Narodni demokratski pokret Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

dosadan si ko proliv.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Svaka humanitarna akcija je za pohvalu, svaka čast na donaciji knjiga i računaru , nemoj Regeman dopustiti da te isprovocira neko ko ne zna da cijeni dobrotu.
али да ли је хуманитарна акција донација 50 књига и један полован рачунар, на добром сте путу
Svjedok.saradnik32, ne valja ti takvo razmišljanje i to samo ističe koliko su sistemi vrijednosti izopačeni!
Morao si da naučiš kroz svoj volonterski rad (pohvalno) da je nekada i pažnja veliko dijelo, a kamo li kada nešto doniraš, nekome odvojiš i 10 minuta pa pomgoneš učinio si kao da si mu dao svijet!
Pročitaj 2 puta šta pišeš pa onda klinki pošalji :wink: :smt006

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

ZMIJA wrote:Nema Prnjavor 54.000 stanovnika ,Prnjavor ima najviše 12.000 hiljada stanovnika,daj baratajte sa tim podacima malo, opština Prnjavor je jedno,a grad Prnjavor je drugo.
Ma da ZMIJO, sta seljaci znaju sta su knjige :smt075
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Magyar wrote:Ma da ZMIJO, sta seljaci znaju sta su knjige :smt075
Ja to Mađar zaista nisam rekla,to ti kažeš,i ta aluzija zaista ne stoji,ja sam zaista upozorila na terminologiju i ne pada mi napamet ta vrsta podjele na seljake i đoja građane ,kad smo svi u prncipu seljaci, bez obzira gdje trnutno živimo,to prvo polazim od seba pa nadalje,mislim da je tvoja replika nepotrebna.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

:D Ma vazno je da imamo oko cega da se svadjamo :D 54 000 nisu cifra koju sam ja izracunao i sa kojom se slazem,vec neka statistika,sto Magyar rece i mi seljaci imamo knjige,a ako nemamo darivat cemo stripove i kaubojske romane. :D
Nije vazna vrijednost,sto narod kaze :"Poklonu se pod rep ne zaviruje" :D VAZNA JE VOLJA DA SE NESTO PROMJENI I UCINI ZA ONE KOJIMA JE POMOC POTREBNA. A posto ide uskrs,i ne zaboravite predizborna kampanja :D ja bi opet bio slobodan da predlozim sakupljanje novca za pecenice ili poklone,nevazno sta,ovdje bistrimo politiku a vrijeme ide. :wink: Ko je zainteresiran za ucesce,posebno ovi novi se pozivaju da dokazu svoj patriotizam i humanost. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
krstan
Posts: 84
Joined: 24.02.2006. 03:32

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by krstan »

Zasto ste toliko sigurni da će Darko Tomaš(kojeg izuzetno cijenim i poštujem) uopšte biti kandidat SNSD za načelnika?
Šta kažete na ovo?
Uzmi sve što ti život pruža...

User avatar
Cipiripi
Posts: 1188
Joined: 13.11.2005. 17:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Cipiripi »

e'o ga jos jedan "politicar"...odakle izbijate toliki:)
Posten bez ambicija
luzerska tradicija.......

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Ничу као печурке послије кише :D

Нико не каже да ће бити, још то није званично. Али ако буде, мислим да ће ладно побједити било код противкандидата па макар и тај био и Штрбаца :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by wanted »

Ova nasa kasabice je cudo. Iza svakog coska "nicu" price ko su kandidati, ako se bude slusalo sta narod prica, imacemo maksimalno sest kandidata za nacelnika,a tri bi bila iz divnih Strbaca :smt038 :smt038

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by night eagle »

[quote="regeman"]taj koji plati pojedincima koji se pominju 10.000km za posao u elektru ili opstini, taj kopa jamu svom djetetu prvo onda svima nama.[/quote

Hajde da govorimo argumentovano, ako neko posjeduje stvarne argumente za nekakav kriminal ili korupciju a ne "stvarne argumente koje je čuo od komšije ili druga iz stranke" onda neka ih iznese pa da ih svi vidimo. Pod argumentom se smatra opipljiv materijalni dokaz kao što je dokument, video zapis, izvod iz stanja na bankovnom računu, i sl.
Pišem ovo iz razloga da nam svima bude bolje. U suprotnom druge osobe ili javnost uopšte veoma lako mogu da doću u zabludu i samim tim donesu pogrešne dokaze u vezi nekih stvari koje su bitne našoj sredini (a kod nas je politika uvijek najbitnija - nećemo mi da radimo :D ). Najgore od svega je što ovo može imati posledice po osobe koje nemaju nikakve veze sa iznošenjem "argumenata" pa tako ni krive ni dužne mogu loše da prođu.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by droplja »

ZMIJA wrote:Ajde Dropi reci nam ko je Filip a ko je alibabni poltron,a nećemo te pitati ko je Alibaba,pošto su svi njegovi hajduci zabilježeni
Alibaba je moj" prijatelj",bas smo neki dan popili jednu dobru kafu,i onako se bas narodski ispricali ,sa Filipom pricam svaki dan :lol: ,a poltron je sada marginalizovan covjek kako to obicno biva sa takvima.
Uzdravlje :smt006
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

@night eagle
zna se na koga sam mislio, Tomas nije taj :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by droplja »

Rege,rege kako si se napenalio da te opalim po "gujčetni",promisli malo glavom,saberi dva i dva,nemoj da si kratkovid ili se pravis totalna budala :evil:
Aj zdra'o
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

guzim se danima a ti nista... :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by nenad 10 »

Bolje i iz Strbaca nego da je iz Banja Luke.Darko nije nista uradio za ocevo i majcino ro.dno selo a tamo je dobio vise glasova nego Vlado

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

droplja wrote: Alibaba je moj" prijatelj",bas smo neki dan popili jednu dobru kafu,i onako se bas narodski ispricali ,sa Filipom pricam svaki dan :lol: ,a poltron je sada marginalizovan covjek kako to obicno biva sa takvima.
Hvala Dropi sve sam razumjela
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

ZMIJA wrote:
Magyar wrote:Ma da ZMIJO, sta seljaci znaju sta su knjige :smt075
Ja to Mađar zaista nisam rekla,to ti kažeš,i ta aluzija zaista ne stoji,ja sam zaista upozorila na terminologiju i ne pada mi napamet ta vrsta podjele na seljake i đoja građane ,kad smo svi u prncipu seljaci, bez obzira gdje trnutno živimo,to prvo polazim od seba pa nadalje,mislim da je tvoja replika nepotrebna.
Ma nemam nista pametno da kazem o ovoj politici pa onda malo nakiljam :mrgreen: Izvini ZMIJO, nemoj se ljutis :smt004

Iz Strbaca nacelnik jedino mogu biti ja, a ja bas i nisam raspolozen da se bavim politikom :mrgreen: A i ne bi mi dozvolili jer bi ja primijenio neke radikalne mjere, al` bi zato Prnjavor bio k`o Svicarska(samo bez siptara) :smt003
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

Ja imam predlog :D predlazem za novog nacelnika Nedju Janjica ,sina Mitre i Smeuna (zvanog Ceman) iz Rakita :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Мурго?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

postar
Posts: 49
Joined: 13.05.2007. 19:48
Location: CERSKA 67

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by postar »

KAMIKAZA wrote:Ja imam predlog :D predlazem za novog nacelnika Nedju Janjica ,sina Mitre i Smeuna (zvanog Ceman) iz Rakita :smt005
sa volovima :smt005

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

postar wrote: sa volovima :smt005
Ma kakav :D , volovi su vec odavno otisli u politiku :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

SOKOLICA
Posts: 82
Joined: 19.02.2012. 11:16

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by SOKOLICA »

KAMIKAZA wrote:
postar wrote: sa volovima :smt005
Ma kakav :D , volovi su vec odavno otisli u politiku :D
Pa sto mladi nesto ne urade, pa te volove izbace iz politike! :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

Ne znam ,ja sam vec ostario. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

SOKOLICA
Posts: 82
Joined: 19.02.2012. 11:16

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by SOKOLICA »

Nebitno sto si ostario i sto je ovo tema Mi Mladi Prnjavora imas pravo glasanja vjerovatno,a vidim ima ih da bi nesto promjenuli da ne ostane sve na praznim pricama...trla baba lan...i ja se ukljucih kao novajlija--- :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

nenad 10 wrote:Bolje i iz Strbaca nego da je iz Banja Luke.Darko nije nista uradio za ocevo i majcino ro.dno selo a tamo je dobio vise glasova nego Vlado
Јој Ненандеееее, па боље и из БЛ него онај други Штрбачанин из БГ :smt002

А како није ништа урадио, ево ти пар примјера . . .

Примјер 1

Примјер 2

И то је само оно што сам могао наћи на брзину преко претраживача али има још као нпр. игралиште код школе у Подгајцима вода и столарија има негдје на мом каналу изјава да је у Штрпце уложено 600.000 КМ па је неко из опозиције оплео по Начелнику јер је "локал патриота" :D Али ми се не да сада тражити, ако се неко сјећа датума нека ми јави па ћу и то наћи.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply