Brane Zunic odgovara na prozivke

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA


Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Iris »

vrsta8472 wrote:
Јуче ме зове новинар једне свјетске телевизије која има своје представништво у БиХ. Нашао је број на главној страни. Хоће и моју изјаву, јер му је јако битно да буде неко ко је "независан новинар", да да свој коментар.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


I sta bi Vrsta, kad si se probudio?

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Iris »

Vrsta, Kamikaza i sl.nemojte pokušavati pricu o lošem coveka koji se izjasnio kao poluHrvat i pred sudom u Njemačkom priznao da je ucjenjivao Hrvate i pokusao tudju nesreću iskoristiti za poboljšanje lične materijalna situacije servirati kao neku opštu pricu o Prnjavoru u periodu otadzbinskog rata. Radi se o postupku pojedinca koji je koristio situaciju dok su drugi ginuli na ratištu. Radi se o nekome kome je bio cilj novac i nije birao sredstva i ko bi u svakoj situaciji postupio tako. I ovo nema nikakve veze sa postom pricom o odnosu prema Hrvatima u Prnjavoru u periodu rata.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by mili »

Skidam kapu načelniku kao covjeku sto je pokrenuo ovaj slučaj. Svako ko je počinio zlodjela treba da odgovara.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by murgo »

ne razumejem zasto i Zuna nije iza svedskih zavjesa? zasto mu se nije sudilo u Prnjavoru? Ili sam ja mnogo prpoustio, tj. nisam sve procitao.
nema zabave bez zena i rakije

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Ninal »

[quote="vrsta84]

Нисам схватио ово:

Jedino što ti moram zamjeriti što pokušavaš da odbraniš čovjeka koji baca ljagu na časno ime čovjeka koji je otac predsjednika tvog NVO udruženja.!!! Jadno :x

На шта си мислио? Снежаниног оца?[/quote]
Vrsta kajes li se sto branis covjeka koji je bacio ljagu na oca predsjednika tvog udruzenja nisi mi odgovorio?! Koji je stepen cinizma u tebi?

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by knele »

I ja se slažem sa većinom ,ako je napravio ratni zločun pa da mi je i otac rodjeni treba da odgovara i da za to snosi posljedice.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Не браним ја Жуну, већ само хоћу да вам докажем како ни ти твоји нису ништа бољи од њега.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Iris »

Ma nije problem Vrsta samo dokumentuj, stava smo da svako ko je počinio nešto slično treba da se izvede pred lice pravde a nikako da se krije ispod plašta VRS jer tako kalja ugled vojske i još je okaljan ugled poginulog borca VRS, zašto se niste zapitali kako je njegovoj porodici kad je neko pokušao dio odgovornosti prebaciti na njihovog već tada mrtvog oca, brata, sina....

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Ирис, ено документовано на теми Локална политика. Јеси ли сада задовољна и да ли ти је сада савјест мирна?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Snow white
Posts: 3
Joined: 31.05.2016. 14:43

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Snow white »

Iris wrote:Ma nije problem Vrsta samo dokumentuj, stava smo da svako ko je počinio nešto slično treba da se izvede pred lice pravde a nikako da se krije ispod plašta VRS jer tako kalja ugled vojske i još je okaljan ugled poginulog borca VRS, zašto se niste zapitali kako je njegovoj porodici kad je neko pokušao dio odgovornosti prebaciti na njihovog već tada mrtvog oca, brata, sina....

Prije svega me interesuje da li rukovodstvo SDS-a, oni koji su stali pred kamere, članovi foruma koji već nekoliko dana glume moraliste ali i Vi zapitali kako je porodici čovjeka na osnovu čijeg imena gradite svoju predizbornu kampanju?!?
Ukoliko želite da diskreditujete nekog znate da postoji bezbroj drugih načina ali vi ste izabrali ovaj, najodvratniji i najogavniji!!!

Neka vas bude stid kakvu kampanju vodite i u kakvu situaciju dovodite porodicu onog čije ime tako lako uzimate u usta.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by svraka »

Pa, mislim da je očito na šta se cilja, Žuna je, nažalost, na njegovu žalost, kolateralna šteta.
Sve na Žunu!!! On je taj kojeg treba anatemisati, on je taj, najgori od svih. On je svo zlo ovog lošeg što nam se dešava.!!! Ma nema pojma. Ni blizu. Pod pretpostavkom da je upravo sve kako je prezentovano, i da objesimo Žunu na prvu vrbu, šta smo postigli??? Iza "obješenog" Žune ostade ono što je isti rekao. A rekao je neke stvari koje se ne žele čuti.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Pokemon »

Snow white wrote: Prije svega me interesuje da li rukovodstvo SDS-a, oni koji su stali pred kamere, članovi foruma koji već nekoliko dana glume moraliste ali i Vi zapitali kako je porodici čovjeka na osnovu čijeg imena gradite svoju predizbornu kampanju?!?
Ukoliko želite da diskreditujete nekog znate da postoji bezbroj drugih načina ali vi ste izabrali ovaj, najodvratniji i najogavniji!!!

Neka vas bude stid kakvu kampanju vodite i u kakvu situaciju dovodite porodicu onog čije ime tako lako uzimate u usta.
Ma vidi ovo sad, a kada je doticni vrijedjao i prijetio drugima i javno prozivao sve, sta mislite kako je bilo njihovim porodicama, djeci i zenama? Hm? Jel se tada mislilo o tome? Ovo je politika, ako nisi debelokozas onda nemas sta da trazis u ovom kolu. Tako i Vama kazem, ne sudi da ti ne sude! :smt006

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by blek_stena »

O botići SDSovi, baš ste se raspisali. Nisu vam se ispunili planovi, pa da izvinete pizdite. Ne desi se ništa u PDP kod Borenovića, (džaba što neki igraju košarku sa njim), a koliko vidim, otvorili su vam se i problemi na drugoj strani, sve sa Nemanjinim potpisom. I ranije sam rekao da u čitavoj priči još nešto nedostaje, jer u onim vašim papirima stoji da je Žunić nešto govorio i prijetio i to na nepoznatom mjestu i nepoznatim ljudima, a odmah zatim da je on ubijao u Njemačkoj. To nikako ne mogu da odgonetnem sebi, zašto je onda otišao kući za sat vremena, i sud više ništa ne preduzima, niti poziva oštećene zarobljenike. Meni se čini, botići da vi mlatite sa nečijim izjavama, koje ni sud nije prihvatio. Jer da je prihvatio, onda bi valjda zadržao Žunića duže od jednog sata. Osim toga, kako nije niko od mučenih ucjenjivanih za ovih 25 godina poslije rata, došao ovdje i tražio zločinca. Da li bi vi botići oprostili nekome, da je vršen zločin, kako vi to kažete. Rijetki su takvi, koji razmišljaju, na način "" ko tebe kamenom, ti njega hljebom"" pogotovo u vašim redovima. Koliko sam ja načuo, za ove protekle godine treba postaviti pitanje, kako je to opština strahovito plaćala iz svog budžeta silne novce, stotine hiljada maraka, za male komadiće zemljišta u gradu, oduzetog Pandžama. Pitam se da se nije time plaćalo nešto drugo, ili nečija stražnjica. To bi najbolje objasnili Nemanja i Vlado.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Iris »

vrsta8472 wrote:Ирис, ено документовано на теми Локална политика. Јеси ли сада задовољна и да ли ти је сада савјест мирна?

Meni savjest uvijek cista i mirna, a da li je tebi?
Tesko da jeste kad u isti rang stavljas dodjelu nekog gradskog građevinskog zemljišta sa iznudjivanjem novca od roditelja za zdravlje i zivot njihove djece!

Snow white
Posts: 3
Joined: 31.05.2016. 14:43

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Snow white »

Pokemon wrote:
Ma vidi ovo sad, a kada je doticni vrijedjao i prijetio drugima i javno prozivao sve, sta mislite kako je bilo njihovim porodicama, djeci i zenama? Hm? Jel se tada mislilo o tome? Ovo je politika, ako nisi debelokozas onda nemas sta da trazis u ovom kolu. Tako i Vama kazem, ne sudi da ti ne sude! :smt006
Pokusacu na kulturan i dostojanstven da ti odgovorim.
Da li je on, ne zelim da mu ime spominjem niti rukovodstvo Sds-a ne treba da skuplja predizborne bodove na takvim pricama. Prije svega me ne interesuje ko je prvi poceo, ogavno je. Ruzno je da uzimate u usta i moralisete o smrti vojnika jer prije svega ne znate pozadinu tog nemilog dogadjaja, ne znate ko su oni koji su to uradili a jos gore oni koji sprecavaju da istina izadje na vidjelo.
Nemojte vi da brinete o tome sta on govori i moralisete o tome ili branite njega, to je obaveza porodice. Razni psi su lajali za njim pa su odustali. Moralisanje pred izbore je odvratnije od svega sto sam do sada cula. Znali smo se i bez vas da branimo njega, zato se bavite politikom a ne mojim ocem!
Nisi ni svjestan koliko mi je "koza debela"! U to kolo ne ulazim jer imam obraz koji svi ocito nemaju, jer se sa mrtvim ljudima sluze.
O sudjenju men ne brini se...skrati taj jezik, svima nam sudi isti.
Prvi a i zadnji put cu ti se obratiti povodom ove teme i imena mog oca koje razvlacite kao lesinari po ovoj temi.
Ohladite glave i shvatite da zivot nije samo mandat od 4 godine pa da za njega svi grizete i razvlacite ovdje ljude kao lesinari meso. Treba da zivite u Prnjavoru a i djeci svojoj da pogledate u oci.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Pokemon »

Pa ti znas da pises? Nisi nesto elokventa s obzirom cija si. U biti pocisti prvo svoje dvoriste pa onda idi u tudje, a on je jos jadniji kada je tebe natjerao da ga branis ovde. Evo jos jednog minusa, pored onih pljacki, sverca, zatvora, slanja slika po fb, jos i tjera djete da ga brani ovde. I to je otac?? Sramota. Da, hoces da sad sva djeca politicara koje je on prozivao i vrijedjaju ovde pocnu pisati pa da te bude sramota sta je sve govorio? Nista nije bez razloga. A mnogi su lajali, ali ovi ce sada da grizu :) :smt006

Snow white
Posts: 3
Joined: 31.05.2016. 14:43

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Snow white »

Ocito da nisi shvatio poentu mog posta. Ja ti neću odgovoriti na vrijeđanja, gordost nije moj način.
Nisi ni shvatio čije sam ja dijete...

Kćerka Duška Zorića...i branim oca jer je to moja obaveza.
Grizite, kao što si rekao...

Ovim je završena sva moja prepiska na ovu temu sa tobom.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Slavica »

Nemojte se spustati na nivo propalog politicara ticara Zunića.Idu izbori...

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Pokemon »

Snow white wrote:Nisi ni shvatio čije sam ja dijete...
Moja greska, izvini! Pretpostavka je bila samim tim sto pises na ovoj temi a nigdje nisi navela ranije cija si. Pomislih da ti je Zunic rod. Ali slazem se sa tobom oko nekih stvari, samim tim i oko oglasavanja na ovoj temi. Izvini jos jednom!

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by svraka »

Покемон, у реду је, ко ради тај и гријеши. Људски је гријешити. Велика је ствар прихватити и исправити почињену грешку. Свака ти част на самокритичности. Мало је таквих данас... Легендо!

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by mili »

E sad da vam se i ja javno predstavim, ja sam Marsovac i zamoliću vas da više po raznim portalima ne pišete o Marsu ovo ili ono jer tu smo mi Marsovci da se brinemo za Mars!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Iris wrote:Vrsta, Kamikaza i sl.nemojte pokušavati pricu o lošem coveka koji se izjasnio kao poluHrvat i pred sudom u Njemačkom priznao da je ucjenjivao Hrvate i pokusao tudju nesreću iskoristiti za poboljšanje lične materijalna situacije servirati kao neku opštu pricu o Prnjavoru u periodu otadzbinskog rata. Radi se o postupku pojedinca koji je koristio situaciju dok su drugi ginuli na ratištu. Radi se o nekome kome je bio cilj novac i nije birao sredstva i ko bi u svakoj situaciji postupio tako. I ovo nema nikakve veze sa postom pricom o odnosu prema Hrvatima u Prnjavoru u periodu rata.
Evo sad nadjoh malo vremena da procitam sve ovo,pa da i odgovorim.
Za Zunica se ovo sto pricate znalo jos od rata,potvrdilo se to hapsenjem u vrijeme kad je na vlasti bio Tomas,znaci vi ste vec jednom mogli na osnovu ovoga da gradite predizbornu kampanju,ne jednom nego vise puta od rata,ali niste,jer je igrao kako vi svirate,medvjeda kad treniraju da igra stave na platnu naloze vatru i sviraju a on ili nauci da igra ili crkne,ovaj vam skocio sa platne i utekao na drvo,sad vam se plazi.Isti ovaj tim koji se sada uhvatio tih papira je mogao i ranije da proradi.Da me neko ne shvati pogresno,ne branim Zunica ako je kriv neka mu sud sudi,vi sami rekoste nije kriv ovaj ili onaj,misleci pri tome na SDSovce,dok ih ne osude,sta mi stosta znamo za vase pa ne mozemo da dotjeramo sud da udari mohur,i vi kazete nisu krivi,dok sud ne potvrdi.Ja znam velike SDSovce i SNSDovce,koji imaju hrvatske pasose,jos od rata,ali njima je to zbog biznisa,a nemaju ni mamu ni tatu sa te strane, Zuna se branio i kad se branis ne samo da istinu kazes nego i lazes kao pas,cak zakon kaze da se smije lagati kao okrivljeni samo ne kao svjedok,jer da svi kazu istinu nebi ni trebao sud.Matera mu je hrvatica ili neznam ni ja sta je,pa sta ,ako jeste rekao je istinu ,ako nije lagao je jer je bio okrivljen,ali ko danas ne laze,evo ovdje na forumu vi u odbrani ,kao da ste okrivljeni ,nalagaste sve i svasta,naj manje istine rekoste,pa niko ne ode u zatvor,jer eto oko izbora se smije i lagati. :) Sudovi i policija neka rade svoj posao,zato su placeni,i vjerovatno u ovom Zuninom slucaju ima osnove za pokretanje istrage,ali ne mozemo mi pokretati istragu,ni protiv njega ni protiv vasih sto nose tudje pasose i sto imaju dzeparce od par stotina hiljada,neka im sud sudi ili istorija,mi mozemo samo da uperimo prst,ali nemamo pravo da ga bilo kome gurnemo u oko,kao sto to vi sada radite,pokazali ste i dovoljno je, jer ako se i on okrene i ubode nekoga u oko,pa onaj iducega,moglo bi nas pola coravih hodati,valda znate sta mislim pri tome,jer nije da nije nesto bilo,i da nema dokaza,samo se kolektivno cuti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:vaj vam skocio sa platne i utekao na drvo,sad vam se plazi.
:smt023 :smt023 :smt023 Baš sam se isplakala smijući,spade mi zmijska košuljica.Metafora za čistu desetku.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Шта рећи након овог Камијевог поста него Б Р А В О легендо!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply