Narodni demokratski pokret Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

Izmedju ostalog i DP kao i nove stranke koje se pojavljuju jer trebaju svi za borbu protiv velikog SNSD-a i još većeg SDS-a.
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:34, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Ima ona narodna od govana se pita ne može napraviti, a to važi i upolitičkom smislu popbjegulje iz SDSa koji su napustili svoju braću po oružju, pameti i kapitalu, stranku dobrih domaćina, a bivših vrli komunista kakav je sav bivši sastav SDSa sa malim izuzecima ne može ništa orginalnog ponuditi, to su klasični konvertiti i koju bilo stranku kroče oni će dokusuriti.Moram priznati i javiti Rajku Vasiću da je i SNSDa napadnut od strane te političke koperije. Meni je savršeno jasno da mi u SNSDa moramo da se borimao za glasće, a za članove moramo naprpaviti sito ili kadionicu gdje bi te konvertite ev. prepravljali jer taj korov nikom ništa dobro nije donio, jer oni misle da u višestranačkom životu važi transver lista kao kod fudbalera, pa kad napustim jednu stranku u drugoj sam dobro došao, odnosno takvi likovi obično o sebi imaju visoko mišljenje i misle da su neke face u politici a ne znaju jadni da su obična žgadija, politički otpadnici , jer ako hoćeš da se boriš za nekakav politički program bori se u svojoj stranci ne napuštaj svoj dom anđele. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

Pozdravi mi šefa Kalabića i pokaži mu ovo a kod nas nema pobjegulja-mi takve ne primamo
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:35, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by ZMIJA »

Voli on sa takvima ,kakve sam vas gore opisao,na opasku on obično kaže nemamo mbolji :smt006 :smt006 :smt006
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:35, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

Morate prvo ****** počistiti u svom dvorištu pa onda zavirite u komšiluk
a da Šef zna sve nesumnjam ipak je on promjenio dosta stranaka pa je morao nešto naučiti
Last edited by Moderator on 01.02.2011. 17:35, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

Tako je zmijo....diskutabilno je mjenjati stranke,samo me cudi da ti to kazes.Pa poslije Bore Spligla ti si jedan od rekordera u promjeni dresova.Na kraju krajeva i sef(sto mu se klanjas i kad spavas) ima pozamasnu kolekciju dresova......kad malo razmislim pola Snsd a je mijenjao dresove sto ovog Opstinskog sto Republickog.Ja sam malo stariji i pamtim pocetak Snsd a u Prnjavoru.Slozit ces se da su to bili izvorni ljudi,cisti,puni entuzijazma i volje za promjenom.Gdje su se u medjuvremenu izgubili lako je prepoznati.Analizirajuci Snsd od pocetka pa do danas uvijek se sjetim one narodne :daj mu vlast pa ces vidjeti kakav je.Pa i ovaj poslednji val pozitivne energije (Vedran ce se prepoznati :) )uspio je Snsd da devalvira.Pa vidis sta ti se desava sa Darkom?Ko diktira Snsd eom?Kadar Sds a.Mada bivsi ali ipak njihova skola............Pokusao sam par puta da te upozorim,doduse na saljiv nacin,ali izgleda nisam uspio.Da se ne uvrijedis ali izgleda da ti treba crtati......Kafica? :D

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

Kalabic nekoga napada da mijenja stranke? pa taj je najvec politicka prostitutka u BiH. a prate ga Spiric i bratij koja upravlja ekonomijom zemlje.
и Радованови лопови су сада код Милета. Ето шта не ваља. Шеф Радовановог кабинета Миле Дмичић је шеф Кузмановићевог кабинета а био је шеф и код покојног Јелића. Шеф РТРС-а је Радованов најпоузаданији министар свих влада за најважније области ИНФОРМИСАЊЕ И ВЈЕРЕ. То су и сада код Милета најважније области. Шеф Радио Бијељине и пуцач граната по тузланској дјеци Перо Симић је Милетов савјетник за информисање. Младићев тјелохранитењ и ратни пратилац Велибор Шотра је сада Додиков и Чубриловићев савјетник за безбједност.Градољуб Давидовић је до 97-ме био члан СДС-а и никада се није исписао из странке. У суштини сви су били или у СДС-у или симпатизери СДС-а сем Додика и пок.Ненада Баштинца а Чађо је трчкарао за њима. Касније се пришлепао дебели паразит Крстан Симић па кум Шкрбић па остали. Главни Додиков финансијер на почетку а битан и сада Славко Рогуљић је на црним листама јер је био и Радованом главни финансијер. Да не говоримо о Додиковој првој влади коалиције СЛОГА гдје су сем њега све били бивши СДС функционери. Листа СДС-оваца у СНСД-у и на функцијама је предугачка. Најмање је тигх ратноприофетерских кадрова СДС-а сада баш у СДС-у. Они се крећу за функцијама и парама ко овце с Влашића за травом..... И да не отварамо остале сличности... Радован кћерки отворио радио станицу..Слободан Милошевић кћерки направио радио станицу..Милорад Додик кћерки направио радио станицу.. Мали Марко Милошевић са 18 година ушао у крупни бизнис..Мали Игор Додик са 18 ушао у још крупнији бизнис..Ту је Радованом Саша подбацио јер је остао само мали локални препродавац половних аута... Превише је сличности и коенциденција. Слобо завршио у затвору (Хаг)..Радован завршио у затвору (Хаг)..Милорад још није ништа завршио...Радмило Шиповац, члан кризног ратног штаба Котор Варош и директор радија - сада уредник ФОКУС-а, Мирјана Кусмук, шеф кабинета Момчила Крајишника сада уредник Гласа Српске, па један од омиљених Радованових новинара Жељко Копања, ратни извјештач и новинар Гласа Српске, сада власник Независних новина, па Никола Шпирић, предсједник извршног одбора Шешељевих радикала од 93 до 96, па онда у Демократској странци за Бањалуку и Крајину па у СДС-у па код ПДП-а на листи и функцији па сад велика фаца у СНСД-у и шеф Савјета министара, па Сретко Бурсаћ, шеф Шпирићевог кабинета и његов пратилац у свим тим трансферима .............................................................. И још стотине таквих су сада при скутима СНСД-а а у СДС-у нико није остао... "

Pa pogledaj samo ovg Mastila, gdje je on sve do sada bio. U Biljinoj strancisu bili svi oni SDS lopovi. Onaj što je navodno objesio tatu se u ratu slikao s Radovanom u maskirnoj uniformi u Bijeljini, a kasnije kao donio promjene sa Biljanom.I on je danas član Senata, koji je sam sebi svrha, a Mastilo je nosilac najviših odlikovanja. Treba li ti više? Drugo sad ako si član SNSD i ako imaš koristi, to mogu da razumijem.

I danas sutra kad neko drugi dodje na vlast, ovakvi kao zmija, droplja ili ko se vec krije iza tih nickova, ce lagano da prijedje u te nove stranke i da se ucuti i onda opet nas forumase da pljuje kako smi mi bas oni u opoziciji. bicemo za 3 godine snsdovic svi sa foruma:D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

regeman,das mi blizu castio bi te sampitom i pivom. :D :smt023

banderas
Posts: 46
Joined: 01.08.2010. 11:18

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by banderas »

Ma specijalitet....predratni...jos na kraju boza u papir....ijhhhaaaa

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

Sve pobrojano dolazi u obzir :D :smt006
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by droplja »

Rege,nema te sinoc na presici DP-a, a ocekivao sam te pokraj Sikarca :P
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

nisam se osisao, gdje cu pred kamere takav :smt002
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by droplja »

:smt002
Ne diraj lava kada spava.....

OldTownBoy
Posts: 137
Joined: 09.02.2010. 13:40
Location: negde u gradu

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by OldTownBoy »

:smt002 :smt002
um caruje a Dundo Maroje

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Шта је овдје форумаша :smt002


У оквиру Општинског одбора Демократске партије формиран је тим младих људи, окупљених око једног циља, да омладини Прњавора укажу на проблеме, али и начине њиховог превазилажења.

Омладина планира реализовати циљ активним дијеловање у свим друштвеним сегментима, кроз ријешавање конкретних проблема, уз стално информисање јавности о доприносу локалној заједници. Млади ДП-а не желе самостално, већ заједно са свим заинтересованим грађанима, стварати услове за бољу будућност.

Основни разлог окупљања Омладине у Демократској партији огледа се у томе што смо увидјели да ова партија пружа слободу младим људима да кажу оно што желе и да активно учествују у креирању програмских циљева ове партије на локалном нивоу. Сматрамо да је и малим дјелима могуће учинити много и тиме ћемо се водити у будућности.

Запањујући број младих се изјаснио да након завршеног средњошколског образовања жели напустити ове крајеве. Да ли је истина да овој омладини немамо ништа понудити да би остала? Ми не дијелимо такво мишљење!

Увидјели смо да на подручју општине има много неискоришћених капацитета који би се, и са мало труда, могли искористити на много бољи начин. Сматрамо да са мало воље и ангажовањем свих који су жељни промјена можемо учинити много за добробит омладине, а тиме и свих грађана ове општине.

Конкретне планове представићемо вам ускоро, а овом приликом истичемо да је неколико пројеката у изради, а које ћемо сигурно реализовати. Имамо вољу за радом и жељу за бољим сутра. Имамо могућност да промијенимо тренутну ситуацију и ту могућност ћемо искористити на најбољи могући начин.

Предсједник омладине ООДП

Игор Сувајац




Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Brankica
Posts: 1416
Joined: 09.03.2009. 16:24
Location: Prnjavor

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by Brankica »

Svaka cast omladino!
Bilo bi lijpo vidjeti iste ili slicne korake u svim strankama,led je probijen!

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by rocky »

Nazalost ovakav film sam vec gledao...sad je samo drugi naslov :)))
Idemo dalje ...

User avatar
TEMPLAR
Posts: 163
Joined: 02.08.2010. 22:23

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by TEMPLAR »

Nada mora postojati,to je bit procesa
Last edited by Moderator on 31.12.2011. 07:58, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
neko iz mase
Posts: 1371
Joined: 13.12.2007. 22:48
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by neko iz mase »

Svaka čast!!! Čekam da vidim projekte, mada poznavajući članove(forumaše) ne sumnjam u kvalitet istih :wink: . Konačno da se nešto pokrene sa mrtve tačke, želim vam puno sreće u budućem radu!
P.S. Nadam se da će i ostale stranke krenuti istim ili sličnim koracima, jer zdrava( a hoću da vjerujem kada su mladi u pitanju da drugačija ni ne postoji) konkurencija je nešto što može samo da dovede do boljih rezultata :smt006

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by droplja »

Rege neka si pokazao zmiletu da nisi u sds-u :P
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

a jes bio navalio :lol:
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by KAMIKAZA »

Sve je to SDS :D Vuk dlaku mjenja ali cud je uvjek ista. :P
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by regeman »

kami daj nam glas, prvo auto od tebe kupujemo :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Mi Mladi Prnjavora!!!

Post by vrsta8472 »

Uuuuuu za malo se para prodajete :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply