Narodni demokratski pokret Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Сада знам само за кога да гласам ако буде Дарко кандидат за начелника
Vrsta samo mi nije jasno ako se Darko opet kandiduje i dobije izbore (u šta sumnjam) kako će funkcionisati opština bez skupštine, opet nikako? Znamo da je trenunto iz SNSD-a pola poslanika na Darkinoj a pola na Kalabićevoj strani, a ko će drugi da kroji listu poslaničku od strane SNSD-a nego Kalabić, strašno da ne može biti strašnije. :smt005

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

Magyar wrote:
grlica wrote:жанр : алтернативни рок!
Tesko da se nesto poput ovoga moze tek tako ograniciti zanrom :smt002 .

Ja bih stvarno zelio da vidim nacin na koji vi planirate da dobijete glasove. Mozda ce nesto i da bude, mada jako sam skeptican.
pa jasno je to nama, prvo narodu se generalno ogadilo sve to sa politikom i strankama, plus i nema nesto naroda. ono sto ima to je vezano za vladajuce...em niti sta trazi niti cita programe..uostalom, velika obecanja ne dajemo, niti koga napadamo, teska vremena idu za inteziviranje lokalnih budalija.
za sve ostalo, bice sad pecenja i obecanja u septembru kome se ne svidja nas kakav takav program ima za koga da glasa :)
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Highlander wrote:
Vrsta samo mi nije jasno ako se Darko opet kandiduje i dobije izbore (u šta sumnjam) kako će funkcionisati opština bez skupštine, opet nikako? Znamo da je trenunto iz SNSD-a pola poslanika na Darkinoj a pola na Kalabićevoj strani, a ko će drugi da kroji listu poslaničku od strane SNSD-a nego Kalabić, strašno da ne može biti strašnije. :smt005
Чему толика сумња?! Волио би да ми прво кажеш шта је то Дарко лоше урадио за ову општину, од када је Начелник и колико су његове одлуке до сада коштале нас који пунимо буџет ове општине?!

То стање у СНСД-у је од када та странка постоји у Прњавору, и за то је он као Начелник најмање крив. Знаш ко је главни кривац за ово стање у нашој општини.

Ко ће да кроји листу не знам, али Калабић није у истој позицији као што је био пред Изборе 2008-ме.

Не знам да ли ће бити кандидат за Начелника, али ако буде Дарко мислим да ће са неких 30% предности да побједи било кога па био то и Гатарић.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

ako Tomas ne bude, snsd sledecih 18 god vlasti u gradu opet nece vidjeti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Ма странка је као странка спала на најниже гране. Не знам да ли може ниже. Дарко је једина по мени, свијетла тачка у том тунелу звани СНСД.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

posto pises na dp temi moras skupiti 2 glasa za dp. hvala, vraticemo kreditom bespovratnim :mrgreen:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Тешко ја и ДП :D

Већ пар пута написах, оне Христове ријечи.
"Тада му приђоше Јованови ученици говорећи: зашто ми и фарисеји постимо, а твоји ученици не посте? А Исус им рече: могу ли сватови туговати док је младожења са њима? Доћи ће дани када ће се отети од њих младожења, и тада ће постити. Нико не ставља закрпу од новога сукна на стару хаљину; јер закрпа његова дере од хаљине и расцеп гори бива. Нити се сипа ново вино у старе мехове; иначе се мехови цепају, вино се просипа и мехови пропадају; него се ново вино сипа у нове мехове, па се обоје сачува." (Мт. 9,14-17)
:smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Zapamti šta si rekao i sačekajmo Oktobar, nemoj mi pričati o nikakvom stanju dokle god Kalabić drži funkcije u Sarajevu on se pita mnogo!
Sumnja proističe iz toga što je Kalabić koliko god on bio takav kakav jeste vuče dobar broj SNSD-ovih glasova, ako ne podrži Darku javno nema od njegovog reizbora ništa.
Darko šta je uradio loše, koliko je napunio onu opštinu gore otimaju se za stolice, zaposlio je 10% kvalitetnih ljudi ovo ostalo je talašika to puca po našim leđima, direktori javnih preduzeća samo zapošljavaju Dragine ljude a on uopšte ne obraća pažnju na to itd. Toliko je balansirao između svojih u stranci da se ne zna više ko pije ko plaća, i najveća greška eto koje ne puca po leđima budžetskih korisnika sve mlade ljude koji su mu pomogli da dođe na to mjesto nije podržao onda kada je trebao tj kada se SNSD mogao dovesti ured.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Иначе се не кладим, али ето волио бих да се кладим са тобом у вези њега. Ако се можда сјећаш расправе од прије четири године, била је иста прича. Нема Дарко шансе, милион неких разлога па опет је добио скоро 10 000 гласова и скоро сви на форуму против мене. Сада је ситуација доста другачије. А Дарко је ако ништа старији четири године, и преко њега је прешло и сито и решето од локалног политиканства.

То што кажеш за Драгу стоји, сви знају за то и не треба пред тим затварати очи. Драго Калабић је највеће зло што постоји на нашој општини. Ја мислим да он има неку рупу у земљи, гдје стави главу и ту му ђаво лично говори шта да ради :D Након тог зла званог Драго Калабић долази пар СДС-ових функционера, којима Драго говори оно што чује од ђавла па заједно шурују и реализују те ђаволске планове. Кад би се наш град ријешио тих пар "ђавлом опсједнутих особа", мислим да би ово било мјесто гдје би било мјеста за све, а поготово што се посла тиче.

То запошавање је зла коб наших простора. Али ево узми си за примјер, скорију историју у Дому здравња, након што је СДС имао већину у СО. Кога је то запослила странка у Дом здравља?!Несрећног Бајића и оног што свира хармонику не могу сада да му се сјетим имена. И ти ми сада реци као су те двије персоне, оличење стручности и знања. И упореди то са Драгом и дожеђ до закључка да сви имају лични контакт са ђавлом :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

ећ пар пута написах, оне Христове ријечи.
sjecas se svojih rijeci, mani se zakrpa glasaj za mlade. :D
po toj logici nakon komunista niko ne bi mogao osnovati partiju :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Ja iskreno prije 4 godine sam 99% bio osiguran da će Živković izgubiti :D jer ga se zasitio narod za vijekove vijekova, čovjek je htjeo da doživotno bude načelnik. Što se tiče tih ljudi slažem se, ali ipak ja mislim da je situacija jasnija u SDS-u i da preovladavaju bolje osobe. Za ta šurovanja sa Dragom ne vjerujem, ne bi se u medijima savjetovalo Darki od strane SDS-a da ne podleže njegovim pritiscima i slično...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

У Прњавору не постоји политика.

Биће ускоро једна емисија на АТВ-у о Прњавору, као мјесту гдје не постоји политика, већ само уско лични интерес. Није више битна и која странка, ни за шта се залаже која странка. Када избори прођу и када се главе охладе, онда настају невјероватне комбинације. Мене не би чудило да након избора у коалицији буду СДС и СНСД. Баш сада слушам изјаву од Босића, качим је на јутјуб сутра ћу објавити на прњавор.инфо. Човјек као да није опозиционар :D Све нешто около коколо, као да има неки тајни дил са Лемијем у вези Прњавора :smt002

Тако драги мој Highlander, није све онако како изгледа а поготово у Изборној години. Ако си дошао у ту странку ради посла, знај да си доста тога ставио на коцку и да ти је 50 - 50 % да успијеш у свом неком науму :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

regeman wrote:
sjecas se svojih rijeci, mani se zakrpa glasaj za mlade. :D
po toj logici nakon komunista niko ne bi mogao osnovati partiju :D
Ма може свако да оснује странку. Сви сте ви у том ДП-у особе које највише ризикују у својим приватним животима и зато вас посштујем, погтоово тај млађи дио странке. Врх је труо, а ја одох да спавам :D

Лаку ноћ вас двојица :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

Tomas ce da pobjedi na izborima,bez obzira ko mu bude protu kandidat,ali moje misljenje je uvjek isto vec godianama ,a to je da on treba da se oslobodi tereta zvanog SNSD.Sam ce postici puno vise.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Dragi moj Vrsta ne upadaju svi u politiku radi posla, ja hoću da meni bude bolje kao građaninu Prnjavora svi mi zavisimo od ljudi koji su na vlasti. Smatram da je ova igranka u SNSD-u koštala građane mnogo i ako Darko ne može stranku da dovede ured čemu onda da bude načelnik. Da mu budžet bude zarobljen, da se stalno poziva na ministarstvo, čemu to...

Laku noć, fino spavaj :D :D :D

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

Ма може свако да оснује странку. Сви сте ви у том ДП-у особе које највише ризикују у својим приватним животима и зато вас посштујем, погтоово тај млађи дио странке. Врх је труо, а ја одох да спавам
nema tu rizika, od ovog gore ne moze, na kraju sa ovim pasosima mozemo svi put pod noge ako ovde ne krene nabolje nakon ovog potopa. sta koga moze zadrzati ovde, nista.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Highlander wrote:Dragi moj Vrsta ne upadaju svi u politiku radi posla, ja hoću da meni bude bolje kao građaninu Prnjavora svi mi zavisimo od ljudi koji su na vlasti. Smatram da je ova igranka u SNSD-u koštala građane mnogo i ako Darko ne može stranku da dovede ured čemu onda da bude načelnik. Da mu budžet bude zarobljen, da se stalno poziva na ministarstvo, čemu to...

Laku noć, fino spavaj :D :D :D
Јој која демагогија :twisted:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

To je ono šta ja mislim, i ako nisam u pravu rado me ispravi :D !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Поставићу ти пар питања.

Да ли си скоро завршио факултет, да ли имаш стално запослење и ријешено стамбено питање?!

Е када испуњаваш све те услове ода се политиком можеш бавити, чисто да живиш у некој уређенијој средини.

А ако не испуњаваш, онда си само један од многих младих људи који се политиком баве због посла и неких ситних личних интересе!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Vedrane ,Vedrane rano moja ljuta :smt004 :smt004 :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Fakultet sam završio, stalno zaposlenje nemam, stambeno pitanje mi je riješeno, jel treba krvna slika :D .

Da sve gledamo na taj način 90% fakultetski obrazovane omladine u Prnjavoru ne bi trebalo da se "bavi" politikom, a trebam joj pustiti da ona puca po meni, e pa ne može ni tako :wink: .

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Highlander wrote:a sve gledamo na taj način 90% fakultetski obrazovane omladine u Prnjavoru ne bi trebalo da se "bavi" politikom, a trebam joj pustiti da ona puca po meni, e pa ne može ni tako :wink:
:smt023 :smt023 :smt023
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

a jbt vi iz snsd.a i sds.a bi givikt sjebali a ne jednu perspektivnu temu.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Highlander »

Rege na koji način smo je sjebali, evo ja ću se potruditi da se popravim, nisam najpametniji skreni mi pažnju na greške? Mi smo mladi i iznosimo svoja mišljenja i stavove, jel' demokratija ili nije :D .

Možda temi nije bilo mjesto u politici. :smt006

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by grlica »

užas užas
Last edited by grlica on 04.01.2015. 16:51, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply