Brane Zunic odgovara na prozivke

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by svjedok.saradnik32 »

Не знам да ли ти Ками мислиш да смо ми ти медвједи који играју док ти свираш или хоћеш да ми глумимо те медвједе и у једном и другом случају желиш да покажеш колико смо приглупи. Ајде добро лагао је, мене боли истина да је мој отац провео 48 мјесеци на првој линији борбених дејстава само зато што је СРБИН,он и његова два брата од којих је један погинуо у Невесињу и други који је рањаван два пута, јер тобоже СРБИ су стока и треба да гину тако је било од вајкада, па што би сада било изузетака. Не лези враже ни ту није крај носенсима и идиотаријама које Жунић чини а ви оправдавате. Наиме, он нигдје није негирао да је починио злочин, чак шта више и сам је признао те својеручно потписао изјаву са саслушања, даље као такав спреман је био да облати ВРС и Борца РС који је часно бранио РС. То мене боли, боли ме и то што ти као породица погинулог све ово толеришеш и исмијаваш се са свима нама који желимо да заборавимо ову колективну несрећу прошлог вијека, ти који мрзиш СДС из дна душе зато што ти сматраш да је крив за погибију твог брата, а не питаш се можда да ли је твога брата убио рођак од овога што је требао да уринира крв или да ли је његов тетак гранатом погодио у санитет у коме је био мој стриц, само зато што је нека СРПСКА свиња мучила његовог ближњег, која је у ствари Полухрват!!!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Каква је разлика између полухрвата и полусрбина?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Ili se ne razumijemo ili necemo da se razumijemo,ja nisam opravdavao Zunu,samo sam rekao da ste ako ste u naj boljoj namjeri to uradili,malo okasnili,a valda se smijem upitati i zasto,ima li neki politicki ili drugi razlog.Nikoga ja ne mrzim,pogotovo ne SDS,ali morate biti malo realniji i priznati i poneku gresku,recimo da je istina da je Zuna eskivirao da ne ode na ratiste,da mu je majka ukrainka ili tako nesto,da je bio u policiji i da je tjerao druge da idu ginuti umjesto njega.... gdje je bio nacelnik tada, u policiji sta je njegova majka,ukrainka ili tako nesto,skolovao se u beogradu...a ni rijeci niko ne rece,pa to je ista vojna policija i isti pedigre,znaci dupli arsini,koliko je Nemanja proveo na prvoj liniji a koliko mu je u knjizici upisano,koliko svi ti tadasnji SDSovci i razni policajci,i nikome niko ne postavi pitanje samo njemu.Svi su krali ,govorim o eliti,svi su ucjenjivali,svi su znali za ucjene,svi su znali i znaju i danas ko je uzimao od muslimana po 5 i vise hiljada da ih izvede,nije li i to ucjena,i danas su oni tu.Zna se i ko je uzimao po 100 km da neko ne ide dan u radnu obavezu,ko je prodavao cokolade sakupljene u njemackoj, u kojima je bilo po 100 dm,prodavali su ljudi kod tebe u vijacanima,mozda i tebi,nisu ti ih dali za dzaba kako je to bilo zamisljeno. Zna se i ko je prodavao mrtvacke sanduke koje su ljudi kupili dobrovoljnim prilogom,zna se i ko je prodavao infuziju koja je isto tako ovdje isprosena i od sofera tajno prevezena preko granica,a onda tom istom soferu kad je imao udes prodavana za 300 dm................
Ima toga na pretek,sve se zna samo se cuti,zato ja i kazem ako podjemo da se bodemo prstom u oko pola ce nas coravih hodati.
Postujem ja tvoje zrtvovanje i rekao sam da cu glasati za vas mlade bez obzira iz koje su stranke,i hocu ,ja se ne krijem,drago mi je da vi hocete da radite,pa neka i grijesite,jer vi to ne grijesite svjesno,previse vjerujete "ljudima" a oni su samo obicne funjare koje vas iskoristavaju i guraju u prve redove kao sto su i vase oceve i striceve gurali.
Razmislite sami pa cete zakljuciti isto,znam ja da je lakse ici putem manjeg otpora,ali neki nisu rodjeni za to,neki cio zivot pisaju uz vjetar i hodaju popisani,ali ponosni,volio bi da i vi budete sutra takvi jer odjelo ne cini covjeka,moze da bude i popisano ako je covjek u njemu svejedno je.
Na ovaj nacin kako to danas tece su zrtve koje si nabrojao bile uzaludne,samo sto ti to gledas iz jednog ugla koji je zarastao SDSovim trnjacima,vi imate potencijal i volju,ali iz tih trnjaka se tesko izlazi a jako malo vidi oko sebe,ovo sto ti kazes da su oni drugi lopovi,to stoji,i jesu,ali ko nije pokazi ga i ja cu ti reci sta je radio,ali ne ovako,i meni se zivi,nebi ni ja bas cio zivot da hodam popisanog odijela,ostario sam u njemu,vec sam se i navikao na taj smrad,mozda ce mi i nedostajati kad prestanem sa ovim.
Bog mi je svjedok ne mrzim nikoga,jer mrznja nije dobra,za nju nema lijeka,u koga se ona useli nema mu spasa, ona samo raste i siri se,zato se borite da ni vi ne zamrzite nikoga,jer sa time ne skodite njima nego sami sebi.
Al sam se ispametovao,sad mi je puno lakse. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Iris »

Pa daj imena i dokumentuj ja sam prva za da takvi odgovaraju za takve postupke. Prikrivanje pa cak i samo cutanje o takvim djelima, ko ima dokaze a ne ono rekla kazala, je ravno saucesnistvu.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Nije rekla kazala,svi mi znamo,pa ljudi su kupovali kuce za 5000 maraka,evo i Jugovici su iznosili dokaze o kriminalu i nista,dobro nije nista imali su bar neke pomake,ali nedovoljno,mislim nedovoljno za nas ali dovoljno za njih.Zalud je danas pricati i pisati,znas i sama,mi njega najasimo,damo dokaze popljujemo i onda on promjeni tabor,zaigra kao ona mecka iz moga posta i sve stane,od jednom je on svetac,a mi koji smo ga pljuvali i dokazivali smo fukare.Politika je cudi,ljudi nevaljaju samo dotle dok su na drugoj strani od nas,cim se primaknu nasim idejama i nasoj politici oni za nas postaju sveci,sjeti se samo Seke kako je da izvines j*bavao sve nas skakucuci tamo amo,i uzimajuci za svaki skok po par desetina hiljada maraka ili eura.Danas drugi skakucu i uzimaju pare,a mi isti pljujemo i ispastamo za svoje,kako ja to nazivam:"pisanje uz vjetar".
Imena su nevazna ja nemam pravo da im sudim,jer neznam kakav bi ja bio da sam bio na mjestu Zune ili nekih tamo neimenovanih junaka koji su kupovali kuce za 5000 dm a onda izvodili ljude do Save i uzimali im za to 5000,za imena pitaj muslimane,ako su ljudi reci ce ti ako nisu neka im je na dusu,ja da sam mjesto njih danas nebi cutao,ali to govori o njima a ne o meni.
Isto tako je i za sanduke,infuziju,cokolade,metke,cigare,traktore,firme,ubistva, ..... kasno je za bilo sta danas zato ne odobravam ni ovu hajku na Zunu,umjesto da se okrenemo radu mi se uhvatili traca,milicija ima toliko dokaza o kriminalu tokom i poslije rata,da bi mogli pola prnjavora da zatvore,ali nije u interesu bilo koga da se to pokrece,jer mi moramo raditi na pomirenju i suzivotu a ne na kopanju po proslosti.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Ирис, ево овако јавно да те питам. Ако би ја теби доставио ту документацију да ли би ти отишла у Тужилаштво и ове своје из странке пријавила?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Ирис, ево овако јавно да те питам. Ако би ја теби доставио ту документацију да ли би ти отишла у Тужилаштво и ове своје из странке пријавила?
Sad ste me vas dvoje zbunili,jel govorite o dokumentaciji za kriminal ili o onoj za onu duzinu. :)
Salu na stranu,ima i ona sigurno te dokumente,a i zna dosta jer to i vrapci znaju,a i vide,ali kako na svoje da najasi.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Iris »

Izgleda da sam neobavijestena ili retardirana pa ne znam o cenu vas dvojica pričate.
A zasto bi ti Vrsta meni dostavljao bilo sta!? Sve sto imas ponesi i pravac Tužilaštvo.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Iris wrote: A zasto bi ti Vrsta meni dostavljao bilo sta!? Sve sto imas ponesi i pravac Tužilaštvo.
Зато што си ти прва, која је против тога.
Iris wrote:Pa daj imena i dokumentuj ja sam prva za da takvi odgovaraju za takve postupke.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Dragutin
Posts: 5
Joined: 18.11.2018. 16:34

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Dragutin »

Kako je mobing sankcionisan u tvom odjeljenju ?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Чијем?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Dragutin
Posts: 5
Joined: 18.11.2018. 16:34

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Dragutin »

Braninom odjeljenju..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Помислих неком мом, јер је пост написан испод мог поста :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Na pitanja ce da odgovara tek kad ga vlast sutira. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

ПДП није дио власти, али на републичком нивоу.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Dragutin
Posts: 5
Joined: 18.11.2018. 16:34

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by Dragutin »

Nacelnik kaze da jeste mobing ali ne moze zbog politike da reaguje. Ipak je to strucan kadar kakav nema.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

За оне који не знају шта је мобинг :!:
Мобинг, узнемиравање, шиканирање на послу (енгл. mobbing изведеница од глагола енгл. to mob, што значи „простачки напасти”, „насрнути”) јест специфични облик понашања и патолошка (непријатељска и неетичка) комуникација на радном месту, када једна особа или група особа психички (морално) злоставља и понижава другу особу, са циљем угрожавања њеног угледа, части, људског достојанства и интегритета, све до елиминације са радног места. Жртва мобинга може постати свака запослена особа, без обзира на пол, године живота, социјални статус, расу, спољашњи изглед, степен образовања или професионалну позицију. Злостављана особа (у мобингу) је беспомоћна, најчешће у немогућности да се одбрани. О мобингу говоримо као динамичком процесу, који се састоји од различитих типова понашања који се развијају током времена, најмање једном недељно, током најмање шест месеци. Мобинг је широко распрострањена појава у свету, чије се последице рефлектују на појединца, социјално окружење, радну средину, и зато захтева мултидисциплинарни приступ са психолошког, медицинског, социолошког и правног аспекта, у циљу његовог благовременог препознавања, превенције, информисања и едукације.[1]
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Mobing je legalno sredstvo za ocuvanje nelegalno stecenog.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

:lol: Jel vidite vi u ovim predhodnim postovima kako sam ja branio ovog zlotvora Zunu, a on mene hoce da tuce ... :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Могу ли ја да снимам док те буде ударао :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Pa da sakupljas klikove a mi nista da nemamo od toga. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Вама популарност, можда вас позову и у Задругу а мени паре!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by KAMIKAZA »

Šta bi sa Žunketom gdje ode ?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Brane Zunic odgovara na prozivke

Post by vrsta8472 »

Нема га ко 100 ојра
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply