Narodni demokratski pokret Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

Mi mladi Prnjavora :D
...kako je isla ona pjesmna....Nije red da budem sjed, ja sam rad da budem mlad :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

Skoro pa redovno citam teme na portalu.Vas redovne forumase pratim kroz postove,kako na neobaveznim temama tako i na ovim drugim.Moje skromno misljenje u dvije rijeci:imate smisla,vecina.Posebno kad se ukaze prilika da ga zavucete....I to je dobro,jer ova tipkalica i treba da sluzi prvenstveno u te svrhe.Zabavu,dokolicu,zajebanciju.Medjutim ,ove recenice ili parole sa pocetka posta mi se ne uklapaju u to.Razmislite......procitajte ponovo,ne obracajuci paznju ko ih je postavio.Sa politickih tema u 90%slucajeva je to rijesenje.Zar ,sa teme:PRIVATIZACIJA PLJACKA STOLJECA zakljucak nije naslov ove?............

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

Vi Mladi Prnjavora ste obicni neljebovici i dzabalebarosi! Nema ljeba bez motike. Dobro je rekao Franz, bavite se zemljoradnjom mladi ste ljudi. Cuj ovo, mi mladi Prnjavora, to mi zvuci kao kad kazes:'' mi bagra Prnjavora'' ! joj `dje mi je palija, na njivu vas treba istjerati, na njivu !!!!!!!!!!!
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

banderas wrote:Skoro pa redovno citam teme na portalu.Vas redovne forumase pratim kroz postove,kako na neobaveznim temama tako i na ovim drugim.Moje skromno misljenje u dvije rijeci:imate smisla,vecina.Posebno kad se ukaze prilika da ga zavucete....I to je dobro,jer ova tipkalica i treba da sluzi prvenstveno u te svrhe.Zabavu,dokolicu,zajebanciju.Medjutim ,ove recenice ili parole sa pocetka posta mi se ne uklapaju u to.Razmislite......procitajte ponovo,ne obracajuci paznju ko ih je postavio.Sa politickih tema u 90%slucajeva je to rijesenje.Zar ,sa teme:PRIVATIZACIJA PLJACKA STOLJECA zakljucak nije naslov ove?............
A ti si??
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

nofel wrote:
Magyar wrote:Vi Mladi Prnjavora ste obicni neljebovici i dzabalebarosi! Nema ljeba bez motike. Dobro je rekao Franz, bavite se zemljoradnjom mladi ste ljudi.!

Ih,nasao se pravi to da kaze..... :?: :roll: :lol:
Ko ce ako necu ja? :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

demokratskapartija
Posts: 3
Joined: 31.07.2010. 15:48

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by demokratskapartija »

Hvala vam ste ste podržali ovu temu.
Ona nije zamišljena kao reklama na ovom forumu,već baš kao tema za raspravu!Ovo nije postavila ničija omladina,već je postavljeno od strane prnjavorskog odbora demokratske partije,i već sam rekao,kao tema za raspravu. Valjda za to forumi i postoje. Da kažete svoje mišljenje...

pcelica
Posts: 16
Joined: 02.11.2009. 17:15

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by pcelica »

e pa odlicno,pravo zboris,sad vidis da smo dobro prepoznali,da niste u ime omladine prnjavora vec u ime politicke stranke.
a na forumu mozes biti a mozes i ne biti,ponekad je bolje ne biti.

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Hirurg »

Nema niko nista protiv teme...ajde da vidimo nekakav elaborat nekaakv plan...kako to vide DS mladi i sta....ko su vodje DS mladih i ostalo....cisto da vidimo sa kim imamo posla...jesu li to neki jaki ljudi ili se skupila sačica istomisljenika? ne ide tek tako da se tema stavi a da ne ucestvujes an njoj i da ne dajes obrazlozenja na prozivke....sve najbolje od mene i sretno na izborima ;)

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

demokratskapartija wrote:Hvala vam ste ste podržali ovu temu.
Ona nije zamišljena kao reklama na ovom forumu,već baš kao tema za raspravu!Ovo nije postavila ničija omladina,već je postavljeno od strane prnjavorskog odbora demokratske partije,i već sam rekao,kao tema za raspravu. Valjda za to forumi i postoje. Da kažete svoje mišljenje...
Nije zamisljeno kao reklama?
Pusti suplju pricu.

Ako moze jedna usluga?
Da postavis spisak ljudi koji ce predstavljati vasu stranku na opstinskom nivou...piramidalno, od ovce vodilice do svjeze vrbovanih pijuna, tj. pcelica radilica.

I imam jos jedno pitanje.
Od kojih ili cijih sredstava cete finansirati predizbornu kampanju?

