Brane Zunic odgovara na prozivke

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply
Brane Zunic
Posts: 1
Joined: 05.03.2010. 12:39

Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Brane Zunic »

Поздрав свим форумашима, нарочито онима који мисле својом главом. На обавјештење мог пријатеља да се моје име провлачи у неком негативном контексту на овом форуму,и након његове молбе, одлучих да се кратко укључим и по први пут нешто напишем и одговорим у првом реду свом драгом комшији "врсти" и осталим из владајуће структуре који имају задатак да евентуално ућуткују неке друге непристрасне форумаше који по разним основама узимају учешће. Ово је само моје скромно мишљење јер увидом у писање и теме видљиво је ко има какав задатак. Сада сам искористио прилику и погледао и нека раније писања у вези мене( о чему ћу нешто касније ) Није ми баш драго што данас може да свако напише било шта и то презентује широј јавности блатећи и мене,и претварајући све то у јавну пљуваоницу, а за награду добије неку ситну привилегију од власти као што то ради мој драги комшија и неколико кључних људи из врха СНСД-а који се крију иза шифри а путем овог форума желе да дјелују на јавно мнење, обликујући и тако јавно мишљење у интересу владајуће структуре која није могла бити неспособнија, а морам рећи да и сам сносим дио одговорности јер сам их довео на власт, али једино оправдање је што је то било у доброј намјери.
Мој драги комшија поче да ме прозива за постављено питање у емисији ТВ К3 гдје је гост био начелник општине за питање да ли је рационално уплаћивати коришћење базена студентима у Б. луци.( морам да кажем да сам истој емисији упутио око 5 питања, наравно потписана, јер ја се не кријем иза шифри.)Желећи да сакрије по мом мишљењу блијед ефекат емисије и неодређене приче начелника, мој драги комшија и неколико њих из власти се усмјерише на мене желећи да представе јавности како сам ја против студената и наводно силног залагања ове власти за студенте.
Е мој драги комшија и остали да вам кажем следеће: Ја не волим ситне трикове и бацање прашине у очи као што је то урадио и главни глумац поменуте емисије. На први поглед прича за студенте дјелује срцепарајуће, али ја када питам имам у виду нешто друго и размишљам мало шире. Наш уважени начелник је пун бриге за студенте, а на другој страни посао око изградње семафора додијели фирми из Добоја, посао око набавке материјала за зимско одржавање путева фирми из Кнежева, посао око набавке стубова за расвјету додијели приватној фирми из сусједне општине чији је власник сада начелник те исте општине из СНСД-а, или изградњу путева на општини даје фирми из Б.луке и могао би још набрајати. Све ове послове су могле да раде фирме са наше општине, гдје раде и родитељи тих истих студената и зарађују плате и самим тим би могли и да својој дјеци дају аутоматски више новца за студирање и све остало што иде. А дешава се управо супротно да се гасе и пропадају домаћа предузећа па самим тим и родитељи тих студената имају огромне проблеме. Када кажем да се баца прашина у очи, драги мој комшија, мислим и на запошљавање од прије неколико дана раднице из Телекома која је добила 30 хиљада отпремнине, а одмах затим је запослена у општину.у стамбено комунално одјељење,или запошљавање дјечка који је већ имао посао у банци али је добио нови посао у општини. Питај своје налогодавце зашто нису узели дојучерашње студенте са бироа и гдје чекају запослење дуго времена. (успут да кажем да је за вријеме овог твог налогодавца број незапослених порастао за преко 800 стодина на бироу). И да ти кажем драги мој комшија своје мишљење, (а то ми не би требало ускратити) да и сада јавно мислим да је прича око студената жвака за жвакање неинформисаних младића и да је трик за базене само уплата новца из наше општине другим људима и другој општини, што је у овом времену апсурд. Ако има досљедности онда треба и десеторици наших студената уплатити коришћење базена у Београду. или свима наједноставније дати паре па нека људи себи уплате шта год хоће и нека се купају гдје хоће.
Видим да потенцираш да Жуна не може да прежали фотељу и плату. Мене није срамота признати да је лијепо примати плату од 2.2оо км. колико има предсједник општине, али ја само то настојао зарадити и са твојима нисам нашао заједнички језик и ми смо се разишли. Зар стварно мислиш да ја горе нисам могао остати под другачијим условима, али сматрам да имам неке части. Чак и сада ови твоји на неформалним састанцима зову назад у скупштинску већину јер није им лако ових дана. Али то и није толико важно него кад већ запињеш за плату и фотељу, било би за мене лијепо да си принципијелан и да прозовеш ове своје који имају плату од 3.400 км, плус 160 марака топлог оброка, плус 150 марака плаћеног телефона о трошку општине( а студентска стипендија је 100 км )и остале привилегије гориво и бесплатан превоз. Тада би будите увјерени драги моји земљаци ја вама рекао свака част и имате принцип и досљеност. Могу ја отворити и још неке приче, али чекам неко вријеме, а дотле ви провјерите да ли је било рекетирања прњаворских бизнисмена и уплата из буџета заосталих обавеза општине уз провизију од 10 %. То је била класична уцјена људи власника предузећа у Прњавору и ја о томе имам више од пуке приче, износе и датуме уплата а ви у међувремену провјерите да ли је било тога, а ја ћу Вам рећи да је у најмању руку наш главни глумац ту нечији инструмент, а можда и главни играч, што је у моменту неважно. Ово Вам говорим из разлога што желим да мало озбиљније наступате и да се не залијећете, јер добро провјерите за кога се залажете, али јасно ми је с друге стране када се нешто одрађује за ситну привилегију онда ово прво не долази у обзир. И на крају ћу да завршим са мојим случајем привођења у двије земље од прије годину дана . Исти сте из бог зна којих извора овдје писали да сам већ осудјен на 10 и више година, уцјењивао, рекетирао и шта све не. Сад ћу Вам рећи оно што сам рекао и неким новинарима у то вријеме. Било би професионално да сте барем дошли до неког имена од наводно уцјењиваних, или како се не запитате како се нико тада није јавио из читаве Бих да потврди ту причу. Ја нисам могао на то утицати јер нисам био ту, али имали сте простор да неког контактирате и да се позовете на нечије име, прије него што изађете са оптужбама. То би по мом мишљењу било озбиљно, а ви се као што кажем само залијећете. Знате ли и у то вријеме да је бивши начелник понудио помоћ у свим потребним папирима и да је било разума код ваших налогодаваца, ја би тамо ту ствар још вјероватно брже завршио и дошао кући, али о том потом. Намјера бившег начелника је остала прикривена и за јавност непозната, све до прије мјесец- два када је ужем кругу људи у Прњавору све познато. Могао бих свом драгом комшији и осталим политичарима из његове опције много тога још рећи, али ћу овдје застати, па ћемо наставити други пут и неком другом приликом уз сугестију да мало одрастете и да се олако не играте са нечијим животом и угледом. Мени човјек, не замјерите на искрености, када некога оптужује и прозива а нема аргумената личи на фрустрирану и недораслу особу. Вјероватно ја имам својих грешака као многи други, али не волим када неко претјерује као што сте то урадили Ви драги мој комшија и ваши налогодавци користећи јавне медије и желећи да управо Ви будете мјера и образац понашања оних који се јављају и на овај форум и на емсије типа Потез, јер не значи ако је неко избјегао да поздрави начелника и при том каже своје име одмах по аутоматизму Жунин сателит како Ви то кажете.
Можда сам узео много простора и зато прекидам уз извињење ако нешто нисам урадио како евентуално налажу нека правила комуницирања на оваквим форумима. Поздрав за све!

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by MAXIMUS »

Pozdrav novom forumašu i nadam se da će tvoj broj postova na Pinfo porasti !
Bacanje prašine u oči ili ne , plaćanje bazena studentima je po meni dobar gest . Svakako da postoji još milion boljih načina da bi se pomogli studenti i građani Prnjavora ali eto jedna kap u moru je pomjerena . Sigurno ima istine u tvome pisanju oko dodjele i podjele poslova , ovde je već pisano na tu temu i ranije sam se složio da trebamo pokušati što više uposliti domaće firme i radnike . Ali to je druga tema .
Ja sam jedan od onih koji je zastupao stav da je ,,bazeniranje studenata,, dobar čin dobre volje ali ne dovoljan svakako . Takođe mišljenja sam da dobre ( iako nisu odlični ) poteze treba pohvaliti ukazati na još bolje i IZVODLJIVE TRENUTNO i sa tim tonom dobre volje pokušati stvoriti bolje okruženje i podnošljiviji život u Prnjavoru.
Ovaj način na koji si reagovao nas vraća ,tj. nismo ni milimetra odmakli na politička prepucavanja svih ovih godina ... ,,to ,,vaše,, nije ništa a ,,naše,, je zlatom okovano,,
Pozdrav i nadam se da ćeš povremeno pisati na ovom forumu gdje imaš priliku da izneseš promašaje trenutnih ,,vladara,, a pravo osvježenje bi bilo kada bi se sa vremena na vrijeme i pohvalili dobri potezi makar pojedinaca ako već ne smijemo hvaliti stranke.
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

Nofel ne zajebavaj covjeka. :?
Zuna dobro nam dosao, niko nema nista protiv tebe licno,u stvari mogu reci samo za sebe,mada mislim da moje misljenje djeli dosta forumasa.Ono kod hapsenja i oko podataka sam ja iznio,sto sam napisao znamo i ti i ja da je istina,iznio sam to tada da bi sprijecio spekulacije i nagadjanja,i danas tvrdim da nije bilo nista pogresno napisano,a i imena nije problem da se nabave,ako treba i slike ljudi,mada to moze malo potrajati. :D Ako si negdje pogrijesio,to je tvoja stvar,i treba da stojis iza toga,to da su te sj*bali ovi Vrstini to stoji,iskoristili su tvoju gresku iz mladosti (kazem gresku,mada sam vec naveo negdje prije, da si ti to mozda uradio sa naj boljim namjerama,pomoci ljudima,momcima; u nevolji bez obzira na njihovu vjeru,je dobro djelo i ne treba se stidjeti) i srusili su te,mada si ti mogao puno bolju korist izvuci iz svega da si stao iza svog djela,nego sto si to negirao.Nisi pratio ovaj forum ,smatrao si ga nevaznom i sporednom stvari,do tebe su kasno stizale informacije,to si danas shvatio i drago mi je da si tu,kontra misljenje je jako bitno za razvoj diskusije.

MODERATOR PREBACI SAMO TEMU NA POLITIKU;IPAK VISE PRILICI DA BUDE U POLITICI NEGO U SVASTARI
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

Након осам година постојања, један политичар је одлучио да пише под пуним именом и презименом :D Алилуја :smt004

Да прво поздравим мог "комшију" и одборника у СО Прњавор, Брану Жунића и да му пожелим што више квалитетних постова. Интернет је медиј који је тешко контролисати или пак некоме наметнути своје мишљење. Знам Жуна да си читао овај форум и онда можеш да знаш како пролазе ти који "покушавају да наметну своје мишеље другима". На форуму овог типа (гдје не постоје тајне, већ сви знају све кориснике, чак и оне који се крију иза никова), треба бити дослиједан.

Дијаспора сам оптужио да нема један орган, али испоставило се да има и још пише под пуним именом. И стварно морам да признам да сам овај пут погријешио. Господине Жунићу, сада сте ушли у "машину без милости" и могу да замислим шта ће Вас питати и писати о Вашем лику и дијелу. Али живимо у времену демократије, а ово је добар начин да већа популација становништва сазна неке "пикантерије".

Мене нико не "тјера" нити приморава да пишем о било коме, било шта. Кажеш да су ме "упецали на функцију" :D . . . па ако си имало обавјештен, онда сигурно знаш колико сам себе "дао" СНСД-у и колико сам добио. Па сам сабери и одузми и стави на крају знак = па напиши ако имаш имало савјести.

Прозиваш ову општинску власт. Каква је таква је, успјела је некако да оствари неки + у буџету а и сам знаш у каквом су стању затекли.

За Начелника, не знам шта да ти кажем. Ти према њему имаш такво мишљење, какво је. Ја ето мислим да је момак на мјесту и да је коначно дошао неко ко је образован и чистог образа на такву једну функцију. Мораш признати да је то у нашем друштву ређа појава од Нилског коња у Вијаци.

То за базене, мислим Жуна стварно глупо питање. Сам си "забадаш трн у здраву пету". Већ сам објаснио зашто, а мислим да су и остали о томе детаљно писали и да се не враћам на то, опет из почетка.

Ја сам локал патриота и сматрам да што више послова треба да раде људи из наше општине. Проблем је што су људи из наше општине научили на "наштимане конкурсе", а на легалним не могу да прођу јер нису конкурентни. Докажи да нисам управу! Ако треба, могу ти у детаље објаснити како се то ради. Али ако то сада напишем, навућу себи без потребе хрпу прњаврских "привредника" себи на врат. А не пада ми памет на то.

Колико сам те схватио, написао си да ти је Владо Живковић давао неке доказе. Мислим да је о томе било ријечи на скупштини и да ти је Дарко доказао да ниси управу. Ако гријешим, волио бих да видим тај твој доказ. Ако не знаш скенирати и поставити неки документ на форум, донеси мени па ћу ја поставити.

То око твоје функције предсједника СО. Мислим да си покушао да се замјериш са Драгом, а да је он твојом смјеном показао ко је главни баја у Прњавору. Мени дођеш као нека колатерална штета, као што сам и ја био у једном тренутку за твог кума!

Не знам шта више да напишем, осим да постоји Закон о слободи приступа информација

http://www.opstinaprnjavor.net/index.ph ... 94&lang=sr

ето ако буде потребе, нешто аргументовано доказујем, моћу и то да искористим. Надам се да неће бити потребе :D

П.С.

Свака част што је пост на ћирилици. Имаш један мој + :smt002

И Камиказа, не бих пребацивао у политику ово, да ме не оптуже да "кршим права избора теме" или нешто слично!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by trucker »

KAMIKAZA wrote:...to da su te sj*bali ovi Vrstini to stoji...
Чекај Врстина? А оне твоје пароле типа: Будућност је сигурна ваша уз Томаша !?! :D
KAMIKAZA wrote:MODERATOR PREBACI SAMO TEMU NA POLITIKU
Дај тамо, да је Камиказа ведри и облачи :D
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by PROLETER »

pozdrav svima .
izvinite me na mojoj nepismenosti i nekulturi izrazavanja . Hvala

neznam ni za gospodina zunica sta da se kaze da sudim po nekim izjavama necu
a ni ovi novi neznam kakvi su recima drugih iskreni lijepi pametni itd itd
nekad su postojale seljacke bune
danas imamo izbore samo sto nas izbori mnogo vise kostaju
prije uzmi vile koje imas i napred .

kako mi se cini: stavismo Vrstu na golgotu .

:smt006
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

trucker
KAMIKAZA wrote:...to da su te sj*bali ovi Vrstini to stoji...
Чекај Врстина? А оне твоје пароле типа: Будућност је сигурна ваша уз Томаша !?! :D

JA SAM I SADA MISLJENJA DA NAM JE DARKO NESTO NAJ BOLJE STO NAM SE MOGLO DOGODITI U PRNJAVORU :wink:
ALI ISTO TAKO MISLIM DA NAM ZUNA TREBA U POLITICKOM VRHU ;I DA GA JE BILO POGRESNO SKLANJATI.


KAMIKAZA wrote:MODERATOR PREBACI SAMO TEMU NA POLITIKU
Дај тамо, да је Камиказа ведри и облачи :D

GRIJESIS; SAMO SAM HTIO DA POLITIKA BUDE TAMO GDJE JOJ JE MJESTO;OSIM TOGA TEMA BI TAMO DUZE ZIVJELA. :D
Ne mislis valda Trucker da ce Vrsta manje da brise postove,nego sto bi to ja radio, :D osim toga ja jos nikad nisam izbrisao ni jedan post,osim onaj Sehin greskom :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by trucker »

OFFTOPIC

Један ко ниједан :D мислим не замери ништа, написао сам то чисто из шале, знам да си веселог духа. :D
KAMIKAZA wrote: JA SAM I SADA MISLJENJA DA NAM JE DARKO NESTO NAJ BOLJE STO NAM SE MOGLO DOGODITI U PRNJAVORU :wink:
Да, али питање је колико је то добро за њега, с' обзиром у каквом окружењу и са каквим људима ради. :roll:
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

Gdje ti vidis ljude u njegovom okruzenju ? :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
trucker
Posts: 118
Joined: 14.02.2010. 07:39

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by trucker »

Изазивај, видећеш када навале сви из општине да се региструју на форум и одговарају на прозивке. :smt005 :smt005 :smt005
Ово је можда нови начин сакупљања гласова! :idea: :smt003
Чини ми се рођаче, да је стандард покварио људе...

čiča
Posts: 321
Joined: 26.03.2009. 15:59

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by čiča »

Pohvala za novog clana, lijepo je kada covjek cuje i drugu stranu price.
@trucker Pa neka rade, internet se svedno ne moze kontrolisati, ali se moze reci misljenje koje ima.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

Za svaku pohvalu je kad neko odozgo sidje medju nas smrtnike,pa makar i da se brani,neki ne rade ni to. :D
Ovo je jos jedan dobar znak,da nas forumase pocinju ozbiljno da shvataju,i polako zele i oni da postanu dio nas,jer sve cesce su tvrdnje da ko ima prnjavor info ima i prnjavor,a to su velike rijeci,i komplimenti :) za nas koji smo ovisnici,to je kao kad bi drogerasu,vlast rekla da je droga dobra i da bez nje ni oni ne mogu da opstanu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

PROLETER wrote:
kako mi se cini: stavismo Vrstu na golgotu .

:smt006
Што мене на голготу?! :shock:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

trucker wrote: Ово је можда нови начин сакупљања гласова! :idea: :smt003
Ако узмеш у обзир да сваки дан 5000 људи прочита вијест, или неки коментар на форуму. Онда је овај простор веома интересантан за политичаре и политиканство.

Јер какви год да смо ми на овом форуму, добри или лоши успјевамо да створимо какво такво јавно мјење. И нравано, једну здраву критичку свјест, према свим аномалијама нашег друштва.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:Za svaku pohvalu je kad neko odozgo sidje medju nas smrtnike,pa makar i da se brani,neki ne rade ni to. :D
Ovo je jos jedan dobar znak,da nas forumase pocinju ozbiljno da shvataju,i polako zele i oni da postanu dio nas,jer sve cesce su tvrdnje da ko ima prnjavor info ima i prnjavor,a to su velike rijeci,i komplimenti :) za nas koji smo ovisnici,to je kao kad bi drogerasu,vlast rekla da je droga dobra i da bez nje ni oni ne mogu da opstanu. :D
Добро си ово написао :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by MAXIMUS »

vrsta8472 wrote:Након осам година постојања, један политичар је одлучио да пише под пуним именом и презименом :D Алилуја
Upravo tako ! Pohvalno od Gdina Žuniće i evo , ima malog skrivenog ,,keca u rukavu,, da je prvi probio led i vidio da čovjek ne mora biti političar da bi razmišljao svojom glavom , imao svoj stav .... Bilo bi sigurno pohvalno da se još ljudi iz javnog i političkog života u Prnjavoru priključi raspravama i komemtarima . Podiglo bi kvalitet i siguran sam da bi vremenom uticalo na pojedine poteze vlasti ma koja bila na čelu opštine !
Ne treba napominjati MODERATORE da bi u slučaju nastvaljanja pisanja gdina Žunića i eventualnog uključivanja drugih ličnosti morali pripaziti više na pisanje , eventualne psovke ili vrjeđanja te ih efikasno sankcionisati i brisati !
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

MAXIMUS wrote:
vrsta8472 wrote:Након осам година постојања, један политичар је одлучио да пише под пуним именом и презименом :D Алилуја

Ne treba napominjati MODERATORE da bi u slučaju nastvaljanja pisanja gdina Žunića i eventualnog uključivanja drugih ličnosti morali pripaziti više na pisanje , eventualne psovke ili vrjeđanja te ih efikasno sankcionisati i brisati !
То се подразумјева. Знаш да такве ствари нисмо ни до сада толерисали.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

MAXIMUS wrote: Ne treba napominjati MODERATORE da bi u slučaju nastvaljanja pisanja gdina Žunića i eventualnog uključivanja drugih ličnosti morali pripaziti više na pisanje , eventualne psovke ili vrjeđanja te ih efikasno sankcionisati i brisati !
Zato sam ja i rekao da ovu temu prebacite kod mene na politiku :D ovaj Vrsta samo zene juri po gradu,i nema vremena za ciscenje foruma. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
MAXIMUS
Posts: 3189
Joined: 07.05.2007. 11:19

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by MAXIMUS »

Tema politika i ,,funkcija,, moderatora je već uticala na tebe ! Prisvajaš nešto što nije tvoje ! :smt005
Zato sam ja i rekao da ovu temu prebacite kod mene na politiku
Čini mi se , rođače , da je standard pokvario ljude ...
Jedu g)ovna i sanjare .
DŽ. Štulić

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

Pa utice malo,pocinjem da budem pohlepan :D ali nude ovi iz vlasti i bolje funkcije Zuni i meni,dobro meni samo na forumu :lol: mada nije to za nas. :) MI VOLIMO FOTELJE. :D
http://www.youtube.com/watch?v=KFO4vcxoc0I
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by Magyar »

MAXIMUS wrote:
.... Bilo bi sigurno pohvalno da se još ljudi iz javnog i političkog života u Prnjavoru priključi raspravama i komemtarima . Podiglo bi kvalitet i siguran sam da bi vremenom uticalo na pojedine poteze vlasti ma koja bila na čelu opštine !
Mozda shvate da bi mogli dobar dio kampanje odraditi na prnjavor.info, i to cak besplatno :smt005
Naravno ako se neko ne bi dosjetio da to pocne naplacivati :smt005
Sve što možeš danas, uradi juče!

kargo
Posts: 4
Joined: 05.03.2010. 22:57

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by kargo »

Pozdrav Brane!
Mislim da je ispod tvoga nivoa da se uopšte i pojaviš na ovakvim stranicama!
To ostavi ovim što su sada na vlasti.Oni su i navikli na takav način obračuna sa političkim neistomišljenicima.
Još jedan pozdrav budućem načelniku opštine Prnjavor!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by vrsta8472 »

kargo wrote: Još jedan pozdrav budućem načelniku opštine Prnjavor!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

PROLETER
Posts: 95
Joined: 21.09.2009. 22:56

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by PROLETER »

tovaru o chemu ti to ?
Never argue with imbeciles, first they will pull you down to their level, and then they will beat you with expirience.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Бране Жунић одговара на прозивке

Post by KAMIKAZA »

kargo wrote: Još jedan pozdrav budućem načelniku opštine Prnjavor!

Jel ti mislis da on moze postati nacelnik bez nas ? :D
Ja sam vec jednom napisao,da se vise bez nas forumasa ne moze nista u ovom gradu,ne moze se doci na vlast,ne moze se voditi politika,ne moze se ostati na vlasti,ako ne vjerujete pitajte Vladu Zivkovica. :D Mi pa tri mjesta prazno,pa opet mi,danas mozemo sta hocemo,a moci cemo sutra jos puno vise,nase vrijeme tek dolazi. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply