako, dok je pozitivno govorio o Ivanicu, najvise o Cavicu i Radojicicu.
Znaci, moze se nazrijeti u kom ce pravcu ici pritisci njihove ambasade i diplomata oko formiranja vlasti- Slabljenje pozicija Dodika na nivou BiH-Spiric i Radmanovic, u smislu da bar jedan otpadne, Radojicic ili neko drugi za premijera, uz koaliciju sa Dpom i SPom uz vece ustupke istima.
Cavicevo neulazenje u koaliciju opozicije ima veze sa tim, veci manevarski prostor nakon izbora, a Mile ce mu dati mnogo vise nego dosadasnjim koalicionim partnerima jer ce borba za vlast biti skuplja a snsd sumnjam da ce imati tako dobre rezultate kao 2006.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

Ako bi Čavić kojim slučajem i ušao u koaliciju sa Miletom poslije izbora to i ne bi bilo tako loše jer
bi sigurno koliko toliko poboljšao situaciju a ne kao ovi beskičmenjaci Pavić,Đokić bez prava na mišljenje

Ali teško je to za očekivati SNSD je dobro uzdrman pitanje je koliko će biti povjerenje naroda :(

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

Ako bi Čavić kojim slučajem i ušao u koaliciju sa Miletom poslije izbora to i ne bi bilo tako loše jer
bi sigurno koliko toliko poboljšao situaciju a ne kao ovi beskičmenjaci Pavić,Đokić bez prava na mišljenje
Pa to je relativno, lokalni odbori bi bili razocarani onda i vjerovatno bi doslo do osipanja ionako malog birackog tijela, jer je upravno na opstinskom nivou politika stranke bazirana na konfliktu sa snsdom a ne koalicijom.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 12:04, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

"Glasajte za Čavu da legalizuje travu!"

Svojevremeno popularni slogan medju banjolucanima.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

povjerljiva wrote:
Ja upravo gledam izbornu listu za našu izbornu jedinicu i...
Гдје има та листа да је и ја видим.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

demokratskapartija
Posts: 3
Joined: 31.07.2010. 15:48

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by demokratskapartija »

Dragi, forumasi:
-Demokratska stranka je stranka demokratskog centra. Odnos prema socijalnoj pravdi temelji na socijalnoj etici religijske tradicije. Svoja politicka opredjeljenja gradi izvan ekstremnih izraza politicke ljevice i desnice.
Jos par napomena:-DP smatra da Republika Srpska s punim pravom zagovara da je moguce graditi drzavnu funkcionalnost BiH ,a istovremeno odrzati neophodan balans vitalnih interesa konstutivnih naroda i entiteta.

-NACIONALNO PITANJE nije stranacka opcija vec stvar IDENTITETA za institucije vlasti svih nivoa.
RESURSI RS-a:-poljoprivreda,stocarstvo,sumarstvo,energetika su resursu ogromnih razvojnih mogucnosti.(danas sume i energetika iz dana u dan imaju sve vise zaposlenih koji vade prosjek RS a a u isto vrijeme biljeze gubitke-neshvatljivo).

SOCIJALNI PRIMJER;odluka sadasnje vlasti(citaj program)za 2010.god-ustedjeti 30 mil KM na socijalnim izdacima(citaj manje penzije ,invalidnine itd) a u istom periodu (2010.g)potrose za,ze prvih 6 mj.130mil.KM na poslovne prostorije DRZAVNIH UPRAVA raznih(citaj poreska,katastar,puteviRSa,itd,itd).......neshvatljivo......

Sto se tice NASE DRAGE OPSTINE ....tice.....veliki uspjeh smatramo da je sam pokusaj da se ovaj sunovrat moralnosti zaustavi....za sad toliko.P.S.Porodica je za DP drustveno pitanje koje trazi posebnu paznju,jer je porodica OSNOVNA JEDINICA DRUSTVA!!!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by MAXIMUS »

regeman wrote:gledam sinoc 60 minuta, intervju, i to oprostajni sa Rafi Gregorijanom. On i nije toliko bitan u smislu da je pravio sranja, osim sto je Miletu drndao po nosu i hodzama koliko je bitno to sto njegovi stavovi kao americkog diplomate oznacavaju stavove SAD u vezi Bosne. Pitao ga Bakir da kratko prokomentarise politicare u BIH. Uglavnom Dodik, SPiric i Radmanovic su mu velika razocarenja kao i Radoncic I Ceric Mustafa, Silajdzic onako, dok je pozitivno govorio o Ivanicu, najvise o Cavicu i Radojicicu.
Znaci, moze se nazrijeti u kom ce pravcu ici pritisci njihove ambasade i diplomata oko formiranja vlasti- Slabljenje pozicija Dodika na nivou BiH.....
Vec sam jednom pisao da je Cavke dobio nekakvo priznanje od Amera ( nesto oko razvijanja demokratije ili slicna americka glupost ) i ta vjest ne bi toliko cudila da u to vrijeme Cavke nije bio ortodoksni SDSovac a svi znamo kako Ameri vole SDS. Nije se tinta na zahvalnici ni osusila a Cavke prepusti Miletu vlast u RSu tek toliko da ima jos jednu godinu fore ...
Cavke Cavke ... ko te ne zna skupo bi te platio !
Imate li vi ,,demokrate,, sta reci na ovu informaciju !?
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
povjerljiva
Posts: 712
Joined: 11.03.2010. 13:10
Location: tamo daleko

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by povjerljiva »

-
Last edited by povjerljiva on 28.02.2011. 12:04, edited 1 time in total.
Život je samo jedan.

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

PRNJAVORČANI NA LISTI CIK-A

DA NIJE ŽALOSNO BILO BI SMIJEŠNO :lol:

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

ec sam jednom pisao da je Cavke dobio nekakvo priznanje od Amera ( nesto oko razvijanja demokratije ili slicna americka glupost ) i ta vjest ne bi toliko cudila da u to vrijeme Cavke nije bio ortodoksni SDSovac a svi znamo kako Ameri vole SDS. Nije se tinta na zahvalnici ni osusila a Cavke prepusti Miletu vlast u RSu tek toliko da ima jos jednu godinu fore ...
Cavke Cavke ... ko te ne zna skupo bi te platio !
Imate li vi ,,demokrate,, sta reci na ovu informaciju !?
nemoj da te cudi, Dodika su kad je prvi put bio premijer bukvalno ugurali u kabinet pripadnici SFOra. Ameri ovde sastavljaju vlade, doduse sad manje nego prije. Smanjuje se pritisak sto ne odgovara nasim politicarima jer nece imati nakoga odgovornost da prebacuju. Najsretniji bi bili da je ohr tu vjecno.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

Predizborni hit DP-a :D


Politicarima zelim dugu starost i tesku bolest! :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

Pa ovo je njihova tema, a moze i svih ostalih, svejedno je, sve je to ista bagra :D :)
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

ISTINA !!

KO GOD DA DODJE NA VLAST POSLIJE IZBORA OČEKUJE GA DUBIOZA

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

HOCELI PARLAMENTARCI PRNJAVORA ODRZATI SJEDNICU ILI CE I DALJE ARCITI NASE PORESKE PARE
NA PO 2 PREDSJEDNIKA I POTPRESJEDNIKA

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by MASTER »

MAXIMUS wrote:
regeman wrote:gledam sinoc 60 minuta, intervju, i to oprostajni sa Rafi Gregorijanom. On i nije toliko bitan u smislu da je pravio sranja, osim sto je Miletu drndao po nosu i hodzama koliko je bitno to sto njegovi stavovi kao americkog diplomate oznacavaju stavove SAD u vezi Bosne. Pitao ga Bakir da kratko prokomentarise politicare u BIH. Uglavnom Dodik, SPiric i Radmanovic su mu velika razocarenja kao i Radoncic I Ceric Mustafa, Silajdzic onako, dok je pozitivno govorio o Ivanicu, najvise o Cavicu i Radojicicu.
Znaci, moze se nazrijeti u kom ce pravcu ici pritisci njihove ambasade i diplomata oko formiranja vlasti- Slabljenje pozicija Dodika na nivou BiH.....
Vec sam jednom pisao da je Cavke dobio nekakvo priznanje od Amera ( nesto oko razvijanja demokratije ili slicna americka glupost ) i ta vjest ne bi toliko cudila da u to vrijeme Cavke nije bio ortodoksni SDSovac a svi znamo kako Ameri vole SDS. Nije se tinta na zahvalnici ni osusila a Cavke prepusti Miletu vlast u RSu tek toliko da ima jos jednu godinu fore ...
Cavke Cavke ... ko te ne zna skupo bi te platio !
Imate li vi ,,demokrate,, sta reci na ovu informaciju !?
pa to govori o realnosti Čave i njegove politike (nije dao mandat nikome iz SDS-a),kome bi ti u tom momentu dao mandat,zar se Mile nije u tom momentu prodavao za iskrenog i marljivog??
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

Cavic je tad uradio sto je realno. Dati mandat najjacoj stranci. Pitanje je da li ce Mile sada dati mandat kao predsjednik stranci ili koaliciji koja bude eventualno jaca od snsda?
Sto se tice amera, oni su ih sve donijeli na vlast i kad su postali visak ili se ulijenili skinuli su ih. Ko se popravio, vrate ga opet i tako ukrug. Bas ce EU i usa dopustiti da neko drugi vlada njihovim protektoratom.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by MASTER »

MIle nikad neće dati mandat nekom drugom,izuzev čovjeku iz SNSD-a ili njihovih koalicionih partnera,jer bi time sebi potpisao presudu.....ne bi ni po cijenu socijalnih nemira,koji su vrlo vjerovatni,po mom skromnom mišljenju.
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

AKO BUDE PREDSJEDNIK MOCE DA UTICE NA PREMIJERA AKO OVAJ POCNE DA SABIRA 2+2

A NEMIRA NECE BITI VLAST SE DAVNO OGRADILA OD TOGA KROZ ZAKON AL NAROD JE ZA SVE TO KRIV PA SADA TAKO IM JE

Post Reply