Unaprijed zahvalan na odgovoru.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

Vidi brata Hirurga sto istovremeno postavi slicno pitanje. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

Da li mi je osjecaj varljiv ili ne,ali po mom skromnom misljenju,tebe ce Franc ove demokrate pocistit s foruma.Lupas onako odobale.Svako pitanje koje su oni htjeli da cuju ti odma odvali.Pitam se gdje je zivotno iskustvo kod tebe?Citaj kako to hirurg radi,vidi se da je crveni kadar. 8)

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Magyar »

banderas wrote:Citaj kako to hirurg radi,vidi se da je crveni kadar. 8)
Svi ste vi bili crveni kadrovi samo niste mogli doci do svoga dijela kolaca, pa ste se odlucili da osnujete stranku.Nekada najveci komunisti, a sad najveci Srbi :smt018
Sve što možeš danas, uradi juče!

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

Razotkri me...ccccccccc :evil:

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Hirurg »

banderas wrote:Da li mi je osjecaj varljiv ili ne,ali po mom skromnom misljenju,tebe ce Franc ove demokrate pocistit s foruma.Lupas onako odobale.Svako pitanje koje su oni htjeli da cuju ti odma odvali.Pitam se gdje je zivotno iskustvo kod tebe?Citaj kako to hirurg radi,vidi se da je crveni kadar. 8)
NE KRIJEM DA SAM BIO CRVENI....popusio i podvukao rep....ne stidim se.....kao ekipa imali velike anbicije i tragove...al al al al al al .....KALABIC je serif, i to mora da se zna ;)

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Hirurg »

Magyar wrote:
banderas wrote:Citaj kako to hirurg radi,vidi se da je crveni kadar. 8)
Svi ste vi bili crveni kadrovi samo niste mogli doci do svoga dijela kolaca, pa ste se odlucili da osnujete stranku.Nekada najveci komunisti, a sad najveci Srbi :smt018
ja komunist nisam bio....a zna se da su srbacani i vijacanci bili komunisti i partijasi a sada u svakom zaseoku po crkva i kapela ;)

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

banderas wrote:Da li mi je osjecaj varljiv ili ne,ali po mom skromnom misljenju,tebe ce Franc ove demokrate pocistit s foruma.Lupas onako odobale.Svako pitanje koje su oni htjeli da cuju ti odma odvali.Pitam se gdje je zivotno iskustvo kod tebe?Citaj kako to hirurg radi,vidi se da je crveni kadar. 8)
Osjecaj meni nije varljiv, cinjenica je da si korisnik ovog foruma, pod ovim nickom (banderas), od 01.08. 2010.
Tema "Mi Mladi Prnjavora" je otvorena 31.07.2010, pa da obrazlozim, dan samo prije nego sto se uvazeni novopridosli forumas banderas uclanio.
Ok, po prirodi jesam jako sumnjicav prema svemu i svakome. (To neka ti bude i odgovor na pitanje "gdje mi je zivotno iskustvo?").
Dakle, osnovano sumnjam (ne shvati nikako kao optuzbu) da si dio ove price koja kroz ovu temu zeli pridobiti povjerenje ili naklonost odredjenog broja ljudi koji posjecuju, sto aktivno tako i pasivno, ovaj forum.
A to da ce me neko pocistiti sa ovog foruma, nisam te bas ponajbolje razumio. Ali mogu reci da je padobranaca nalik tebi, od osnivanja prvobitnog foruma tamo vec davne '97 pa sve do danas, prozujalo bezbroj. I neka je, valjali su nam jer kako stariji ljudi kazu "i od budale svasta se nauciti moze".

Dok ne dokazes suprotno, a to ces najlakse uciniti tako sto ces odgovoriti na Regemanovo pitanje "A ti si?", tj. otklonices dileme da jesi ili nisi pripadnik samozvanih Mladih(veliko M) Prnjavora. Ukoliko jesi, budi ljubazan pa odgovori na Hirurgova i moja pitanja iz prethodnih postova, tj. predstavi nam plan i program vase partije, stranke ili sta vec...
Ukoliko nisi pripadnik te stranke, opet dobro.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

Franc,da li bas bese 97? Hm....mozda ako se racuna i portal "svedske brace".Banderas,je za ovu temu.ZA PLJACKU STOLJECAje.........??????Za temu IZBORI 2006 je....??????Da ne spominjem teme s pocetka vijeka ali opet....?????? Hirurg,kapa dole,imas stav,laganim ali sigurnim koracima gazis.Na pitanje ko sam odgovor ti je u mob. tel,Franc.Na kraju da te pitam nesto:da li si gledao film Karaula.Scena kad desetar pita doktora iz Splita:da li ce ovaj (Sergej)da me zajebe?A dok mu kaze :oce .....i td ..itd. E vidis ,sustinu ove teme vidim bas u ovoj sceni,kad Sergej kaze :ma necu majke mi.....p.s....ufff ..al ti je ovo s padobrancem bilo nisko :evil:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

demokratskapartija wrote:Hvala vam ste ste podržali ovu temu.
Ona nije zamišljena kao reklama na ovom forumu,već baš kao tema za raspravu!Ovo nije postavila ničija omladina,već je postavljeno od strane prnjavorskog odbora demokratske partije,i već sam rekao,kao tema za raspravu. Valjda za to forumi i postoje. Da kažete svoje mišljenje...
Супер, ето подржавамо вас . . .једно питање. Шики неки дан на К3 рече да имате у плану "индустријску зону" тј. тзв. првивредни инкубатор. Па ме занима на који начин би сте то рализовали. И ко вам је предсједник омладине.

Унапријед хвала на одговорима.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

banderas wrote:Franc,da li bas bese 97? Hm....mozda ako se racuna i portal "svedske brace".Banderas,je za ovu temu.ZA PLJACKU STOLJECAje.........??????Za temu IZBORI 2006 je....??????Da ne spominjem teme s pocetka vijeka ali opet....?????? Hirurg,kapa dole,imas stav,laganim ali sigurnim koracima gazis.Na pitanje ko sam odgovor ti je u mob. tel,Franc.Na kraju da te pitam nesto:da li si gledao film Karaula.Scena kad desetar pita doktora iz Splita:da li ce ovaj (Sergej)da me zajebe?A dok mu kaze :oce .....i td ..itd. E vidis ,sustinu ove teme vidim bas u ovoj sceni,kad Sergej kaze :ma necu majke mi.....p.s....ufff ..al ti je ovo s padobrancem bilo nisko :evil:
Da, bese '97...braca "norvezani".
Mijenjas nickove? Oke, tvoje pravo da cinis tako nesto. Ljudi skloni tome su i nestabilne licnosti, da ne kazem zajebanti.
Da se hvatam starog mob-a i da u njemu kopam medju preko 500 brojeva, lud sam. A istina je, tamo sam imao brdo zajebanata.
Gledao sam film "Karaula" i kroz maglu ga se sjecam, sto ce reci da nemam pojma ni za jednu scenu iz tog filma.
Nisi padobranac, ti si padobranac-zajebant.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

demokratskapartija wrote:Hvala vam ste ste podržali ovu temu.
Ona nije zamišljena kao reklama na ovom forumu,već baš kao tema za raspravu!Ovo nije postavila ničija omladina,već je postavljeno od strane prnjavorskog odbora demokratske partije,i već sam rekao,kao tema za raspravu. Valjda za to forumi i postoje. Da kažete svoje mišljenje...
Pa sto se ne predstavis ko si...ja ne znam koji je vama vrag...niko kao Buco, pa da kaze taj i taj sam i moja partija ima za cilj to i to.
Vec pojavite se, neki nam finjak tu prospete i onda shmekerski lagano odstupnica kad vidite da nije bas vama po volji.

Jel' toliko tesko suociti se sa istinom?
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Franz wrote:...ja ne znam koji je vama vrag...niko kao Buco, pa da kaze taj i taj sam i moja partija ima za cilj to i to.

Да је у Прњавору 10 људи као што је Буцо, све би било другачије!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Hirurg »

:) ne kontam il ne znam sta je poenta?

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

Vise nikova ne koriste nestabilni vec oprezni ."Koga su braca norvezani (u pravu si) ujedali i Franca se boji. :? Daleko od toga da sam zajebant.I ne kopaj stari mob.vec taj sto imas .I nemas 500 brojeva.Ali tacno je naucices nesto.I steta za Karaulu.Necu vise pisati na ovoj temi.Plasim se da upropastim temu "demokratama".

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Franz »

Ocito sam pogrijesio u procjeni. Ovi Mladi Prnjavora ocito da rade na njivi pa ne stizu odgovoriti na neka pitanja ovdje.

Ok, salu na stranu ali sta vi momci ocekujete, vi koji cete sutra mozda zasjesti na opstinski tron?
Da se bavite mutnim radnjama a da vas jos uz to narod obasipa aplauzom? Mozda ta vremena jos nisu prosla ali na zalasku su sigurno jer vise je nego ocigledno da sve je manje opcija da mozete potkradati narod jer sad dolazi novo doba gdje ce druga pravila igre da zateknu sve nas, od vrha vlasti do nas skroz dole na dnu piramide.
Dokaz tome i jeste to sto nas mili premijer lagano pravi odstupnicu...skontala baraba da dolaze nova i gadna vremena. Stvara sam opoziciju kao sto su ameri stvorili Al-Kaidu...u prevodu, barabe prave prostor za muljanje a narod neka samo prati instrukcije u 19h30 na drzavnoj televiziji i nema greske. Vukovi siti a ovce na broju. Mada u nasem primjeru, usudio bih se reci kako je sve manje ovaca...kao da odlaze u neka druga stada, preko okeana i sirom zapadne Evrope pa sve do Australije.

Globalizacija, kljucna rijec.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
night eagle
Posts: 112
Joined: 15.12.2008. 17:38
Location: Navaho desert, Arizona,USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by night eagle »

Ma dajte ljudi pustite čovjeka da se predstavlja kako hoce, na kraju krajeva nije on niakakav BANDERASH vec mu je samo idol glumac ANTONIO BANDERAS!

Post Reply